Taro kaardid lehvikuna inimese käes.
Taro väikeses arkaanis on neli masti: karikad, mõõgad, mündid ja sauad.

Taro väikeses arkaanis on neli masti, mis tähistavad nelja erinevat elementi. Iga mast kujutab igapäevaelu eri tahke.

Mõõgad tähistavad elementidest õhku ja kujutavad teie meeleseisundit.

Sauad tähistavad tuld ja sümboliseerivad visiooni, vaimsust ja tegusid.

Mündid tähistavad maad ja sümboliseerivad reaalsustaju.

Karikad tähistavad elementidest vett ja kujutavad teie emotsioone.

Väikese arkaani kaardid jagunevad omakorda õukonnakaartideks ja numbrikaartideks. Õukonnakaartideks on kuningad, kuningannad, rüütlid ja paažid. Need kaardid kujutavad teie igapäevaelus tavalisi inimesi ja näitavad teie positiivseid ja negatiivseid omadusi. Õukonnakaardid sümboliseerivad lugemise ajal teid ennast.

Kuningad

Kõik neli kuningat kehastavad dünaamilist energiat. Reaalses elus  võivad nad viidata meessoost autoriteetsetele isikutele või isakujudele.

Kuningannad

Nemad kehastavad naiselikku võimu ja esinevad teie elus kamandavate, emalike või suurusuguste naistena.

Rüütlid

Rüütid isleoomustavad vastava masti omadusi ja nende äärmuslikkust. Suhtumiselt on nad ebaküpsed ja sümboliseerivad oma masti parimat ning halvimat energiat.

Paažid

Paažid on muretu energiaga ja kujutavad vastava masti omaduste mängulist külge ja last teie sees. Nad võivad sümboliseerida teie elus ebaküpset kolleegi.

NUMBRIKAARDID

Numbrikaardid sümboliseerivad igapäevaelu tegevusi, sündmusi ja teemasid. Paljudes kaardipakkides pole neil pilte ja nad on tähistatud vaid numbri ja masti tähisega.

MÕÕGAD

Mõõkade masti võtmesõnaks on info, mõtlemine, loogika, illusioon.

Mõõgad kujutavad  inimeste meeleseisundit ning on seotud õhuga. Mõõgad sümboliseerivad ratsionaalsust ja viitavad sellele, et otsuste langetamisel kasutavad inimesed sageli pigem loogikat ja mõistust.

Mõõkade mast tuletab meelde, et oma illusioonidele ja hirmudele on vaja näkku vaadata ja et mõistus käib inimeste südametarkusega käsikäes.

Mõõkade äss

Võtmesõnadeks on
* ausus, selgus, objektiivsus
* probleemi lahendamine
* illusioonidest lahti raputamine
* selgus, kuidas edasi liikuda
* analüüsimine

Mõõkade äss õigetpidi on heaendeline kaart kõikide elu aspektide suhtes. Ja nagu ässad ikka, tühistab ka tema lauale ilmumine kõikide negatiivsete väikese arkaani kaartide mõju. Kaart ennustab uusi algusi, selgelt mõtlemist ja otsuseid, mis on seotud töö ja suhetega. Aga kaart võib vahel tähistada ka vastasseisu või draamat. Mõõkade äss toob siiski endaga kaasa olukorra kiire muutuse paremuse poole. Ennustuses näitab kaart, et edu saabub vaimse pingutuse ja veenvuse läbi. Ässa ümber olevad kaardid jutustavad selle võidu olemusest. Siiski tuleb enne mõelda, kui tormata kohe tegutsema. Olukorda tuleks enne kaaluda ja olla pigemini otsekohene, kui ründav. Ega teiegi ei sooviks, et teid vastaspoolel olles inetult koheldakse. Suhetes sümboliseerib mõõkade äss minevikus tekkinud takistustest jagusaamist. Kui lauale ilmub üksteise kõrvale veel üks või rohkem ässasid, siis tähendab see kahe ässa puhul tähtsat partnerlust, kolme ässa puhul häid uudiseid ja nelja ässa puhul alguseid, elevust ja võimalusi.

TAGURPIDI KAARDI TÄHENDUS

Mõõkade äss tagurpidi võib ennustada teile tülisid, lahkhelisid ja ebameeldivaid kokkupõrkeid ning te võite sattuda tahtmatult kellegagi vastasseisu. See võib viidata ka mingile olukorrale või võistlusele, mida teil pole vähemalt hetkel võimalik võita. Soovitus on tagasi tõmbuda, võtta seda kui paratamatust ja suunata oma tähelepanu mujale. Võite kannatada ka alaväärsuskompleksi all või olla ebakindel oma intellektuaalsetes võimetes. See on tegelikult vaid teie enda tunne, tegelikkuses see nii pole.

Tagurpidi äss võib teile tähendada ka mingit ebasoodsat olukorda nagu näiteks eksamil põrumine või ebaõnnestumine tööintervjuul. Te pole võimeline end domineerivate isikute rünnaku alla sattudes kaitsma.

Mõõkade kaks

Võtmesõnadeks on
* blokeeritud tunded
* barjääride ehitamine 
* millegi ilmselge eitamine
* kättesaamatuse tunne

Mõõkade kaks sümboliseerib järelemõtlemisaega enne otsuse langetamist. Mingi olukord võib olla jõudnud ummikseisu ja seetõttu tuleb aeg maha võtta enne edasist tegutsemist või läbirääkimisi. Aeg mitte midagi kiirustades teha, puhata ja saada rahu. Sellega ei kao küll teid eesootav probleem kuskile, seega tuleb pärast kerget hingetõmbepausi asi ära lahendada ja nii probleemist vabaneda. Kaardil on näha kaks mõõka, mis võib viidata isikule, kellega mõõgad ristate või n-ö konflikti satute. Tõenäoliselt on sel inimesel terav ütlemine, aga ärge seda kartke. Jääge endale truuks ja öelge välja kõik, mida olukorrast mõtlete.

Tavaliselt ilmub mõõkade kaks välja siis, kui inimestel on probleeme tööl või paus suhetes. Tegu võib olla olukorraga, kus partnerid elavad erinevates linnades või riigis. Kui lauale ilmuvad koos selle kaardiga ka Mõõkade kolm või Armastajad, siis on tegemist suhte tuleviku ennustamisega.

TAGURPIDI KAARDI TÄHENDUS

Mõõkade kaks tagurpidi sümboliseerib tavaliselt pettust ja kellegi osava manipuleerija kavaldamise mittemärkamist. See kaart puudutab tavaliselt partnerlust – sõpruses, armastuses, äris ja teie töös. Kui tunnete oma vaistule tuginedes, et tegu võibolla ebaausa inimesega, pöörake sellele tähelepanu ja uurige põhjalikult selle isiku tausta, et kõik selgeks saaks. Tegutsemisvõimalus on olemas, aga ärge viivitage, sest oluline on õige ajastus.

Mõõkade kolm

Võtmesõnadeks on
* pettumuse tunne 
* valusa tõe ilmnemine
* murtud süda
* üksindus 
* hirm kedagi kaotada 
* kellelegi haiget tegemine

Mõõkade kolm õigetpidi tähendab tõest tulenevat valu. Olete tegelikkusega silmitsi pärast kahtlusepilvede hajumist. Kaart viitab reetlikkusele suhetes ning ebalojaalsusele ning äraandlikkusele töösuhetes või äriga seotud partnerluses. Selle kaardi positiivne pool on see, et olete nüüd tões selgusele jõudnud ning esialgsest šokist ülesaanuna valmis edasi liikuma ja taas oma energia tulevikku suunama.

Tervise ennustuses võib see kaart viidata südameprobleemidele, vererõhu, vereringe, stenokardia või müokardiidi ohule. Kaardi sõnum on hoolitseda oma südame eest ja tagada nii endale hea tervis, mitte mingi raske haiguse ennustamine.

TAGURPIDI KAARDI TÄHENDUS

Mõõkade kolm tagurpidisena lisab õigetpidi kaardi tähendusele veel ka tüli ja riiu. Mingis mõttes annab see murrangulisele olukorrale isegi positiivsema tähenduse, kui õigetpidi kaardi puhul. Lõpuks leiavad tunded väljapääsu ning valu ja meeltesegadus saab väljaelatud ning vabaks lastud. Inimesed, kes teid ümbritsevad, mõistavad teie olukorda ja vajadust end välja elada.

Mõõkade neli

Võtmesõnadeks on
* enesesse süüvimine 
* puhkamine 
* aeg enda jaoks
* uus vaatenurk
* olukorraga leppimine

Kaart sümboliseerib puhkepausi näiteks tööst, mingist ettevõtmisest või suhtest lähedastega. Kaart viitab vajadusele teha paus suhtlemises, haigusest paranemisele operatsioonijärgsele paranemisele. See võib tähendada ka stressist vabanemist sõnumiga, et on vaja võtta endale piisavalt vaba aega, et energiat koguda.

Kaardil üksi olev inimene võib sümboliseerida ka mediteerimist või endasse vaatamise ning järelemõtlemise aega innustades leidma võimalusi oma patareide laadimiseks ja taastumiseks. Mõõkade nelja lisatähenduseks on ka nõustamine või teraapia.

TAGURPIDI KAARDI TÄHENDUS

Kaart tagurpidi sümboliseerib teie vajadust oma töödest või toimetustest aeg maha võtta väljaspool teie kontrolli olevate asjaolude tõttu. Paraku ei saa tee neid asjaolusid eriti muuta ning peate antud sündmustele alistuma. Õnneks on kõik ajutine, nii et võtke seda kõike rahulikult ning kasutage seda aega positiivselt ära. Teil on võimalus järele mõelda oma suhtestaatuse üle või töökorralduse kohta.

Mõõkade viis

Võtmesõnadeks on
* kaotus
* võitmatuna näiv olukord 
* leppimine piirangutega 
* egoistlik enda peale mõtlemine
* vaenu ja viha kogemine

Mõõkade viis on kaart, mis tähendab stressi tööl või konflikte pere ringis. Soovitav oleks teil ajutiselt tagasi tõmbuda, et te ei kaotaks emotsionaalselt ja mõtlematult käitudes oma väärikust ning ei kahetseks hiljem seda. Te küll võite proovida kõigest väest probleemi lahendada või lahingut võita, aga edu pole teil selles küll loota. Mõõkade viis võib viidata mõningatel juhtudel ka sellele, et te ei tohiks ammendada kõiki oma emotsionaalseid ja rahalisi võimalusi.

TAGURPIDI KAARDI TÄHENDUS

Tagurpidi kaart võib vihjata mõttetule konfliktile, kus sattute kellegi teise lahingusse ja saate seetõttu kannatada, ilma et ise üldse süüdi oleksite. Selle konflikti algatajal on isekad eesmärgid, et varjata näiteks oma ebakompetentsust tööl ning süüdisada teid, et sellelt tähelepanu kõrvale juhtida. Tegemist võib olla ka kellegi vajadusega oma võimu näidata ja seeläbi oma ego turgutada. Sellisel juhul on teil suhteliselt kerge sellest välja tulla, sest teate, et see kõik ei puuduta otseselt teid. Mõõkade viie lisatähendus kius ja ängistus. Kaart soovitab leida võimaluse ebaõigluse esiletoomiseks ning võimutasakaalu õiglaselt paika panemiseks.

Mõõkade kuus

Võtmesõnadeks on
* uus algus, taastumine
* raskuste ületamine
* tervendav kogemus 
* positiivne ellusuhtumine

Kui olete saanud mõõkade kuue, on see märk sellest, et raske tsükkel, mida olete kogenud, on nüüd lõppemas. Peate laskma endal vooluga kaasa minna. Nüüd on aeg uurida teie käsutuses olevaid võimalusi. Olete kogenud ebameeldivaid aegu, seetõttu peate pettumusest täielikult vabanemiseks end täielikult eraldama kogu negatiivsest energiast, et leida meelerahu ja harmoonia. See on väga sarnane päikesepaistele pärast tormi. Olete halvimast üle saanud. Nüüd, olles kogu õpitu tulemusel targem, hakkate astuma jõulisi samme päikese poole, et saaksite peagi tähistada.

Mõõkade kuus tervises viitab kõigile muutustele, mida olete oma kehas teinud ja kavatsete teha. Olete väljumas oma füüsilise keha stagnatsiooni või uinaku faasist ja peate jätkama hooga ülesehitamist, harrastades kardiotreeningut, võib-olla joogat või midagi muud, mis aitab teie kehal olla heas vormis.

Mõõkade kuus ilmub töös või varanduse lugemisel, et osutada töö mööduvale faasile, mis oli teie jaoks äärmiselt masendav. Kui teil on praegu halb tööolukord, mis teeb teid õnnetuks ja proovite otsustada, kas peaksite lahkuma, toetab mõõkade kuus teid teie otsuses muudatuse tegemiseks. Praeguse seisuga tunnete end väärkohelduna, kurnatuna ja peate tegema muudatusi. Nüüd on aeg seda teha.

TAGURPIDI KAARDI TÄHENDUS

Tagurpidisena on kaardi tähendus sama, mis õigetpidi kaardil. See viitab teie vajadusele põgeneda, ent see plaan lükkub edasi. Praegu pole lihtsalt sobiv aeg reisimiseks või mingist teile ebarahulavast olukorrast väljumiseks. Teatud probleemid tuleks enne ära lahendada, kui edasi liikuda saate. Mõelge järele, kas teie tegevussuund ja kavatsused on üldse õiged ning ärge klammerduge mingi kindla kujutletava lõpptulemuse külge. Selline käitumine võib teid kõigi teiste võimaluste suhtes pimedaks teha. Jälgige, et teie plaanid oleks realistlikud ja teostatavad. Praegu võite küll paigalseisust nördinud olla, aga jääge siiski oma valitud sihi suhtes kindlaks, sest teie aeg veel tuleb.

Mõõkade seitse

Võtmesõnadeks on
* põgenemine tõe eest
* ebaausus 
* soov üksi olla
* valetamine ja petmine
* karistamatult pääsemine

Mõõkade seitse on kaart, mis on paljudele tuntud oma erinevate väljakutsete poolest.

Kui olete lugemisel selle kaardi saanud, on teie elus rõhk haridusel, eriti kõrgharidusel või mõnel uuel ametikohal. Olete kalkuleeriv inimene ja elate läbi faasi, kus on vaja sõna võtta ja oma arvamust avaldada. Mentaalsed projektid, mille rakendamiseks peate pingutama füüsilises maailmas, et saaksite oma ideid reaalsuseks muuta ning näha konkreetseid tulemusi, mille üle uhke olla. See on kirjastamise, uudiste, toimetamise, arvutite ja teabe salvestamise ning suhtluse kaart.

Endaga võimalikult ausal viisil suhtlemise tähtsus seisneb selles, et praegusel ajahetkel läbite potentsiaalset lõksu, mille kaudu takerdute puudujäägi mentaliteeti. Seega, mida rohkem oma soove ja vajadusi teadvustate, seda tõenäolisemalt saavutate need, ilma et peaksite kasutama käitumist, mida ei saa tõlgendada otsekohesena. Näiteks on mõõkade seitset Rider Waite’i pakis kujutatud mehena, kes varastab lähedal asuvast sõjaväelaagrist mõõku. Ta tahaks kaasa võtta kõik, mis seal on, kuid ta suudab ainult nii palju võtta, kui kaasas kanda saab. See on otseselt sümboolne hirm, et teil pole piisavalt ja vajadust olla pisut ebaaus, et saavutada oma elus rohkem või omandada rohkem.

See tähendab ka seda, et teil on liiga palju tegemisi korraga käsil, rohkem kui suudate sellega hakkama saada. Nüüd on oluline mõelda, mida te ei vaja ning kuidas saate ausalt omandada seda, mida elult vajate ja oma kogemustega saavutaksite. Nagu teame pakub universum meile seda, millest mõtleme. Kui mõtlete järjekindlalt sellele, mida teil pole ning mõtlete välja kiiremaid, kuid ebaausaid viise, et midagi saada, siis see tähendab, et näitate universumile oma puudulikku mentaliteeti. Näitate, et selleks, et soovitut saada, peate selle teatud mõttes varastama. See, mida peaksite tegema, on kujutlus endast kui külluslikust inimesest, kellel on vaja ainult rohkem küsida, siis tuleb see teie juurde otsekui võluväel.

Mõõkade seitse võib viidata ka juriidilistele küsimustele ning ülekohtusele või petturlikule äritegevusele.

Tervises viitab mõõkade seitse  teie hirmule, et teil pole midagi piisavalt ja seetõttu ümbritsete end nii füüsiliselt kui ka vaimselt asjadega, mis teile koormavalt mõjuvad. See võib viidata millelegi konkreetsele nagu teie maja või elukoht. Seal võib olla liiga palju segadust. Nüüd on aeg kodu igakülgselt puhastada. Füüsiline puhastamine soodustab head tervist, sest teil on väiksem tõenäosus nakatuda määrdunud pindadelt ja ruumidest, kuid see hoiab ka teie vaimset tervist, sest hakkate tegutsema.

Tööelus tuleb mõõkade seitse ütlema, et teid koormavad liiga palju projekte korraga. On selge, et proovite lihtsalt raha teenida, mida teil vaja on, kuid need lisaprojektid hakkavad teid matma ja teie panustatud energia hulk ei õigusta selle eest saadavat tasu. Mõelge uuesti läbi, mille kallal olete nõus korraga töötama. Kergendage oma senist koormust. Töö tegemine ei pea olema kogu teie elu sisu.

TAGURPIDI KAARDI TÄHENDUS

Tagurpidisena viitab kaart teie kalduvusele erinevates olukordades pigem alla anda kui võidelda ja vastu hakata. Proov mõelda nagu teie vastane, võib näida ebaloomulik, aga see aitaks teil kaitsta kõike, mis teile kuulub. Vastasel juhul juhtubki see, et alistute enneaegselt. Eriti puudutab see tööl toimuvat, kui mõni teie kolleeg püüab teid nõrgestada. Oluline on endale kindlaks jääda. Kaart võib näidata ka mõnd juriidilist probleemi ning vihjata sellele, et peaksite äris ebaausate inimestega ettevaatlik olema.

Mõõkade kaheksa

Võtmesõnadeks on
* illusioonide vangis olemine;
* võimetus 
* lõksus olemise tunne 
* ohvriks olemise tunne
* ootamine, et keegi päästaks

Mõõkade kaheksa võib viidata mingitele lepingutele, mis teie raha liikumist takistavad või suhetele, kus teie eeldatav partner või teie ise pole vaba ennast suhtega siduma. See võib mõningatel juhtudel viidata ka vahel füüsilisele vigastusele, mis teie liikumist ajutiselt piirab. Te pole nõus olukorraga leppima või eitate seda ning arvate, et ei saa mitte midagi muuta. Siiski tuleks sellises olukorras nõu küsida või abi paluda teiste käest. Koondage enda mõtted ja raputage ennast emotsionaalsest tardumusest välja. Tuleb ärgata nõidusunest ning edasi tegutseda. See viib teid lõpuks soovitud tulemuseni.

TAGURPIDI KAARDI TÄHENDUS

Õigetpidi ja tagurpidi kaardi tähendus kattub suures osas. Lisandub vaid see, et tagurpidi kujul on kaardi tähenduses rohkem tugevaid emotsioone nagu viha, süütunne ja kahetsus. Ilmselt väljendatakse neid tundeid negatiivselt nördimuse tõttu. Tuleks end tagasi hoida ning mitte rünnata esimest ettejuhtuvat kõrvalseisjat. Õnneks näitab see kaart peatselt lõppevat olukorda.

