Nimenumber 5
Number viied on sageli oma olemuselt õpetajad.

Nimenumbriga 5 inimesi on õnnistatud mitmete annetega. Nad on oma olemuselt õpetajad, juhendajad või vaimsete praktikate gurud. Neil on teistele inimestele anda ja jagada tohutult palju teadmisi ning hoiakuid. Nendes peidus olevad võimed ja anded on kui maapõues peituvad kalliskivid, mis on vaja vaid üles leida ja lasta neil särada ning seda kõike teistega jagada.

Number 5 nimenumbriga inimesed on ka julged ja seiklusjanulised ning ei karda kunagi midagi uut poovida. Nende avatud meel prooviks justkui alateadlikult kuskilt sügavalt hingesopist järele kombata teadmiste piire. Vanemaks saades on nad sellise tarkuse edasikandjad, mida õppida ei saa. See on inimpsüühika sügavuste ja intensiivsuse mõistmisest tekkinud loomupärane ja neile iseloomulik tarkus.

Edu saavutavad nad oma elus siis, kui on ametis mõnel õpetamisega seotud elualal.

Nimenumber kuus
Nimenumber 6 omanikud on sageli suurepärased tervendajad.

Nimenumbriga 6 inimesed omavad kõrgelt arenenud sisemise ja välise tasakaalu loomise kunsti. Tänu sellele otsivad nad ise vaistlikult kõiges täiuslikku tasakaalu. Neil on suurepärane anne rääkida enesekindlalt ja teisi veenvalt teemadel, mis puudutavad inimese vaimset ja  füüsilist heaolu.

Aasta-aasta järel avastavad nad enda jaoks, et on erakordsed isiksused, sest leiavad endas tõenäoliselt sünnipärase tervendajaande. Igaüks, kes omab nimenumbrit 6, hakkab ühel hetkel märkama, et on õnnistatud hindamatu andega. 40date aastate künnisel avastavad nad sageli, et hoolitsevad rasketel aegadel teiste inimeste meeleolu eest. Mõned teevad vabatahtlikutööd, mõned realiseerivad ennast sotsiaaltööd tehes. Neil on suurepärane oskus taastada haige inimese tasakaal või näiteks rikutud tasakaal kogukonnas.