Seekord võtsin lisakaardi haldjate ennustuskaartide pakist ja lisasin tavapärasele tarokaardile ka selle tähenduse.

JÄÄR

SURM

Tähistatakse numbriga XIII. Surma kaart mõjub inimestele peaaegu alati heidutavalt, kuid seda ei maksa tõlgendada sõna-sõnalt. Surm tähistab tegelikult elus üleminekuid ühest etapist teise või muutusi ning uusi algusi. Vanad ja kasutuks muutunud asjad, olukorrad, harjumused ning  inimesed, kes teie edasiminekut takistavad, tuleb oma elust eemaldada. See kaart vihjab sellele, et teil on õige aeg muutusteks.

Surma kaart tähendab tavaliselt sõpruses seda, et tulevikus on ees lahkuminek või tekib pikem vahemaa. Sageli võib selleks olla näiteks sõbra kolimine uude kohta või pikemale reisile minemine. See ei tähenda alati, et teie suhtlus lõplikult kaob, vaid lihtsalt seda, et teie senine tihedam suhtlus lõpeb selleks korraks. Muidugi võite kolijaks olla ka teie ise.  Kui teie sõprussuhetes ei toimu praegu füüsilise vahemaa muutumist, viitab see kaart enam kui tõenäoliselt mürgise suhte lõppemisele. Võib-olla olete lojaalne inimene, kellele ei meeldi sõpradest lahti lasta, isegi sellistest, kes kurnavad teid vaimselt ja emotsionaalselt. See kaart ütleb teile, et on tõesti aeg edasi liikuda.

Paljud kardavad surma kaarti, kui see tervise lugemisel tuleb. Arvatakse automaatselt, et see tähendab, et nad ise või keegi, keda nad armastavad, surevad. Enamasti üritab kaart teile öelda, et mingi muutus peab juhtuma ja see muutus on loomulik. Nii et kui teil või kellelgi, keda te armastate, on terviseprobleeme, selgitab Surm, et muutus on tulemas, kuid saate kontrollida, kummale poolele see läheb. Näiteks kui muudate kogu oma mõtteprotsessi vigastusest paranemise või haigusest taastumise kohta, saate kontrollida oma edusamme. Kui soovite end hästi tunda, peavad kogu teie keha ja meeled olema keskendunud paranemisele, et see muutuks. Teine viis, kuidas Surma kaarti tervise lugemises  mõista, on see, et ta näitab mingi haiguse lõppu või näiteks kasvajate või füüsiliste valude eemaldamist.

Surm rikkuse ja töö küsimustes on äristrateegiate lahutamatu osa. Näiteks kui proovite koos sõbraga ettevõtet alustada, kuid teie vana töö võtab suurema osa teie ajast, ütleb Surma kaart teile, et muutus on vajalik ja seetõttu on teil vaja kulutada rohkem aega uuega tegelemisele. Kaart äris ja rikkuses ütleb meile, et viis, kuidas me oma raha ja aega kulutame, on kõik allutatud pidevatele muutustele ning kunagi ei tohiks liialt kiinduda ühte asja. Mõiste mitte panna kõiki mune ühte korvi muutub väga oluliseks, kui Surma kaart ilmub teie äriga seotud ladumises.

KUUENERGIA

Haldjakaart annab teada, et Kuu mõjutab kõiki ning see kaart ilmub tihti just siis, kui kipute olema segaduses liiga paljudest peas tiirlevatest mõtetest. Kaart innustab teid leidma lahendusi probleemidele ja katsumustele,  mis teid hetkel painavad ja leidma seeläbi meelerahu.

SÕNN

VÄGI/JÕUD

Tähistatakse numbriga VIII ja sümboliseerib jõudu, mis on tekkinud hingelisest  eneseteadlikkusest. See võib teile meelde tuletada, et te ei tohi alla anda, sest käes on aeg kasutada oma sisemist jõudu ja visalt jätkata. Tugevuse kaart näitab, et praegu on teil vaja korda ja distsipliini.