Mõõkade üheksa

Võtmesõnadeks on
* painavad mõtted 
* süütunne 
* mineviku kahetsemine
* unetud ööd 
* muredesse uppumine

Kui mõõkade üheksa teie lugemisel ilmub, on teie elus kogemus, mida peate väga hoolikalt analüüsima.

Keskenduge oma prioriteetidele ja jätkake edasiliikumist. See kaart tähistab teile saabuvaid halbu uudiseid. Mõnikord loob elu meile keerulisi olukordi, mis eksisteerivad selleks, et anda meile kogemusi nende tekitatud probleemide läbitöötamisega ja see on ka teil praegu nii. Sageli kujutab see kaart mingit kaotust, mis on teid tavapärasest rutiinist täielikult eemale viinud.

Pildil, mis on kujutatud Rider-Waite’i pakis, võib näha, kuidas naine istub öösel voodis ja on meeleheitel. Ta on oma näo kätele toetanud ja tema pea kohal ripub üheksa rasket mõõka. See sümboliseerib kaotust, kannatusi ja mõnikord ka viletsust või rõhumist. See kaart võib sümboliseerida lähedase kaotust, kas suhte lõppedes või surmaga. Kui olete selle kaardi lugemisel saanud, peate astuma sammu tagasi ja vaatama oma praeguseid emotsionaalseid olukordi.

Kui kogete sellisel tasemel kaotust ja olete just keset leina, võib seda olla raske teha. Kuid see kaart ütleb teile, et teie jaoks on oluline keskenduda oma lõppeesmärgile ennekõike seetõttu, et ühelt poolt aitab see teie leina vastu ja teisel juhul avastate, et kuigi teil on praegu on raske aeg, saabub hetk, mil teil on jõudu edasi liikuda. Peate kindlasti paika panema prioriteedid, sest te ei saa praegu väga palju enda kanda võtta. Teil on vaja midagi, mis aitaks teil leinast üle saada. Sukelduge töösse ja tegemistesse ning olge teadlik sellest, mida peate edu saavutamiseks tegema. Sel hetkel võib mõistus võimust võtta ja te peaksite seda lubama.

Tervises viitab mõõkade üheksa depressiooni ajajärgule. Olete kogenud leina ja see on teist justkui kinni haaranud ja imenud teid elujõust aeglaselt tühjaks. Selle asemel, et võtta aega, mis on vajalik leinamiseks ja seejärel edasi liikumiseks, olete selle kaotuse tagajärjel tekkinud kurbusest sõltuvuses. Elate seda regulaarselt uuesti läbi. Esimene asi, mida teha, on ära tunda, et kordate tsüklit. Kui olete sellest aru saanud, siis peate hakkama tegutsema, et saada kodust välja, et proovida uusi tegevusi. Koristage oma maja, puhastage maja soola ja salvei abil energeetiliselt. Salvei puhastab negatiivsed energiad ja sool neelab selle. Peate ennast ja kõike ümbritsevat puhastama, et saaksite uuesti alustada.

Töö ja rikkuse osas viitab mõõkade üheksa sellele, et olete oma töö kaotanud või kardate, et see on veel teid ees ootamas. Teid mõjutab otseselt hirm, mis teid praegu ümbritseb. See on õnneks mööduv faas. Kuid kui soovite selleks eluperioodiks valmis olla, siis peaksite veenduma, et tutvute enne kõigi lepingutega põhjalikult, kui kirjutate oma paberimajandusele alla, jätmata midagi juhuse hooleks, kuna praegu võib palju väga lihtsalt valesti minna.

TAGURPIDI KAARDI TÄHENDUS

Tagurpidi kaart tähendab meeleheidet, lõksus olemise või süütunnet. Olete jõudnud oma elus madalpunkti ning edaspidi hakkavad need tunded muutuma. Tasapisi liigute raskest faasist välja ja suudate oma võimetuse tunnet üha paremini ohjata. Olge iseenda suhtes kaastundlik ja kannatlik, vajadusel küsige teistelt abi, et ei jääks üksi kannatama ega oma murekoormat kandma.

Mõõkade kümme

Võtmesõnadeks on
* liigne enesehaletsus 
* valgustatus 
* pöördepunkt
* tunne, et enam hullemaks ei saa enam minna.

Õigetpidi kaardi tähendus on hukk, aga vaatamata sellele, et see kõlab hirmutavalt, ei tähenda see siiski otse kellegi surma või täielikku hävingut. Tegemist on minevikust pärit sündmusega, mis leiab oma loomuliku ning vältimatu lõpu nüüd. Iga lõpp on millegi uue algus, seega avab see tee uutele võimalustele ning võib vabastada teid mingist seni vaevanud stressist ja murest. Kaart sümboliseerib  lõpetamisi, üleminekut ühest etapist teise ja uusi algusi. Suhetes võib kaart viidata koos Mõõkade kolme ilmumisega ladumisse, et tegu on suhte järsu lõpuga. Kaart viitab siiski rohkem suuremale hulgale inimestele kui üksikisikule. Tööl võib see tähendada näiteks osakonna sulgemist või äri luhtumist. Siiski tähendab kaart positiivselt peatset tülide ja segaduste ajajärgu lõppu. Tervise ladumises viitab kaart tervise paranemisele ning kurnatuse kadumisele. 

TAGURPIDI KAARDI TÄHENDUS

Tagurpidi kaardil on sama tähendus kui õigetpidi kaardil, ainult, et lisandub veel rohkem tagasilööke. Vaatlete oma minevikku, seal tehtut ning tunnete end süüdi või olete vihane ning reageerite sügavamalt, intensiivsemalt. Püüdke stressist vabaneda, olukorraga leppida ning kõigel negatiivsel minna lasta. See võib sümboliseerida ka abitustunnet, eriti juhul, kui olete emotsionaalselt rõhutud või haige olnud. Kaart viitab sellele, et peagi suudate end kokku võtta ja uuesti alustada.

Mõõkade paaž 

Võtmesõnadeks on
* nooruslik hing ja ideed 
* valmisolek tegutsemiseks
* uued väljakutsed 
* faktide uurimine 
* armastaja, kes paneb proovile

Kaart toob endaga kaasa võimaluse saada endale kasulikku infot. Äris ja muudes ettevõtmistes võib kätte saabuda aeg kogeda edu ja seda, et näete oma tegevuse vilju nüüd. Mõõkade poiss kinnitab, et teid ümbritsevad abivalmis ja teie eesmärke toetavad inimesed. Kuulake tähelepanelikult, mida teised inimesed ütlevad või räägivad, sest nii võite tabada enda jaoks olulise info inimeste kohta, kes teid aidata või toetada võiksid.  Mõõkade poiss võib tuua teile ka sõnumi selle kohta, et peagi on teil võimalik sõlmida kirjalik leping või kokkulepe, mis puudutab kinnisvara, teie karjääri või muid lepinguid.

Isikuna võib tegu olla noorusliku või noore inimesega, kes on võluv, väga tark ja hea kaaslane. Ta võib olla küll vahel ebamugavalt otsekohene, kuid lõpuks on ikkagi tegu väärt liitlasega, kes oskab probleemides lahendusi näha ning kes on avatud ja kiire õppija. Negatiivsest küljest võib tegu olla ülbe isikuga, kes võib enda eesmärke silmas pidades teistega vahel liiga ükskõikselt käituda.

Tervises viitab Mõõkade poiss võimalusele paraneda varasematest vigastustest nii vaimselt kui emotsionaalselt ning tuua esile võimalused tugevdada oma lihaseid ja muutuda aktiivsemaks kui kunagi varem. On võimalik, et pärast väga rasket eluperioodi jäite peaaegu haigeks, sest teie emotsionaalne olukord oli habras. Nüüd on teil võimalus alustada uuesti nullist. Mõõkade poiss ütleb teile, et peate alustama uue treeningprogrammiga, et taastada oma keha füüsiline jõud.

Armastuse osas on mõõkade poiss uudiste tooja. See on aeg teie elus, kus olenemata sellest, kui vana te olete, saate uuesti ühenduse noorusliku lapseliku energiaga, mida kogesite nooremana, kuid nüüd saate seda kõike näha täiskasvanu vaatenurgast. Praegu on teie ümber olevad võimalused lõputud. Romantika pole välistatud. Kui olete praegu suhtes, isegi kui olete selles suhtes olnud pikka aega, avastate, et loote sellega uuesti ühenduse täiesti uuel viisil. Kasutage seda aega, et viia oma rõõmus, nooruslik ja romantiline mina uuele tasemele.

TAGURPIDI KAARDI TÄHENDUS

Tagurpidi kaart sümboliseerib nutika poisi asemel manipuleerivat kavaldajat. Teil on vaja olla ettevaatlik infoga, mille praegu saate, sest see ei pruugi olla kuigi usaldusväärne või tõene. Tasub olla ka tähelepanelik jutuude kohta, mis teistest räägitakse, sest need võivad samuti osutuda ebaõiglasteks ja laimavateks. Isikuna võib sümboliseerida tagurpidi kaart inimest, kellele endale ei lähe üldse korda enda levitatavad väärarvamused ja keelepeks. Tegu võib olla ka salaliku ja südametunnistuseta isikuga. Sellise isiku puhul on parim, mida teha saate, teda ignoreerida.

Element on õhu masti maa.

 

Mõõkade rüütel

Võtmesõnadeks on
* aus ja hoogne
* enesekindel
* terav mõistus
* analüüsiv
* taktitu

Mõjuna tähendab kaart eesootavaid tormilisi aegu. Olete kui ameerika mägedel, kihutades üles ja alla. Ootamatult ilmuvad päevavalgele varjatud konfliktid või selgub tõde. Kuigi see on valgustav, võib see tekitada teatavat stressi või segadust. Kaart võib tähendada konflikte töökohal või pingeid lähisuhetes. Te ise ei pruugigi olla kõige selle põhjuseks. Teil on oluline toibuda ja mõista, et väljapääs on olemas, aga vaja on oodata olukorra rahunemist enne tegutsema asumist.

Isikuna on tegu impulsiivse ja kindlameelse inimesega. Olles enesekindel, tunnetab ta oma missiooni olulisust. Tegu võib olla ka ebatavalise huumorimeelega isikuga, kes riietub iseäralikult. Samas on ta terav, intelligentne ja valmis oma uskumuste eest vapralt võitlema. Pahupooleks võib olla see, et ta tüdineb pärast oma saavutusi sellega kaasas käiva tähelepanuga ning ta lahkub tekitades suhetes draamasid ja leppimist eriti ei poolda, tormates uute kinnismõtete küüsis edasi. 

TAGURPIDI KAARDI TÄHENDUS

Stressirohked olukorrad puhutakse ääretult suureks, sest isik nende taga naudib draamat. Kaart sümboliseerib isikut, keda olete usaldusväärseks pidanud ja tema vankumatus truuduses kindel olnud, kuid nüüd võib ta teid hätta jätta. Tema puhul on sõnu rohkem, kui tegusid. Tema intelligentsus laseb tal siiski olukordadest puhtalt välja tulla, eitades oma osalust.

Element on õhu masti tuli.

 

Mõõkade kuninganna

Võtmesõnadeks on
* nutikas ja otsekohene 
* aus
* terane mõistus
* asja tuuma tabav
* elu ei tasu liiga tõsiselt võtta.

Mõõkade kuninganna tähistab intelligentsust, kõneosavust, lojaalsust ja jõudu, ent kõike seda kuni teatud piirini. Isikuna on tegu sõltumatu naisega, kes võib olla tihtipeale näiteks ärijuht, üksik naine, üksikvanem või lapsevanem, kellel on kodus palju kohustusi. Loomult on ta võluv, kaitseb oma lemmikuid, kuid äriasjadees hoolitseb eelkõige iseenda huvide eest.

Kui ta on abielus, siis võib olla nii, et tema partner on temast emotsionaalselt või füüsiliselt kaugenenud.

Mingis olukorras võib kaart viidata põgusale abile ja sellele, et te hindate kõrgelt toetust, mida pakub teile sõber või kolleeg, kellega teil on ühised eesmärgid või vaated.

TAGURPIDI KAARDI TÄHENDUS

Tegu võib olla olukorraga, kus teid ebaõiglaselt rünnatakse. Isikuna võib tegu olla inimesega, kes on ootamatult muutunud kibestunuks ja kättemaksuhimuliseks. Tavaliselt võib olla tegu äärmusliku stressiga, mis paneb inimese käituma nii, et ta ise ei taju, kui liialdatud on ta nõudmised. Kui see nii on, on soovitav sellisest isikust eemalduda, sest ta peab ise ennast aitama.

Element on õhu masti vesi.

 

Mõõkade kuningas

Võtmesõnadeks on
* kõrged sihid 
* võimekas
* terase taibuga
* otsekohene ja õiglane 
* ennast kehtestav

Mõõkade kuningas tervise küsimuses on suurepärane kaart, mis näitab üldist füüsilist heaolu, kuid vaimse tervise osas võib see olla keeruline kaart. Mõelge, kas olete liiga mures ja olge aus oma tõeliste tunnete suhtes, mida praegu tunnete. Kui mõõkade kuningas on kohal, on sageli probleemiks ärevus, tormavad mõtted või liigsed mured. See kaart tuletab meelde, et ärge unustage oma vaimset tervist, kui mõtlete oma heaolule elus. Võtke aega lõõgastumiseks ja oma probleemidele keskendumiseks. Vältige stressirohkeid olukordi, mis põhjustavad teile praegu liigset muretsemist või tüli. Kaart võib viidata ka vajadusele harjutada mediteerimist või ravimeid võtta.

Mõõkade kuningas võib sageli olla liiga valiv inimene, eriti töökohal. Mõelge ülemusele või inimesele, kes tekitab probleeme ja teeb teie elu keeruliseks. Mõnikord on see lihtsalt inimene, kes teeb oma tööd, kuid sageli on see sügavam. See isik kujutab endast väljakutset tööprobleemidega, millega teil võib olla raske toime tulla. Kahjuks pole teil tavaliselt valikut, kui mõõkade kuningas on kohal. Oma murede väljendamine on õige, kuid vältige selle tegemist jõuliselt ja ärge unustage rakendada töökohale sobivat taktitunnet. Selle inimese vastu astumine annab teile tõenäoliselt tagasilöögi.

Rahaasjades võib mõõkade kuningas näidata haritud inimest või seda, kes vajab oma rahaasjades harimist. Pole tähtis, see on endiselt positiivne kaart kasvu- ja laienemispüüdlusteks, nagu suur ost või üksik investeering.

TAGURPIDI KAARDI TÄHENDUS

Tagurpidisena muutub tavapäraselt tasakaalukas kuningas destruktiivseks. See võib sümboliseerida ka olukorda, kus teid seatakse mingi tulemuse saavutamise nimel ebanormaalse surve alla. Teil pole võimalik selles olukorras vaielda, seega võite masendusse langeda. Õnneks on tegu ajutise olukorraga. Isikuna võib tegu olla mõttemänguriga, kes on oma võidu või eesmärgi saavutamise nimel kõigeks valmis.

Element on õhu masti õhk.

 

SAUAD

Võtmesõnadeks: suur soov, nägemus, energia, aje.

Sauad on seotud tulega ja neid võidakse nimetada ka valitsuskeppideks, nuiadeks või skeptriteks. Nende tunnusmärk on tavaliselt puuoks, mis sümboliseerib elujõudu või sädet ning uusi arenguid. Sauad räägivad loomingulistest protsessidest ja sellest, kuidas inimesed midagi uut alustavad või algatavad. Kui ladumises on ülekaalus sauad, siis viitab see sellele, et olete kärsitult valmis seikluseks.

Sauade äss

Võtmesõnadeks:
* kirglik 
* originaalne ja loov
* inspiratsioon
* tugev eneseusk 
* seksuaalne initsiatiiv

Sauade äss on heaendeline kaart kõikide eluaspektide suhtes. Ladumises tühistab ta enda läheduses olevate negatiivsete väikese arkaani kaartide mõju. Sauade äss sümboliseerib uusi algusi, ettevõtmisi ning viitab tööprojektidele või sellega seotud küsimustele. Ässa ilmumine võib viidata inspiratsioonipuhangule või loomingulisele tööle ning annab teile teadmise, mida peaksite  järgmisena ette võtma või tegema, et oma mõtted teostada.

Sauade äss viitab õigele tegutsemise ajale. Nüüd on aeg tegutseda ja investeerida, otsida tööd või sooritada suur ost. Kõigil, mis praegu rahaliselt või tööga seotult tehakse, on tõenäoliselt palju energiat, mis motiveerib seda aspekti kasvama. Loomingulisust on samuti külluses ja kui keskendute uute võimaluste leidmisele näiteks toote või siis kasvõi iseenda turundamiseks tööl, avastate, et teie ideid ei võeta mitte ainult hästi vastu, vaid need ka realiseeruvad. See on suurepärane aeg uute tutvuste loomiseks ja töökohal sidemete loomiseks. Enesekindlus on võtmetähtsusega, et teid märgataks, kuid veenduge, et te ei oleks liiga kõrk ega uhke. Inimesi tõmbab nüüd teie jõud ja potentsiaal. Ärge laske sellel võimalusel raisku minna.

Tervises sümboliseerib sauade äss seda, et olete tõesti õnnistatud. See kaart on elujõu, jõu ja tervendamise kaart. Ässa energia põletab ära haigused ning annab teile lisaenergiat. See on suurepärane aeg keskenduda motiveeritumalt vormisolekule ja kõigele, mis on seotud tervislike muutustega. Proovige rakendada terviseplaani, uut dieeti või loobuda halbadest harjumustest, nagu suitsetamine. Kõik positiivsed või tervislikud plaanid, millega te praegu alustate, toovad teile suurepäraseid hüvesid ja kasu.

TAGURPIDI KAARDI TÄHENDUS

Tagurpidi sauade äss räägib loominguliste projektide takerdumisest või viivitustest reisimisel. Tööl võidakse näiteks töös olev projekt katkestada või edasi lükata viletsa organiseerimise tõttu. Kaart sümboliseerib valestarte ja seda, et plaanid tuleks enne korralikult läbi mõelda, kui neid tegema asutakse.

Suhetes on tagurpidi sauade äss paaridele lahusolekut tõotav kaart näiteks ühe osapoole eemaloleku tõttu töö pärast või näitab vähest mehepoolset panust suhtes. See võib viidata ka raskustele lapse eostamisel, eriti siis, kui ladumises on läheduses mõõkade 3.

Sauade kaks

Võtmesõnadeks on
* algatusvõimelisus
* riskialdis olemine
* julgus ja jõud
* kartmatus oma seisukohtade eest seista
* võimalusest kinni haaramine

Sauade kahes on duaalsus, mis viitab töö hästi tegemisele ja seejärel kasu saamisele.

See on kohusetunde ja raske töö kaart, mis näitab, et tegelete oma elus rahaliste või tööprobleemidega või tegemist võib olla ka sisemiste ehk emotsionaalsete väljakutsetega, mille ületamiseks on vaja jõudu ja otsustavust. Sageli ilmub see kaart välja siis, kui tunnete end häirituna. Teate, et teil on käsil mitmed ülesanded ja te pole suuteline neid kõiki täitma. Nüüd on käes aeg,  kus teie ellu on saabumas uued seiklused, uued töövõimalused või näiteks uus vastutustundlik tegevus ning teil on vaja selleks valmis olla.

