Hingesugulase tähendus.

Kui inimestelt küsida, keda või mida nad oma ellu soovivad, võite sageli saada vastuseks, et nad sooviksid kohtuda oma hingesugulasega ja temaga oma elu õnnelikult elupäevade lõpuni veeta. Kuidas eristada teda kaksikleegist või eluteekaaslasest? Siin artiklis ongi ära toodud peamised hingesugulase tunnused.

1) Te tunnete end temaga olles turvaliselt.

Mingil põhjusel lõdvestub osa teist lihtsalt siis, kui olete temaga koos ja kiire päeva lõpus pole teist sellist kohta, kus tahaksite rohkem olla, kui koos selle inimesega.

Kogu ärevus, mured ja hirm, mida olete tundnud, on tema juuresolekul justkui minema pühitud. Kui teil on olnud halb päev, siis teate alati, et tema juuresolekul muutub teie tuju paremaks. Sageli pruugib teil vaid mõelda temaga koosolemise peale kui see annab teile juba parema enesetunde.

2) Ta paneb teid end täiuslikuna tundma.

Teil on puudusi nagu igal teisel. Võib-olla on see teie tujukus või ebamugavust tekitavad naljad või jube kokkamisoskus, mis paneb teid end tundma teistest kehvemana.

Millegipärast on see inimene võimeline tegema just neid asju, mida teie ei oska. Samas ei oska tema teha neid asju, mida teie hästi teete.

Võite olla introvert ja teine ​​inimene võib olla ekstravert. Asi on selles, et teil on individuaalseid erinevusi, mis kombineeritult loovad tervikliku inimese.

Need erinevused ei lahuta teid, vaid hoopis lähendavad teid üksteisele. Teete üksteist paremaks inimeseks, tasakaalustades üksteise tugevusi ja nõrkusi. Olete nagu kaks ideaalselt sobivat pusletükki.

3) Andestate üksteisele.

Hingekaaslasteks olemine ei päästa teid vaidlustest ega tülidest. Tegelikult võite oma vastupidise olemuse tõttu olla just tülidele vastuvõtlikumad. Teil on võimalik rahulikult rääkida kõigist tekkinud probleemidest. Ja kui asi puudutab andeks andmist, siis pigem lahendate probleemi, mitte ei süüdista üksteist. Te ei suuda kunagi kaua üksteise peale pahased olla, lepite alati väga kiiresti ära.

4) Teise õnn on tähtsam.

See on üks hingesugulase ühenduse olulisi märke. Nende õnn on ka teie oma. Pole tähtis, kui paljudest asjadest te teise inimese õnnelikuks tegemise jaoks loobute.

Te tunnete, et olete kohustatud hoolitsema selle eest, et tema soovid või mugavus oleksid rahuldatud. Lõppude lõpuks on kellegi armastamine kõige ennastsalgavam tegu.

5) Te austate üksteise erinevusi.

Võite olla hingekaaslased, kuid see ei tähenda, et kavatsete kõiges sama meelt olla. Oluline on see, et teie vaidlused usu, kultuuri ja eetika üle ei mõjuta seda, kuidas te üksteist näete.

Loote aruteluks avatud keskkonna. Lubate üksteisel ilma eelarvamuseta avaldada oma arvamust.

6) Te austate üksteise üksindusvajadust.

Enda jaoks aja leidmine on suhte kõige enam alahinnatud element. Mingil ajal vajab hing üksiolekut ja kui ütlete seda talle, et soovite olla üksi, austab ta teie soovi solvumata või selle üle kaebamata.

Teie suhtute sellesse samamoodi. Kui teie hingesugulane küsib aega üksi olemiseks, ei tunne te vajadust teda pidevalt kontrollida. Usaldate seda inimest kogu südamest ja austate teda piisavalt, et anda talle ruumi, kui ta seda vajab.

7) Ta on kaitsev.

Kui mees on leidnud oma hingekaaslase, astub ta kõhklemata oma naise eest välja. Ta hoolitseb tema eest ja kaitseb teda nii väikeste kui ka suurte ohtude eest.

Võiks ju väita, et naine teeb täpselt sama oma hingesugulasega.

Kuid seal on uus psühholoogiline teooria, mis tekitab praegu palju kõmu. Ja see väidab, et eriti meestel on bioloogiline soov hoida naist oma elus ja kaitsta teda.

Seda nimetatakse kangelase instinktiks. Mees tahab näha end kangelasena. Kui tema partner soovib ja vajab teda, on ta alati olemas. Mitte pelgalt aksessuaarina või “parima sõbrannana”.

Ja kui mees tunneb end kangelasena, vallandab see tema kaitseinstinktid ja mehelikkuse ülima aspekti. Kõige tähtsam on see, et see vabastab tema sügavaimad külgetõmbe tunded.

