JÄÄR

ÕNNERATAS

Sisuliselt tähendab Õnneratta kaart, et teie soove saab kindlasti täita, kuid peate täpselt teadma, mida soovite. See ei tähenda muidugi seda, et ta võimaldaks teie kõige pöörasematel fantaasiatel teoks saada. Ei, selle asemel kinnitab see, et teie soovid on teie käeulatuses ja universum plaanib teid aidata teie eesmärgi saavutamisel. Kuna universum on teie soovidega kooskõlas, juhtub kõik kuidagi kergesti. Kuid veenduge, et teie eesmärk jääb siiski võimalikkuse sfääri. Seiske vastu kiusatusele ahnusele järele anda, sest see õnn ei kesta igavesti, ning päris kindlasti ei taha te seda raisku lasta minna. Mida rohkem te manifesteerite midagi, mida soovite, seda tõenäolisemalt saate just selle asja, isegi kui see tundub teie jaoks hetkel täiesti võimatu. Need võimalused on lõputud ja erinevad teemade poolest; suhetest rahani, eduni, õnneni.

Kui õnneratas ilmub teie lugemisse, tähendab see, et nüüd on aeg tegutseda, sest tõenäosus edu saavutada, on teie jaoks suurem, kui teiste jaoks. Mõnikord elus see nii ei ole, kuid kui see kaart on teie elus peamise esindajana, siis on see nagu äss teie taskus.

Kui olete suhtes ja te ei ole veel kogenud muutuvaid etappe, siis olete seda tegemas, sest Õnneratta kaardi ilmumine ütleb, et teie õnn on ühel või teisel viisil muutumas ja enamasti on see muutus positiivne. Kui olete üks neist vähestest, kes arvab, et teie suhtes on kõik täiuslik, võib teid ees oodata sõit mööda konarlikku teed. Õnneratta olukorra muutumise aspekt on vähem dramaatiline, kui teistel kaardipakis olevatel muutust kaasa toovatel kaartidel, kuid see on olemas. See kujutab lihtsalt saabuvat suunamuutust. See on ka suurepärane aeg oma partneriga ühise ettevõtmise alustamiseks, ideaalse kodu otsimise alustamiseks, pere planeerimiseks või muude suurte otsuste tegemiseks, mis võivad teie arvates olla mõneti hasartsed ja väljakutseid pakkuvad. Kui võtate mõned riskid, õnnistab Õnneratas teid tavaliselt kordaminekuga.

Sageli viitab kaart terviseküsimustes tsüklilistele tervisemuutustele. Õnneratta kaart viitab asjade muutumisele kas paremuse või halvemuse poole. Sõltuvalt teie praegusest tervislikust seisundist näitab kaart, et peagi toimub muutus. Kui teil on terviseprobleeme, peate arvestama, kus teie ratas praegu nii-öelda asub. Otsige üles oma levinumad vaevused ja hakake nendega tegelema. Selle kaardiga kaasneb üldiselt õnnetulv ja tavaliselt märkate elujõu ja tervise paranemist, aga olge ka tähelepanelik, et liigselt üle ei pingutaks treeningutega ega vaimsete asjadega tegelemisega.

Tavaliselt on töö või varanduse küsimustes selle kaardi ilmumine vihje õnnele ja positiivsele energiale, mis teid sel ajal ümbritseb. Töö ja rahaasjad toimivad ilusti ning mingeid drastilisi muudatusi teha pole vaja. Peaksite kaaluma selle jätkamist, mida praegu teete ja veenduma, et kasutaksite kõiki teie teele tulevaid võimalusi, mis võivad teie praegusele olukorrale kasu tuua. Ärge kartke riskida, õnn on teie poolel.

SÕNN

MÜNTIDE KOLM

Müntide kolm on väga sümboolne kaart, mis tähistab kokkusaamist või liitu, mis on nii kasulik kui ka vajalik.

Sel ajal olete seotud teistega ja nende saatus on seotud teie omaga. Kui soovite, et töö oleks õigesti tehtud, on oluline olla valmis tegema koostööd, kombineerima oma ressursse ja töötama koos teistega, et töö lõpule viia. Kolm on alati olnud omamoodi maagiline arv. Nagu Püha Kolmainsus, on see sageli vaimne esitus jõududele, mis on sarnased, kuid erinevad, mis tulevad kokku ja töötavad terviklikuna. Kui võtate tervikust ühe aspekti ära, saab käsil olev ülesanne halvasti tehtud ja sellel puudub kavandatud tulemus.