Teil on ees on pikk tee ja teil on vaja aega oma tegevuste kavandamiseks. Mõelge hoolega, millise suuna võtate ja arvestage võimalike takistustega, mis tuleb ületada. Teadke, et tee, millel praegu liigute, on teile hea, kuid ilma omapoolse panuse või suunata võite hõlpsasti kursist kõrvale kalduda.

Kui olete nõus pingutama enne oma ettevõtmise alustamist, avastate, et see töö oli seda väärt. Kaardi duaalsus viitab vajadusele tasakaalu järele. See ei ole õige aeg konfliktideks või teiste muredega tegelemiseks. Olete teinud valiku oma elu suuna osas ja nüüd peate seda järgima. Tähelepanu kõrvale juhtimine ja vaidlused põhjustavad selle, et kaotate oma lõppeesmärgi silmist.

Sauade kaks viitab sellele, et teil oleks vaja oma tervisega tegeleda. Sageli tekitavad igavus ja väsimus koos omaette terviseprobleeme ning võivad põhjustada ülesöömist või muid ebatervislikke harjumusi, millel on negatiivsed tagajärjed. Nüüd on aeg tasakaalustada oma keha ja vaimu vajadused. Võiksite kaaluda näiteks jalutamist, kõndimist või joogat, et rahutust eemal hoida. Vastutustundetud tervisevalikud on tavaline probleem, kui teie lugemisse ilmub sauade kaks. Pöörake tähelepanu oma üldisele tervisele, eriti kui olete noorem ja võtate seda iseenesestmõistetavana.

Sauade kaks esindab sageli tervet töö- ja rahatsüklit ning tuleb välja siis, kui teie elus läheb hetkel hästi. Isegi kui elate läbi rahakriisi või olete hiljuti töö kaotanud, näitab kaart, et asjad pöörduvad teie kasuks. Tavaliselt seostatakse seda kaarti sellega, et olete saamas tasu hästi tehtud töö eest või lisahüvesid praeguses töökohas.

See ei tähenda, et kõik on täiuslik. Pigem on see kaart, mis näitab stabiilsust ja aega, mis võimaldab teile enne uue otsuse tegemist pausi või järelemõtlemisaega. Sauade kaks viitab ka peatsele töökohas toimuvatele muutustele. Kui olete mures vallandamise või koondamise pärast, siis võib juhtuda, et samas ettevõttes, kus praegu töötate, võite saada hoopis parema positsiooni, mis on teile kasulikum võrreldes praeguse tööga.

TAGURPIDI KAARDI TÄHENDUS

Tagurpidi kaart viitab sellele, et teie loomulik anne ei saa areneda, sest inimesed, kes saaksid aidata teid teie arengus, ei tee seda. Kui see nii on, siis tuleks mõelda keskkonna muutusele, sest peaksite olema koos inimestega, kes teie oskusi hindavad ja vaateid mõistavad. Sauade kaks tagurpidi võib vihjata ka sellele, et teie usaldust kiputakse kuritarvitama või viitab see teie partnerile, kes pole usaldusväärne. Peaksite vaatama, kas ja kuidas teie lähedased oma ülesandeid täidavad või veeretavad nad need kõik teie kaela.

Sauade kolm

Võtmesõnadeks on
* uue tee algus 
* ettenägelikkus 
* tõe otsimine 
* parima võimaluse leidmine 
* originaalsed ideed

Tarokaartide seas üks heasoovlikumaid kaarte sauade kolm räägib projektide edenemisest ja edukast ettevõtlusest ning suhetest. Kaart viitab tegusale ja pingelisele perioodile – seega tuleb teil valmis olla rohketeks telefonikõnedeks, e-kirjadele vastamiseks ning inimestega vahetuks suhtlemiseks. Kaart võib viidata ka peagi saabuvale kavatsuste täitumisele, reisimisele või äriplaanidele ja projektidele. Suurepärane aeg tegeleda kunsti, spordi, muusika või käsitööga ning end selle kaudu väljendada. Kaart soosib individuaalsust ja ebatavalisi isikuid. Võite tunda tõmmet veidrate ja tavatute ettevõtmiste poole. Iseendaks jäädes võite juurde saada enesekindlust ja austust.

See kaart juhatab teed juhtimise ja koostööni. Kasutage saadud teadmisi ning oma elukogemusi ja andke teistele nõu, kui seda praegu teilt küsitakse. Teil võib olla võimalus teisi juhendada või juhtida. Olge sel ajal kannatlik enda ümber olevate inimestega ja mõistke, et ka teie ise ei jõudnud siia, kus olete täna, täiuslikult, vaid tegite vigu ja eksisite.

Sauade kolm võib näidata ka seda, et peate oma jõud koondama või vajadusel abi paluma. Ei ole häbi küsida teed või abi oma teekonna järgmistel etappidel. Nii nagu annate oma nõuandeid teistele, võtke vastu see, mis teile antakse. See, et olete ise edu saavutanud, ei tähenda, et teie teekond on lõppenud. Elu muutub pidevalt ja teile tulevad uued kogemused. Laske oma viimastel õnnestumistel oma alust edendada ja ärge olge vastu saabuvale kasvule ega muutustele.

Sauade kolm on kaart, mis näitab tervise tugevust ja on hea märk paranemisest. Sageli on see meeldetuletus, et peate oma tervist kontrollima või et olete pidanud oma tervist iseenesestmõistetavaks.

TAGURPIDI KAARDI TÄHENDUS

Kaart tagurpidisena sümboliseerib probleeme suhetes. Teie plaanid võivad takerduda ja teil võib olla keeruline või raske oma projektidega edasi liikuda. Teil võib tekkida suhteprobleeme, sest ei suuda ennast teistele arusaadavalt väljendada või ei saa teistest õigesti aru. Sellised seigad panevad teid end asjatult üksikuna tundma, kuid ärge andke ängistusele järele, vaid tegutsege aeglasemas tempos edasi. Tegu on siiski väikeste ja hetkeliste tõrgete ja ebameeldivustega. Edasi tegutsedes võite ikkagi edu saavutada.

Sauade neli

Võtmesõnadeks on
* vabadus  
* suhtlemisrõõm 
* üllatused 
* vabanemine emotsionaalsest taagast 
* kohustustest vabanemine

Sauade neli on suurepärane kaart ja viitab tähistamisele, suhtlemisele või olulistele sündmustele seoses töö ja suhetega.

Kui näete seda kaarti oma lugemisel, peaksite hingama kergendatult ja rahunema, sest teie elus on probleemid möödunud ja teid ootavad ees kergemad ajad. Väga sageli tuleb see kaart seoses teie ellu saabuva kasvu või küllusega. Need on positiivsed energiad, mis tulevad teie teele ja te tunnete nende mõju varsti. Olge valmis headeks uudisteks ja inspiratsiooniks oma elus.

Sauade neli on ka lõpetamise kaart. Olete kõvasti tööd teinud ja andnud endast kõik, mis suutsite. See aeg, mis teil praegu käes on, on teie töö vili. Kui te ei tunne rõõmu ja rahulolu, mida see kaart esindab, peaksite ilmselt mõtlema, mida oleksite saanud paremini teha. Teie lõpptulemus saab olla just nii hea, kui sellesse panustasite ja teie ees olev tulemus on praegu parim tulemus, mis oli võimalik saavutada, arvestades teie pingutusi, mida selle nimel tegite. Kui te ei ole täielikult rahul, saate protsessi uuesti korrata, kuid peate selleks uuesti alustama.

Parandamiseks pole enam aega. See, mis teie elus on, on see, mis olete ise teinud – ei rohkem ega vähem. Mõnikord tekib rahulolematus asju vale nurga alt vaadates. Olukorda teisest vaatenurgast vaadates võite avastada, et teie elus on ka häid külgi. Nüüd on aeg keskenduda positiivsele ja hoida oma pea püsti. Selle kaardiga on seotud ka kaunid ning korras majad. Võib-olla on aeg oma kodu ümbrust või interjööri korrastada.

Tervis
Kuna sauade neli on seotud hea tervise, abielu, lõpetamiste ja elu uude etappi sisenemisega, näete sageli seda kaarti, kui mõtlete oma pere täiendamisele. See on selles osas väga soodne kaart. Kaart esindab ka koostööd ja meeskonnatööd. Terviseprobleemide korral jälgige kindlasti hoolikalt oma arsti nõuandeid. Kaart tuletab meelde, et peate oma terviseprobleemidele pühenduma ja need lahendama.

Töö ja rikkus
Sauade neli on üks kõige õnnelikumaid kaarte kaardipakis. Kui vaadata tähendust karjäärist lähtuvalt, siis see seostub inspiratsiooni ja tähistamisega töö vaatenurgast.

Seetõttu näete nüüd tänu tehtud raskele tööle stabiilsust. Tehtud tööga ei seostu mitte ainult rahulolu, vaid teie ellu siseneb lisaks harmoonia. Seega saate nüüd endale lubada ka tähistamist. Rikkaks saamisel võib olla vaja küll kõvasti tööd teha, kuid seda kõike on võimalik saavutada. Edu on teie!

TAGURPIDI KAARDI TÄHENDUS

Sauade nelja puhul jääb kaardi tagurpidine tähendus peaaegu samaks kui õigetpidi kaardil. Lisandub vaid vähene pahameel selle pärast, et teil ei ole piisavalt aega tegelda enda lemmikasjade või aladega või siis takerduvad teie mõningad plaanid. Võite tunda end ka justkui teiste jaoks nähtamatuna, sest teid ei panda lihtsalt tähele. Kui see nii on, siis tuleks mõelda ja vaadata, kas probleem on teis või teistes. Pigem on asi selles, et teie lähiümbrus pole õige. Kaart viitab sellele, et segane aeg saab varsti läbi ning õigetpidi kaardi positiivne tähendus pääseb võidule.

Sauade viis

Võtmesõnadeks on
* võistlemine, konkurents 
* tulutu enesekaitse katse 
* pisikesed tagasilöögid 
* masendavad ja ärritavad sündmused ning asjaolud 
* tagakiusamine

Sümboliseerib võitlust ja võistlemist kandes kaasas sõnumit, et tuleb jääda kindlaks ning kokkuleppeid mitte sõlmida. Kaart ennustab sõnasõda ja suutmatust milleski praegu kokku leppida. Toob endaga kaasa rohkelt arusaamatusi, mis seotud tööga. Näiteks olete koosolekul, kus kõik läbisegi püüavad oma seisukohti valjuhäälselt kuuldavaks teha, rääkides teistest üle ning ei püüdlegi ühise nõusoleku saavutamise poole. Lisatähenduseks võivad olla planeerimisega seotud probleemid ja viivitused, mis tekivad seoses reisimisega. Sel juhul tuleb tähelepanu pöörata dokumentidele ja tähelepanelikult üle vaadata kõik kirjalikud kokkulepped ja lepingud. Hariduse osas võib kaart ennustada tugevat konkurentsi näiteks eksamitel, aga saavutate võidu.

TAGURPIDI KAARDI TÄHENDUS

Tagurpidi sauade viis viitab valeinfole või pettusele. Võimalik, et teid veetakse alt, seetõttu peaksite hoolega kontrollima igasugust teieni jõudvat infot ja selle allikat. Saadud info võib osutuda lausvaleks või liialduseks. Kaart vihjab kõige äärmuslikumal juhul ebaaususele.

Tagurpidisena viitab kaart sellele, et olete stressis kuna teie positsioon pole eriti tugev. Teil tuleks tegutseda oma sisetunnet ja arusaamu silmas pidades ning olla ülimalt valiv usaldatavate inimeste suhtes. Lisatähenduseks võib kaart vihjata kohtuvaidlustele.

Sauade kuus

Võtmesõnadeks on
* võit
* liigne uhkus
* toimetulek kõigega
* üleolekutunne

Kaardi tavapärane ähendus on head uudised. Need võivad puudutada tööd, varandust, haridust, otsuste tegemist.

Kõige sagedamini kerkib kaart tervise ja heaolu osas esile pärast seda, kui olete haigusest võitu saanud. Kui teil on tervisemure, annab kaart teile teada, et teie kehaga toimub palju, isegi kui teil on probleeme. Nüüd on aeg keskenduda sellele, mis teil on, selle asemel, et kurta või muretseda, mis võib valesti olla. Lahingu võitmine on oluline isegi siis, kui sõda pole ametlikult lõppenud. Positiivsemate tulemuste saavutamiseks jätkake positiivsete tunnetega.

Sauade kuus on kaart, mis esindab rahalist kasu ja rikkust. See kaart näitab, et teie raha hoog liigub edu suunas. Mida iganes te praegu teete, jätkake seda! Teie ümber olevas energias on palju õnnestumisi ja näete jätkuvalt tõusu. Oma edu tõttu tuleb teile siiski meelde tuletada, et võib-olla on teisi, kes pole teie edu üle nii õnnelikud kui teie. Mis tahes raha ja rikkusega tulevad ka inimesed, kes soovivad teid ära kasutada või oma rahalise kasu saamiseks kasutada. Ärge lubage inimestel sel ajal oma hoogu pidurdada, kuna nende tegevus võib teid aeeglustada. Keskenduge oma rahaasjadele ja tööle, lähtudes oma tegudest. Ärge lootke meeskonnale, kes toob teile prestiiži. Nüüd on aeg lasta endal särada. Ei ole isekas tahta edasi jõuda ja pole midagi halba oma töö eest väärilise tunnustuse saamises.

TAGURPIDI KAARDI TÄHENDUS

Kaart viitab sellisel kujul sellele, et teil pole võimalik oma tasu õigeaegselt kätte saada.

Õnneks pole see olukord lootusetu, sest vihjab pigem sellele, et te ei jää sellest päris ilma, vaid see jõuab teieni hilinemisega. Seega on teil vaja olla lootusrikas ja oma eesmärgis kindel. Ootamine võib olla teie jaoks küll närvesööv, aga sinna ei saa midagi parata, sest viivitus ei sõltu teist ega teie võimetest. Püüdke jääda rahulikult kannatlikuks ning tegelege vahepeal muude asjadega.

Kaart võib viidata sellele, et teised kipuvad teid alt vedama ja see õõnestab ka teie enesekindlust. See mõju pole õnneks püsiv, nagu väikese arkaani kaartide puhul ikka, nii et pettumusi ei tasu liigselt südamesse võtta. Lisatähenduseks on ülbus ja ennasttäis olemine ning uhkus.

 

Sauade seitse

Võtmesõnadeks on
* enda maksmapanek 
* kindlaksjäämine endale 
* trots 
* resoluutsus 
* oma veendumuste eest seismine

Sauade seitse sümboliseerib teie teele kerkivaid takistusi, millest te julgelt edasi liikudes siiski jagu saate. Seda eriti tööd ja karjääri puudutavates küsimustes. Kaart toob esile läbirääkimiste olulisuse, sest ükskõik kui raskelt need ka ei kulgeks, on vaja edasi pingutada kuni leiate rahuldava tulemuse. Teil  on vaja endale kindlaks jääda ja kui olete oma seiskohad enne korralikult läbi mõelnud, on teil võimalus läbirääkimised võita. Sauade seitse on ka advokaadi kaart, sest viitab sellele, et te ei kaitse ainult iseenda huve, vaid vajadusel ka teisi, astudes välja nende eest, kes seda ise ei suuda. Sauade seitse viitab ka sellele, et teist võib saada mingi rühma huvide eestkõneleja, mis pole lihtne ülesanne, aga te saate sellega hakkama. Suhetes näitab kaart takistusi ja vajadust võibolla oma suhte eest isegi võidelda. See olukord on ajutine, nii et astuge selle eest kindlasti välja, kui olete kindel oma partneri truuduses.

TAGURPIDI KAARDI TÄHENDUS

Kaart viitab teie kahtlustele oma eesmärgi õigsuse suhtes. Võite teha palju, et teid kuulda võetakse, kuid peate pidevalt vaid takistustega heitlema. See tekitab teis tunde ja kahtlused, kas tegelete ikka õige asjaga ning kas sel kõigel on üldse mõtet. Tunne, et olete pidevalt probleemidesse mattunud võib tekitada ärevust ja kõhklustunnet. Kui kaart ilmub koos sauade kümnega, tähendab see, et teil tuleb leppida sellega, mida te muuta ei saa ja keskenduda sellele, mida on võimalik ära teha. See käib ka suhete kohta. Nii et teil on vaja endalt küsida, milliste partneri aspektidega suudate leppida ja mis on teie jaoks väljakannatamatud.

Sauade kaheksa

Võtmesõnadeks on
* kiired arengud 
* uudised
* prioriteetide paika panemine 
* asjade lõpuleviimine

Kui olete lugemisel saanud Sauade kaheksa, avastate, et teie asjad hakkavad nüüd kiiremini edasi liikuma.

See kaart ütleb, et reisimine, kiirus ja liikumine on nüüd päevakorras. Teie poole on teel olulisi uudiseid ning teie asjadesse, mis varem kuidagi ei liikunud, saabub progressiivne ja positiivne edasiminek tänu teie meelte tugevnemisele, mis ühendab nii maiseid kui ka kosmilisi energiaid. Olete lõpuks jõudmas oma eesmärkide saavutamiseni ja teie raske töö toob teile korralikku kasu.

Teie asjad jõuavad lõpule võimalikult tõhusal ja kindlal viisil. Kui teil on hiljuti ette tulnud takistusi, mis pani teid ennast tundma, nagu oleksite oma teel takerdunud, muudetakse need teie jaoks käegakatsutavaks, loominguliseks ja produktiivseks.

Praegusel ajahetkel esitatakse teile kõik, mida soovite. Kasutage õhus lendavate sauade aktiivset energiat ja laske endal vaimustuda oma tulevikust ja hetkeoludest. Kui olete entusiastlik, ärgitate ka teisi inimesi ennast vajadusel aitama. Teie isiklik sõna- ja väljendusvabadus on teile äärmiselt olulised. Kaaluge meditatsiooni, et rahustada oma suuremaid impulsse, et saaksite enne tegutsemist rahuneda, kuni teil on olemas kogu teave. Kui võtate õpitavad omadused ja toote lauale selle, mida juba teate, ühendate oma jõupingutused üheks harmooniliseks tervikuks. Sul on pühendumus vaimsetele asjadele. Kasutage seda energiat ja see viib teid kaugele.

Tervis

Kuna see kaart on nii aktiivne kaart, oleks teil soovitav kasutada seda energiat ühenduse saamiseks vaimse sfääriga. Näiteks võiksite tegeleda jooga või mediteerimisega. See oleks teile väga kasulik. See kaart soovitab teil keskenduda sellistele praktikatele, et saavutaksite kogu kehas sellise tervise taseme, mida te seni pole suutnud leida.

Töö ja rikkus

Paljud meist teevad tänapäeval väga kõvasti tööd lihtsalt selleks, et oleks katus pea kohal, magamiskoht olemas ja söök laual. Kaart vihjab kätte jõudnud ajale, kus teil oleks vaja pisut puhata. See oleks suurepärane aeg proovida võtta puhkust, kui see teil vähegi võimalik on. Kui olete mures äriasjade pärast, siis teadke lihtsalt, et sauade kaheksa annab teile tasu kogu seni tehtud töö eest.

