Vähi märgi mõju väheneb 21. või 22. juulil ja Lõvi märk algab 23. või 24. juulil. Kui olete sündinud 21. juulil, siis olete veel Vähk, kui aga 24. juulil, siis juba Lõvi. Nende kahe kuupäeva vahele jääval ajal sünnib väga huvitava iseloomuga inimesi. Kujutage ette häbelikku Lõvi või teid äkki ründavat Vähki.

Vähi ja Lõvi kohtumine on väga huvitav kombinatsioon, sest omavahel kohtuvad ju kaks suurt, Päike ja Kuu. Otsustusvõime ja kindlad tulevikuväljavaated, empaatiavõime hättasattunute vastu ning omadus kõik tööd lõpule viia, iseloomustavad sel ajal sündinud inimesi. Neil on ka tihti väga tugev huumorisoon.

18., 19., 20. ja 21. juuli – Lõvi mõjutustega Vähk

Kui  olete sündinud mõnel neist päevadest, olete Vähk, kes liigub pigem otse kui külgsuunas. Vajate julgustust, mis vastandub võimele suhtuda inimestesse hellitlevalt.

Tänu tundlikkusele tunnetate teiste nõrkusi, kuid olete piisavalt tugev ja jõuline, et vajadusel raskustest üle saada. Te ei vaja pidevalt tähelepanu keskpunktis olemist.

Hea omadusena on neil päevil sündinud inimestele antud kaasa suuremeelsus ja juhtimisoskus ning oskus jagada teistega rambivalgust. Lõvile omane esinejahing ja Vähi omadus tagasihoidlikkusele toob esile sel kuupäeval sündinute omaduse kameeleonlikuks käitumiseks. Teile ei pruugi meeldida rambivalguses ega tähelepanu kekspunktis olla, aga olete sunnitud sellega siiski harjuma, sest tegelikult meeldib teile see, kui inimesed teid ümbritsevad.

22., 23. ja 24. juulil – Vähi ja Lõvi piiripäevad

Sel ajal  sündinud on sattunud tõelisele  tähtkujude vahetusperioodile. Võite olla nii Vähk kui ka Lõvi. Teil on vaja hakkama saada ühelt poolt Vähile omase haavatavuse, ettenägelikkuse ja sümpaatia ning teisalt lõviliku bravuurikuse, enesekindluse ning tähelepanuvajadusega. Teile on omane ausus kombineerituna rõõmsa piiride ületamise ja ootuste purustamisega.

Olete sõnaliselt osavad, nutikad ja stiilsed ning samas nipsakad ja tõsised isiksused. Teil ei puudu söakus ja julgus, et saavutada oma eesmärke.

Paljudele neil kuupäevadel sündinuile on omane oma juustele ja soengule suure tähelepanu pööramine.

Lõvilike omaduste hulka kuulub ka seltsivus ning oskus nalja visata.

25., 26., 27. ja 28. juuli – Vähi mõjutustega Lõvi

Olete Lõvi, nurrute, näugute, hiilite koos teiste Lõvidega, kuid teiega on kaasas ka vett armastav häbelik Vähk. Ja Vähk hoolitseb selle eest, et tunneksite kõike sügavalt. See on väga hea kombinatsioon, sest teie sünnikaardil on olemas kaks kõige võimsamat  taevakeha Päike ja Kuu. Nad võtavad ju taevalaotuses pidevalt vaheldumisi võimust, see peaks teid panema end küll väga eriliselt tundma.

Kuu mõjutab teid olema tähelepanelikud ja arenenud südametunnistusega isiksused, millega teisi Lõvisid pole õnnistatud. Samas on Lõvi mõjud nii tugevad, et varjutavad suurema osa ajast vähilikud omadused. Teil võib olla elus perioode, kus teie haavatavus on nii sügav, et muudab teid tasakaalutuks. Võite olla nii häbelik kui eneseteadlik. Kui teil seltskonnas saab suhtlemisest villand, siis vajate enda kogumiseks pimedat nurka, kuhu peitu minna.

Teil on teiste Lõvide ees eelis töötada eesmärgikindlamalt, sest teile ei meeldi poole võimsusega töötamine.

Teil on võime oma Vähi mõjudest tulenevate muutlike tujudega hakkama saada lihtsalt teiste inimeste seltsis viibides või väljas lõbutsemas käies. Teiste Lõvide suhtes tunnete kaastunnet, mitte poolehoidu. See tuleneb sellest, et teie tähelepanuvajadus pole nii suur kui neil. Parim moodus enda väljaelamiseks on välja lõbutsema minna, sest teile pole omane üksindus ning eraldatus.

Päikese ja Kuu ühinenud mõjud toovad esile unikaalsed varjundid teie emotsioonides, käitumises ja tegevustes. Päike tõukab teid tegudele, Kuu sunnib tegude üle järele mõtlema ja arvestama tagajärgedega.

Kõrge energiatasemega aeg aastas, kus teie ettevõtmised õnnestuvad ja arenevad: 18.–24. märts, 19.–25. mai, 19.–24. juuli, 21.–27. september, 19.–26. november.

Aeg aastas, mil teie enesekindlus ja otsustusvõime on ohustatud ja varjutatud: 18.–25. jaanuar, 18.–24. aprill, 18.–24. september.