Proovige ausalt mõelda, kas lubate endale liiga palju liialdusi, olgu selleks joomine, liigne rahakulutamine, söömine või veel midagi muud kahjulikku. Kui panustate oma elus liiga palju energiat liialdamisele, siis loodetavasti mõistate, et kaart juhib sellele tähelepanu ja soovitab teil leida taas tasakaalupunkt. Paljud inimesed eitavad seda selle kaardi saades ja väidavad, et nad ei tegele millegagi, mis võiks neile kahju teha. Proovige siiski praegu olla endaga aus. Taro on ennustamisvahend, mis on loodud teid aitama, mitte teie peale näpuga näitama. On tõenäoline, et mis tahes tegevus, mida kaart teie jaoks näitab, ei ole täiesti halb. See on halb ainult siis, kui kipute liialdama.

See võib olla ohtlik kaart, kui hoiatusi ei võeta arvesse, aga samas jällegi võib see olla ka riski võtmise ja edu kaart. Kui toimingud, millele kaardid viitavad, on ebaturvalised või ebatervislikud, siis tasub kaarti kindlasti võtta hoiatusena.

Kaart tervise lugemises on paranemise märk ja toob lootust ka kõige mustematesse olukordadesse. See viitab sellele, et kehal pole mitte ainult jõudu raskest tervisekriisist läbi murda, vaid ka vaim on heas seisus. Te saavutate kontrolli oma tervise üle ja taastute.

TÄHISTAMINE

Haldjakaart viitab sellele, et kui olete viimasel ajal palju tööd teinud, on nüüd aeg tähistada ja lõõgastuda. Võite korraldada sõpradega aiapeo või lihtsalt mõnusa olemise. On aeg rõõmu tunda soojast suvest ning koosoldud ajast.

VÄHK

KEISER

Tähistataks numbriga IV ja sümboliseerib struktuuri. See kaart tähistab pühade teadmiste ja saladuste õpetajat. Seega sümboliseerib ta õpetajat või guru ning maskuliinset korda, olles isa arhetüüp.

Keiser võib viidata ka sellele, et puutute kokku mõne autoriteetse isikuga või on teil vaja tähelepanu pöörata mõnele ametlikule probleemile. Suhteküsimustes võib see kaart tähendada, et armute mõnda endast vanemasse isakuju tüüpi mehesse.

Ennustuses tähendab Keiser tavaliselt võimukat meest ja valitsemise ning auahnusega seotud mehelikke aspekte. Olles Keisrinna kaaslane tähendab ta ka abikaasat või partnerit, kes on kindel ja usaldusväärne. Keiser valitseb oma emotsioone ja on iseendaga rahul. Ehkki loomult auahne, on traditsioonid talle esmatähtsad.

Üldise mõju või tähendusena esindab Keiser turvalisust, tasakaalu ja traditsioonilisi väärtusi. Ta toob esile territooriumi ja elu valitsemise oskuse. Ta kuulutab ka seda, et probleemidest võib jagu saada keskendatuse ja hoolsa planeerimisega. Kuna Keiser näitab teed korra juurde, on tema ilmumine ennustuses märk olukorra paranemisest. See võib tähendada ka kaitset isiku poolt, keda usaldate ning võite ka kindel olla selles, et teete õiged otsused.

Keiser tähendab, et teil on aeg elada just käesolevas hetkes ning rakendada oma elus kõiki käepäraseid praktilisi vahendeid, et oma plaanid ellu viia. Käituge nii nagu juhile kohane.

VALGUS

Haldjavalgus pole võrreldav tavalise valgusega. See paljastab endas sisalduvate maagiliste osakestega tõe ning näitab teile tulipunktis olevast olukorrast saadavat õppetundi. Tõe valguses ei ole võimalik midagi varjata. Kui suudate seista silmitsi oma varjukülgedega, jääb haldjavalgus edaspidigi teie elu püsivaks osaks.

LÕVI

MÜNTIDE POISS

Müntide poiss räägib seiklustest ja edasiliikumisest, samuti ennustab ta head uute alguste suhtes.

Müntide poiss ilmub teie terviseteemalisse lugemisse ajal, mil teil oleks vaja teada, et olete sisenemas tsüklisse, kus kavatsete taasühenduda oma noorusliku ja tervisliku eluperioodiga. Olete tundnud end füüsiliselt ja emotsionaalselt eriti vanana. Kui see kaart ilmub, viitab see sellele, et teid õnnistatakse nooruslike energiatega, mis tervendavad kogu teie keha. Kasutage seda aega targasti.