Töös tähendab sauade kaheksa kiiret liikumist ja saabuvat tulemust. See võib olla seotud teie varasemate tegevustega, mis hakkavad vilja kandma. Tundub, et tööasjad loksuvad mõneks ajaks paika. Sauad võivad esindada ka teie kirge töö vastu. Äris või töös võib see tähendada, et tunnete, et soovite teha seda, mida armastate. Varsti juhtub midagi kiiresti.

TAGURPIDI KAARDI TÄHENDUS

Kaart sümboliseerib sel kujul hilinemist. Peate olema kannatlik, sest teie pooleliolevad tööd või mingi otsus, mida ootate, viibib. Oluline on kõigist praegustest hädadest vaikida.

Suhetes võib esineda väiklasi tülisid. Kui teil on uus suhe, siis võite olla pettunud, et teie väljavalitu ei kontakteeru teiega. Uurige ümbritsevaid kaarte ja kui ladumises on tagurpidi Armastajad, Mõõkade kolm või Mõõkade kümme, siis on see vihje, et sellest suhtest ei tule midagi välja. Kui aga esinevad positiivsed kaardid nagu karikate äss, Armastajad õigetpidi, karikate kaks, kuus, üheksa või kümme, siis on teil lootust uuesti kokku saada. Tagurpidi kaardi lisatähendus on armukadedus.

 

Sauade üheksa

Võtmesõnadeks on
* ettevaatlik käitumine
* valmisolek halvimaks 
* visadus
* mineviku meenutamine 
* valvsus

Kui rääkida rahast ja küllusest, siis praegu pole õige aeg olla kergemeelne. Kaitsete ennast, tehes endale näiteks kindlustuse ja veendute selles, et kui midagi peaks juhtuma, mis võib tekitada rahalise löögi, olete valmis sellega hakkama saama. Kuid te ka ei tohiks kulutada juhuslikult. Peate hoolitsema selle eest, mis teil praegu on, et saaksite seda hiljem kasutada, kui elu muutub taas raskeks.

See kaart võib tähendada tõkke püstitamist ja enda kaitsmist. Mõnel juhul võib see viidata ka paranoilisusele. Algsel Rider-Waite’i kaardil olev inimene esindab kedagi, kes kannab koormat. Võite nende sauadega tuld teha ja oma positsiooni eest võidelda, kuid olete haavatav. Fookus on sellel, et suudate ületada takistusi, kui see kaart on tööasjades või peituda psühholoogiliselt püstitatud seina taha ja tööl kannatada. See kaart näitab ka, et eesmärk võib olla kättesaamatu. Sauade üheksa võib ilmuda ka siis, kui tegu on hirmuga, et teilt varastatakse töö või hea idee. Number üheksa on Eremiidi number, mis esindab teadmisi ja tarkust tööl. Kaart keskendub ka kannatlikkusele, mõnikord on mitte midagi tegemine ka iseenesest kaitsev. Kaart on ka viide liikuma hakkamisest, kui on õige aeg, et jõuda lõppeesmärgini. Mõnikord on mitte midagi tegemine või eluga viivitamine parem kui valel ajal tegutsemine.

TAGURPIDI KAARDI TÄHENDUS

Kaart tagurpidisena sümboliseerib teile osaks saavat ebaõiglust ja tugevat vastasseisu. Vaatamata sellele, et olete endast kõik andnud, ei kuule te selle eest peaaegu mitte kunagi tänusõnu. Tegu võib olla kapriissete ja mõistmatute klientidega, nõudlike sõprade või pereliikmetega. Te ei suuda tänu sellele oma tööd nautida ning hakkate oma ülesandeid tuimalt täitma. Samas võib olla ka nii, et olete ise see paindumatu ja põikpäiselt käituv isik. Kaart võib viidata ka sellele, et keegi võib teie haldusala rünnata ja vihjab piiridele. Või suhtes näiteks võib olla partner kaitseseisundis, kuna talle näib, tungite talle ebamugavust tekitades tema territooriumile.

Sauade kümme

Võtmesõnadeks on
* süütunne 
* raske koorma vedamine 
* liiga palju kohustusi 
* liiga suur vastutus
* töö all ägamine

Tervise osas kujutab sauade kümme teid kui kedagi, kes on pinges ja närviline ning kelle immuunsüsteem võib üles öelda, muutes teid vastuvõtlikuks igasugustele haigustele. Kui soovite elada pikka ja tervet elu, peate eemaldama kõik, mis põhjustab teie olemuse keskmes pingeid, mida tavaliselt on kõige rohkem tunda päikesepõimikus. Kui tunnete end pinges rohkem kui poole päevast, siis te ei järgi tervislikku eluviisi ja see maksab teile kiiresti kätte. Õppige kasvõi meditatsiooni abil lahti laskma pingetest, saage vabaks sellest, mis teid koormab, ja elate pika ja terve elu.

Sauade kümme tähistab teie elus aega, kus olete ülekoormatud. Töös on sümboolika sama; teete liiga palju ega saa selle eest piisavalt tasu. Vabanege oma senisest töökoormusest vähehaaval. Pidage meeles, et teil ei paluta oma finantsstabiilsust negatiivselt mõjutada, kuid võite hinnata oma elustiili ja uurida, kas saate vähemaga hakkama. Isegi kui teil on negatiivseid tagajärgi, peab teil olema rohkem vaba aega, et saaksite lõõgastuda ja ennast tundma õppida. Kõik, mis sunnib teid töötama rohkem kui nõutud ja mille eest teile ei maksta, tuleks lahti lasta. Kui teete ületunde ilma palka saamata: lõpetage see kohe. Proovige minna koju ja istuda pool tundi vaikuses ning vaadata, mis juhtub. Kas te saaksite seda teha? Kas see oli ebamugav? Küsige endalt, kas olete muutunud töönarkomaaniks. Kui otsite uut tööd, siis küsige, millised mõtted takistavad teid tööle minemast või uut  tööd leidmast. Äkki olete ehk emotsionaalselt liiga koormatud.

TAGURPIDI KAARDI TÄHENDUS

Tagurpidi kaardi puhul võib teile näida, et mõned kujuteldavad koormad on teie jaoks reaalsed. See võib viidata stressile, kus kipute igast ülesandest enda jaoks probleemi tekitama. Soovitav on oma koormat kergendada ning mitte püüda olla kogu aeg täiuslik. Kaardi lisatähenduseks on kangekaelsus, mis viitab vahel sellele, et olete ise end liigselt survestanud, et täita võimatuid eesmärke. Tagurpidi sauade kümme vihjab ka teatud väljapääsmatuna näivale ringile palgatöö ja koduste kohustuste vahel, kus soovite kõike sajaprotsendiliselt teha. Nüüd on teil vaja aeg maha võtta ja iseenda vajadustele rohkem tähelepanu pöörata. Kui sellega toime tulete, hakkab ka teie edasine teekond laabuma.

Sauade paaž

Võtmesõnadeks on
* värsked ideed, loovus
* millegi uue proovimine 
* entusiasm 
* vajadus olla julge
* lapselik vaimustus 
* meelitav austaja

Sauade poiss viitab neile inimestele või kogemustele, mis on täiesti uued ja milles tavaliselt puudub mõnikord masendust tekitav kogemus, mis võib pärssida inimese võimet olla loominguline isiksus. Sauade poiss lugemisel tähendab, et olete täis nii julgust kui ka äkilist kalduvust kas viha või armastuse poole.

See kaart sümboliseerib kõikuvaid energiaid, mis meist kõigist läbi voolavad, aga eriti aktuaalne on see siis, kui olete noored. Selle kaardi vihje vanusele ei viita niivõrd inimese füüsilisele vanusele, vaid kui saame uue kogemuse, tunneme seda nagu uustulnukas või algaja. See tähendab, et teie jaoks on tulemas midagi täiesti uut. Sellega kaasneb täiendav entusiasm. Võite olla põnevil uute sündmuste väljavaadetest. Kui poiss ilmub, võite oodata muutusi ja uudiseid, mis on teile kasulikud.

Poiss on tundlik, naljakas, pidurdamatu, ülimalt intelligentne. Ta osutab ümberkujundamiseks ettepoole suunatud tõukejõule. Ümberkujundamine on teie jaoks intuitiivne, peate vaid seda energiat kasutama ja jõuate kaugele. Pöörake tähelepanu märkidele, mida universum teile kogu aeg pakub. Sel ajal on teie ümber sünkroonsused ja kui pöörate neile piisavalt tähelepanu, avastate end järgimas teed, mis pole võrreldav ühegi teisega. Sauade poiss ütleb teile, et peate ennast paremini tundma õppima. Tehke kindlaks takistused, mis takistavad teil kogemast kõiki teie käsutuses olevaid uusi seiklusi ja algusi. See noor energia ütleb teile, et on aeg vabaneda oma igapäevase monotoonsuse piirangutest. Isegi kui hüppate tundmatusse, peate lubama endale seda aega kogeda noore inimese vaatenurgast. Kellestki, kes näeb maailma esimest korda. Elu on rõõmus asi ja teil on aeg sellest aru saada.

Kui lugemisel ilmub sauade poiss, juhtub teiega midagi ootamatut. See võib olla uue töö saamine või telefonikõne, mis räägib võimalusest mingisuguseks tulevaseks ettevõtmiseks või isegi võimalusest reisida. Oma hea otsustusvõime ja intuitsiooni kasutamine on teie parim abimees otsustamaks, millist võimalust järgida ja millele ei öelda.

Pange tähele stressirohkeid olukordi, millesse sattute, ja seejärel vaadake, mida saate teha, et neist välja tulla. Suure osa ajast avastate, et kas te ei ole piisavalt enesekindel või piisavalt tugev, et oma soove välja öelda, või lubate teistel enda eest otsuseid teha. Kui soovite olla vaba ning soovite omaks võtta seda loovat energiat, ei tohi teil olla midagi, mis teid takistaks.

TAGURPIDI KAARDI TÄHENDUS

Kaart sümboliseerib viivitusi ja keeruliseks muutuvat suhtlust, sest sõnumid ja e-kirjad kipuvad kaotsi minema. Isikuna sümboliseerib tagurpidi kaart jututeemasid, mis on negatiivsed ja karmid. Õigetpidi poiss sümboliseerib isikut, kes oma eesmärkidest kinni hoiab. Tagurpidisena on aga tegu pahuraid jututeemasid arendava isikuga. kaart sümboliseerib ka võimetust teiste arvamusega arvestada ning üleüldist põikpäisust. Ta on püsimatu ja jätab alustatud asjad pooleli. Ta võib kergesti tüdineda ning jätta teid kõigi tagajärgedega üksi tegelema.

Element on tule masti maa.

Sauade rüütel

Võtmesõnadeks on
* hulljulgus
* hea jutuga hoopleja 
* kütkestav 
* tundetu
* võimekas
* ülespuhutud
* kelm

Kui see rüütel teie ladumisse saabub, olge valmis selleks, et keegi esitab uusi kontseptsioone või ideid, mis on teile kasulikud ja inspireerivad. Kui see kaart esindab teid, võite oodata palju muudatusi. Ta inspireerib teie sees olevat loovust ja palub teil see liikuma panna. Kui see kaart ilmub, algab või lõpeb midagi olulist, mille kallal olete töötanud või muutub teie elukoht. Järsku on teil väga tugev vajadus teha otsuseid, mis on pikka aega ootel olnud. Teil on võime saavutada kõike, millele te selles faasis oma tähelepanu ja energia suunate, seega ärge piirake ennast. Liikuge meisterlikkuse poole.

Tunnete näiteks, et tahaksite maja koristada, soovi olla ülimalt organiseeritud. Ükski segadus ei ole vastuvõetav. Teil on vaja puhast lehte, nii et olete valmis parandama nii oma eluolu aspekte kui ka tingimusi oma töökohas. Olete valmis proovima uusi asju, katsetama erinevate tööde või projektidega ainuüksi kogemuste omandamise nimel. Püüdke siiski mitte liiga kiirustada; see kaart julgustab teid liikuma, aga mitte oma elu hävitama. Olge ettevaatlik, kuid liikuge. Sauade rüütel suunab teie jaoks kõrgema allika energiat, et saaksite inspireerida ennast paljusid asju korda saatma.

See loomingulise sisekaemuse aeg sunnib teid endalt küsima, kuidas te praegusel hetkel kasvate ja muutute. Millisel viisil töötlete teile iga päev antud õppetunde? Kas te ignoreerite neid? Kas võtate nad omaks? Kas teete muudatusi enda kasuks? See on ka riskide võtmise aeg. Vaadake enda sisse ja veenduge, kas kardate muudatusi teha või proovite end sundida tegema oma elus kõike, mida saate selle elamise ajal teha?

Kui olete mõelnud, kas nüüd on õige aeg minna tagasi kooli või alustada uut ametit, toetab sauade rüütel seda otsust. Nüüd on aeg tegeleda hariduse ja vaimse kasvu või valgustumisega. Veetke aega entusiastlike inimestega, kes inspireerivad teid tegutsema.

Tervis

Sauade rüütel esineb sageli siis, kui teil on terviseküsimusi, mille puhul olete takerdunud teatud määramatusesse. Rüütel ütleb teile, et peate oma tervise parandamiseks kohe tegutsema. See kaart tähistab soovi, tegevust ja edasiliikumist. Seega, kui see kaart ilmub teie terviseteemalisel lugemisel, peate tegutsema, et näiteks oma depressiivsest mõtteviisist jagu saada või kui teil on vaja teha otsus, kuidas või kas edasi tegutseda, ütleb rüütel teile, et iga tegevus edasiliikumise suunas on teie jaoks õige otsus. Stagnatsioon on igas vormis ebatervislik. Kui te pole kindel, mida teha, kinnitab rüütel teile, et vastus ilmub varsti. Seni, käituge nii, nagu oleksite terve. Minge välja, jalutage ja tehke oma paberimajandus korda. Mida rohkem tegutsete, seda varem jõuab teieni õige teave.

Sauade rüütel töös ja rikkuses viitab sellele, et raha ja uued võimalused on kiiresti teie poole teel. Rüütel toob endaga kaasa vaheldust ja kirge. Kui olete tööl situatsioonis, mis teid loominguliselt stimuleerib, siis olete õiges kohas ja teil läheb rahaliselt hästi. Kui olete tööl olukorras, mis paneb teid tundma õnnetu ja stagneerununa, ütleb rüütel teile, et nüüd on aeg kaaluda muid võimalusi. Ärge lihtsalt kohe loobuge oma tööst, vaid kavandage tasapisi uus, mis aitab teid sellest seisust välja saada. Ta toetab teid selles protsessis.

TAGURPIDI KAARDI TÄHENDUS

Kaart sümboliseerib tagurpidisena suhtlemishäiret või loomingulist takistust. Näiteks võivad e-kirjad minna valele aadressile või ei jõua vajalikud sõnumid teieni. Viitab ka viivitustele ja otsustele, mis lükatakse edasi. Õnneks on see mõju ajutine, möödudes kiiresti. Jääge oma plaanidele kindlaks ning säilitage eneseusk. Isikuna on tegu oma staatust hindava, egotsentrilise inimesega, kes ei viitsi ega taha end raske tööga vaevata, et saavutada soovitu. Sellele vaatamata soovib ta teiste tehtud töö eest au ja kiituse endale saada. Tähelepanu otsiv ja teesklev isik tegutseb vaid enda huve silmas pidades.

Element on tule masti tuli.

Sauade kuninganna

Võtmesõnadeks on
* naine, kes teab oma väärtust 
* selged sihid 
* enesekindlus 
* häirimatus
* energiline ja toimekas, seksuaalselt võimekas

Tervises esindab sauade kuninganna uut tervenemise hoogu, mis teieni jõuab. Ta esindab tervet keha, vaimset ja füüsilist tervenemist. Tunnete end tasakaalukamalt kui tavaliselt ja teid julgustatakse kasutama seda hoogu, et alustada mõne uue tegevusega, mis tugevdab teie südame-veresoonkonna süsteemi. See tegevus peab olema teie jaoks lõbus ja huvitav, sest miski ei kesta kaua, kui see ei haara kaasa teie loomingulisi energiaid. Pidage seda meeles. Kui olete olnud mures, et te ei parane vigastusest või haigusest, räägib kuninganna sellest, et teil läheb kõik hästi.

Sauade kuninganna on igati praktiline kõigi raha ja kodu aspektide küsimustes. Ta teeb mõistlikke äriotsuseid ja pragmaatilisi investeeringuid. Kui teil on küsimusi selle kohta, kas peaksite edasi liikumisel riski võtma või mitte, võite seda teha kohe, eeldusel, et olete kogunud kogu teile kättesaadava teabe, et langetada teadlikult õige otsus. Kuninganna soovib, et te tunneksite end mugavalt ja looksite õnnelikku koduse elu. Seega, mida rohkem uurimistööd teete, seda parem on lõpptulemus.

TAGURPIDI KAARDI TÄHENDUS

Kaart sümboliseerib pidevat teiste sekkumist teie ellu ja tunnet, et olete justkui järelevalve all. Valitseb üleüldine segadus, kuigi oleks vaja kord majja lüüa. Selle võib põhjustada kellegi teie lähedase või teie enda soovimatus tunnistada, et ollakse endale liiga suur koorem võetud. Kui see käib teie kohta, siis mõelge, kas teete seda kõike seetõttu, et kardate muidu teiste poolt kõrvaleheitmist. Isikuna on tegu inimesega, kes ei pea enda lubadustest kinni, on kade ega soovi näha enda lähikonnas kedagi teist esile tõusmas või säramas.

Element on tule masti vesi.

Sauade kuningas

Võtmesõnadeks on
* karismaatilisus
* julgus 
* eeskujuks olemine
* mõjuvõim 
* dramaatilisus 
* riskivalmidus

Sauade kuningas sümboliseerib eneseväljendust ja uute ettevõtmiste algatamist, millele teised meelsasti järgnevad. Isikuna on ta inimene, kes ei mõista teisi hukka ja on olemuselt vaba ning loominguline. Targa ja sõbraliku mehena armastavad teda nii pereliikmed kui sõbrad. Teiste suhtes on ta vähenõudlik, jagades lahkelt oma energiat ja ideid. Kaart viitab austusväärsele käitumisele ning mõningatel juhtudel võib viidata sellele, et olete iseendaga lõpuks rahu teinud ning tasakaalu leidnud.

Mõjuna viitab kaart saabunud õigele ajale, et oma mõtteid väljendada ja olla see, kes tegelikult olete. Võtke end kokku, koostage läbimõeldud plaan ning teid võetakse kuulda. Kui vajate praktilist abi, siis saate selle, aga initsiatiiv peab tulema teie enda poolt.

TAGURPIDI KAARDI TÄHENDUS

Kaart viitab sellele, et te ei suuda teistele oma seisukohti selgeks teha ja piirangutele. See võib tähendada ka seda, et töötate vastu oma sisetundele. Kui tunnete, et see, mida teete, pole teie meelest õige, siis pole mõtet end rohkem survestada, vaid olla avatud teistele võimalustele. Isikuna viitab tagurpidi kaart kitsarinnalisele, reeglitest iga hinna eest kinni hoidvale, isekale hirmuvalitsejale, kes võib olla teie ülemus või lapsevanem. Ta keeldub kuulda võtmast ükskõik keda, kelle vaated ei ühti tema omadega ning tegutseb vaid enda huvisid ning heaolu silmas pidades.

