Elutee number 3 viitab äärmiselt individualistlikule inimesele, kellel on iga asja kohta oma arvamus ja kalduvus muutuda egoistiks. Seetõttu võivad elutee number kolmed olla kohati üsna kõrgid, ülbed ning auahned. Elutee number 3 pole iial rahul sellega, et peab olema alluva rollis, sest ta ei suuda taluda seda, kui keegi temast tähtsam on.

Elutee number kolm
Number 3 eluteega inimesi iseloomustab individualism ja kalduvus teiste üle domineerida.

Number 3 eluteega inimestest võivad saada juhid sellistes institutsioonides nagu mõni rahvusvaheline kontsern või sõjavägi, sest seal on kehtestatud neile meelepärane käsuliin ja kindlad reeglid.

Nad tunnevad end kõige paremini olukordades, kus on kindlad reeglid. Ettevõtjatena nad kõige edukamad pole, sest ärimaailmas pole kõik nii reglementeeritud, kui neile meeldiks.

Oma sisemise vajaduse tõttu end väljendada, võivad number kolmed olla edukad esinejad estraadil või teatris. Peaaegu nad kõik teevad kõvasti tööd, et olla pealtvaatajate ja kuulajate lemmik. Neil on suur soov saavutada täiuslikkust, kuid see võib viia nad seisundini, kus nad kaotavad reaalsustaju. See omakorda võib tekitada probleeme suhetes ja takistada eluliste püüdluste täideminekut.

Need, kes number kolmesid armastavad, peavad nende individualistlikkust ja staaritsemist  ebaharilikuks, kuid vaatamata sellele annavad neile selle andeks. Need, kes nendega lähedased pole, püüavad neist eemale hoida ega enda ellu mitte lasta. Oma osa on selles ka number kolmedele omane kerge ärrituvus ning okkalisus. Seetõttu on  neil ka raske leida sõpru või usaldusisikuid.

Need number kolmed, kes oma rangeid külgi ei püüagi pehmendada, võivad jääda vanaduses üksikuteks ja olla elus ning inimestes pettunud ning kibestunud. Neil oleks vaja õppida olema lahkemad kõigi inimeste vastu. Edukad number kolmed võivad leida elus oma õnne ja elada kenasti.