Sageli kerkib see kaart esile seoses ebamugavate tööasjadega või vajadusega teha koostööd nendega, kellega te eriti ei taha olla seotud. See võib viidata vajadusele teha kompromisse või vajadust planeerida. Kui näete müntide kolme, ärge laske pisiasjadel end rajalt kõrvale juhtida. Praegu on väga oluline mõista, et käsil olev ülesanne vajab iga isikut ja et probleemile lahenduse otsimisega seotud inimestel on selle lahendamisel oma koht. Koostöö kaudu on rahulolu peaaegu garanteeritud.

Tihti viitab müntide kolm tervisega seotud koostööle. Arstist massaažiterapeudini, hambaarsti või nõustajani, võti on koostöö ja meeskonnatöö, et kõik terviseprobleemid õigesti ravitud saaks. Kaart ei anna  põhjust muretsemiseks millegi konkreetse pärast. Pigem öeldakse lihtsalt, et mis tahes murele või vaevusele, mis teil praegu on, tuleks reageerida. See võib viidata ka suurepärasele ajale, et muuta enda eest hoolitsemise viisi, sellesse kaasa haarates ka teisi. Tõenäoliselt on terviseaspekte, mille suhtes olete olnud hooletu, kuna kaart näitab suurt annust maist energiat. Võib-olla kaalute sõbraga treenimist või jõusaaliga liitumist või meeskonnaspordiga tegelemist.

Müntide kolm töös ja rikkuses viitab sellele, et praegu on halb aeg võtta riske või tegeleda millegagi üksi. Müntide kolme võti seisneb  koostöös ja nii töö kui ka rahaasjade osas on tavaline arusaam, et mingigi meeskonnatöö on olemas. On haruldane, et üks inimene suudab üksinda rikkaks saada, isegi kui tegemist on raske töö ja sihikindlusega. See ei ole hasartmängude kaart, see on töö tegemiseks õige meeskonna leidmise kaart. Mõelge valdkondadele, milles olete professionaal või ekspert ja näiteks pakkuge oma teenuseid. Või siis otsige abi teistelt, kellel on omad oskused ja kes aitaksid teie rahalist edu suurendada.

Konkreetselt tööga seoses on see suurepärane aeg teisi kaasates edasi jõudmiseks. Näidake oma ülemusele, et olete särav ning pakkuge teistele väärilist tunnustust hästi tehtud esitluse või projekti eest. Lubage kõigil meeskonnaliikmetel oma teadmistega hiilata, et tagada kõigile edu.

KAKSIKUD

MÜNTIDE POISS

Müntide poiss räägib seiklustest ja edasiliikumisest, samuti ennustab ta head uute alguste suhtes.

Müntide poiss ilmub teie terviseteemalisse lugemisse ajal, mil teil oleks vaja teada, et olete sisenemas tsüklisse, kus kavatsete taasühenduda oma noorusliku ja tervisliku eluperioodiga. Olete tundnud end füüsiliselt ja emotsionaalselt eriti vanana. Kui see kaart ilmub, viitab see sellele, et teid õnnistatakse nooruslike energiatega, mis tervendavad kogu teie keha. Kasutage seda aega targasti.

Tööküsimustes toob kaart uudiseid võimalusest, mida saate kasutada tänu sellele, et olete just selle võimaluse jaoks end koolitanud ja harinud. Kui teil on võimalus saada tööl täiendõpet, siis nüüd on aeg sellega tegeleda, et saaksite end täiendada ja edaspidi parema töökoha koos suurema palgaga. Praegu on suurepärane aeg oma teadmisi hästi ära kasutada. Vaadake üle kõik oma isiklikud plaanid, kas kõik on reaalselt teostatav. Samuti viitab kaart vajadusele hoolikalt üle vaadata kõik lepingud ning korraldused, sest hoolikus kõikides detailides on vajalik.

VÄHK

ÜLEMPREESTRINNA

Tähistatakse arvuga II ja sümboliseerib passiivset naiselikkust. Ülempreestrinna tähistab kõike tundmatut, salapärast ja alateadlikku. Samuti viitab see kaart naiselikule jõule ja müstilisele loomusele.

Kaardi tähenduseks on intuitsioon, varjatud teadmised, ülemeelelised kogemused, tähendusrikkad unenäod. Aeg omaette olekuks ja sisevaatluseks, suhete süvendamiseks oma kõrgema minaga ning oma sisetunde usaldamiseks. Kui teil on mingi saladus või arendate mingit projekti, on parem sellest vaikida.

Vaimse tee osas ennustab Ülempreestrinna kaart õppimist ja õpetaja ilmumist. Selle ennustuses lauale ilmumine võib olla märk, et teil on vaja järgida oma intuitsiooni ja võtta ühendust oma vaimsete juhtidega. Kui ülempreestrinna tuleb välja näiteks ühel teie esimestel tarokaartidega ennustamise seanssidel, siis võib see viidata asjaolule, et tarol on teie vaimsel teekonnal käimisel määratud mängida suur roll.