Element on tule masti õhk.

MÜNDID

Võtmesõnadeks mateeria, tegelikkus, meeled.

Mündid käsitlevad mateeriat ja sümboliseerivad käegakatsutavaid asju, mis annavad turvatunde. Igal müntide kaardil on kaks poolt nagu mündilgi.

Müntide äss

Võtmesõnadeks on
* küllus, heaolu 
* võime saavutada, mida soovid
* kaine ja realistlik mõttelaad
* keskendumine
* realistlik ellusuhtumine

TAGURPIDI KAARDI TÄHENDUS

Tagurpidi müntide äss räägib ühe tulemuse külge klammerdumisest ja ahnusest. See tähendab materialistlikku mõttelaadi ja seda, et teie elu teised aspektid kannatavad, kui keskendute vaid ühele kindlale eesmärgile elus. Kaart võib tähendada ka raha ebamõistlikku kulutamist. Seega tuleks hoolega vaadata ja kaaluda kõiki raha investeerimise võimalusi või seda, kelle heaks töötate, sest teid võidakse omakasupüüdlikel eesmärkidel ära kasutada ja maksta näiteks lubatust vähem tasu. Tagurpidi äss võib ette kuulutada ka seda, et peaksite praegu vältima suuri finantsotsuseid.

Isiklikes suhetes võib müntide äss tagurpidi kujul viidata mõnele lähedasele, kes muutub liiga kontrollivaks ja materialistlikuks ning soovib kõike endale hoida. Kaart võib viidata ka arutule rahakulutamisele näiteks hasartmänge mängides.

Müntide kaks

Võtmesõnadeks on
* paindlikkus 
* võimalustega mängimine 
* kaasaminek vooluga, kohanemisvõime 
* avatus muutustele 
* naermine 
* mitmete probleemidega samaaegne tegelemine

Kaart sümboliseerib otsustamist ja otsuste langetamist, eriti kui tegemist on rahaga toimetulemises. Kaart võib viidata ajutisele rahaprobleemile, kus teil tuleb pidevalt vaeva näha, et ots-otsaga kokku tulla. Kui teie sissetulek on ebastabiilne, võib ootamatu väljaminek teid üsna rängalt tabada. Müntide kaks on tavaline kaart vabakutseliste puhul, kelle sissetulek on kuude lõikes erinev või näiteks kellegagi kahasse äri ajava inimese jaoks. Positiivne on selle kaardi juures see, et kui te oma finantsidesse ja omandisse tähelepanelikult suhtute, saate vaatamata pingelisele eelarvele hakkama. Kaart viitab ka sellele, et teil on vaja leida normaalne tasakaal töö ja isikliku elu vahel.

Kaart võib viidata ka kahele omandile või vajadusele otsustada, kus elama hakata. Eriti võib see kaart ilmuda siis, kui küsimuse all on valik kodumaa või välismaa vahel elama või töötama hakkamise vahel. Samuti siis, kui on vaja valida kahe töökoha vahel ja ning kaalumisel on pakkumise poolt- ning vastuargumendid. Lisatähenduseks on kirjalikult saadavad uudised, mis vihjab sellele, et te võite lähiajal saada olulise kirja või e-kirja.

Tervise suhtes soovitab selle kaardi ilmumine aja maha võtta, sest teete liiga palju. Ülemäärane muretsemine, liiga palju tööd ja enda ülepingutamine nõuab teie kehalt lõivu ja te vajate kindlasti laadimist. Isegi kui te pöörate tähelepanu oma tervisele, teete ikkagi näiteks trenni liiga palju ja liiga kiiresti ning märkate selle negatiivseid mõjusid alles hiljem. Tehke paus, tõmmake hinge ja ravige ennast, et saaksite taastuda.

TAGURPIDI KAARDI TÄHENDUS

Sellises asendis kaart võib viidata vastutustundetule rahakulutamisele, mis tekitab probleeme. Egoism ja uhkus võivad olla domineerivad ning võitu saada praktilisusest. Üldine hoolimatu suhtumine rahasse, varjatud finantsvead ja hasartmängud on tavaline tõlgendus tagurpidi müntide kahele.

Tööga seoses võib tegu olla ülemusega, kellel on alluvate suhtes ebareaalsed ootused ning kes on empaatiavõimetu ning survestab töötajaid.

Kaart tagurpidisena võib viidata näiteks äripartnerluse lõpule, mille põhjuseks on finantsraskused. Võib ka olla, et üks partnereist panustab ühisesse ettevõtmisse rohkem ressursse kui teine.

Müntide kolm

Võtmesõnadeks on
* vilumus, koostöö 
* töö lõpetamine
* tööalane areng 
* teadlikkus oskustest

Müntide kolm on väga sümboolne kaart, mis tähistab kokkusaamist või liitu, mis on nii kasulik kui ka vajalik.

Sel ajal olete seotud teistega ja nende saatus on seotud teie omaga. Kui soovite, et töö oleks õigesti tehtud, on oluline olla valmis tegema koostööd, kombineerima oma ressursse ja töötama koos teistega, et töö lõpule viia. Kolm on alati olnud omamoodi maagiline arv. Nagu Püha Kolmainsus, on see sageli vaimne esitus jõududele, mis on sarnased, kuid erinevad, mis tulevad kokku ja töötavad terviklikuna. Kui võtate tervikust ühe aspekti ära, saab käsil olev ülesanne halvasti tehtud ja sellel puudub kavandatud tulemus.

Sageli kerkib see kaart esile seoses ebamugavate tööasjadega või vajadusega teha koostööd nendega, kellega te eriti ei taha olla seotud. See võib viidata vajadusele teha kompromisse või vajadust planeerida. Kui näete müntide kolme, ärge laske pisiasjadel end rajalt kõrvale juhtida. Praegu on väga oluline mõista, et käsil olev ülesanne vajab iga isikut ja et probleemile lahenduse otsimisega seotud inimestel on selle lahendamisel oma koht. Koostöö kaudu on rahulolu peaaegu garanteeritud.

Tihti viitab müntide kolm tervisega seotud koostööle. Arstist massaažiterapeudini, hambaarsti või nõustajani, võti on koostöö ja meeskonnatöö, et kõik terviseprobleemid õigesti ravitud saaks. Kaart ei anna  põhjust muretsemiseks millegi konkreetse pärast. Pigem öeldakse lihtsalt, et mis tahes murele või vaevusele, mis teil praegu on, tuleks reageerida. See võib viidata ka suurepärasele ajale, et muuta enda eest hoolitsemise viisi, sellesse kaasa haarates ka teisi. Tõenäoliselt on terviseaspekte, mille suhtes olete olnud hooletu, kuna kaart näitab suurt annust maist energiat. Võib-olla kaalute sõbraga treenimist või jõusaaliga liitumist või meeskonnaspordiga tegelemist.

Müntide kolm töös ja rikkuses viitab sellele, et praegu on halb aeg võtta riske või tegeleda millegagi üksi. Müntide kolme võti seisneb  koostöös ja nii töö kui ka rahaasjade osas on tavaline arusaam, et mingigi meeskonnatöö on olemas. On haruldane, et üks inimene suudab üksinda rikkaks saada, isegi kui tegemist on raske töö ja sihikindlusega. See ei ole hasartmängude kaart, see on töö tegemiseks õige meeskonna leidmise kaart. Mõelge valdkondadele, milles olete professionaal või ekspert ja näiteks pakkuge oma teenuseid. Või siis otsige abi teistelt, kellel on omad oskused ja kes aitaksid teie rahalist edu suurendada.

Konkreetselt tööga seoses on see suurepärane aeg teisi kaasates edasi jõudmiseks. Näidake oma ülemusele, et olete särav ning pakkuge teistele väärilist tunnustust hästi tehtud esitluse või projekti eest. Lubage kõigil meeskonnaliikmetel oma teadmistega hiilata, et tagada kõigile edu.

TAGURPIDI KAARDI TÄHENDUS

Tagurpidi kaart viitab sellele, et te ei taha üldse tööd teha, sest see on teie jaoks väsitav. Selle põhjuseks võib olla see, et algselt pakuti teile tööle kandideerides maad ja ilmad kokku, aga hiljem selgus, et olite end pimestada lasknud võltsreklaamist ning kõik osutub teie jaoks äärmiselt tüütuks. Samuti võib tegu olla sellega, et te olete kaotanud lootuse leida endale üldse kunagi sobiv karjäär. Teil on vaja langetada otsus, kas liikuda edasi või jääda paigale ja leppida tüdimust tekitava tööga.

Tagurpidi müntide kolm võib vihjata ka puudulikule planeerimisele, mistõttu mingi projekt võib läbi kukkuda. Tegu võib olla näiteks omandi puhul sellega, et ehitajad ei lõpeta oma alustatud tööd.

Müntide neli

Võtmesõnadeks on
* pahatahtlik omandihimu 
* ihnus ja omakasu 
* väiklus
* ei soovi muutusi 
* materialistlik manipuleerimise ajend.

Tihti viitab müntide kolm tervisega seotud koostööle. Arstist massaažiterapeudini, hambaarsti või nõustajani… võti on koostöö ja meeskonnatöö, et kõik terviseprobleemid õigel ajal lahendada. Kaart ei viita otseselt ühelegi haigusele ega anna põhjust muretsemiseks millegi konkreetse pärast. Pigem öeldakse lihtsalt, et mis tahes murele, mis teil praegu on, tuleks reageerida. See võib viidata ka aja leidmisele, et muuta enda eest hoolitsemise viisi, kaasates selleks teisi. On tõenäolisi terviseaspekte, mille suhtes olete olnud hooletu, kuna kaart näitab suurt annust maist energiat. Võite kaaluda sõbraga treenimist või jõusaaliga liitumist või meeskonnaspordiga tegelemist.

Praegu on halb aeg võtta riske või tegutseda omaette. Müntide kolme võti on koostöö ja nii töö kui ka rahaasjade osas on vajalik meeskonnatöö. On haruldane, et üks inimene suudab üksinda rikkaks saada, isegi kui tegemist on raske töö ja sihikindlusega. See ei ole hasartmängude kaart, see on töö tegemiseks õige meeskonna leidmise kaart. Mõelge valdkondadele, milles olete professionaal või ekspert ja pakkuge oma teenuseid. Oma rahalise baasi suurendamiseks otsige abi teistelt, kellel on vastava oskused.

Konkreetselt tööga seoses on see suurepärane aeg teisi kaasates edasi jõudmiseks. Näidake oma ülemusele, et te särate ning ei ole kitsi ka teistele pakkuma väärilist tunnustust hästi tehtud esitluse või projekti eest. Lubage kõigil meeskonnaliikmetel pakkuda oma teadmisi, et tagada kõigile edu.

TAGURPIDI KAARDI TÄHENDUS

Tagurpidi kaart viitab sellele, et teil on tegu liiga materialistlikele väärtustele orienteeritud inimesega, kes pean end kuningaks või kuningannaks ning hoiab iga hinna eest kinni oma positsioonist ja varandusest. Kui see käib teie enda kohta, siis püüdke sellest vabaneda, sest see võtab teie mõtteis liiga palju ruumi ning toidab järjekindlalt uskumust, et teil ei saa materiaalsetet asjadest iial küllalt olema. Tööga seotud ladumises võib kaart viidata sellele, et lasete liiga palju võimalusi käest, sest olete ebakindel ning kardate muutusi. Seetõttu on soovitav end täiendada ja endaga rohkem vaeva näha.

Isiku puhul on tagurpidi kaart vihje sellele, et tegu on ennasttäis ja toretseva inimesega, kes on lisaks isekas ja kontrolliv.

Müntide viis

Võtmesõnadeks on
* puudus, materiaalsed probleemid
* ohvri tunne 
* eneseanalüüs
* tunne, et midagi on elust puudu 
* oma vajaduste eiramine

Kahjuks ei ole müntide viis rikkuse ja töö osas hea kaart. Sümboliseerib majanduslikke raskusi näiteks töö kaotuse näol või raha kaotust. Positiivsest küljest on aga see aspekt, et teid toetavad samas olukorras inimesed, kellest võivad saada teile head sõbrad. Kaaluge uusi võimalusi ja avastate mõne muu väljapääsu senisest täbarast olukorrast. Tavaliselt viitab kaart siiski vaesuse hirmule, mitte tegelikule vaesusele. See võib olla ka vihje kodus valitseva ebaturvalise õhkkonna pärast, kus te võite tunda end tühjaks pigistatuna.

Kui soovite keskenduda konkreetselt tööle, võib praegu olla hea aeg vaadata läbi kõik oma võimalused ja veenduda, et te ei paneks kõiki oma rahalisi ressursse ühte kohta. Mis puutub konkreetselt rahasse, siis kaardil on raha osas negatiivsed aspektid. Ebaõnnestumine rahaasjades võib põhjustada palju stressi, ärevust ja muret. Keskenduge kaardi positiivsele küljele ja otsige abi sealt, kust seda saate. Võimalik, et peate praegu olema loominguline, et rahaga välja tulla. Olge oma kulutamisharjumuste või suurte ostude tegemise suhtes praegu erakordselt ettevaatlik. Kui teil on palju sissetulekuid või sääste, on hädavajalik seda rahaallikat kaitsta ja vältida riskantsete või kergemeelsete kulutuste tegemist.

Müntide viis võib viidata terviseprobleemidele, mis ei allu ravile ootuspäraselt. Sageli tuleb kaart siis, kui terviseprobleemid on suurenenud ja on aeg oma tervisele drastiliselt teistmoodi läheneda. Pidage meeles, et teete kõik endast oleneva tervise parandamiseks ja järgite täpselt arsti korraldusi.

TAGURPIDI KAARDI TÄHENDUS

Tagurpidi kaart viitab sellele, et peaksite üle vaatama oma väärtushinnangud. Kui kipute klammerduma raha, inimeste või objektide külge, siis küsige endalt, mis see on, mida väldite? Vanade mälestuste ja asjade kogumine võib vihjata sellele, et teil on vajadus tunda end turvaliselt ja teil pole praegu usku sellesse, et teid tulevikus võidakse toetada. Õnneks on selle kaardi mõju ajutine nagu ikka väikese arkaani kaartide puhul.

Suhtes võib see tähendada, et teil on isekas partner, kelle tõttu kannatate, sest ta ei soovi piisavalt panustada ei majanduslikult ega emotsionaalselt. Kaart võib viidata ka ekspartnerile, kes on teile võlgu jäänud ega soovi seda tagastada.

Müntide kuus

Võtmesõnadeks on
* omamine ja mitteomamine
* heldus 
* kaotus või võit
* õppimine või õpetamine 
* võtmine või andmine, ühe mündi kaks poolt

Müntide kuus näitab, et saate raha. See võib tulla kingitusena või preemiana. Saadud raha võimaldab teil ära maksta suur võlg või investeerida see targalt ja arukalt tuleviku tarbeks. Kui olete hetkel rahalises kitsikuses, siis see kaart on märgiks, et olukord pöörab kindlasti paremuse poole. Kaart võib tähendada ka seda, et olete ise heategija, kes aitab mõnd tuttavat või sõpra rahaliselt. Või tegelete hoopis mõne endale olulise heategevusprojekti toetamisega. Ükskõik, keda te aitate, kaalute enne hoolega,  millise summa annate, et see hädasolijat aitaks.

See võib olla ka viide sellele, et olete õppinud oma rahaasju juhtima ja et olete nüüd pädev oma põhivajadusi nagu toit, peavari ja eluase, rahuldama ning et teil on võimalik teisi aidata või õpetada. Olenevalt sellest, kus oma teel olete – kas abistaja või abivajaja – on oluline realiseerida heategevusega mündi mõlemat külge.

Kui juhtute olema olukorras, kus saate teisi aidata, võib kaart olla ka meeldetuletus, et ärge oma abivalmidusega üle pingutage. Teist ei ole kellelegi abi, kui jätkate abi pakkumist ega keskendu ka enda vajaduste eest hoolitsemisele. Olge mõistuse piires helde, kuid ärge olge nii helde, et tekitate endale kahju.

Müntide kuus on hea kaart tervise küsimustes, kuna see võib viidata üldisele paranenud tervisele, kuid eriti haiguse perioodil paranemisele. Kui olete hädas olnud mingi  pikaajalise haiguse või valuga, viitab müntide kuus elujõule, mis põhjustab teie heaolu paranemise. Tõsisemate terviseprobleemide korral on hea aeg otsida abi, et tagada paranemine. Tervise paremaks muutmise võimalused on teile saadaval, kui neid otsite.

On ütlus, et see, mida välja annate, tuleb teile kolmekordselt tagasi. Müntide kuus sarnaneb suuresti selle seaduspäraga, mis ütleb, et see, mida olete maailmale andnud, tuleb teile tagasi. Tavaliselt viitab see kaart hea töö eest saadavale kasule. Näiteks lisatasule või isegi palgatõusule. Ärge mõelge pärandile, õnnemängudele ega loteriile. Ei, müntide kuus on seotud selle saamisega, mida te andnud olete. Kui olete kõvasti töötanud ja proovinud edu saavutada, näete tõenäoliselt oma pingutuste vilja ja saate ilusa tasu. Võimalik, et teil oleks vaja tulla majanduslikult raskest ajast välja ja vajate veidi lisaabi. Sel juhul võib keegi anda teile raha, sest ta näeb, et proovite ise hakkama saada, kuid vajate vaid veidi abi.

Müntide kuus on erakordselt hea kaart töö ja uute võimaluste otsimisel. Olenemata sellest, kas otsite tööd tööpuuduse või edasijõudmisvajaduse tõttu, on see suurepärane aeg kulutada oma energiat vajaliku leidmiseks. Te loote oma võimalused lihtsalt sellega, et teete oma soovid universumile teatavaks. Muidugi tuleb ka tegutseda. Kui te ei otsi, ei leia te seda, mida loodate. Ärge unustage oma CV-d värskendamast ja õigesse kohta saatmast. Ärge oodake, et uued võimalused teile ise sülle kukuvad, peate ise andma oma panuse, et need teieni jõuaksid.

TAGURPIDI KAARDI TÄHENDUS

Tagurpidi kaart viitab sellele, et teil küll raha on, aga see kaob teil sõrmede vahelt nagu liiv, sest olete hooletu või varastatakse teilt raha. Traditsiooniliselt on seda kaarti tõlgendatud kui raha vargust. Sõnum on eriti tugev siis, kui see satub ladumises mõõkade seitsme lähedusse. Väikeses arkaanis on mõõkade seitse varga kaart. Soovitus on oma varandusel silm peal hoida ja kulutustega piiri pidada, et piisavalt raha alles jääks. Kaart võib vihjata ka teiste kadetsemisele raha pärast, nii et jälgige ennast ning ka end ümbritsevate inimeste suhtumist.

Teine tähendus on kaardil raha pakkumine teile, kuid sellistel tingimustel, mis pole teile vastuvõetav. Sellisel juhul pole vaja kompromisse otsida, vaid selgelt ei öelda, sest võimalusi tekib tulevikus nagunii veel.

Müntide seitse

Võtmesõnadeks on
* hindamine 
* puhkamine 
* varude kontroll
* tööviljade maitsmine 
* edasiste plaanide tegemine 
* valmidus uuteks väljakutseteks

Müntide seitse ennustab teile head eduvõimalust. Seni tehtud raske töö tasub end peagi ära, seega ei tohiks te end veel lõdvaks lasta, vaid peate lõpuni pingutama. Teie eesmärgid on olulised ja saavutatavad, kui olete järjepidev. Oma valitud teelt ei tohiks praegu mitte mingil juhul kõrvale kalduda.

