Päike lahkub Amburist 21. või 22. detsembril ja siseneb Kaljukitse märki 22. või 23. detsembril. Talvisel pööripäeval ehk 20. detsembril sündinud inimesed on Amburid, aga kui teie sünnipäev on 23. detsembril olete juba Kaljukits.

Ambur ja Kaljukits ühendavad endas suuremeelsuse ja piiride seadmise ning lühiajalise rahulduse ja pikaajalised saavutused. Kõlab nagu investeerimisfond, mille mõlemad asutajad heaks kiidavad? Nii see tõesti näib, kuid selles on esindatud ka sotsiaalse õigluse koostisosa. Mütoloogias pole Jupiter ja Saturn just parimad sõbrad, ning seetõttu tekib nende ühinemisel silmatorkav, tahtejõuline isiksus.

17., 18., 19. ja 20. detsember – Kaljukitse mõjutustega Ambur

 Teistest Amburitest eristab teid see, et olete veidi enesekindlam ja mässumeelsem ning teil on omadus teha asju ebaharilikul moel. Kaljukits aga annab teile visaduse ning keeruliste asjade lihtsamaks muutmise võime.

Kui olete ühel neist siin loetletud päevadest sündinud, on teil võime  olla avatud riskide võtmisele ning olete ka hea vaistuga. Teil on hea huumorimeel ning hiljem sündinud Kaljukitsedega võrreldes on teil ka paremad toimetulekumehhanismid.

Kaljukitselt saadud asjade üle vaagimise oskus annab teile vajaduse olukordi tavapärasest keerulisemal moel lahendada. Teile ei meeldi, kui teid millegi otsustamisel tagant kiirustatakse.

Teie nõrkuseks võib pidada harjumust kahelda enda vajadustes ja soovides, mis on tingitud Jupiteri ja Saturni koosmõjust. Teile on unistused tähtsamad kui reaalsus. Kuna Jupiter soosib riskijaid, siis on teile antud piisavalt hea õnne tagavara.

Kaljukitse mõjutustega Amburid on uudishimulikud ja neile pakuvad huvi ning nad on tolerantsed isiksuste vastu, kes on vaidlushimulised või väljakutsuvad. Teie tugevuseks on andestamisoskus, aga nõrgimaks küljeks osutub teie omadus jätta märkamata  teiste halvad valikud. Olete usaldusväärsed, kindlad ja väga iseisesvad isiksused.

21. ja 22. detsember – Amburi ja Kaljukitse piiripäevad

Sel ajal on talvine pööripäev. Sõltuvalt sünniaastast olete kas Kaljukits või Ambur.  Sel ajal sündinud on tavaliselt kompromissitud ja iseseisvad isiksused. Kaljukitsedel on kummaline omadus olla noortena nagu vanad inimesed ja vananedes muutuvad nad justkui noorteks.

Sel ajal sündinud inimestele on kitsaskohaks Kaljukitsele omased  keskendumisraskused ja toimetulek tähelepanu segavate asjaoludega. Teie tegevused peaksid olema hästi läbimõeldud ja struktureeritud. Sel juhul püsite õigel teel ja suudate kõik alustatu edukalt lõpule viia. Teile on omane ka õppida kasvõi keskeas veel Kaljukitsedele omast arvutiteadust või infotehnoloogiat.

23., 24., 25. ja 26. detsember – Amburi mõjutustega Kaljukits

Neil kuupäevadel sündinuid inimesi iseloomustab allumatus ja vastupidavus. Mõned teist saavutavad edu alles kõrges eas. Kui olete sel ajal sündinud, olete küll Kaljukits, kes on kindel ja usaldusväärne, aga Ambur annab teile metsikuse ja kalduvuse mõtlematult võtta liiga palju kohustusi.

Teil võib olla pöörane iseloom ja te tunnete kaasa inimestele, kes püüavad teile rääkida, et peaksite hoogu maha võtma. Teil on Amburi vajadus õigluse ja otsustavuse järele, aga ka Kaljukitse teadmine, et elu ei peagi lihtne ega kerge olema. Elu keerdkäike võtate kui elu ja elamise juurde kuuluvat, mitte nagu mingit ületamatut takistust.

Teil on hämmastav ja omapärane anne  omada tulevikukujutlust ja  jõud selle visiooni ellu viimiseks. Kuna teil on Kaljukitsele omane visadus, ei arva te, et ükski takistusena näiv olukord võib olla parandamatu. Erinete teistest Kaljukitsedest selle poolest, et pole nii hajevil kui nemad ning olete ka sihikindlam. Mõistate inimloomuse kapriise ja olete hea huumorisoonega. Õnn kipub teile alati naeratama.

Neil kuupäevadel sündinutel võib tekkida soov aeg-ajalt mässata, millele järgneb ajajärk, mil nad tunnete vajadust töötada  mõne üksiku huviala kallal. Teile on antud tahe muuta maailma ja oskus jagada ülesanne väikesteks kontrollitavateks osadeks. Teie suurimaks väljakutseks on tavaliselt see, et peate välja selgitama, millist ametit peaksite pidama või kelleks hakkama.

Kõrge energiatasemega aeg aastas, kus teie ettevõtmised õnnestuvad ja arenevad: 17.–24. veebruar, 17.–24. aprill, 21.–27. august, 18.–24. oktoober, 18. –26. detsember.

Aeg aastas, mil teie enesekindlus ja otsustusvõime on ohustatud ja varjutatud: 18.–24. märts, 20.–26. september, 18.–24. juuni.