Selle instinkti esiplaanile toomine on tegelikult naise ülesanne.

Ma tean, et see kõlab natuke tobedalt. Tänapäeval pole naistel vaja kedagi, kes neid päästaks. Nad ei vaja tegelikult otseselt oma elus kangelast.

8) Teil on samad eesmärgid.

Ehkki erinevuste omamine on suhtes tervislik, peaksid teie elueesmärgid siiski olema samad.

Võib-olla pole teil iga asja kohta sama arvamust, kuid teie elu käegakatsutavad aspektid peaksid olema üsna sarnased.

Sarnaste eesmärkide omamine ühendab teid kahte sügavamal tasandil. Tunnete sügavat austust teise inimese vastu, sest mõistate tema elu eesmärke.

Selle kaudu loote tugeva ühenduse ja üksteise toetamise võrgustiku.

9) Te täiendate üksteist.

Oma erinevuste austamine on üks asi, nende täiendamine on teine ​​asi. Võite austada oma sõprade ja perekonna seisukohti, kuid te ei saa tegelikult muuta seda, kes nad on.

Mõlemad tunnete ära üksteise individuaalsed vead ja teete koostööd üksteise paremaks muutmiseks.

Teie suhtumine on pigem kaasav kui süüdistav. Vaidluste või lahkhelide ajal suudate leida üksteise iseloomu nõrgad kohad ja leiate viise, kuidas aidata teisel saada paremaks inimeseks.

10) Te teate, mida teine mõtleb.

Kas teil on kunagi esinenud neid hetki, kui olete olnud telepaatiline? Nagu siis, kui tahate kellelegi helistada, valite numbri, aga helistada ei jõua, sest see inimene helistab teile just sel hetkel.

Telepaatia viitab teie võimele mõista, mida teine mõtleb. Ta ei pea teile ütlema, mida ta arvab, kuna te juba teate seda. Enamasti lõpetate üksteise lauseid, sest teate lihtsalt, kuidas tema aju mõtleb.

11) Te olete üksteise suhtes kaastundlik.

Te tunnete kõike, mida tema tunneb isiklikul tasandil. Kui ta räägib teile ametikõrgendusest, tunnete end sama põnevil kui tema. See on hingesugulase ühenduse ilu.

Kui ta ütleb, et ta kardab  midagi, leiate, et jälgite teda ja tahate teda maailma eest kaitsta.

Veelgi olulisem on see, et teie empaatiavõime on piiritu. Olgem ausad, vahel me väsime inimestest. Me väsime mõistmast ja olemast sõbralikud.

Kaastunne saab aeg-ajalt lihtsalt otsa. Oma erilise kaaslasega ei pea te kunagi sundima end empaatiat tundma. See tuleb teil loomulikult ja samuti toimib see vastupidi.

12) Te tunnete ta oma sisetundega ära.

Ilma kahtluseta teate, et see on teie jaoks õige inimene. Te ei vaata kedagi teist ega taha ka. Temast jätkub teile piisavalt.

Pole tähtis, kus te asute või mida teete, olete mõlemad nõus, et asjad on lihtsalt paremad, kui te mõlemad olete koos. Te ei tea täpselt, miks. See on lihtsalt selline tunne.

Nii et kui leiate, et asjad tunduvad äkki intuitiivselt „õiged“, võite olla oma hingesugulase leidnud.

13) Te põrkute pidevalt selle inimesega.

Kui te pole juba koos, leiate end samadel pidudel, üritustel ja isegi kohvikutes.

Vestlused on justkui elektrit täis ja tunnete end üksteisest eemale jalutades hämmastavalt.

14) Ajastus tundub õige.

Ükskõik, kas olete juba koos või mitte, tunnete oma sisimas, et see on aeg teie elus, kui kavatsete leida oma hingekaaslase. Tähtede seis on teie kasuks ja olete valmis oma kingituse vastu võtma!

15) Kõik tundub maailmas õige.

Te ei sea kahtluse alla ei head ega halba ning olete rahul sellega, kuidas asjad on.

Nii teategi, et olete leidnud oma hingesugulase, kui te ei soovi, et ta oleks keegi teine või teistsuguse iseloomu või omadustega.

16) Te tunnete, nagu ta mõistaks teid poolelt sõnalt.

Sõltumata teie vaimsest seisundist, tunnete, et see inimene saab tõesti aru, milline olete ja mida te elus kõige rohkem hindate.

Ta toetab teid, kui peate minema läbi paksu ja vedela ning teab, et see, mida teete, on tei jaoks oluline.

17) Teile näib, et tunnete teineteist ammu.