Tööküsimustes toob kaart uudiseid võimalusest, mida saate kasutada tänu sellele, et olete just selle võimaluse jaoks end koolitanud ja harinud. Kui teil on võimalus saada tööl täiendõpet, siis nüüd on aeg sellega tegeleda, et saaksite end täiendada ja edaspidi parema töökoha koos suurema palgaga. Praegu on suurepärane aeg oma teadmisi hästi ära kasutada. Vaadake üle kõik oma isiklikud plaanid, kas kõik on reaalselt teostatav. Samuti viitab kaart vajadusele hoolikalt üle vaadata kõik lepingud ning korraldused, sest hoolikus kõikides detailides on vajalik.

TERVENDAMINE

Kaart võib viidata sellele, et teil on vaja puhkust või siis oleks vaja endale lubada mingit sorti teraapiat. Kas minna spaasse, lubada endale näiteks kunstiteraapiat, aroomiteraapiat või käia arsti juures ja lasta teha üldine ja põhjalik tervisenäitajate test.

NEITSI

MÜNTIDE RÜÜTEL

Müntide rüütel tormab teie poole, tuues endaga rahalisi õnnistusi, tööalast edasiliikumist, stabiilsust ja õilsust.

Ta on positiivse loomuga mees, kes võtab vastutuse oma tegude eest ja ütleb teile, et peaksite vastutama ka enda eest. Olete usaldusväärne inimene, heade instinktidega, kes on nii valvas kui ka hea juht. Müntide rüütel pakub nii kaitsvat abi, kohusetunnet kui ka lojaalsust. Ta on praktiline ja sportlik. Kui see rüütel esindab teid kui küsijat, siis suudate näha elus asjade laiemat perspektiivi ja potentsiaali, mis kogu maailm omab. Elate läbi õnneliku muutuse edu ja külluse poole püüdlemisel.

Ajal, mil Müntide rüütel teie elust läbi ratsutab, peate ära kasutama teid ümbritsevat aktiivset energiat. Peate seadma eesmärgid, mida olete võimeline saavutama. Tehke nimekiri, et saaksite asju kontrollida. See rüütel palub teil tõsiselt kaaluda, kui oluline on anda endale võimalus teha ka tegevusi, mis pole alati praktilised, pöörates tähelepanu teie seiklushimule. Kui muutute liiga praktiliseks, siis eemaldute sellest, mis on oluline ja elu sügavamatest tähendustest.

Mõnikord on raske otsustada, kui asjad tunduvad turvalised. Kuid peate usaldama, et on rohkem horisonte, mille poole püüelda, kui praegu teate, nii et ärge blokeerige kõrgemaid sõnumeid, mida saate universumist ja mis motiveerivad teid tegema paremaid asju. Olete seda tüüpi inimene, kes suudab juba olemasolevatest struktuuridest midagi uut teha nii metafooriliselt kui ka füüsiliselt. Olete põhjalik inimene, kes on valmis alati suurepärast tööd tegema ja on usaldusväärne. Armastate tegevust ja teie ümber on nooruslik energia ning soovite aidata neid, kellel on vähem õnne. Kui lubate endal teada saada oma elu tõelist tähendust, siis teate, kuidas astuda vastu kõigele, mis tuleb, eriti tundmatule. Sel ajal peate otsustama, keda saate usaldada.

Müntide rüütel on stabiilsuse ja vabaduse rüütel, kontrollitud loovus, mida vallatakse ja väljendatakse tervislikel viisidel. Kui teid on tabanud mingi haigus või vigastus, ütleb müntide rüütel teile, et saate sellest jagu ja tunnete taas oma elujõulist, elavnenud mina.

Müntide rüütel töös ja rikkuses on heade uudiste kandja. Kui olete oma tööelus aktiivselt osalenud, siis võite oodata kasu edutamise või mingisuguse preemia näol. Kui te pole nii kõvasti tööd teinud, kui arvate, et võiksite olla, püüab müntide rüütel teile meelde tuletada, et tööeetikast kinni pidamine viib teid edasi ja nüüd on teil kõik võimalused, et tõesti midagi saavutada. Pidage seda meeles, kui homme tööle lähete. Kas jõuate sinna õigeks ajaks? Kas annate endast kõik, mis teil on? Või jääte ükskõikseks ja saate lihtsalt kuidagi hakkama? Valik on teie.

