Noorkuu Skorpionis

Kuu tsükkel on täis tõuse ja mõõnasid, kuid protsessi iga osa on oluline. Ja kui olete üks sodiaagimärkidest, keda noorkuu mõjutab, siis teate, et algus võib tunduda sama hirmutav kui lõpud, mis on sageli kibemagusad. Kui vaatate praegu ees ootavat pikka teed, siis teadke, et alati tundub võimatu finišisse jõuda, kui te pole isegi esimest sammu astunud.

Kuutsükli kõige harilikumad hetked toimuvad kahel erineval ajal, siis kui on noorkuu ja täiskuu. Kui viimane on intensiivne ja dramaatiline, siis esimene on peenem kogemus, kuid see ei muuda seda vähem võimsaks. Tegelikult käivitab noorkuu teie kogemused, kuna see tähistab uue peatüki algust. Teemad ja olukorrad, mis kipuvad noorkuu ajal esile kerkima, on sageli tähendusrikkad, paljastades võimalused, mis on kasutamiseks küpsed. Ja kui võtate uue kuu ajal eesmärgiks projekti alustada või uuele suhtele pühenduda, on sellel palju suurem potentsiaal õnnestumiseks. Kuid isegi kui te ei tee noorkuu ajal midagi, tähistab see ikkagi teekonna algust, mis alles hakkab end looma.

Saabuv noorkuu toimub 13. novembril intiimses, intensiivses, strateegilises ja varjulises Skorpionis, tähistades seda, kuidas me energiat anname ja vahetame. Noorkuu on sageli värskete seemnete külvamise aeg ja kuna see noorkuu asetseb Skorpionis ning ägeda ja ürgse valitseva planeedi Marsi vahetus läheduses, on see noorkuu vaieldamatult sama intensiivne ja dramaatiline kui täiskuu. Ja kuigi noorkuu tähistab uut algust, ärgem unustagem, et uued algused sõltuvad sageli millegi vana lõppemisest.

See noorkuu võib äratada teie meeled ja viia teid täiesti ettearvamatule teele. Mitte ainult Marss ei lisa kütust, vaid ka Kuu astub vastu Uraanile, äkiliste ja korrapäratute muutuste planeedile. See energia on allasurutud agressiooni vallandaja, nii et olge teadlikud oma käivitajatest ja sellest, kuidas vältida ebamugava olukorra veelgi hullemaks muutumist. Kui aga läheb raskeks, pidage meeles, et mõnikord peavad asjad minema palju keerulisemaks, enne kui need palju lihtsamaks ja paremaks muutuvad. Skorpion mõistab, et midagi ei saa luua ega hävitada, vaid lihtsalt muuta millekski muuks.

Kui teie päikesemärk, kuumärk või tõusumärk langeb mõne järgmise sodiaagimärgi alla, võib eelseisev noorkuu Skorpionis tähistada teie elus olulist pöördepunkti ja need sodiaagimärgid tunnevad noorkuu mõju kõige rohkem.

Sõnn

Teie suhted võtavad tähendusliku ja potentsiaalselt dramaatilise ja ootamatu pöörde, Sõnn. Kuna see noorkuu algatab uue arusaamise andmisest ja võtmisest, tunnete end motiveerituna, et muuta oma partnerlussuhteid palju tähendusrikkamaks. Sõeludes läbi tõe oma seitsmendas, sõprussuhete, abikaasade ja vaenlaste majas, jõuate leppida sellega, kes on teie elu peamised tegijad ja rollid, mida igaüks neist mängib. Samuti vaatate lähemalt, kuidas panustate oma suhetesse ja milline on teie mõju nendele. Süvenege dünaamikasse, mida teistega jagate, sest see võib tuua kaasa väga kõnekaid ilmutusi, eriti mis puudutab neid, kellega soovite selle peatüki järgmisena veeta ja kellega olete valmis lahku minema. Ärge kartke oma silmaringi laiendada, isegi kui see tähendab paari sulgede turritamist ja teiste vaatenurkade esitamist.

Lõvi

See noorkuu tabab teid kodumajas, just seal, kus olete kõige haavatavam. See noorkuu, mis toimub teie neljandas koduste ja isiklike asjade majas, valgustab kõike, mis toimub suletud uste taga, kuhu avalikkus ei näe, kuid teie pere näeb liigagi hästi. Ja kui teil pole kohta, kus tunneksite end turvaliselt, kaitstuna ja ennekõike tervitatuna, võiksite mõelda, kuhu te oma juured ajate, Lõvi. See noorkuu võib inspireerida teid korterit koristama, perega filmiõhtut korraldama või isegi uude kohta kolima. See tooks kaasa ka mõned ebameeldivad vaidlused köögis. Selleks, et Lõvi tunneks end maailma avastamiseks piisavalt mugavalt, vajab ta külalislahket kodu, kuhu seikluse lõppedes naasta. Üle kõige nõuab Lõvi stabiilset ja turvalist kodubaasi.

Skorpion

Tunnistage seda, Skorpionid, et teile meeldib, kui teid jumaldatakse ja vaadatakse alt üles. Isegi kui olete Skorpion, kes väldib tähelepanu keskpunkti sattumist ja eelistab end väljendada oma privaatsel ja ainulaadsel viisil, ei saa te selle vastu, et teile meeldib, kui teid mõistetakse ja hinnatakse sellisena, nagu te olete. Ja see noorkuu süütab tiku teie esimeses mina majas, mis aitab teie tõelisel olemusel avalduda ja olla teie ise. Valmistuge peeglisse vaatama ja nägema midagi täiesti uut. Tehke midagi, mis sümboliseerib seda, kuidas teie identiteet aja ja kogemustega muutub ja areneb. Te ei pruugi olla sama inimene, kes olite enne, kuid see on hea; see tähendab, et olete võtnud riske, rääkinud oma seisukohtadest, seisnud millegi eest, millesse usute ja avanud end elule. Ja lõpuks olete tänu sellele muutunud võimsamaks ja huvitavamaks inimeseks, Skorpion. Las see noorkuu juhatab teid selle poole, kelleks peaksite saama, isegi kui peate sinna jõudmiseks kõvasti pingutama.

Veevalaja

Kas see teile meeldib või mitte, olete viimasel ajal paljude inimeste meeltes, Veevalaja. Lõppude lõpuks toob see noorkuu teie avaliku maine 10. majja elektrit, inspireerides teid avaldama mõnda elu muutvat uudist või alustama oma maine tõstmise ja oma teadmiste uuendamise protsessi. Teil on praegu suur võimalus oluliseks tunnustuseks, eriti kui olete valmis oma karjääris edasi liikuda või lihtsalt uuele tööle kandideerima. Siiski võib teile osaks saada ka hinge muserdav kriitika, mis kiirendab teie kiiret paranemist. Nüüd on aeg seada professionaalsed eesmärgid, sest kuutsükli jõud on teie poolel. Kuna see noorkuu lükkab teie karjäärisektoris palli veerema, võite kihla vedada, et teie otsustav tegutsemine pole asjatult raisatud aeg. Olete ronimas väga olulise redeli järgmisele astmele, nii et ärge vaadake tagasi.