Kaalude mõju lõpeb 22. või 23. oktoobril ning Skorpion asub asemele 24. või 25. oktoobril. 22. oktoobril sündinuna olete te veel Kaalud, 25. oktoobril aga juba Skorpion. Need, kelle sünnikuupäev jääb nende vahepealse kolme päeva sisse, on ülitugevad isiksused, kes saavad võrdselt hästi hakkama nii üksinda kui teiste seas olles.

Nende päikesemärkide vahetusperioodil kohtub Veenus Pluutoga, kes soovib piirata teie tegutsemisvabadust. Kahe planeedi pinge lubab teil olla küll avatud suhtlemisele, kuid teil puudub sageli arusaam sellest, mida te tunnete. Hoolimata sellest on teil tahtmine või vajadus teisi inimesi aidata neid ravides ja tervendades.

18., 19., 20. ja 21. oktoober Skorpioni mõjutustega Kaalud

Teil on seoses oma sünniajaga omane müstilisus ja teravmeelsus ning Kalaude sarm ja Skorpioni kalkuleerimisvõime. Oma mõtetes ihaldate küll kohtuda hingesugulasega, aga saate samahästi hakkama ka üksinda elades. Teile on iseloomulikud juhioskused ja hea omadus teised inimesed ära kuulata. Sellega seoses suudate inimesed muuta enda suhtes lojaalseteks.

Te teate suurepäraselt, mis teistele inimestele meeldib, aga ei pea oluliseks leida kõigiga ühist keelt. Ihkate  oma ellu harmooniat, kuid saate hakkama ka sellele eelneva kaosega. Teil on omadus sattuda oma liiga hea fantaasia olemasolu tõttu sageli väljamõeldud maailmadesse seiklema, seetõttu peate olema tähelepanelik, et sinna liiga kauaks pidama ei jää. Kui satute äärmuslikesse olukordadesse, tunnete end nendes paremini kui tavalised Kaalude esindajad.

Teie üheks väga heaks tunnuseks on näha olukordi mitmest erinevast vaatekohast. Ka analüüsivõime on teie suur pluss ja edu pant, kui leiate aega järele mõelda ja vaagida oma tegusid, vastuseid küsimustele või otsuseid, mida on vaja vastu võtta. Samas ei tohi ära unustada Kaaludele omast kohatist impulsiivsust, mis domineerima kipub.

Hindate inimeste juures arukust, eriti kehtib see teie väljavalitu kohta. Võite olla palju tundlikum, kui ise seda aimata oskategi. Järsud ja ebaviisakad inimesed ei pruugi teid esialgu häirida, aga kui järele mõtlete, võib teid tabada arusaam, et nad  ärritavad teid ikka tegelikult päris korralikult.

Teie anne aidata teistel inimestel leida üles ja arendada neile ainuomast annet, kuulub ka teie paljude heade omaduste hulka. Teil on Skorpionile omane julgus ning otsustuvõime, mis aitab teil seda teha. Peate vaid ette vaatama, et teised teie heldet ja lahket loomust liialt ära kasutama ei hakkaks. Kui te tunnete, et teised teie piire ei austa, on teie suhtes ebaausad või murravad oma lubadusi, võtate seda kõike liiga südamesse. Teil jääb paraku puudu Skorpioni skeptilisest meelest teiste inimeste ja nende tegutsemismotiivide suhtes, sest loodate neist vaid parimat. Samas on teil tänu sellele aga hulgaliselt sõpru ja tuttavaid erinevatelt elualadelt.

22. ja 23. oktoober Kaalude ja Skorpioni tipu- ehk piiripäevad

Teil on nii Kalaude kui Skorpioni omadusi ja olete seetõttu isepäine. Skorpionile omaselt on teil paraku omadus olla halastamatu. Olete oma olemuselt mõistatuslik ning see võib teid  inimeste silmis võluvaks muuta. Paarisuhtes saate hästi hakkama.

Kuigi olete teistele avatud, kuulub teie enesekaitse hulka ka oma peidupaigas või kodus redutamine.

Erinevalt Skorpionitest ei naudi te oma astla kasutamist. Võiks öelda,  et te lausa vihkate seda, kuigi peab möönma, et teadmine torkevalmis astla olemasolust on teil olemas. Kuid kui teil avaneb võimalus seda kasutada, mõtlete kaua järele ja kaalute, kas tasub seda kasutada või mitte.