ÜHENDA OMA JÕUD TEISTEGA

Haldjakaart viitab sellele, et üheskoos lendab töö kiiremini, kui üksi nokitsedes ning annab vihje koostööks teistega, et jõuda soovitud lõpptulemuseni. Kui teate kedagi, kes  vajab abi, siis pakkuge ennast talle appi või andke teada, et olete tema jaoks olemas, kui ta teid vajama peaks.

KAALUD

SAUADE ÄSS

Sauade äss on heaendeline kaart kõikide eluaspektide suhtes. Ladumises tühistab ta enda läheduses olevate negatiivsete väikese arkaani kaartide mõju. Sauade äss sümboliseerib uusi algusi, ettevõtmisi ning viitab tööprojektidele või sellega seotud küsimustele. Ässa ilmumine võib viidata inspiratsioonipuhangule või loomingulisele tööle ning annab teile teadmise, mida peaksite  järgmisena ette võtma või tegema, et oma mõtted teostada.

Sauade äss viitab õigele tegutsemise ajale. Nüüd on aeg tegutseda ja investeerida, otsida tööd või sooritada suur ost. Kõigil, mis praegu rahaliselt või tööga seotult tehakse, on tõenäoliselt palju energiat, mis motiveerib seda aspekti kasvama. Loomingulisust on samuti külluses ja kui keskendute uute võimaluste leidmisele näiteks toote või siis kasvõi iseenda turundamiseks tööl, avastate, et teie ideid ei võeta mitte ainult hästi vastu, vaid need ka realiseeruvad. See on suurepärane aeg uute tutvuste loomiseks ja töökohal sidemete loomiseks. Enesekindlus on võtmetähtsusega, et teid märgataks, kuid veenduge, et te ei oleks liiga kõrk ega uhke. Inimesi tõmbab nüüd teie jõud ja potentsiaal. Ärge laske sellel võimalusel raisku minna.

Tervises sümboliseerib sauade äss seda, et olete tõesti õnnistatud. See kaart on elujõu, jõu ja tervendamise kaart. Ässa energia põletab ära haigused ning annab teile lisaenergiat. See on suurepärane aeg keskenduda motiveeritumalt vormisolekule ja kõigele, mis on seotud tervislike muutustega. Proovige rakendada terviseplaani, uut dieeti või loobuda halbadest harjumustest, nagu suitsetamine. Kõik positiivsed või tervislikud plaanid, millega te praegu alustate, toovad teile suurepäraseid hüvesid ja kasu.

PUUTARKUS

Kui lasete vanal minna, jõuab uus jõud või tarkus teieni siis, kui selleks on õige aeg. Võibolla on aeg eemalduda olukorrast, mis teid takistab edasi jõudmast või uutel asjadel oma ellu tulla.

SKORPION

KUU

Tähistatakse numbriga XVIII ja sümboliseerib Kuu petlikku loomust. Hoiatab teid selles eest, et te ei unustaks end muredesse, nõrkustesse või illusioonidesse. Kui te olete muserdatud oma mõtete tumedatest varjudest või hirmu eest langetada olulisi otsuseid, siis viitab see Kuu võimule. Peate õppima oma vaistu usaldama ja teile aeg-ajalt ilmuvat varjupoolt mitte kartma.

Kuu on väga emotsionaalne ja intuitiivne kaart.

Sageli on see seotud inimese vaimse seisundiga, mis viitab unehäiretele, mis on tingitud õudusunenägudest, ärkveloleku hirmudest või emotsionaalsest stressist. See kutsub valgustama teie sügavaimaid ja tumedamaid soove. Kui Kuu on kohal, on aeg olla teadlik sellest, kuidas teie vaimne tervis teie füüsilist tervist mõjutab. See võib tähendada ka väga teadlikku olemist, intuitsiooni tugevnemist. Saate kogu seda energiat kasutada oma elu paremaks muutmiseks. Kui näete Kuud, teadke, et praegu pole teie elus kõik täiuslik, aga midagi otseselt halba ka pole. Meie enda täiuslikkuse võti peitub oma ebatäiuslikkuse aktsepteerimises.