Ülempreestrinna aitab äri ja rikkuse küsimustes selles mõttes, et kui olete alustamas äri kellegi teisega või kui teil on juriidilisi probleeme, aitab ta teil valgustada kõike seda, millest te teadlik pole. See võib tähendada paberimajandust, lepinguid millele peate alla kirjutama ja millest te ei teadlik polnud, või lihtsalt ilmub õigeaegselt abi teie ettevõtte käivitamiseks. Oodake äriasjades selgust ja kindlust, sest ülempreestrinna muudab sogased veed selgeks.

LÕVI

ÕIGLUS

Tähistatakse numbriga XI ja sümboliseerib Õigluse valitsejannat, kelle ühes käes on erapooletu kohtumõistmise kaalud ja teises otsuse tegemise mõõk.

Õiglus  palub teil olla enda vastu aus ja heita endale kaine pilk. Teil pole õigus olla kellegi teise ega ka iseenda suhtes liiga kriitiline. Tuleb õppida tegema õigeid valikuid ning tagajärgede eest vastutama hakkama.

Õigluse kaart lugemisel on üks kardetumaid kaarte pakis.

Sageli kardetakse, et see võib viidata sellele, et teie tulevikus on negatiivsete tagajärgedega sündmusi või võib-olla isegi juriidilisi probleeme. Kuigi see võib ka nii olla, sümboliseerib Õiglus teatud vormides õigussüsteemi või äritegevuse peenhäälestamist. Arvestada tuleb ka sellega, et Õigluse kaardil on kõik teie jaoks täpselt nii, nagu olete selleks ette valmistanud. Sisuliselt illustreerib õigluse kaart kõige paremini õiglast hüvitise seadust: selle, mille välja annate, saate kümnekordselt tagasi. Seetõttu esitage endale küsimusi, kaaluge iga olukorra plusse ja miinuseid ning veenduge, et teete otsuseid ausalt ja võimalikult teadlikult.

Kui teie elu on tasakaalust väljas või kontrolli alt väljunud, on Õiglus tulnud teile ütlemas, et nüüd on aeg asjad tasakaalu saada. Need, kes on teile ülekohut teinud, saavad oma õiglase tasu ja nii saate ka teie, kui olete kellelegi ülekohut teinud.

Kui elate positiivset ja õiget elu, ei avalda Õiglus teile negatiivset mõju. Mis tahes negatiivsus, mis teie praeguses olukorras ilmneb, tähistab nii-öelda plaadi puhtaks pühkimise toimingut, et teie olukord muutuks neutraalseks. Tasakaal ja mõistlik otsustusvõime on praegu vajalikud. Uurige oma olukorra põhiaspekte ja seejärel valige õiglased ja ausad toimingud. Kunagi ei tohiks proovida petta, kui Õigluse kaart välja ilmub. Õigluse mõõk tabab ka teid sama kiiresti,  kui kõik teised, kes ei tegutse oma kõrgema mina huvide kohaselt.

Tervisega seoses on Õigluse puhul oluline meeles pidada, et kui te olete oma keha halvasti kohelnud, hakkab teie elus valitsema Õigluse kaart, kui te oma tervist ei paranda. Näiteks, kui olete endale lubanud ebatervislikke harjumusi, nagu liigne söömine või joomine ja narkootikumide tarvitamine, tuleb Õigluse kaart ja proovib skaalat uuesti ühtlustada ning see võib avalduda haigusena, tabades kas teie kopse või südant. Kasutage võimalust ja tuletage endale meelde, kuidas oma keha hästi kohelda, sest Õigluse kaart ei anna mitut hoiatust.

Õiglus töös. Kui olete ettevõtlusega seoses oma paberid õigesti vormistanud, allkirjastanud ja kõik lahtised otsad likvideerinud, avastate, et Õigluse kaart on teie vastu lahke ja aitab teid suurel määral, muutes teie äritegevuse millekski hämmastavaks. Kui te aga pole oma äritegevuse juriidilisele poolele suurt tähelepanu pööranud, siis on soovitav seda teha nüüd. Kui Õigluse kaart ilmub, siis jälgitakse kõiki teie liigutusi. Seetõttu veenduge, et käituksite kõigis asjades ausalt, kuid eriti just äris.