Olete julged ja sihikindlad ning hämmastate teisi oma müstilisuse ja mõistatuslikkusega. Olete iseseisevana õnnelik ega vaja enda kõrvale kedagi. Kui on vaja anda kiire vastus, võtate pikalt järelemõtlemisaega. Te ei lase ennast teistest mõjutada, kuid kaalute oma vastuseid põhjalikult. See on üks teie tugevustest. Teil on kõrge enesehinnang ja inimestel ei õnnestu seda kuigi tihti kõigutada. Kui see neil õnnestuma peaks, õpite kiiresti sellele vastu seisma.

Paljud võivad arvata, et olete vabameelsem, mõjutamisele kergemini alluv või paindlikum kui tegelikult. Nii see tegelikult pole. Kui teid tagant sundida, võivad paljud olla tunnistajaks sellele, kuidas teie tavapärane käitumine kardinaalselt muutub.

Teil õnnestuvad kõik tööd, mis on seotud inimeste ja süsteemidega. Olete paindlik ja teate, millal on vaja näiteks projektis suunda muuta või kuidas mingi esile kerkinud viga selles parandada.

Olete siiski inimesi usaldav päikesemärk, kes usub neid sellisena nagu nad teile end näitavad. Tagamõtete otsimine pole teie jaoks. Olete oma hinges romantik, kes soovib inimesi nende paremast küljest näha.

24., 25., 26 ja 27. oktoober kaalude mõjutustega Skorpion

Teil võib olla Skorpionile omane tahtmine taimi kasvatada. Olete oma loomult ilukummardaja, kuigi võite teistele näida kõva südamega. Jätate paljudele mulje, et te ei vaja teiste heakskiitu ega kellegi kinnitust, aga tegelikkuses on vastupidi. Skorpioni mõjuperioodi alguses sündinuna on teil lihtne nii iseendale piire seada kui olla iseseisev ning oma lastes samuti iseseisvust edendada. Teistele võib näida, et kõik tuleb teile lihtsalt kätte, aga tegelikult teate vaid teie ise, kui palju vaeva peate mingi asja tegemiseks nägema.

Neil kuupäevadel sündinud inimestel on omadus hästi saladusi hoida ning teile ei meeldi riskida. Olete ääretult lojaalne ja leiate alati hea põhjuse, miks teistele truuks jääda.

Teie uhkus võib teile pahandusi tuua.

Oma järjekindlusele kindlaks jäädes on teil väga raske näiteks töökoha vahetus või suhtest väljumine. Kipute sageli klammerduma suhte külge, mis enam ei tööta või pole teile enam kasulik ega tervislik.

Tööl olete usaldusväärne ja järjekindluse ning tugeva loomuse tõttu pälvite teiste heakskiidu. Olete küll eneseanalüüsis tugev, kuid keerulisse situatsiooni sattununa, ei kipu te seda kohe parandama. Teil on omadus teiste kaitseks välja astuda, aga enda suhtes jääte selles suhtes jänni.

Kui teil on vaja oma energiavarusid taastada, siis vajate teatud aja üksindust nagu Skorpionid ning teise poole ajast Kaaludele omast jutukat seltskonda.

Skorpionile omaselt võib teie huvideks olla aiandus, mis leevendab teie elutüdimust. Rahustavalt mõjuvad ka maalimine, muusika ja toiduvalmistamine. Kui teil ühtki hobi pole, on teil sageli vajadus privaatsuse järele. See võib juhtuda siis, kui inimesed muutuvad teie jaoks liiga tüütavateks või tungivad liiga agaralt teie privaatruumi.

Teie tugevuseks on te tahtejõud, kannatlikkus ja strateegiate väljatöötamise oskus. Kui teil on oma plaan valmis, ei suuda seda keegi enam kõigutada ega teie meelt muutma panna. Teil on alati ka oma salaplaan või tagavaraplaan varuks, kui midagi peaks esialgse plaani puhul nässu minema.

Kõrge energiatasemega aeg aastas, kus teie ettevõtmised õnnestuvad ja arenevad: 16.–23. veebruar, 18.–26. mai, 20.–28. august, 18.–27. oktoober, 19. –27. detsember.

Aeg aastas, mil teie enesekindlus ja otsustusvõime on ohustatud ja varjutatud: 17.–25. jaanuar, 16.–24. aprill, 19.–27. juuli.