Huvitav asi, mis hingesugulastega juhtub, on see, et neil on alati tunne, et nad on üksteist varem juba kuskilt tundnud. Üks või mõlemad ütlevad, et neile näib nagu tunneksid nad teineteist juba terve igaviku.

18) Ta peab teid oluliseks.

Naisi eraldab meestest sageli oluline tunne, mis lahutab nende jaoks lihtsalt “meeldimist” “armastusest”.

Ärge saage minust valesti aru, kahtlemata armastab teie mees teie tugevust ja võimeid olla sõltumatu. Kuid ta soovib endiselt tunda end soovitu ja kasulikuna – mitte vähenõudlikuna!

Selle põhjuseks on asjaolu, et meestel on soov millegi “suurema” järele, mis ületab armastuse või seksi. Seetõttu on mehed, kellel näib olevat „täiuslik sõbranna“, endiselt õnnetud ja leiavad, et otsivad pidevalt midagi muud – või mis kõige hullem – kedagi teist.

Lihtsamalt öeldes on meestel bioloogiline tung tunda end vajalikuna, tunda end olulisena ja hoolitseda naise eest, kellest nad hoolivad.

Meeste soovid ei ole keerulised, neid mõistetakse lihtsalt valesti. Instinktid on inimkäitumise võimsad mootorid ja see kehtib eriti selle kohta, kuidas mehed oma suhetele lähenevad.

Seega, kui kangelase instinkt ei käivitu, ei pühendu mehed tõenäoliselt suhtele ühegi naisega. Ta hoiab end tagasi, sest suhetes olemine on tema jaoks tõsine investeering. Ja ta ei investeeri teisse täielikult, kui te ei anna talle põhjust ja eesmärki, kus mees tunneb end olulisena.

Kuidas vallandada see instinkt temas? Kuidas annate talle tähenduse ja eesmärgi?

Te ei pea teesklema kedagi, kes te pole, ega mängima „hädasolijat”. Te ei pea oma tugevust ega iseseisvust mingil moel, kujul ega vormis lahjendama.

Autentsel viisil peate lihtsalt oma mehele näitama, mida vajate ja lubama tal astuda samme selle täitmiseks. Selle väga loomuliku meessoo instinkti käivitamisega ei paku te mitte ainult talle suuremat rahuldust, vaid aitate ka teie suhte järgmisele tasemele viia.

19) Olete üksteisele abiks.

Te ei näe ainult üksteist teise kingades, vaid tunnete, nagu oleksite nendega ise käinud.

Te saate üksteisest aru ja mõistate, et elus tuleb ette raskeid aegu, kuid olete selleks teineteise  jaoks olemas, et sel keerulisel ajal teist aidata.

20) Te aktsepteerite tema puudusi.

Kõigil on vigu, kuid mitte kõik ei aktsepteeri ega tunnista neid puudusi. Olete väga teadlik nii oma vigadest kui ka oma hingesugulase omadest, aga armastate teda sellele vaatamata.

Võib-olla te armastate teda veelgi rohkem, sest just vead muudavad meid ainulaadseks ja tõeliselt inimlikuks.

21) Toetate tema eesmärke.

Ükskõik, kas ta tahab olla olümpiajooksja või puusepp, rõõmustate tema üle ja toetate teda tema püüdlustes. Soovite, et teie hingesugulane teeks just seda, mida ta armastab teha. Tema teeb teie jaoks sama.

22) Ta on igal eluhetkel teie kõrval.

Ükskõik, kas lendate kõrgel või sõuate madalal, jõuab teie hingesugulane sinna, kus te oma elus parasjagu olete. Ta ei ürita teid kunagi rütmist välja viia, sest ta teab, kui oluline on teid lihtsalt toetada ükskõik millises eluhetkes. Ta ei ürita kunagi teie energiat varastada, kui te kõrgel lendate, sest ta teab, et olete seda väärt ja jagab seda rõõmu teiega.

23) Armastate teda kui terviklikku inimest.

Teate, et olete oma hingekaaslase leidnud, kui aktsepteerite inimest sellisena, nagu ta tegelikult on ega ürita temas midagi muuta.

Kellegi armastamine või meeldimine tähendab talle ruumi andmist ja võimalust lasta olla tal tema ise. Kui olete nii tema puuduste kui ka suurepäraste külgedega nurisemata rahul, olete leidnud oma hingesugulase.

24) Te ei tunne end rasketest vestlustest ohustatuna.

Isegi kui ees on raske ja keeruline vestlus, ärge muretsege, et see tähendab suhte lagunemist. Kuna olete üksteisega rahul, usaldate teda selles, et kõik, mida ta ütleb, on teie jaoks oluline ja vajalik.