NEITSI

KARIKATE KUNINGAS

Karikate kuningas on suurepärane kaart lugemisel, kui otsite võimalusi end emotsionaalselt väljendada või peate oma elus aktsepteerima aspekte või inimesi, mida te pigem ei sooviks teha. Kui teie lugemisel ilmub Karikate kuningas, näete peagi, et kuigi teie elus võib juhtuda palju ja te avastate tõenäoliselt, et kõik ei lähe nii, nagu soovite,  läheb kõik nii nagu peab minema. Pöörake oma elus erilist tähelepanu valdkondadele, mis nõuavad teilt palju tähelepanu. Keskenduge neile aspektidele ja mõelge viisidele, kuidas saaksite kõvasti pingutamise asemel targalt töötada. Karikate kuninga energia on suurepärane ja aitab teil säilitada rahu, säilitada tasakaalu oma elus ja kui teil vaja on, ka kannatlikkust.

Karikate kuningas istub oma troonil ja teab, et ta on oma tegude järgi seal, kus ta olema peab. Vee element hõlmab kõike emotsionaalset ja vaimset. Karikate kuningas on inimene, kelle poole pöördute, kui vajate probleemide lahendamise oskusi ja ta suudab ka pinge all hästi töötada. Teie elus ei tohiks praegu keskenduda sellele, mida saate teha, vaid pigem sellel, mida te tunnete.

Kui see kaart ilmub, võib see näidata, et teie elus on teatud aspekte, kus peate kaaluma olukorra plusse ja miinuseid. Enne kui astute sammu edasi, peaksite kuulama oma intuitsiooni ja alles siis tegutsema vastavalt. Isegi kui tunnete, et asjad on praegu korras, olge valmis väljakutseks, mis võib teid tasakaalust välja viia. Teil on nüüd kaardi näol hoiatus olemas ja peaksite olema valmis väljakutsega kohe hakkama saama, kui säilitate oma meelerahu ja mõistate, et hoolimata sellest, kui suur väljakutse on, olete piisavalt tugev ja tark, et sellest üle saada. Otsige oma sisemist rahu. Kaart võib kujutada ka meest, kes on teist vanem. See inimene tuleb tavaliselt teie juurde targa nõuandega või millegi sellisega, mida võite usaldada, mis on teie huvides. Hoidke seda inimest enda lähedal.’

Karikate kuningas tervises viitab heale tervisele. Ta näitab, et teil on tervise suhtes õige ja positiivne mõtteviis, teete enda tervise nimel õigeid asju ja seetõttu on isegi vaevused või füüsilised haigused tavaliselt kadunud. See on suurepärane märk ka pärast haigust või operatsiooni paranemise kohta. Kui see kaart käes on, on lootust.

Karikate kuningas on vähem murelik töö ja rikkuse pärast, kui teiste mastide kuningad. Kui ta ilmub teie lugemisse, võib see olla märk sellest, et te ei keskendu oma rahaasjadele korralikult või peaksite just lõpetama neile liigse keskendumise. Tihtipeale on nii, et kui karikate kuningas ilmub lauale finantsküsimuse puhul, viitab see sellele, et te ei ole oma rahaasjadega tegelemiseks õiges kohas, kuna võite praegu olla oma rahadega liiga idealistlik, lootusrikas või ebaküps.

Töökohal saab karikate kuningas kaastöötajatega suurepäraselt läbi ja särab sellistes valdkondades nagu uute suhtlusringkondade loomine ja kaebused. Ta oskab katsumustega toime tulla ja suudab ka kõige tulisema olukorra lahendada. Tõenäoliselt suudab ta endale omasel moel lahendada iga tulekahju, mis tal tuleb kustutada. Kõik, mis võimalik, on tehtud ja selles olukorras ei ole enam tagasiteed ega ületegemist. Karikate kuningas käsib pigem keskenduda edasiliikumisele, mitte keskenduda minevikule.

Karikate kuningas on ka väga paljutõotav kaart suhetes, kui olete vallaline. Kui otsite suhet, on teil arvatavasti hea meel kuulda, et uus partner on kohe nurga taga. See inimene on tõenäoliselt teie jaoks väga eriline ja avaldab teie elule positiivset mõju. Ärge unustage hoida oma südant ja meelt avatuna ning see, mis teile sobib, leiab kindlasti tee teie ellu. See kaart räägib palju partnerluse tugevusest ja kui teie suhetes selle inimesega on romantiline element, võib see isegi tähendada, et võite tulevikus minna kaugemale ainult sõprusest ja seda, et olete võibolla leidnud oma hingesugulase.

KAALUD

MÜNTIDE SEITSE

Müntide seitse on viljakas kaart, mis peegeldab küllust ja kasvu.

