Number neljad on tundlikud ja emotsionaalsed inimesed, kes armastavad kalduda asju vaatama läbi roosade prillide. Nende omadus näha optimistlikult inimestes vaid nende häid külgi annavad neile vajaduse näha pigem positiivset kui negatiivset. Seetõttu hoiavad nad teadlikult eemale pessimistidest, kes esindavad nende jaoks elu tumedamat külge. Nende elu võib tunduda teistele lihtsam, sest nad ei arva, et keegi võiks neid solvata, ülekohtuselt või ülbelt kohelda.

Elutee number neli
Number 4 eluteega inimestel on tihtipeale annet saada heaks kirjanikuks.

Number neljadel on suurepärased eeldused kirjandusmaastikel läbi lüüa. Nendest võivad saada kas menukite autorid või ootab neid näiteks suur tulevik ajakirjanduses. Neil on avar maailmavaade ja huvi inimeste ning toimuvate sündmuste vastu.

Number neljade jaoks pole ülim ambitsioonikus eriti omane või kui selliseid nende hulgas esineb, siis üliharva. Nende jaoks pole rikkaks saamine ja kuulsuse aupaistel mõnulemine midagi sellist, mida hullult ihaldada. Neile küll meeldib hea elu (kellele ei meeldiks?), kuid nad võtavad seda rahulikult ega kogu endale suurt pangaarvet. Õnn ei seisne number neljade jaoks mitte rahas, vaid näiteks reisimises või aja veetmises oma kallimaga.

Suhted on nende silmis olulised, nad on tundliku hingeeluga, haavatavad ja mõjutatavad. Õnnelikud on nad siis, kui saavad kellegi heaks (hea, kui paljude jaoks) midagi head teha. Nad on ausad, õiglased ja head kaaslased.

Kui teie elutee number on 4, peaksite teadma, et olete vahetevahel liigagi abivalmis. See võib kahjuks nii mõnegi jaoks olla raske taluda, kui oma lahkete kavatsustega neid aidata soovite. Kui soovite olla rahulolev ja õnnelik, on teil vaja üles leida need, kes teid tõeliselt hindavad ja kellega on teil ühised huvid.