Sageli võib Kuu näidata probleeme vaimse tervisega. Inimestele, kellel on diagnoositud vaimsed probleemid, nagu depressioon, bipolaarne häire või muu sarnane, on Kuu meeldetuletus ravimite võtmise jätkamiseks. Sageli häirivad Kuu energiad inimese enda vaimset seisundit. Nüüd on aeg teha kokkuvõte valdkondadest, mis põhjustavad teile liigset emotsionaalset või vaimset survet. Eemalduge nendest olukordadest ja laske asjadel rahuneda. Kõik häired, mida stress süvendab, võivad sel ajal ägeneda. Eriti oluline on olla hoolas oma vajaduste eest hoolitsemisel, enne kui hakkate sel ajal teistega tegelema. Kui leiate, et teie ümber on inimesi, kes tekitavad asjatut draamat või avaldavad teile üldiselt ebatervislikku mõju, tuleb teil praegu neist eemalduda. Enne kui saate hoolitseda kellegi teise eest, peate enda eest hoolt kandma.

Kuu töös ja rikkuses

Olge kokkuhoidlik ja hoidke rahakott praegu enda lähedal. Sageli esindab Kuu kedagi, kes proovib teid petta või hoiab salajas olulisi fakte lihtsalt selleks, et teeksite teadmatusest ennast kahjustava otsuse. Kuu kohalolekuga peate olema valvel, sest kunagi ei tea, kes või mis öös varitseb. See periood ei kesta kaua, kuid praegu on parem karta kui kahetseda.

Kui otsite praegu tööd, ei pruugi see olla parim aeg uuteks ettevõtmisteks. Peate olema erakordselt tähelepanelik nende töökohtade suhtes, kuhu kandideerite, et olla kindel selles, et sõlmite hea lepingu. Ärge eksige oma tööotsingutel ja veenduge, et otsite tööd valdkondades, mis teevad teid tõeliselt õnnelikuks.

LOOTUS

Kui olete praegu kitsikuses, siis see haldjakaart viitab sellele, et teil on võimalik oma tarkusele toetudes leida lootuskiir, mis aitab teil jõuda helgemasse tulevikku. Kui teid ümbritsevad inimesed on täis negatiivsust ja kahtlusi, siis on teil vaja jääda ikkagi lootusrikkaks ja minna edasi vaatamata nende negatiivsusele.

AMBUR

MÕÕKADE KUUS

Kui olete saanud mõõkade kuue, on see märk sellest, et raske tsükkel, mida olete kogenud, on nüüd lõppemas. Peate laskma endal vooluga kaasa minna. Nüüd on aeg uurida teie käsutuses olevaid võimalusi. Olete kogenud ebameeldivaid aegu, seetõttu peate pettumusest täielikult vabanemiseks end täielikult eraldama kogu negatiivsest energiast, et leida meelerahu ja harmoonia. See on väga sarnane päikesepaistele pärast tormi. Olete halvimast üle saanud. Nüüd, olles kogu õpitu tulemusel targem, hakkate astuma jõulisi samme päikese poole, et saaksite peagi tähistada.

Mõõkade kuus tervises viitab kõigile muutustele, mida olete oma kehas teinud ja kavatsete teha. Olete väljumas oma füüsilise keha stagnatsiooni või uinaku faasist ja peate jätkama hooga ülesehitamist, harrastades kardiotreeningut, võib-olla joogat või midagi muud, mis aitab teie kehal olla heas vormis.

Mõõkade kuus ilmub töös või varanduse lugemisel, et osutada töö mööduvale faasile, mis oli teie jaoks äärmiselt masendav. Kui teil on praegu halb tööolukord, mis teeb teid õnnetuks ja proovite otsustada, kas peaksite lahkuma, toetab mõõkade kuus teid teie otsuses muudatuse tegemiseks. Praeguse seisuga tunnete end väärkohelduna, kurnatuna ja peate tegema muudatusi. Nüüd on aeg seda teha.

HINNALINE AEG

Haldjakaart viitab sellele, et teil tuleks tähelepanelikult jälgida, et te ei raiskaks ilmaasjata ei enda ega teiste aega. Iga hetke oleks vaja kogeda täiel rinnal. Kui kipute alatihti hilinema, siis püüdke ärgata varem ja jõuda kohale õigeaegselt.

KALJUKITS

SAUADE POISS

Sauade poiss viitab neile inimestele või kogemustele, mis on täiesti uued ja milles tavaliselt puudub mõnikord masendust tekitav kogemus, mis võib pärssida inimese võimet olla loominguline isiksus. Sauade poiss lugemisel tähendab, et olete täis nii julgust kui ka äkilist kalduvust kas viha või armastuse poole.