See on jõukas kaart ja näitab teie elus häid aegu. Kaart ütleb, et peate keskenduma lõpptulemusele, kuni saate oma saagi, olenemata sellest, mida külvate. Võite avastada, et vaatate oma elus kasvu asemel allapoole ja teile ei meeldi see, mis on tulemas. See sõltub tõesti sellest, mida olete seni teinud ja mida sealt tagasi ootate. See on aeg vaadata üle oma tegevused ja kaaluda vajadusel kursi muutmist. Kui olete kõvasti pingutanud, saate tõenäoliselt oma investeeringust korraliku tulu.

Kui näete oma lugemises müntide seitset, on õige aeg astuda samm tagasi ja mõelda oma elu valdkondadele, kus oleks ehk vaja rohkem tööd teha või kus teil hästi läheb. See tähendab oma elus tasakaalu otsimist ning oma väärtuste mõõtmist, et oma elu õigetes valdkondades edasi liikuda.

Müntide seitse tervises viitab vajadusele mõelda oma tervisest, mis võiks teil vajada rohkem hoolt ja tähelepanu. Võite avastada, et praegu on teie enda elus valdkondi, kus tunnete end koormatuna ja need mõjutavad teie tervist. Nüüd on aeg tegutseda, et rohkem pinget ega probleeme ei tekiks. Müntide seitse on üldiselt tervisele positiivne kaart, kui vaadata seda üleüldises mõttes. Isegi probleemid, mis esile kerkivad, ei tundu tohutud ega osutu tõenäoliselt nii hulluks, kui ise arvama kipute.

Müntide seitse töös ja rikkuses viitab vajadusele mõelda sellele, milliseid lähenemisviise te praegu töö ja rahaasjade osas kasutate. See on suurepärane aeg, et suunata oma energia kasvule ja olla konkreetne oma plaanides, mida soovite lõpptulemusena näha. Soovi korral võiksite aja maha võtta, et hinnata, kus on teie rahaasjad või tööalane olukord praegu, et olla kindel, et olete õigel teel. Müntide seitse tuletab meelde, et enne uude äritegevusse sukeldumist või raha kuhugi paigutamist on vaja teil enne asja korralikult ja põhjalikult uurida ning kaaluda. Ei ole aeg võtta suuri riske või otsida ebareaalselt suurt kasu. Praegu võidab võistluse aeglane, kuid stabiilne.

Töös viitab müntide seitse saagikoristusele. See võib viidata sellele, et seemnete külvamise raske töö on tehtud ning rikkus kasvab. Töökontekstis näitab seitse, et lõikusaeg on peaaegu käes. Mulle meeldib mõelda sellest kaardist kui teie töö viljast – kuid aeg pole veel õige. Teil on veel palju tööd ees ja olete endiselt plaane tegemas.

Töös ütleb kaart, et teil on vaja jätkata külvamist ja ennekõike säilitada oma usk. Edu saavutate siis, kui ise vaeva näete. Seega on vaja kannatust ja edasist tööd. Kui tahate teada uue töökoha kohta või näiteks tööintervjuul käinud, siis see kaart näitab, et te ei saa enam midagi teha, olete teinud kõik endast oleneva. Ettevõtluses tähendab kaart, et kui olete kõvasti tööd teinud, on tulemas veel koristusaeg.

SKORPION

MAAG

Maagi tähistatakse numbriga I. Maag sümboliseerib imetegijat. Ta viib oma ideed ellu, teades, et teda toetab universum. Äriasjades võib see kaart tähendada teie oskust olukordi enda kasuks pöörata või anda neile selline käik, mida soovite ja mida teised ei suuda.

Kaart tähendab, et on aeg tegutseda, suhelda, väljendada oma mõtteid ja soove. See on rännumehe, leiutaja, vabakutselise ja ettevõtja kaart, kuna kutsub teid oma vaatevälja avardama. Teil on piisavalt jõudu oma plaane ellu viia ja vahel ka uusi, loovaid lähenemisviise ellu rakendada. Mõelda loovalt, küsida küsimusi, usaldada sisetunnet ja loobuda viivitamisest.

Võlukepiga suudate muuta kõike, mida soovite, seega on tegu positiivse kaardiga. Ta suunab teid oma andeid ja oskusi maksimaalselt kasutama ning olema ise oma saatuse ja õnne sepp. Keskenduge oma plaanidele ja saage kasu oma tugevatest külgedest. Vaimses mõttes juhib Maag teid ühenduma oma kõrgema ehk tõelise minaga ja tegutsema häid eesmärke silmas pidades. See kaart võib anda ka märku tähendusrikkast teekonnast.

