Tavaliselt piisab lihtsast kolme kaardi ladumisest, et saada vastus ükskõik millisele küsimusele mineviku, oleviku ja tuleviku osas. See on kiireim võimalus probleemi tuumani jõudmiseks, ükskõik milliste asjaoludega siis tegu ka poleks.

Taro ladumine.

Esimene valitud kaart sümboliseerib olukorra minevikku ja selle mõju käesolevale olukorrale. Teine kaart tähistab olevikku ehk praegust seisu või probleemi olemust. Kolmas kaart paljastab tuleviku või siis praeguse olukorra võimalikku tagajärge.

On ka küsimuse ja vastuse ladumine, mis annab lihtsa “jah” või “ei” vastuse teie küsimusele. Selles ladumises annab viies ja viimane kaart märku mõjust, mida vastus teile kaasa toob. Esimene kaart kirjeldab teid ja teie praegust olukorda. Teine kaart näitab, mida saate antud olukorras ette võtta. Kolmas kirjeldab olukorra proovikive või takistusi. Neljas kaart näitab võimalikku tulemust ja viies kaart pajatab mõjust.

Tao ladumine.

Algajatel on lihtsam alguses harjutada ainult suure arkaani kaartidega, mis annab neile võimaluse kaarte paremini tundma õppida, enne kui terve kaardipakiga tööle hakatakse.

Kui te kaardipakki segate, tuleb teil koondada mõtted oma küsimusele, seejärel tuleb pakk tõsta vasaku käega kolmeks nii, et all olnud pakiosa jääks peale ning seejärel hakata kaarte järjest välja laduma. Pärast ladumise lõpetamist mässige kaardid näiteks tüki tumeda siidi või sametriide sisse või pange karbi sees kindlasse kohta, kuni olete uueks seansiks valmis.