TAGURPIDI KAARDI TÄHENDUS

Tagurpidi kaart viitab viivitamisele. Teil on vaja täielikult pühenduda oma pooleliolevatele projektidele või elulaadile vaatamata sellele, kas teie elus on hetkel tõusud või mõõnad. Võibolla peaksite oma energia kuskile mujale suunama, näiteks valima uue karjäärisuuna või otsima teistsuguse töö. Võimalik, et tegu on seisakuga ja töö ei edene või siis see, et teie rahaline olukord on püsinud pikka aega muutumatuna. Soovitav on  mitte norutama jääda, sest nii võivad head võimalused käest libiseda. Seega tuleb end kokku võtta ja tegutsema asuda ning võtta vastu otsus edasise suuna suhtes.

Kaart võib vihjata ka murele mingi finantstehingu või laenu pärast.

Müntide kaheksa

Võtmesõnadeks on
* vilumus
* usinus, visa töö viib sihile 
* millegi uue õppimine 
* tööle keskendumine 
* millegi kallale asumine

Müntide kaheksa annab teile edu maitse, kuid tuletab teile meelde, et te ei saa üleöö seda, mida soovite.

Teie jaoks on praegu siht silme ees ja olete õigel teel – õpite uusi nippe, loote enda ümber tervislikuma keskkonna ja teete muul moel edu nimel kõik endast oleneva. Müntide kaheksa on meeldetuletus, et ärge alla andke ning jätkake sellel teel, millel praegu olete.
Kui see kaart lugemisel esile kerkib, kaasneb sellega tavaliselt ebameeldiv aeg inimese elus, mil elu tundub masinlik või üksluine. Teile võib tunduda, et olete sattunud nagu orav rattasse või proovite endast kõike anda, kuid te ei jõua kuhugi. Sageli tulebki enne elus kõrgemale jõudmist liikuda titesammudega. Teile võib tunduda, et olete valmis enamaks või et peaksite oma elus rohkem ära tegema, aga kui te nii tunnete, siis arvatavasti hindate oma tegusid ja nende tähtsust. Praegu on teie elus tähtis aeg ja olete millegi suuremani jõudmise lähedal. Oluline on mitte veel loobuda ja lasta oma tegevustel oma tsükkel lõpule viia.

Müntide kaheksal olev mees töötab usinasti uute müntide loomise ja seejärel puu otsa asetamisega. Taustataevas on valge ja viitab puhtusele ja vaimsusele. Sageli eeldatakse, et ta on mingi ameti õpipoiss ning et mündid ja puit on tema tulevase õitsengu sümbolid. Nagu praktikant, õpite ka teie oma eluks vajalikke oskusi, et saavutaksite lõpuks selle, mida tahate. Peate õppima tundma uhkust oma väikeste saavutuste üle. Vältige oma jõupingutuste pisendamist.

Kaart võib olla ka märk sellest, et peate kedagi enda läheduses õpetama. Selle asemel, et keskenduda teile kui õpipoisile, näitab Müntide kaheksa teid kui oma elu peremeest, kus teil on oskused edu saavutamiseks. Kuid keegi teie läheduses ei ole teiega samal tasemel oskuste või teadmiste poolest, nii et teil on vaja teda õpetada. Nii töös kui ka suhetes võib see kaart viidata probleemidele, mida saab kannatlikkuse ja suhtlemisega hõlpsasti lahendada. Müntide kaheksa üldine sõnum on, et raske töö ja sihikindlus võimaldavad teil edu saavutada. Ükskõik, milline on teie roll selle kaardiga seoses, siis suhtlemine, aluse loomine ja järjepidevus teie praegustes eluküsimustes on võtmetähtsusega.

Tervis
Müntide kaheksa on kaart, mis tähistab pooleliolevat tööd. Kaart võib tervise osas olla mõnevõrra muret tekitav, sest tavaliselt sümboliseerib see seda, et olete oma tervise nimel kõvasti tööd teinud, kuid te ei näe soovitud tulemusi. Ükskõik, milline on teie tervisemure, peate praegu astuma sammu tagasi ja vaatama käimasolevat protsessi. Mõelge, kas teete midagi tervisele halvati mõjuvat või millistest jõupingutustest lihtsalt ei piisa. Astuge üks samm korraga ja ärge kaotage silmist oma eesmärki.

Võib olla ka hea aeg küsida abi kelleltki teiselt, kes on varem sarnaste terviseprobleemidega tegelenud, või otsida motivatsiooni teistelt. Kaardi maalähedase energia ja üleüldse müntide masti tõttu võite avastada, et olete tööga ülepingutanud. Püüdke ennast mitte oimetuks töötada.

Töö ja rikkus

Müntide kaheksa tähistab tavaliselt ühel või teisel viisil mingit algust nii töö kui ka rahaasjade osas. Isegi kui olete ettevõtte juht ja tunnete oma eriala nagu oma viit sõrme, on siiski asju, mida peate õppima. Andke endale võimalus sel ajal oma teadmisi suurendada ja tegeleda õppimisega, mis suurendavad teie teadmisi. Praegu ei ole õige aeg teha suuri muudatusi oma elus rahaasjades või karjääris, pigem on soovitav keskenduda väiksematele muudatustele, mida saate teha, ning kasutada võimalusi õppimiseks ja arenemiseks.

Müntide kaheksa on ka mõtlemiskaart. Teie keskendumine on praegu oluline. Võite märgata, et olete tööprojekti pannud rohkem energiat, kui teile jõukohane või tunnete end heidutatud rahanduses edusammude puudumise pärast. Pidage meeles, et isegi tehtud vead on võimalused kasvamiseks. Võtke isegi halvimast olukorrast vajalik õppetund ja rakendage seda tulevaste võimaluste jaoks. See õppetund võib isegi osutuda parimaks õpetajaks, millest teil edaspidi kasu on.

TAGURPIDI KAARDI TÄHENDUS

Tagurpidi kaart viitab sellele, et tunnete nagu oleksite lõksu sattunud. Selle põhjuseks võib olla valesti valitud eriala, mis teile ei sobi ega anna teile piisavalt võimalusi oma huvidega tegeleda ega neid arendada. Ilmselt teete oma tööd vaid raha pärast. Praegu võib see teile isegi vastuvõetav olla ja kannatate selle välja, kuid pikemas perspektiivis mõjub see teile ruineerivalt. Soovitav oleks sellest olukorrast eemalduda ja otsida endale midagi südamelähedasemat.

Müntide kaheksa tagurpidi näitab, et mingi olukord või ajajärk on lõpule jõudmas, seega on arukas mitte lõppu ootama jääda, vaid suunata oma energia uue töö otsimisse. Oma praeguse olukorraga pole soovitav leppida, kuna see ei paku teile ei tunnustust ega saavutusi.

Müntide üheksa

Võtmesõnadeks on
* millegi saavutamine 
* eneseusk 
* mugav elu, elu nautimine 
* enesekindlus 
* materiaalne heaolu ja leidlikkus
* vastutustundlik tegutsemine.

Kaart sümboliseerib majanduslikult tasakaalus eluperioodi. Võite end hästi tunda ja olla oma saavutatu üle uhke. Olete saanud end ümbritseda asjade ja esemetega, mida armastate ning kujundada oma kodu selliseks nagu soovisite. Jõudeaeg on tulekul, lubage endale kõiki mugavusi, mis teid õnnelikuks teeb ja nautige oma saavutatut. Kaardiga lisandub veel rahutunne ja lõdvestunud olek ning iseenda vajadustele keskendumine süütunnet tundmata.

Müntide üheksa toob tervisele häid uudiseid, eriti kui olete tegelenud terviseprobleemidega nagu kaalu langetamine, vererõhu kontrolli all hoidmine või olete mures paranemisvajaduse pärast (nt taastumine pärast operatsiooni või vigastust). Müntide üheksa on tugev kaart vaimu ja keha tugevuse kohta ning viitab energiatele, mis aitavad teid edasi. Aeg on sobiv vastupidavuse suurendamiseks, mida võiksite seda oma eeliseks ära kasutada. Jätkake oma positiivsete jõupingutuste kallal töötamist ja näete peagi hüvesid.

Kaart viitab sellele, et see teie jaoks hea aeg nii karjääri kui ka raha osas. Konkreetselt raha puhul kaasneb kaardiga sageli omamoodi ootamatust investeeringust kasu saamine või lihtsalt raha leidmisest, mille olemasolugi olete unustanud. Nüüd oleks hea aeg läbi vaadata oma  jakitaskud või kott või isegi diivanipadjad… ootamatute sissetulekute leidmiseks. Mis puudutab tööd, siis müntide üheksa ütleb teile, et teete mitmeid asju õigesti. Esiteks tundub, et olete oma töös või karjääris kõvasti tööd teinud ja kui see kaart on käes, on tõenäoline, et keegi, kellel on võimu või staatus, on teie jõupingutusi märganud. See on meeldetuletuskaart, et olete töö osas õigel teel. Jätkake samas suunas edasiliikumist ja see saab peagi premeeritud.

TAGURPIDI KAARDI TÄHENDUS

Tagurpidi kaart viitab suurele egole ja edevusele ning tungile materiaalselt rikastuda ning see kõik kipub kontrolli alt väljuma. Tegu võib olla teie enda liigse raha kulutamisega või teeb seda teie kaaslane. Kaart sümboliseerib isekatel eesmärkidel raha kulutamist või finantssõltuvust.

See võib viidata ka sellele, et olete võlgadega jännis ning teid ähvardab oht kodust ilma jääda. Otsige abi, sest see on teil käeulatuses.

Müntide kümme

Võtmesõnadeks on
* rikkus
* traditsioon
* hea elu 
* külluse nautimine 
* jõukuse otsimine.

Müntide kümme on kaart, mis toob õnne, aga see ei saabu kohe.

Sageli viitab see pensionile jäämisele, tuleviku planeerimisele või isegi püsivale suhtele. See võib näidata, et päevakorral olev olukord laheneb teie kasuks, kuid tavaliselt keskendub see sellele, mis on pikas perspektiivis ees ootamas. See võib lugemisel olla väga raske kaart, sest sageli küsivad inimesed lugemise ajal hetkeolukorra kohta suhetes, töös, tervises või rahaasjades. Kaart ise aga näitab, et lõpuks läheb kõik hästi. Te ei pruugi praegu olla kõige paremas situatsioonis. Teie praegune suhe pole kindlasti täiuslik. Võite töötada veel kolmes või neljas töökohas, kuni leiate endale selle õige ja sobiva.

Müntide kümme on kaardipakis üks keerulisemaid kaarte, kuna see nõuab endasse uskumist isegi siis, kui praeguse probleemi lugemise tulemus näitab olulisi takistusi, mida peate ületama. Vastutate enda ja oma tegude eest praegu, et üles ehitada tulevased teod ning liigute oma teel enda jaoks uute ning õigete valikute juurde. Kaart müntide kümme ise näitab head tulemust, kuid peate järgima reegleid. See kehtib kõigi tarokaartide kohta. Kui kaart ütleb teile, et ostate näiteks uue kodu, sest töötate praegu selle nimel, kuid siis kuu aega hiljem muudate oma meelt ja seega oma teed ning astute drastilise sammu selle vältimiseks, siis on see otsus teie teha. Te ei saa süüdistada kaarte ja öelda, et seda ei juhtunudki, kuigi kaart seda väitis.

Müntide kümne abil saate lahendada kõik praegused probleemid ja mõista, et isegi rasketel aegadel võimaldab see mingi tsükli lõpule viia ja uut alata. Elu muutub pidevalt, seega olge valmis takistusteks enda teel ja teid ees ootavateks pidustusteks. Te ehitate praegu oma tulevikku, kuidas see välja tuleb, on teie enda otsustada. Vähemalt müntide kümme näitab, et keegi seal üleval valvab teid ja universum toetab teid! Teil on vaja vaid minna ja teha.

Müntide kümme tervises keskendub tulevikule ja sellega seoses on see hea märk tervisele. Kuna kaart keskendub pikaajalisele, hilisemale elueale ja fraasile “kuldsed aastad”, on see hea märk, et kavatsete neid näha. Sageli tähendab see kodu, mille olete aja jooksul ehitanud ja rikkust, mille olete aja jooksul oma kogunud. Seda kõike silmas pidades on see hea elujõu ja jõu märk. Isegi kui olete praegu haige või mures kellegi pärast, on see suurepärane kaart paranemiseks. Nüüd on aeg astuda oma elus samm tagasi ja veenduda, et teete kõik endast oleneva, et sellel teel püsida. Tundub, et olete praegu üsna heas seisus ja isegi praegused terviseprobleemid paranevad tõenäoliselt. Tahate pöörata erilist tähelepanu valdkondadele, kus te pole oma tervisele enne piisavalt tähelepanu pööranud ja sellele, mida saaksite teha nende täiendamiseks.

Töö- või finantsasjadega seoses on müntide kümme märk sellest, et peate lõpetama oma kulutused ja muutma oma mõtteviisi säästlikumaks. Planeerimine on hilisemate aastate võtmeelement ja see võib olla isegi hea aeg mõelda oma pensionile, teha elukestvad ostud või tagada enda turvalisus, mis kestab ka rasketel aegadel. Müntide kümne on üldiselt külluse kaart. Selles öeldakse, et teil on oma elus rikkuse loomiseks tööriistad, kuid peate mõistma neid vääriliselt hinnata ja kasutada. Mõelge, kuidas saate säästa, pakkuda püsivat turvalisust ja kuidas saate praegu olemasolevat kasvatada.

TAGURPIDI KAARDI TÄHENDUS

Tagurpidi kaart viitab sellele, et teil on probleeme sugupõlvede vahelise suhtlemisega, kus üks generatsioon kipub teise üle valitsema hoiakute erinevuse tõttu. Probleemid võivad olla tekkinud nii raha kui kinnisvara pärast või on siis tegu üldiste finantshoiakutega. Kaart võib ladumisse ilmudes vihjata ka väga rangetele vanematele, kes püüavad oma peret raha abil valitseda.

See võib viidata ka sellele, et vanema generatsiooni traditsioonilised väärtused ei ühti järeltulijate omaga ning see pärsib nii väljendusvabadust. Neil võib olla raskusi leppimaks sellega, et lapsed tahavad asju omal moel teha.

Suhteküsimustes võib tegu olla isikliku elu tagaplaanile jäämisega ning sellega, et auahnus võtab võimust. Rahaküsimused, kinnisvara ja perekonna nõudmised võivad saada koha esiplaanil ning armastus mitte.

Müntide paaž

Võtmesõnadeks on
* keskendumine ja edasijõudmine
* realistlik plaanid 
* usaldusväärsus teiste silmis
* hea võimaluse kasutamine

Müntide poiss räägib seiklustest ja edasiliikumisest, samuti ennustab ta head uute alguste suhtes.

Müntide poiss ilmub teie terviseteemalisse lugemisse ajal, mil teil oleks vaja teada, et olete sisenemas tsüklisse, kus kavatsete taasühenduda oma noorusliku ja tervisliku eluperioodiga. Olete tundnud end füüsiliselt ja emotsionaalselt eriti vanana. Kui see kaart ilmub, viitab see sellele, et teid õnnistatakse nooruslike energiatega, mis tervendavad kogu teie keha. Kasutage seda aega targasti.

Tööküsimustes toob kaart uudiseid võimalusest, mida saate kasutada tänu sellele, et olete just selle võimaluse jaoks end koolitanud ja harinud. Kui teil on võimalus saada tööl täiendõpet, siis nüüd on aeg sellega tegeleda, et saaksite end täiendada ja edaspidi parema töökoha koos suurema palgaga. Praegu on suurepärane aeg oma teadmisi hästi ära kasutada. Vaadake üle kõik oma isiklikud plaanid, kas kõik on reaalselt teostatav. Samuti viitab kaart vajadusele hoolikalt üle vaadata kõik lepingud ning korraldused, sest hoolikus kõikides detailides on vajalik.

TAGURPIDI KAARDI TÄHENDUS

Tagurpidi kaart viitab sellele, et võite saada ebameeldivaid uudised raha või kinnisvara kohta.  Valitsev on vastutustundetus ja raiskamine ning võite kannatada saada kellegi isekate tegude tõttu. Tegu võib olla mõne noore inimesega või siis ebaküpse sõbraga.

Kaart võib viidata ka kellelegi, kes soovib midagi teile kuuluvat omandada. Otseselt ei pruugi tegu olla reaalse vargusega, vaid ebaaususega. Olge selles suhtes tähelepanelik.

Element on maa masti maa.

Müntide rüütel

Võtmesõnadeks on
* töökus ja sihikindlus 
* realistlik ellusuhtumine
* riskidest hoidumine
* kiretu pingutus
* paindumatus
* armusuhte aeglane areng.

Müntide rüütel tormab teie poole, tuues endaga rahalisi õnnistusi, tööalast edasiliikumist, stabiilsust ja õilsust.

Ta on positiivse loomuga mees, kes võtab vastutuse oma tegude eest ja ütleb teile, et peaksite vastutama ka enda eest. Olete usaldusväärne inimene, heade instinktidega, kes on nii valvas kui ka hea juht. Müntide rüütel pakub nii kaitsvat abi, kohusetunnet kui ka lojaalsust. Ta on praktiline ja sportlik. Kui see rüütel esindab teid kui küsijat, siis suudate näha elus asjade laiemat perspektiivi ja potentsiaali, mis kogu maailm omab. Elate läbi õnneliku muutuse edu ja külluse poole püüdlemisel.

Rider Waite’i pakis on kujutatud müntide rüütlit ratsutamas oma tööhobuse seljas, sümboliseerides seda, kui rasket tööd tuleb teha saagi kasvatamisel põldu harides. Ta kappab üle äsja küntud põllu kanees rohelist kiivrit ja ka tema hobuse valjastel on rohelin oksake. Ta sümboliseerib küntud põllu tugevust, hoides oma kätes maa küllust. Rüütel võib olla pisut materialistlik, viidates sellele, et mida rohkem tal on, seda külluslikumana ta end tunneb nagu näitab tema otsene keskendumine säravale kuldmündile tema ees.

Ta on tüüp, kes on valmis kõvasti tööd tegema, et saada elult seda, mida ta tahab, ta ei usu sellesse, et saab midagi tasuta, välja arvatud juhul, kui ta tunneb sellega kaasnevat vaimset sidet. Ta on usaldusväärne inimene ja ta sümboliseerib rahaga seotud olulise asja tulekut või minekut.

Ajal, mil Müntide rüütel teie elust läbi ratsutab, peate ära kasutama teid ümbritsevat aktiivset energiat. Peate seadma eesmärgid, mida olete võimeline saavutama. Tehke nimekiri, et saaksite asju kontrollida. See rüütel palub teil tõsiselt kaaluda, kui oluline on anda endale võimalus teha ka tegevusi, mis pole alati praktilised, pöörates tähelepanu teie seiklushimule. Kui muutute liiga praktiliseks, siis eemaldute sellest, mis on oluline ja elu sügavamatest tähendustest.

