23. augusti ajal lahkub Päike Lõvi märgist, vahel harva ka 24. augustil ja siseneb Neitsi märki kas 24. või 25. augustil. 22. augustil sündinud kuuluvad veel Lõvi märki, 25. augustil aga juba Neitsi päikesemärki. Nende kahe kuupäeva vahel sündinud inimeste puhul seguneb tagasihoidlikkus pöörasusega. Selle piiripäeva ajal sündinud inimese kodustamine pole lihtne ülesanne ning võib võtta terve elu aega.

Noorusliku meelega Lõvi ja töönarkomaanist Neitsi kohtumine loob mitmekülgse isiksuse, kes suudab näha korraga nii pisidetaile kui ka suuremat üldpilti. Teil on vaja elus õppida seda, kuidas õigel ajal oma tempot vähendada.

18., 19., 20., 21. ja 22. august Neitsi mõjutustega Lõvi

Lõvid suudavad väga kergesti segadust tekitada, kuna tormavad pea ees vastuolulistesse olukordadesse ja jätavad segaduse klaarimise teiste hooleks. Ilmselt esinevad teil Neitsile omased organisaatorivõimeid, mis on pikitud lõviliku julgusega. Te olete eneseteadlikumad kui varem sündinud Lõvid ning teil pole arvatavasti  nii palju üleolevust ja uhkust kui puhastel Lõvidel.

Teie elus võib juhtuda pöördelisi olukordi, mis saabuvad täiesti ootamatult. Võite sattuda mõne suursündmuse keskmesse, kui saatus teie ellu sekkub.

Teie tugevuseks on hea suhtlemisoskus, vaadake ainult hoolega ette, mida räägite, sest inimestele on teie hinnang väga tähtis. Nooruses võite olla sarkastiline, ent  küpsemas eas peaksite käituma kuninglikult tagasihoidlikult. Teil on ka hea huumorisoon ja teil on omadus elus läbi lüüa nutikuse, karismaatilisuse ning ambitsioonikusega. Siirus, soojus ja kõrge tööeetika kuuluvad ka paljude neil kuupäeval sündinute omaduste hulka.

23.  ja 24. august – Lõvi ja Neitsi piiripäevad

Neil kuupäevadel sündinud inimesed võivad olla mingil unikaalsel tasandil lausa geeniused. Näiteks muusikas või kunstis võivad nad oma teedrajavate ideedega purustada seniseid piire. Teil on hästi arenenud kunstimaitse, hea silm disainis ja kompositsioonis. Üks iseloomulikumaid omadusi on teil vastupidavus, mida inimesed kipuvad ekslikult põikpäisuseks pidama.

Teil on kontakt oma sisemise perfektsionistiga ning kui teil on vedanud, siis on teid säästetud Neitsile omasest pidevast kontrollivajadusest. Nautige oma rõõmsameelsust ja vaprust ning olge õnnelik, et te pole egomaniakk.

Teie meelest peaksid kõik asjad olema maksimaalselt hästi tehtud, sest te ei kannata sõnapaari „piisavalt hea“. Olete maksimalist isegi siis, kui see tähendab teie jaoks õhtuseid lisatöötunde.

Neil kuupäevadel sündinud inimesed on sageli maailmaparandajad sööstes hädasolijaile appi. Nad teevad kohe kindlaks probleemi põhjuse ja esitavad oma lahenduse, mis on sageli lihtsaim väljapääs olukorrast. Teie huvid on mitmekülgsed ja te vajate ametit, millel on võimalik ametiredelil tõusta. Teie leppimatus sellega, et tööülesandeid ei täideta maksimaalselt hästi, annab teile võimaluse enda oskusi pidevalt täiendada.

25., 26. ja 27. august – Lõvi mõjutustega Neitsi

Neil kuupäevadel sündinud on väga mitmekülgsed isiksused. Teil võib olla võrdselt arenenud nii tehniline kui ka psühholoogiline taip. Sageli ei oska te ise seda hinnata, küll aga märkavad seda teid ümbritsevad inimesed. Teil võib olla kõrge enesehinnang, kuigi vahel taunite enda käitumist.

Neil kuupäevadel sündinud inimestel on raske Neitsi pedantsuse ja Lõvi tähelepanuvajaduse vahel tasakaalu leida. Olete küll tõeline Neitsi, aga Lõvi mõjutab teid siiski sel määral, et naudite tervet enesehinnangut ning glamuuri.

Olete eriliselt ausameelsed. Varem sündinud Lõvidega võrreldes pole teie isiklik  edevus nii suur kui neil.

Teiste aitamine heategevuses pakub teile suurt rahulolu. Analüüsimises olete väga täpne ja mõistate heategevuse ning mittetulundustegevuse seotud aluseid. Leiate puudused üles ka seal, kus teised seda ei märka.

Päikese ja Merkuuri koosmõjul avalduvad teis avatus ja loogika jõu ning muutlikkusega. Päike annab teile omalt poolt sirgjoonelisuse, Merkuur aga tarkkuse ja hea taibu. Inimeste heakskiit loeb teile väga ja seetõttu on teil enda suhtes kõrged nõudmised. Kui aga tegelete millegagi, mis on teie enda jaoks väga oluline ja meeldiv, siis pole teiste arvamus teie jaoks nii oluline. Teistest Lõvidest eristab teid  vajadus rohkem enda tahtmiste järgi tegutsemiseks. Sõbrad ja pereliikmed toovad teis esile teie parimad küljed, hoidke neid enda läheduses.

Kõrge energiatasemega aeg aastas, kus teie ettevõtmised õnnestuvad ja arenevad: 17.–24. aprill, 19.–27. august, 19.–24. juuli, 21.–27. oktoober, 18.–26. detsember.

Aeg aastas, mil teie enesekindlus ja otsustusvõime on ohustatud ja varjutatud: 19.–25. juuni, 20.–26. september, 21.–26. detsember.