25) Võite olla üksteisega intensiivne.

Olenemata sellest, kas vaidlete kuumal teemal või võitlete millegi eest millesse usute, leiavad need vaidlused kibekiire lõpu, sest teate, et vestlused ja isegi suhtlemine oma hingekaaslasega on kogu aeg intensiivne.

See võib olla hirmutav ja kurnav paljudele inimestele, kes pole sellise suhtlusega harjunud.

Kui leiate end kellegi ees häbistatuna, ei pruugi see olla tingitud sellest, et te ei ei meeldi kellelegi, vaid seetõttu, et olete nendega tihedalt seotud ja nad võivad olla teie hingesugulased.

26) Te austate üksteise vajadust üksinduse järele.

Võib olla raske öelda kellelegi, keda armastate, et soovite vaba aega, kuid kui te olete hingekaaslased, saavad nad sellest aru. Neil on isegi hea meel, kui neil on aega ka üksi enda jaoks.

27) Te ei armukadetse.

Te ei saa armukadedaks, sest teate, et hingekaaslased on mõeldud koos olemiseks. Kuigi ta võib teistega suhelda, ei tunne te, et nad ohustaksid teie suhet.

28) Saate alati oma arvamust avaldada.

Võite talle öelda, et ta särk on kole ja ta ei solvugi selle peale. Tema võib teile sama öelda. See on päris võimas, et saate tõtt rääkida, ilma, et üksteist solvaksite. Ehk saate näiteks veeta pärastlõuna ostes mittekoledaid särke!

29) Koos tunnete end tugevana.

Pole tähtis, mis te kahekesi ette võtate, tunnete end edasi liikudes mugavalt, sest teate, et teil on toeks tema õlg. Ükskõik, kas te kandideerite tööle või on teil mingeid muresid, saate oma hingesugulasega sellest kõigest rääkida ja saate teineteist alati toetada.

Te ei tunne end enam kunagi üksi, kui hingesugulane on teie kõrval.

30) Te ei halvusta üksteist.

Te ei pea teda kunagi oma elus ebaoluliseks ega tähtsusetuks. Kunagi ei räägi te ähvardavalt lahutamisest ega lahutusest. Kui olete hingekaaslased, ei halvusta te teineteist kunagi.

31) Üksteise õnnelikuks tegemine on piisav.

Te ei vaja temalt midagi, välja arvatud see, et lasete tal ennast armastada. Armastate ka teda hea meelega, olgu ta siis lähedal või kaugel.

32) Te ei karda kunagi oma turvalisuse pärast.

Teate, et ükskõik kus te ka ei viibiks ja mida teeksite, on teie hingesugulane teiega.

Teie hingesugulased telefonikõne kaugelt või see, kui ta teie kõrval seisab, tuletab meelde, et olete väärt kõike, mida ihaldate ja ta aitab teil leida oma tee sinna ning kaitseb teid kogu selle tee vältel.

33) Te ei mäleta, mis asjad enne olid.

Hingekaaslastel on raske rääkida lugusid “enne”, kui nad üksteise leidsid. Teie arust olete alati koos olnud.

34) Kuulate teda ja tema kuulab teid.

Teate, et leidsite oma hingekaaslase, kui teie ees olev inimene kuulab kogu südamest ja kogu oma tähelepanuga ning teab just õiget asja, mida öelda ja teha.

Lahke sõnaga või vahel ka mitte rääkides oskab teie hingesugulane täita tühjust, et tunneksite end turvaliselt ja armastatuna.

35) Te mõtlete palju üksteise peale.

Hingesugulased meenutavad sageli, et nad teadsid, et see suhe on eriline, kuna nad mõtlesid pidevalt üksteise peale ja tahtsid koos olla ka siis, kui nad olid vihased või ärritunud.

36) Teate, millal on aeg vabandada.

Te ei lase uhkusel suhte edasiliikumist takistada. Teate, millal on aeg öelda, et teil on kahju ja ka tema teeb seda.

37) Teete seda kõike uuesti.

Kui peaksite kõike uuesti samamoodi tegema, teeksite ükskõik kui raske teekonna koos läbi.

38) Teile tundub, et tahate oma elu üksteisega jagada.

Te ei kahtle, et see on teie jaoks see õige inimene, kellega soovite kõike oma elus jagada.

39) Teie partner võtab teie stressi ära.

Päeva lõpus, ükskõik kui halb see ka poleks olnud, võite alati koju tulla turvalise ja armastava partneri juurde, kes teid toetab kõiges, mida vajate.

Nii saategi teada, et olete leidnud oma hingekaaslase või hingesugulase: kui te tunnete nagu oleksite koju jõudnud.