 Tervise küsimuses eeldab kaart, et teis on märgata tuleenergia puudust. Tule puudumine kehas tähendab soovi puudumist, potentsiaali depressiooniks ja üldist hoo puudumist. Maagi kaart annab inimestele lootust, julgustades teda oma olukorra üle kontrolli võtma ja leidma väikeseid viise, kuidas kogu keha ja emotsionaalse tervise poole püüdlemisel aktiivsemaks saada. Maag ütleb, et võite saavutada mida iganes soovite, aga ennekõike on oluline, et keskenduksite oma tervisele, siis alles saate soovitu. Kui teil on füüsilisi vaevusi peate lubama oma meeltesse ainult tervenemise ja arengu mõtteid.

Maag ilmub töö ja rikkuse lugemises, et öelda teile, et käes on parim aeg, mil saate oma suuna valida ja et teil on täielik kontroll asjade üle. Kui kaalute investeeringut, siis vaadake, et see ettevõtmine teie vaimusilmas õnnestub ja nii see ka läheb. Järgige maagi innustamist ja tegutsege kohe, kui avaneb võimalus. Kui universum toob teieni midagi hämmastavat, mida olete palunud, laske sellel juhtuda ja tegutsege. Nii saate oma maailma luua, kui teete kõik vajaliku selle täitumiseks.

See kaart näitab, et teil on potentsiaali olla edukas paljudes oma eluvaldkondades. Maagil on jõudu keskenduda ja tahtejõudu muuta kõik ettevõtmised kasumlikuks. Ta kutsub teid üles  võtma oma saatus enda kätte. Kuna maag on astroloogias seotud Merkuuriga, on tal suhtlemine tegevuse keskmes.

Mis puutub töösse, siis maag tulevase töö ladumisel võib viidata sellele, et edu saavutamiseks on vaja kõvasti tööd teha. Vanemate tarokaartide puhul oli maagi  kujutatud tänavaesinejana ja see tähendab, et ta vajas trikkide sooritamiseks uskumatuid oskusi. Ta ei ole lihtsalt maag ilma aastatepikkuse õppimise ja keskendumiseta, ta näitab jõudu ja soovi edukalt edasi liikuda.

AMBUR

MÕÕKADE SEITSE

Mõõkade seitse on kaart, mis on paljudele tuntud oma erinevate väljakutsete poolest.

Kui olete lugemisel selle kaardi saanud, on teie elus rõhk haridusel, eriti kõrgharidusel või mõnel uuel ametikohal. Olete kalkuleeriv inimene ja elate läbi faasi, kus on vaja sõna võtta ja oma arvamust avaldada. Mentaalsed projektid, mille rakendamiseks peate pingutama füüsilises maailmas, et saaksite oma ideid reaalsuseks muuta ning näha konkreetseid tulemusi, mille üle uhke olla. See on kirjastamise, uudiste, toimetamise, arvutite ja teabe salvestamise ning suhtluse kaart.

Endaga võimalikult ausal viisil suhtlemise tähtsus seisneb selles, et praegusel ajahetkel läbite potentsiaalset lõksu, mille kaudu takerdute puudujäägi mentaliteeti. Seega, mida rohkem oma soove ja vajadusi teadvustate, seda tõenäolisemalt saavutate need, ilma et peaksite kasutama käitumist, mida ei saa tõlgendada otsekohesena. Näiteks on mõõkade seitset Rider Waite’i pakis kujutatud mehena, kes varastab lähedal asuvast sõjaväelaagrist mõõku. Ta tahaks kaasa võtta kõik, mis seal on, kuid ta suudab ainult nii palju võtta, kui kaasas kanda saab. See on otseselt sümboolne hirm, et teil pole piisavalt ja vajadust olla pisut ebaaus, et saavutada oma elus rohkem või omandada rohkem.

See tähendab ka seda, et teil on liiga palju tegemisi korraga käsil, rohkem kui suudate sellega hakkama saada. Nüüd on oluline mõelda, mida te ei vaja ning kuidas saate ausalt omandada seda, mida elult vajate ja oma kogemustega saavutaksite. Nagu teame pakub universum meile seda, millest mõtleme. Kui mõtlete järjekindlalt sellele, mida teil pole ning mõtlete välja kiiremaid, kuid ebaausaid viise, et midagi saada, siis see tähendab, et näitate universumile oma puudulikku mentaliteeti. Näitate, et selleks, et soovitut saada, peate selle teatud mõttes varastama. See, mida peaksite tegema, on kujutlus endast kui külluslikust inimesest, kellel on vaja ainult rohkem küsida, siis tuleb see teie juurde otsekui võluväel.

Mõõkade seitse võib viidata ka juriidilistele küsimustele ning ülekohtusele või petturlikule äritegevusele.