Mõnikord on raske otsustada, kui asjad tunduvad turvalised. Kuid peate usaldama, et on rohkem horisonte, mille poole püüelda, kui praegu teate, nii et ärge blokeerige kõrgemaid sõnumeid, mida saate universumist ja mis motiveerivad teid tegema paremaid asju. Olete seda tüüpi inimene, kes suudab juba olemasolevatest struktuuridest midagi uut teha nii metafooriliselt kui ka füüsiliselt. Olete põhjalik inimene, kes on valmis alati suurepärast tööd tegema ja on usaldusväärne. Armastate tegevust ja teie ümber on nooruslik energia ning soovite aidata neid, kellel on vähem õnne. Kui lubate endal teada saada oma elu tõelist tähendust, siis teate, kuidas astuda vastu kõigele, mis tuleb, eriti tundmatule. Sel ajal peate otsustama, keda saate usaldada.

Müntide rüütel on stabiilsuse ja vabaduse rüütel, kontrollitud loovus, mida vallatakse ja väljendatakse tervislikel viisidel. Kui teid on tabanud mingi haigus või vigastus, ütleb müntide rüütel teile, et saate sellest jagu ja tunnete taas oma elujõulist, elavnenud mina.

Müntide rüütel töös ja rikkuses on heade uudiste kandja. Kui olete oma tööelus aktiivselt osalenud, siis võite oodata kasu edutamise või mingisuguse preemia näol. Kui te pole nii kõvasti tööd teinud, kui arvate, et võiksite olla, püüab müntide rüütel teile meelde tuletada, et tööeetikast kinni pidamine viib teid edasi ja nüüd on teil kõik võimalused, et tõesti midagi saavutada. Pidage seda meeles, kui homme tööle lähete. Kas jõuate sinna õigeks ajaks? Kas annate endast kõik, mis teil on? Või jääte ükskõikseks ja saate lihtsalt kuidagi hakkama? Valik on teie.

TAGURPIDI KAARDI TÄHENDUS

Tagurpidi kaart viitab sellele, et teil on vaja vältida liigset rahulolu iseendaga ning kontrollida erilise hoolega üle kõik finantstehingud. Negatiivseim tõlgendus tagurpidi müntide rüütli puhul on halb ja teid valele teele eksitav nõuanne ja puudulik finantskorraldus.

Isikuna on tegu põikpäise ja teiste seisukohti mittemõistva inimesega, kes on lisaks pessimistlik, aeglane ning tõrgub oma mugavustsoonist väljumast ning tegutsema hakkamast. Kalduvus olla salalik, materialistlik ning mõningatel juhtudel isegi ebaaus.

Element on maa masti tuli.

Müntide kuninganna

Võtmesõnadeks on
* südamlikkus
* soov kõiki aidata
* leidlikkus ja loovus 
* usaldusväärsus 
* mõistlik ja pretensioonitu.

Isikuna on tegu heal järjel oleva toetava ja helde inimesega, kes on südamlik ja tark. Tegu võib olla vanema naisega või noorema, aga elutarga isikuga.  Isik võib olla seotud  poliitika, põllumajanduse, äri, toiduvalmistamise või koduperenaiseks olemisega. Talle meeldivad elus ilusad ja luksuslikud asjad ning ta kulutab lahkelt raha kingitustele, mida teeb nii endale kui olulistele inimestele oma elus. Tegutsemisel paneb ise käed külge, mitte ei vaata eemalt.

Mõjuna võib kaart viidata raha saabumisele või finantsabile, samuti praktilisele toetusele, tarkusele ning rahaasjade heale korraldusele. Kaks kuningannat ennustuses üksteise lähedal tähendavad rivaalitsemist, kolm abivalmis sõpru ja neli naiste kogunemist.

TAGURPIDI KAARDI TÄHENDUS

Tagurpidi kaart viitab finantsidele, mis võivad kannatada saada. Oodatav raha ei jõua mingil põhjusel teieni või võidakse isegi seadusevastaselt kõrvaldada. Samuti võib tegu olla kellegi teise finantsvigadega. Lisatähenduseks võib olla, et olete oma kodu hooletusse jätnud, sest muid muresid on liiga palju.

Isikuna tähistab kaart põikpäist ja ilma erilise kujutlusvõimeta inimest. Tegu võib olla kas äärmusliku emotsionaalse kulutaja või ihnuriga. Ta võib kasutada raha teistelt kiindumuse saamiseks või siis on tema ettearvamatu käitumine talle lohutust pakkuv.

Element on maa masti vesi.

 

Müntide kuningas

Võtmesõnadeks on
* ettevõtlikkus
* karismaatilisus
* usaldusväärsus
* resoluutsus
* finantsalased nõuanded
* filantroop

Isikuna on müntide kuningas keegi, kes teeb tasu saamise nimel ränka tööd ja on harilikult heal järjel. Olles usaldusväärne ja helde, võib ta pakkuda ka lisaks sellele praktilist abi. Kindlas suhtes on müntide kuningas õnnelik, sest turvalisus on tema jaoks oluline. Ta ei salli neid, kes püüavad endale saada midagi talle kuuluvat. Tal on seatud vankumatud piirid ning talle meeldib olla kaitsjarollis. Selle isiku ideaalne töö või tegevus on seotud ehituse, kinnisvara, raamatupidamise või mõne muu numbritega seotud asjaajamisega. Lisatähenduseks on sel kaardi helde heategija.

Müntide kuningas tuleb ütlema, et kasutaksite oma vara või raha võimalikult mõistlikul moel ega kulutaks seda kergekäeliselt või järelemõtlematult tühjale-tähjale. Mõjuna annab ta teada, et kõik raha või omandiga seotu edeneb positiivses suunas ning teil on praegu võimalus nautida mugavust ja edu. Samuti võib olla selle kaardi üks tähendus see, et kui teil on olnud mingeid konflikte, siis need leiavad lahenduse.

TAGURPIDI KAARDI TÄHENDUS

Tagurpidi kaart viitab sellele, et tegu on ahne ja ebausaldusväärse isikuga. Soovitav on kõik päevakorras olevad dokumendid hoolega üle kontrollida, et neis poleks esmapilgul märkamatuks jäävaid lisasid, mis teile kahju toovad. Üheks kaardi tähenduseks on ka võlg, seega on soovitav oma rahaasjad tähelepanelikult üle vaadata, et te ei teeks üleliigseid kulutusi.

Isikuna võib tagurpidi kaart vihjata äraostetavale või mingite pettuste või hasartmängudega tegelevale inimesele, kes on otsustanud iga hinna eest võita.

Element on maa masti õhk.

KARIKAD

Võtmesõnadeks emotsioonid, armastus, suhe, tunded.

Karikad sümboliseerivad emotsioone, tundeid ja suhteid teiste inimestega ning maailmaga. Karikatel on nii positiivseid kui negatiivseid energiaid, seega tuleb tõlgendamisel sellega arvestada.

Karikate äss

Võtmesõnadeks on
* sügavad tunded
* armastuse väljendamine
* armulugu
* armumine armastusse
* sügava suhte soov

Karikate äss sümboliseerib viljakust, ülimat naiselikkust, uusi algusi, uut suhet või avastate oma elus uue kire. Kaart ennustab emotsionaalset teostumist, loovust ja rahulolu, alates siis armumisest mõnda ideaali või inimesesse kuni vaimse kutsumuse järgimise või kunstialaste otsinguteni välja. Ja nagu kõik ässad, sümboliseerib ja soosib ta uusi algusi.

TAGURPIDI KAARDI TÄHENDUS

Tagurpidi karikate äss viitab viljakusprobleemidele loomingulisele ummikseisule. Teil võib tekkida ajapuudus, et oma projekte või suhteid edasi arendada või jäetakse hoopis teid hooletusse. Teiste inimeste nõudmised kurnavad teid. Suhteküsimustes viitab tagurpidi karikate äss segadusele või pettumustele ning sellele, et võimalik uus suhe ei arene millekski pikaajaliseks. Üldiselt viitab see kaart tagurpidi olekus kahtlustele ja ebakindlusele inimeste suhtes, keda tahaksite usaldada. Järgige on intuitsiooni ning jääge endale kindlaks, sest see negatiivne mõju lõpeb peagi.

Karikate kaks

Võtmesõnadeks on
* seksuaalne köitvus, veetlus 
* sideme loomine 
* vaherahu kuulutamine 
* mineviku unustamine

Sümboliseerib rahu, harmooniat ja partnerlust. Suhtes viitab pühendumisele (kihlus, abielu kooselu), eriti siis kui lauale ilmub ka ülempreester ja müntide kümme. Kui suhted on lähiminevikus olnud probleemsed, ütleb kaart, et saabub aeg leppida ning vanad vaidlused lahenevad, kui jätete mineviku seljataha. Kui teil on käimas läbirääkimised, siis ennustab kaart teile nendes edu, olgu siis tegu rahaliste kokkulepete,  hooldusküsimuste või kasvõi töögraafiku muutmisega.

TAGURPIDI KAARDI TÄHENDUS

Karikate kaks sümboliseerib tagurpidisena suhtestressi. See võib tähendada, et uus armulugu muutub ebameeldivaks või lootused on petlikud. Kaart viitab teie sisetundele ja sellele, et peaksite seda usaldama, kui teile tundub, et midagi on suhtes viltu. Tavaliselt on kahtlustel alust ja selle ignoreerimise asemel võiksite oma hirmudest avatult rääkida.

Kaart võib pikaajalise suhte puhul tähendada elu pingete ja stressi väljendust. Kui asi on selles, tuleks teil ehk avameelselt suhelda, sest teineteisest arusaamine on ilmselt hetkel nõrk, kuid kui mõlemad pingutate selle nimel, saate kõik korda. Kirg võib olla tagaplaanile jäänud, kuid see võib taas süttida.

Karikate kolm

Võtmesõnadeks on
* sõprus
* meeskonnatöö
* millegi pühitsemine
* positiivsuse jagamine
* joovastus
* kohtumine ja suhtlemine 
* kogukond

Kui karikate kolm tuleb teie lugemisse, on see märk sellest, et teid õnnistatakse edu ja küllusega.

See kaart viitab pidutsemisele või millegi tähistamisele. Nüüd olete teinud kõik, mida vaja ja teil on aega lõõgastuda. See on teie jaoks omamoodi vaheaeg enne uue töö kallale asumist. Kõik, mis teis stressi on tekitanud, on möödas. Mõnikord vajavad kõik aega tähistamiseks, lõdvestumiseks ja lõõgastumiseks, et saaksime puhanuna ja värskena keskenduda sellele, mida me püüame järgmisena saavutada. See samm on sama oluline, kui oma eesmärgi nimel pingutamine.

Kaart võib viidata ka kätte jõudnud ajale arendada oma metafüüsilisi huvisid. Unistage suurelt. See kaart on teatud mõttes ka karikate kahe jätk, sest sellest perioodist arenenud jätkuvate suhete kaudu olete suutnud luua vajaliku turvalisuse ja kindla vundamendi, millelt edasi areneda. See on aeg teie elus, kus saate lihtsalt rõõmu tunda.

Karikate kolm viitab ajale, kus teil on pidutsedes liigagi lihtne äärmustesse ja liialdustesse laskuda. Tervise seisukohalt on see teile muidugi kahjulik. Päris kindlasti ei tohiks te tähistamise all silmas pidada seda, et joote ohtralt alkoholi, sööte ebatervislikku toitu või käitute muidu vastutustundetult nagu homset päeva ei olekski. Kõike tuleb teha mõõdukalt, et te pärast pidustusi ei jääks haigeks või ei vigastaks ennast. Tähistada saab ka arukalt, mõeldes juba sellele, et teie jaoks on tulemas tööaeg, milleks peate olema puhanud ja värske.

Töö ja rikkus

Karikate kolm töös ja rikkuses tähistab aega, mil teil on võimalik oma tehtud tööde eest saadud hüvede nautimist alustada. Samuti viitab ta ettevõtjatele, et kui teil ei ole praegu äripartnereid, avaneb teil peagi võimalus end sellistele inimestele tutvustada. Partnerlus teiste sarnaste vaadetega inimestega on teile väga kasulik.

TAGURPIDI KAARDI TÄHENDUS

Kaart viitab laes olevatele emotsioonidele, mille on põhjustanud liiga kaugele läinud flirt või oma himu rahuldamine. Pikaajalises suhtes võib tekkida teineteisest võõrdumine ning ebakõlad. See võib viidata ka mõnele lähedasele, kes on liiga põikpäine ja egoistlik ning suhe temaga kipub seetõttu kiiva kiskuma. Olgu siis tegu paari- või sõprussuhtega. Tagurpidi kaart võib vihjata ka sõprade emotsionaalsele reetmisele.

Loometeel võib ette tulla rohkelt takistusi või nõrgeneb teie loomingulisus järsult. Puudu võib jääda motivatsioonist, algused võivad tunduda rasked ning vajalik tugi võib puududa. Soovitav on aeg maha võtta ja pöörduda tagasi oma tegemiste juurde siis, kui olete tasakaalukam ega lase ennast teiste nõudmistest ja tahtmistest kõigutada ega segada.

Tagurpidi karikate kolm võib tähendada mõnikord ka korduvaid ja ärritavaid tervisemuresid, millele oleks vaja täit tähelepanu pöörata.

Karikate neli

Võtmesõnadeks on
* asjade isiklikult võtmine
* kahtlused ja enesesse vaatamine 
* pole initsiatiivi
* aja maha võtmine 
* olemasolevate võimaluste kasutamata jätmine, endast vähese andmine.

Kaart räägib pettekujutelmadest vabanemisest. Kaart võib ilmuda lauale siis, kui olete minevikus haiget saanud ja lükkate nüüd endast eemale kõik inimesed, kes ei vasta teie mõtteis loodud kujutlusele. Suhtes viitab kaart tekkinud tüdimusele ja sellele, et olete koos vaid harjumusest. Töösuhetes ja koduses elus vihjab kaart seisakule ja sellele, et olete kõigest tüdinud ja vajate muutust või keskkonna vahetust. Isegi tehtud väike muudatus võib teile hästi mõjuda ning annab teile vajaliku energia edasiminekuks.

TAGURPIDI KAARDI TÄHENDUS

Igatsete muutusi, olete rahulolematu, aga ei tea ise ka veel, mida konkreetselt tahate. Kui see nii on, soovitatakse teil tegeleda nii tööl, suhetes kui oma ümbruses kõigega, mis vajab muutmist. Püüdke oma vajadusi esile tuua, mitte neid maha suruda ega peita. Kaart sümboliseeribki unustusse jäetud tundeid ja ebamääraseid ootusi. Tagurpidi kaart viitab muutuste ootamise asemel ise muutuste tegemisele.

Karikate viis

Võtmesõnadeks on
* segadus tunnetes 
* kaotus ja kahetsemine
* lein ja kurbus
* prioriteedid muutuvad 
* vastupanu muutustele

Kui teie lugemisse ilmub karikate viis, elate läbi emotsionaalse pettumuse.

Karikate nelja õppetund laieneb ka sellele kaardile, kuid see sisaldab ka täiendavat kahetsust ja kaotust naudingu pärast, mida arvasite, et saate kogeda. Karikate viis kujutab Rider-Waite´i taros inimest, kes on mähitud meeleheite musta riidesse. Kolm karikat lebavad maas ja isik on ümber kukkunud karikatele nii keskendunud, et on täiesti unustanud selle, et tema käsutuses on veel kaks täiesti püsti olevat karikat. Ta ei näe ega mõista, et need karikad on olemas, sest ta on oma kurbusest liiga haaratud.

Elus masendab meid ka see, millest oleme ilma jäänud. Pettumus tuleneb emotsionaalsest seotusest millegagi, mis ei ole realiseerunud ootuspäraselt. Me kiindume oma elus tehtud plaanidesse ja kui midagi juhtub, mis takistab nende plaanide täitumist, on kohati äärmiselt raske sellest pettumusest jagu saada. See kaart viitab südameasjadele, purunenud abielule või sõpruse kaotamisele. Igasugune kaotus, mis paneb teid kahetsema, on selle kaardi tähendus. Teil on rohkem võimalusi, mida saaksite kasutada, kuid praegu on seda erakordselt raske teha. Avastate, et elu pole nüüd enam see, mida arvasite ja teil on raske tunda vajadust või soovi jätkata. See kaart ütleb teile, et teie jaoks on veel palju muud varuks, kui lubaksite endal kahest alles olevast karikast juua.

Mõnel juhul võib see tähendada seda, et alles nüüd hakkasite hindama seda, mis teil oli, kui olete selle kaotanud. Inimesest või oma senisest elustiilist lahtilaskmine võtab aega. Te ei saa nende asjadega kiirustada. Tõeline tervenemine saab toimuda ainult siis, kui lasete kurbusest lahti ja hakkate suhtlema teistega, kes teist tõeliselt hoolivad.

Sellest tsüklist väljumiseks peate suunama kogu oma energia uuele ettevõtmisele või projektile. Looge mõned eesmärgid, mida soovite täita, kuid võtke selleks aega, et rahulikult edasi liikuda. Praegu on oluline, et astuksite lihtsalt ühe sammu korraga. Liikuge edasi oma uue alguse poole.

Tervis

Karikate viis väljendab teie eluperioodi, mil olete muutumas täiesti klaustrofoobseks või kardate olla sotsiaalne. See on teie jaoks äärmiselt ebatervislik. Teie füüsiline tervis paraneb oluliselt, kui hakkate siin-seal väljas käima, looduses jalutama ja kohtuma uute inimestega.

Töö ja rikkus

Karikate viis ennustab tavaliselt mõningaid kaotusi. Praegu pole õige aeg investeerida, vaid veenduda, et kõik teie juriidilised asjad on korras, et oleksite valmis juhuks, kui midagi äriga seonduvat juhuslikult peaks muutuma.

TAGURPIDI KAARDI TÄHENDUS

Koos Saatana kaardiga on tagurpidi karikate viis ainsad kaardid taropakis, mille selline asend on positiivsem kui õigetpidi asend. Tagurpidi kaart viitab sellele, et olete allakäigutrepil peatunud ning hakkate ülespoole tagasi pürgima. Teil on vaja lasta oma valusatel minevikumälestustel minna ning sellest toibudes olete tugevam kui iial varem. Suudate tegelikkust arvestades edasi liikuda. Kaart võib tähendada ka vanade tuttavate või sõpradega kohtumist ja seltskondlikku suhtlust.

Karikate kuus

Võtmesõnadeks on
* hea tahe
* nostalgia
* mängulisus
* sentimentaalsus 
* lapsepõlve meenutused
* puhas südametunnistus

Kaart räägib minevikus olnud õnnelikele aegadele ja selle meenutamisele. On aeg perekondlikeks kokkusaamisteks või oma juurte ülesotsimiseks. Kaart võib viidata ka oma lapsepõlvekodu külastamisele. Karikate kuus räägib ka headusest ja kaastundest ning kui olete kogenud halba kohtlemist, hakkab nüüd olukord paranema. Ees on õnnelik aeg ning kõik lahkhelid ja segadused lahenevad. Suhtes viitab kaart sellele, et peate ehk kaaluma, kas on oma senist suhet mõtet edasi arendada.

TAGURPIDI KAARDI TÄHENDUS

Tagurpidisena paneb see kaart teid minevikku ilustama ja sel ajal toimunud sündmusi idealiseerituna nägema. See võib vihjata ka edasiliikumise vältimisele ja minevikku kinni jäämisele. Suhetes tähendab see seda, et mingi vana suhe peaks jääma minevikku, mitte hakkama seda uuesti taaselustama või üles soojendama. Ootamatult tulevad külalised või sõnumid-uudised võivad samuti vanu meenutusi ellu äratada. Siiski on soovitav need sinnapaika jätta, sest neil pole teie elus enam kohta.