See kaart sümboliseerib kõikuvaid energiaid, mis meist kõigist läbi voolavad, aga eriti aktuaalne on see siis, kui olete noored. Selle kaardi vihje vanusele ei viita niivõrd inimese füüsilisele vanusele, vaid kui saame uue kogemuse, tunneme seda nagu uustulnukas või algaja. See tähendab, et teie jaoks on tulemas midagi täiesti uut. Sellega kaasneb täiendav entusiasm. Võite olla põnevil uute sündmuste väljavaadetest. Kui poiss ilmub, võite oodata muutusi ja uudiseid, mis on teile kasulikud.

Poiss on tundlik, naljakas, pidurdamatu, ülimalt intelligentne. Ta osutab ümberkujundamiseks ettepoole suunatud tõukejõule. Ümberkujundamine on teie jaoks intuitiivne, peate vaid seda energiat kasutama ja jõuate kaugele. Pöörake tähelepanu märkidele, mida universum teile kogu aeg pakub. Sel ajal on teie ümber sünkroonsused ja kui pöörate neile piisavalt tähelepanu, avastate end järgimas teed, mis pole võrreldav ühegi teisega. Sauade poiss ütleb teile, et peate ennast paremini tundma õppima. Tehke kindlaks takistused, mis takistavad teil kogemast kõiki teie käsutuses olevaid uusi seiklusi ja algusi. See noor energia ütleb teile, et on aeg vabaneda oma igapäevase monotoonsuse piirangutest. Isegi kui hüppate tundmatusse, peate lubama endale seda aega kogeda noore inimese vaatenurgast. Kellestki, kes näeb maailma esimest korda. Elu on rõõmus asi ja teil on aeg sellest aru saada.

Kui lugemisel ilmub sauade poiss, juhtub teiega midagi ootamatut. See võib olla uue töö saamine või telefonikõne, mis räägib võimalusest mingisuguseks tulevaseks ettevõtmiseks või isegi võimalusest reisida. Oma hea otsustusvõime ja intuitsiooni kasutamine on teie parim abimees otsustamaks, millist võimalust järgida ja millele ei öelda.

Pange tähele stressirohkeid olukordi, millesse sattute, ja seejärel vaadake, mida saate teha, et neist välja tulla. Suure osa ajast avastate, et kas te ei ole piisavalt enesekindel või piisavalt tugev, et oma soove välja öelda, või lubate teistel enda eest otsuseid teha. Kui soovite olla vaba ning soovite omaks võtta seda loovat energiat, ei tohi teil olla midagi, mis teid takistaks.

TEEKOND

Haldjakaart viitab peatsele teekonnale, mis teid ees ootab. Tegu võib olla reisiga või hakkate hoopis kolima. See võib vihjata ka teie sisemisele teekonnale, mis peagi alguse saab. Seega olge valmis teele asuma!

VEEVALAJA

MÕÕKADE PAAŽ

Kaart toob endaga kaasa võimaluse saada endale kasulikku infot. Äris ja muudes ettevõtmistes võib kätte saabuda aeg kogeda edu ja seda, et näete oma tegevuse vilju nüüd. Mõõkade poiss kinnitab, et teid ümbritsevad abivalmis ja teie eesmärke toetavad inimesed. Kuulake tähelepanelikult, mida teised inimesed ütlevad või räägivad, sest nii võite tabada enda jaoks olulise info inimeste kohta, kes teid aidata või toetada võiksid.  Mõõkade poiss võib tuua teile ka sõnumi selle kohta, et peagi on teil võimalik sõlmida kirjalik leping või kokkulepe, mis puudutab kinnisvara, teie karjääri või muid lepinguid.

Isikuna võib tegu olla noorusliku või noore inimesega, kes on võluv, väga tark ja hea kaaslane. Ta võib olla küll vahel ebamugavalt otsekohene, kuid lõpuks on ikkagi tegu väärt liitlasega, kes oskab probleemides lahendusi näha ning kes on avatud ja kiire õppija. Negatiivsest küljest võib tegu olla ülbe isikuga, kes võib enda eesmärke silmas pidades teistega vahel liiga ükskõikselt käituda.