Tervises viitab mõõkade seitse  teie hirmule, et teil pole midagi piisavalt ja seetõttu ümbritsete end nii füüsiliselt kui ka vaimselt asjadega, mis teile koormavalt mõjuvad. See võib viidata millelegi konkreetsele nagu teie maja või elukoht. Seal võib olla liiga palju segadust. Nüüd on aeg kodu igakülgselt puhastada. Füüsiline puhastamine soodustab head tervist, sest teil on väiksem tõenäosus nakatuda määrdunud pindadelt ja ruumidest, kuid see hoiab ka teie vaimset tervist, sest hakkate tegutsema.

Tööelus tuleb mõõkade seitse ütlema, et teid koormavad liiga palju projekte korraga. On selge, et proovite lihtsalt raha teenida, mida teil vaja on, kuid need lisaprojektid hakkavad teid matma ja teie panustatud energia hulk ei õigusta selle eest saadavat tasu. Mõelge uuesti läbi, mille kallal olete nõus korraga töötama. Kergendage oma senist koormust. Töö tegemine ei pea olema kogu teie elu sisu.

KALJUKITS

MÜNTIDE KAHEKSA

Müntide kaheksa annab teile edu maitse, kuid tuletab teile meelde, et te ei saa üleöö seda, mida soovite.

Teie jaoks on praegu siht silme ees ja olete õigel teel – õpite uusi nippe, looma enda ümber tervislikku keskkonda ja muul moel teete edu nimel kõik endast oleneva. Müntide kaheksa on meeldetuletus, et ärge alla andke ja jätkake sellel teel, millel olete praegu.

Kui see kaart lugemisel esile kerkib, kaasneb sellega tavaliselt hirmutav aeg inimese elus, mil elu tundub masinlik või üksluine. Kaaluge igapäevaseid ülesandeid, mille puhul teil on igav teha samu korduvaid liigutusi. Teile võib tunduda, et olete sattunud jooksma nagu orav rattas  või annate endast kõik, kuid te ei jõua kuhugi. Sageli peame oma elus enne kõrgemale tasemele jõudmist jätkama titesamme tehes. Teile võib tunduda, et olete valmis enamaks või et peaksite oma elus rohkem ära tegema, aga kui te nii tunnete, siis ilmselt eirate oma tegusid ja nende tähtsust. Praegu on teie elus tähtis aeg ja olete millegi suuremani veel jõudmas. Oluline on mitte loobuda ja edasi tegutseda, et oma tsükkel lõpule viia.

Kaart võib olla ka märk sellest, et peate kedagi enda lähikonnas valgustama. Selle asemel, et keskenduda teile, kui õpipoisile, näitab müntide kaheksa teid kui peremeest oma elus suhetes, kus teil on oskused edu saavutamiseks. Kuid  keegi teie lähedane ei ole teiega samaväärne. Nii töös kui ka suhetes võib see kaart viidata probleemidele, mida saab kannatlikkuse ja suhtlemisega hõlpsasti lahendada. Müntide kaheksa üldine sõnum on, et raske töö ja sihikindlus võimaldavad teil edu saavutada. Ükskõik, milline on teie roll selle kaardiga seoses, on suhtlemine, vundamendi loomine ja järjepidevus teie praeguste eluküsimuste jaoks võtmetähtsusega.

Müntide kaheksa on tervises kaart, mis tähistab pooleliolevat tööd. Kaart võib tervise osas olla mõnevõrra murettekitav, sest tavaliselt sümboliseerib see seda, et olete oma tervise nimel kõvasti tööd teinud, kuid te ei näe soovitud tulemusi. Ükskõik, milline on teie tervisemure, peate praegu astuma sammu tagasi ja vaatama praegu käimasolevat protsessi. Mõelge, kas teete vastupidiselt mõjuvaid toiminguid ja millistest jõupingutustest lihtsalt ei piisa. Ärge laske end käsil olevast suuremast pildist üle koormata. Astuge üks samm korraga ja ärge kaotage oma eesmärki silmist.

Võib olla hea aeg küsida abi kelleltki teiselt, kes on varem sarnaste terviseprobleemidega tegelenud, või otsida motivatsiooni teistelt. Kaardi maalähedase energia ja üleüldse müntide masti tõttu võite avastada, et olete pingutamisest ülekoormatud. Püüdke ennast mitte täiesti ära kurnata. Mõistke lihtsalt seda, et teete seda, mida saate ja oma tegude põhjuste kahtluse alla seadmine või vabanduste otsimine ei vii teid kuhugi.