Karikate seitse

Võtmesõnadeks on
* enesekesksus
* fantaseerimine ja illusioonides elamine
* palju valikuid
* kõrged ootused
* vältimatute asjade edasilükkamine.

Karikate seitse ilmub siis, kui seda kõige vähem ootate.

Teie elus lähevad asjad hästi, tundub, et olete õigel teel ja siis äkki seisate valikute ees. Valik, mille ees seisate või mille ees varsti olete, on selline, et teil tuleb valida kahe tõeliselt hea või siis ka halva valiku vahel. See võib olla üks neist olukordadest, mille puhul tundub, et tegelikult polegi head valikut ja te olete silmitsi olukorraga, kus seisate teelahkmel ja peate valima.
See võib olla tõeline proovikivi teie suhetes või tööl. See võib tuleneda veast, mille olete teinud, kuid millest te isegi ei arvanud, et see probleemiks võib osutuda.

Rider Waite’i kaardil olev sümboolika näitab meest, kelle ees on palju valikuvõimalusi, kuid märkate, et valikuid tähistavad karikad hõljuvad pilvede vahel. Roheline ja sinine taustavärv esindavad vaimsust. Karikate seitse esindab sageli ka unistustes või soovunelmates olemist. Kui seisate silmitsi olukorraga, kus tuleb otsus langetada, viitab kaart sellele, et peate olema ettevaatlik ja et püüaksite näha tervikpilti. Vältige oma plaanide ehitamist kehvale alusele ja veenduge, et keskenduksite oma elu parimatele külgedele.

See võib tunduda küll veidi ebamäärane, aga võiksite mõista, et see võib viidata paljudele erinevatele teedele teie elus. Teie ees on palju valikuvõimalusi ja avastate, et te ei piirdu ühe valikuga ainult ühes valdkonnas. See, mis teid ootab, on nagu mitu avatud ust ja peate arvestama oma elu kõigi aspektidega.

Tervis

Karikate seitse võib olla ka hoiatus, et peate oma tervisele rohkem tähelepanu pöörama. Kõige selle juures, mis teie elus toimub, on tõenäoline, et olete end üle pingutanud või pole pööranud tähelepanu väiksematele tervisemuredele, mis nende ignoreerimisel võivad muutuda suuremateks muredeks. Tavaliselt ei ole see tervisele ohtlik kaart, kuid viitab siiski vajadusele olla oma tervise osas tähelepanelik ning õigel ajal pöörama tähelepanu ka oma väikestele ilmnevatele terviseprobleemidele.

Töö ja rikkus

Karikate seitse töö- ja finantsküsimustes viitab sellele, et teid ootab ees palju häid asju. Kaart vihjab teile avanevatele võimalustele, mis on teile kasulikud, kui tegemist on finantseerimisega. Üks hoiatus on see, et peate hoolega enne kontrollima, kuhu te oma raha paigutate.

TAGURPIDI KAARDI TÄHENDUS

Tagurpidi kaardil on õigetpidi kaardiga üsna sarnane tähendus, aga siiski on tegu lisaks äärmusliku emotsionaalsusega. Oht on mingit olukorda või situatsiooni liigselt idealiseerida ning teadlikult tõde vältida. Suhtes võib see tähendada pettust, sest tegelikkus ei vasta sellele, mida välja lastakse paista ja uus partner võib olla truudusetu. Praegu pole sobiv aeg end suhtega siduda. Võtke aeg maha, kuniks olukord selgineb.

Karikate kaheksa

Võtmesõnadeks on
* raske olukord jääb seljataha
* edasiliikumine
* elumõtte otsimine

Kaart viitab rahutusele ja ajale, mil teile näib, et midagi on puudu. Väliselt on nii teie tööl kui ka suhetes kõik korras, aga sisetunne ütleb teile midagi muud. Kaart tähistab lepingu katkestamist teie rahulolematuse tõttu või mingist olukorrast eemaldumist. Seda sammu ei peaks te kiirustades tegema, vaid enne hoolega järele mõtlema, kas olete ikka veendunud, et midagi ei anna enam ära teha. Kui teie ajastus on õige, toimub kõik sujuvalt, ilma liigse draamata. Te ei kahetse oma tegu ja peagi leiate endas piisavalt jõudu, et suunduda sinna, kuhu teie huvi ja uudishimu teid viivad. Jääte saavutatuga rahule.

TAGURPIDI KAARDI TÄHENDUS

Mõelge hoolega järele, kas klammerdute liigselt mineviku külge, kuigi elu nõuab, et te tegeleksite praegu selle muutmisega. Tagurpidi kaart viitab vigadele, mille olete teinud otsuseid langetades, tehes neid kas liiga rutakalt või läbimõtlematult. Samuti võib see vihjata liigsele viivitamisele. Edasiminekuks oleks teil vaja kuulata oma sisetunnet. Ülimalt oluline on õige ajastus, seega usaldage oma intuitsiooni. Kaardi lisatähendus on hüljatus. Olete segaduses, sest teile näib, et teised eemalduvad teist kiirustades.

 

Karikate üheksa

Võtmesõnadeks on
* seksuaalne ja emotsionaalne rahulolu
* soovide täitumine
* rahulolu saavutatust
* hea õnne ja elu nautimine.

Karikate üheksal on tervise koha pealt positiivne tähendus, nagu ka kõigis muudes valdkondades, kuid ainult tervisele omases osas on ka hoiatus. Kuna kaart on nii positiivne, on sageli põhjust tähistamiseks ja kaart võib viidata sellele, et liialdamine võib praegusel ajal olla tervisemure põhjustajaks. Olge selles suhtes tähelepanelik, et kuigi teie elu võib muutuda paremaks, ei pea te oma tervist siiski enesestmõistetavaks pidama.

Karikate üheksa on enesekindel tegelane ja teie peaksite seda ka olema. Kui see kaart ilmub, on see viide sellele, et te justkui teaks edu saladust. Edu soovida ja loota on hea, kuid see ei anna teile kõike, mida soovite. Töökus, hoolsus ja teadmine, millal tegutseda, on osa headest äritavadest. Kui karikate üheksa ilmub, on tõenäoline, et olete kohas, kus saate asjad panna enda järgi toimima või rahaliselt iseennast aidata. Olgu selleks siis sobiva töö leidmine, edutamine või teadmine, mida oma rahaga peale hakata. Pöörake tähelepanu märkimisväärsetele võimalustele ja tegutsege! Ärge laske heal asjal käest libiseda, kui olete ebakindel. Tehke oma unistused teoks!

TAGURPIDI KAARDI TÄHENDUS

Üleolev enesega rahulolu, egoism ja enesekesksus soosivad emotsionaalset eraldumist. See võib viidata tagurpidisena nartsissismile, kus teised on egoistlikud ega näe kaugemale iseenda vajadustest. See võib tuua päevakorda nii isiklikud kui töösuhted, kui kaaslased rühivad teid maha jättes ja oma isiklikku kasu silmas pidades edasi. Kuid samas tuleb ehk endalt hoopis küsida, kas te ise pole selline hoolimatu edasitrügija, kes teised kõrvale tõrjub.

Nii äri- kui isiklikes projektides valitseb ebakindlus ning plaanid kipuvad takerduma. Ka loomingulisus saab kannatada pidevate nurjumiste tõttu. Tuleks keskenduda tasakaalu säilitamisele ja kindlatele tavadele ning ärge lase end kõigutada hetkel teile ebasobivatest energiatest. Ärge loobuge oma unistustest ja plaanidest, kuigi praegu pole nende elluviimiseks just kõige sobivam aeg.

Kuna teie energia võib olla madalseisus, hoolitsege iseenda eest ja oma suhete eest erilise tähelepanuga. See võib tähendada ajutist letargiat seni, kuni uuesti ärkate ja tegutsema asute.

Karikate kümme

Võtmesõnadeks on
* pereõnn
* heade aegade ettekuulutus 
* emotsionaalne heaolu
* armastuse kiirgamine

Karikate kümme sümboliseerib emotsionaalset rahulolu, pereõnne, saavutatavaid ideaale ja heade aegade saabumist. Karikate kümme ütleb, et teie õnneotsingute energia on nüüd positiivne ja kõik laabub.

See võib viidata ka sellele, et otsite niivõrd keskendunult täiuslikku partnerit, et ei märka enda ees olevat armastuse ukse võtit. Üks võimalikest tõlgendusest on ka see, et pere ja sõbrad ei lase teil edasi liikuda suunas, mida soovite.

Karikate kümme võib tähendada ka seda, et näete peagi valgust oma ellu saabumas ja teid õnnistatakse emotsionaalse või intiimse suhtega ning te saate tasakaalu oma ellu tagasi tuua.

Nüüd on aeg tunda rõõmu edust, mida olete oma tervise osas saavutanud. See ei ole raske töö kaart; see on kaart selle nautimisest, kuhu olete jõudnud. Kui te ei tunne end praegu eriti tervena, siis nüüd on aeg mõelda ja seada endale tõelised eesmärgid, mida tahate saavutada.

Kui karikate kümme ilmub välja, siis viitab ta ka teie tööle ja sellele, et teil pole vaja midagi karta. Teie tehtud investeeringud kasvavad suure kiirusega ja nende taga on täielik rahaline toetus. Kui olete mures uue töökoha valiku tegemise pärast, siis pole vaja enam muretseda. Nüüd on aeg saada seda, mida te väärite. Kaardid tunnustavad rasket tööd, mida olete selle punktini jõudmiseks teinud ja nüüd tuleb teil ainult ära kasutada kõiki teie elus olevaid avatud uksi.

TAGURPIDI KAARDI TÄHENDUS

Tagurpidisena võib mingi perekondlik probleem nõuda teie tähelepanu ja lahendamist. Võivad olla tekkinud muutused peresidemetes ja sõprussuhetes ning te ei saa enam harjumuspäraselt käituda. Lisaks võib teile näida, et perekond ei kohtle teid vääriliselt ega austa püiisavalt teie panust.

Ka sõbrad võivad pahameele põhjuseks olla, mille tõttu nad teist eemalduvad. Kuid nende asemel võivad teie ellu ilmuda uued inimesed, kes teile isegi rohkem meeldivad. Unustada ei tohi ka seda, et need on vaid ajutised tagasilöögid, mitte mingid suured väljakutsed.

Karikate paaž

Võtmesõnadeks on
* tundlikkus
* romantilised tunded 
* noorem armuke
* flirtiv austaja
* teile avaldatakse armastust
* usaldate oma vaistu.

Karikate paaž või poiss sümboliseerib seltskondlikkust, meeldivaid seltsilisi ja lõbu. Poiss viitab sellele, et olenemata oma tegelikust vanusest tunnete end ikka noore ja nooruslikuna. Samas on paažid sõnumitoojad ning karikate poiss toob endaga kaasa meeldivaid uudiseid elu emotsionaalsete asjade kohta, milleks võivad olla lapsed, suhted või raha. Poiss võib armuasjades viidata sellele, et uus partner on teel teie poole, aga siin on ka hoiatus, et peaksite enne pea ees seiklusesse tormamist aja maha võtma ja panema paika prioriteedid, mis on tegelikult elus kõige olulisem. Näiteks nagu töö, kohustused või eksamid, mida ei saa kõrvale heita või tegemata jätta. Kaart soosib loomingulisust, kujutlusvõimet ja ennustab edukust uutele projektidele, ettevõtmistele ning ka kodu ja oma elulaadi parandamisele. Kui teil on seni olnud ebakindluse periood, tuleb poiss ütlema, et see on nüüd möödas ja edaspidi hakkab kõik paremini minema. Ka rahanduslik seis paraneb.

TAGURPIDI KAARDI TÄHENDUS

Kaart tähendab tagurpidi asetuses pettumusi ja vastutustundetust. Teile võib näida, et elus polegi midagi peale töö ning lõbu polegi. Poiss isikuna ja tagurpidisena sümboliseerib ebaküpset, tähelepanu nõudvat ning vaid enda vajadustega arvestavat inimest. Ta võib elada oma unistuste maailmas ning kui peaks vaidlustesse sattuma, võtab kohe kaitseseisundi.

Ka on kaardi tähendus tagurpidisena liigne pidutsemine. Soovitav on rahuneda ning pöörduda korrapärase elu juurde tagasi.

Element on vee masti maa.

Karikate rüütel

Võtmesõnadeks on
* liigne tundelisus
* idealiseerimine
* armunud armastusse endasse
* temperamentsus
* ohvri ja päästja suhe.

Mõjuna viitab emotsionaalse aja saabumisele, kus teie kujutlusvõimet võib lummata looduse ilu, tööst ja tavakohustustest vaba aeg  või loomingulised eesmärgid. Võite ka leida uusi sõpru.

Isikuna viitab idealistlikule unistajale, kes on tundlik ja loominguline. Isik, kes võib küll suhet soovida, kuid on kinni jäänud täiusliku partneri rollimudelisse ega suuda teesklemisest loobuda ega näha teil teda sellisena nagu ta tegelikult on. Kui ennustuses on kaks rüütlit üksteise lähedal, tähendab see sõprust, kolm – meeste kohtumist ja neli – rohkesti tegutsemist ning sündmuste kiiret arengut.

TAGURPIDI KAARDI TÄHENDUS

Tagurpidi rüütel sümboliseerib pettumust. Esialgu ideaalsena näiv pakkumine osutub tühjaks loosiks, tekitades teis segadust. Võib sümboliseerida ka ebausaldusväärset isikut, keda võlub tagaajamine, romantiline või seksuaalne lühisuhe, aga see on ka kõik. Midagi püsivat ta ei kavatse. Ladumises võib see kaart viidata armukesele, kelle käitumine on vastuoluline ja võimatu ette ennustada ning kel on probleeme pühendumisega. Vaidluse korral on ta manipuleeriv ja selle asemel, et oma süüd tunnistada, püüab teid veenda selles, et olete ise süüdi. Parim, mida teha, on eemalduda, sest see ei too endaga kaasa muud kui vaid lõputut draamat.

Element on vee masti tuli.

Karikate kuninganna

Võtmesõnadeks on
* kaastundlikkus
* tingimusteta armastus
* valmist kaotajat aitama
* empaatiavõime

Karikate kuninganna on suurepärane kaart, mis esindab kedagi, kes hoiab oma emotsioone kontrolli all. Veelgi enam, ta on tark kuninganna, kes mõistab, et emotsioonide ja intuitsiooni vahel on tasakaal ning otsib ühisosa oma sisemise rahutunde jaoks.

Sisemiselt näitab karikakuninganna õrna armastust ja võib peegeldada häid märke ka vaimsuse ja harmoonia tundmiseks. See on suurepärane aeg keskenduda eesmärkidele, mis teid õnnelikuks teevad ja sisemisele armastusele. Karikate kuninganna mõistab, et mitte kõik asjad, ükskõik kui hästi need ka ei kõlaks, pole tema jaoks head võimalused. See võib näidata aega, mil peaksite oma elu vaatama ja endalt küsima, kas olete tõeliselt õnnelik. Tahate olla kindel, et energiad, mida te maailma välja annate, toovad teile tasu ja panevad teid tundma, et olete teinud midagi olulist.

Karikate kuninganna sümboliseerib ka vanemat naist, tavaliselt kedagi, kellel on mõnevõrra emalik isiksus. Ta pakub sageli abi, kui lahendate oma elus probleeme ja on keegi, keda soovite kindlasti kuulata. See on keegi teie tutvuskonnas, keda võite tunda, keda saate usaldada ja kes hoolitseb teie parema käekäigu eest.

Karikate kuninganna võib tervise osas olla pisut murettekitav kaart, sest sageli võib ta olla inimene, kes sümboliseerib muret või hoolivust. Kui mure ja hoolitsus on olemas, ei tõota see tavaliselt tervisele head. Nüüd võib-olla on hea aeg kontrollida enda tervist ja veenduda, et kõik on hästi. Hea uudis on see, et vesi on tervendav element ja kõik, mida praegu püüate oma tervise osas parandada, peaks olema kergesti paranev.

Karikate kuninganna on sageli hea kaart muudes eluvaldkondades, kuid mitte parim näitaja rahaasjades. Mõelge temast kui naisest, kes ei hooli rahast. Talle meeldib olla mugav, kuid ta ei panusta piisavalt raha teenimiseks. Teie jaoks ei tähenda see õnneks otseselt halba uudist, aga see ei tähenda ka häid uudiseid. Praegu ei ole hea aeg keskenduda uutele investeeringutele või selle valdkonna kasvule. Kaart ilmub siis, kui küsite pealiskaudselt rahaasjade kohta, see võib teile öelda, et teil on aeg keskenduda oma elu teistele aspektidele.

Konkreetselt töös on see hea näitaja, pannes teid mõtlema, kas see töö, mida teete, et arveid maksta, kuid mis ei toeta teie tegelikke vajadusi ega tee teid õnnelikuks, on teie jaoks parim lahendus? Kui leiate, et teile ei meeldi oma töö, on suurepärane aeg leida midagi, mis teile paremini sobib. Pikemas perspektiivis tasakaalustage kindlasti kõik oma vajadused.

TAGURPIDI KAARDI TÄHENDUS

Tagurpidi kaart sümboliseerib majanduslikku või emotsionaalset survet. Suhtes võib esineda armukadedust ning vahel viidata ka truudusetusele. Isikuna viitab sundmõtetesse kalduvale, tähelepanu nõudvale ja enda tahtmisi pealesuruvale inimesele. Isik, kes ei panusta rahaliselt ega seo end armastusega. Võimalusel püüdke talle mitte vastu tulla, sest võib oma tahtmistega täiesti ära kurnata.

Element on vee masti vesi.

 

Karikate kuningas

Võtmesõnadeks on
* elutarkus
* diplomaatilisus
* suuremeelsus 
* avatud meel
* kaine mõistuse ilmutamine kriisis
* piirangutega leppimine
* olukorra kaine hindamine 

Isikuna karismaatiline ja sooja südamega mees, kes võib olla advokaat, õpetlane, teadlane, kunstnik või ärimees. Sõprussuhetes tähistab seltskondlikku inimest, aga peab oma lähimaid sõpru targalt valima. Empaatiline isik, kes püüab vahel oma tundeid kontrollida ja võib seetõttu näida eemalolevana. Vajab enne oma tunnete jagamist tihtipeale aega.

Mõjuna viitab vajadusele lahendada vastuolud kas endas või teiste vahel, mis on tekkinud tööl või perekonnas. Viitab teatud ebakindlusele, kuidas olukord lahendada, kas loogiliselt või intuitiivselt. Soovitav on sisetunnet järgida ja läbirääkimistel rakendada kogu oma sarmi ja empaatiat. Kui ennustuses ilmub lauale kaks kuningat, tähendab see head partnerlussuhet, kolm – mõjukat meest ja neli kuningat võimuvõitlust.

TAGURPIDI KAARDI TÄHENDUS

Emotsionaalselt  haavatud ja püsimatu isik. Olemuselt võib tegu olla salaliku, endassetõmbunud inimesega. Võib sümboliseerida ka isikut, kellel on sõltuvusprobleemid ning kes käitub ennasthävitavalt.

Element on vee masti õhk.