Suhetes on mõõkade poiss uudiste tooja. See on aeg teie elus, kus olenemata sellest, kui vana te olete, saate uuesti ühenduse noorusliku lapseliku energiaga, mida kogesite nooremana, kuid nüüd saate seda kõike näha täiskasvanu vaatenurgast. Praegu on teie ümber olevad võimalused lõputud. Romantika pole välistatud. Kui olete praegu suhtes, isegi kui olete selles suhtes olnud pikka aega, avastate, et loote sellega uuesti ühenduse täiesti uuel viisil. Kasutage seda aega, et viia oma rõõmus, nooruslik ja romantiline mina uuele tasemele.

KÜSI ABI

Igaühel meist tuleb ette raskeid olukordi ja me ei pea nendega üksi hakkama saama. Vajadusel tuleb häbenemata abi paluda. Haldjakaart vihjabki sellele, et kui tunnete end ülimalt iseseisvana ja püüate alati ilma välise abita hakkama saada, siis tegelikult on  täiesti normaalne raskes olukorras abipalve teele läkitada.

KALAD

MÜNTIDE KOLM

Müntide kolm on väga sümboolne kaart, mis tähistab kokkusaamist või liitu, mis on nii kasulik kui ka vajalik.

Sel ajal olete seotud teistega ja nende saatus on seotud teie omaga. Kui soovite, et töö oleks õigesti tehtud, on oluline olla valmis tegema koostööd, kombineerima oma ressursse ja töötama koos teistega, et töö lõpule viia. Kolm on alati olnud omamoodi maagiline arv. Nagu Püha Kolmainsus, on see sageli vaimne esitus jõududele, mis on sarnased, kuid erinevad, mis tulevad kokku ja töötavad terviklikuna. Kui võtate tervikust ühe aspekti ära, saab käsil olev ülesanne halvasti tehtud ja sellel puudub kavandatud tulemus.

Sageli kerkib see kaart esile seoses ebamugavate tööasjadega või vajadusega teha koostööd nendega, kellega te eriti ei taha olla seotud. See võib viidata vajadusele teha kompromisse või vajadust planeerida. Kui näete müntide kolme, ärge laske pisiasjadel end rajalt kõrvale juhtida. Praegu on väga oluline mõista, et käsil olev ülesanne vajab iga isikut ja et probleemile lahenduse otsimisega seotud inimestel on selle lahendamisel oma koht. Koostöö kaudu on rahulolu peaaegu garanteeritud.

Tihti viitab müntide kolm tervisega seotud koostööle. Arstist massaažiterapeudini, hambaarsti või nõustajani, võti on koostöö ja meeskonnatöö, et kõik terviseprobleemid õigesti ravitud saaks. Kaart ei anna  põhjust muretsemiseks millegi konkreetse pärast. Pigem öeldakse lihtsalt, et mis tahes murele või vaevusele, mis teil praegu on, tuleks reageerida. See võib viidata ka suurepärasele ajale, et muuta enda eest hoolitsemise viisi, sellesse kaasa haarates ka teisi. Tõenäoliselt on terviseaspekte, mille suhtes olete olnud hooletu, kuna kaart näitab suurt annust maist energiat. Võib-olla kaalute sõbraga treenimist või jõusaaliga liitumist või meeskonnaspordiga tegelemist.

Müntide kolm töös ja rikkuses viitab sellele, et praegu on halb aeg võtta riske või tegeleda millegagi üksi. Müntide kolme võti seisneb  koostöös ja nii töö kui ka rahaasjade osas on tavaline arusaam, et mingigi meeskonnatöö on olemas. On haruldane, et üks inimene suudab üksinda rikkaks saada, isegi kui tegemist on raske töö ja sihikindlusega. See ei ole hasartmängude kaart, see on töö tegemiseks õige meeskonna leidmise kaart. Mõelge valdkondadele, milles olete professionaal või ekspert ja näiteks pakkuge oma teenuseid. Või siis otsige abi teistelt, kellel on omad oskused ja kes aitaksid teie rahalist edu suurendada.

Konkreetselt tööga seoses on see suurepärane aeg teisi kaasates edasi jõudmiseks. Näidake oma ülemusele, et olete särav ning pakkuge teistele väärilist tunnustust hästi tehtud esitluse või projekti eest. Lubage kõigil meeskonnaliikmetel oma teadmistega hiilata, et tagada kõigile edu.

ELUENERGIA

Haldjakaart toob endaga kaasa palju eluandvat energiat, tuletades teile meelde, et peaksite julgelt endal särada laskma ning tooma valguse kätte kõik,  mis tervenemist vajab. Teie sära inspireerib ka teisi samuti tegema.