Müntide kaheksa tähistab tavaliselt algust ​​nii töö kui ka rahaasjade osas. Isegi kui olete ettevõtte juht ja tunnete oma ala nagu oma viit sõrme, on siiski asju, mida peate õppima. Andke endale võimalus sel ajal oma teadmisi suurendada ja tegeleda õpingutega. Praegu pole õige aeg teha suuri muudatusi oma elus finants- või karjäärivaldkonnas, pigem on soovitav keskenduda väiksematele muudatustele, mida saate teha, ning kasutada võimalusi uute tutvuste loomiseks, õppimiseks ja arenemiseks.

Müntide kaheksa on ka mõtlemiskaart. Teie keskendumine on praegu oluline. Võite märgata, et olete tööprojektis teinud rohkem, kui suudate või tunnete end heitunult edusammude puudumise pärast rahanduses. Pidage meeles, et isegi tehtud vead on võimalused kasvamiseks. Leidke isegi halvimast olukorrast see õpetlik osa ja rakendage seda tulevikus enda kasuks.

VEEVALAJA

SAUADE KÜMME

Tervise osas kujutab sauade kümme teid, kui kedagi, kes on pinges ja närviline ning kelle immuunsüsteem võib üles öelda, muutes teid vastuvõtlikuks igasugustele haigustele. Kui soovite elada pikka ja tervet elu, peate eemaldama kõik, mis põhjustab teie olemuse keskmes pingeid, mida tavaliselt on kõige rohkem tunda päikesepõimikus. Kui tunnete end pinges rohkem kui poole päevast, siis te ei järgi tervislikku eluviisi ja see maksab teile kiiresti kätte. Õppige kasvõi meditatsiooni abil lahti laskma pingetest, saage vabaks sellest, mis teid koormab, ja elate pika ja terve elu.

Sauade kümme tähistab teie elus aega, kus olete ülekoormatud. Töös on sümboolika sama; teete liiga palju ega saa selle eest piisavalt tasu. Vabanege oma senisest töökoormusest vähehaaval. Pidage meeles, et teil ei paluta oma finantsstabiilsust negatiivselt mõjutada, kuid võite hinnata oma elustiili ja uurida, kas saate vähemaga hakkama. Isegi kui teil on negatiivseid tagajärgi, peab teil olema rohkem vaba aega, et saaksite lõõgastuda ja ennast tundma õppida. Kõik, mis sunnib teid töötama rohkem kui nõutud ja mille eest teile ei maksta, tuleks lahti lasta. Kui teete ületunde ilma palka saamata: lõpetage see kohe. Proovige minna koju ja istuda pool tundi vaikuses ning vaadata, mis juhtub. Kas te saaksite seda teha? Kas see oli ebamugav? Küsige endalt, kas olete muutunud töönarkomaaniks. Kui otsite uut tööd, siis küsige, millised mõtted takistavad teid tööle minemast või uut  tööd leidmast. Äkki olete ehk emotsionaalselt liiga koormatud.

KALAD

MÜNTIDE 2

Kaart sümboliseerib otsustamist ja otsuste langetamist, eriti kui tegemist on rahaga toimetulemises. Kaart võib viidata ajutisele rahaprobleemile, kus teil tuleb pidevalt vaeva näha, et ots-otsaga kokku tulla. Kui teie sissetulek on ebastabiilne, võib ootamatu väljaminek teid üsna rängalt tabada. Müntide kaks on tavaline kaart vabakutseliste puhul, kelle sissetulek on kuude lõikes erinev või näiteks kellegagi kahasse äri ajava inimese jaoks. Positiivne on selle kaardi juures see, et kui te oma finantsidesse ja omandisse tähelepanelikult suhtute, saate vaatamata pingelisele eelarvele hakkama. Kaart viitab ka sellele, et teil on vaja leida normaalne tasakaal töö ja isikliku elu vahel.

Kaart võib viidata ka kahele omandile või vajadusele otsustada, kus elama hakata. Eriti võib see kaart ilmuda siis, kui küsimuse all on valik kodumaa või välismaa vahel elama või töötama hakkamise vahel. Samuti siis, kui on vaja valida kahe töökoha vahel ja ning kaalumisel on pakkumise poolt- ning vastuargumendid. Lisatähenduseks on kirjalikult saadavad uudised, mis vihjab sellele, et te võite lähiajal saada olulise kirja või e-kirja.

Tervise suhtes soovitab selle kaardi ilmumine aja maha võtta, sest teete liiga palju. Ülemäärane muretsemine, liiga palju tööd ja pinget nõuab teie kehalt lõivu ja te vajate kindlasti laadimist. Isegi kui te pöörate tähelepanu oma tervisele, teete ikkagi näiteks trenni liiga palju ja liiga kiiresti ning märkate selle negatiivseid mõjusid alles hiljem. Tehke paus, tõmmake hinge ja ravige ennast, et saaksite taastuda.