Number 7 eluteega inimesed on analüütilise mõttelaadiga, targad, terased ning sõltumatud. Mingi teatav rahutus sunnib neid pidevalt tegutsema. Noorelt võivad number seitsmed olla kohati häbematult käituvad, kuid vanemaks saades see muutub. Nad on siis analüütilised ja osavad suhtlejad.

elutee number seitse
Number 7 eluteega inimesed mõtlevad globaalselt ning nad on terased ja targad.

Number 7 eluteega inimestele on omane globaalne mõtteviis. Nende mõtted on sügavad, olukordi analüüsivad ja kaugele ulatuvad. Nende töös tuleb laialdane ja süvitsi minev mõtteviis vaid kasuks. Nad suudavad tööl esile kutsuda kaugeleulatuva mõjuga muutusi, sest nende vastuvõetud otsused on tihtipeale positiivsed, laiahaardelised ja mõistuspärased.

Kummalisel moel on number 7 eluteega inimestel ootamatuid, instinktiivset laadi, justkui väljastpoolt meie maailma tulenevaid teadmisi, mis on neile igati kasulikud.

Number 7 peetakse suurteks intellektuaalseteks mõtlejateks, kellel on suurepärane keskendumisvõime.

Negatiivseks pooleks võib number seitsmetel pidada seda, et nad on liiga tundlikud teiste sõnade ja tegude suhtes. Nad võivad üle mõelda ja kujutleda ette, et neid on solvatud, kuigi see nii pole. Selline negatiivsus pärsib nende muutuste esilekutsumise võimet või need vähenevad.

Kui nad on elus pettunud, tuleb neil kitsarinnaline mõttelaad kõrvale heita. Oma üllatuseks näevad nad siis, kuidas kogu nende elu muutub.

Number 7 inimestel on anne mõelda loominguliselt ja sügavalt. Teadmiste omandamine käib nende jaoks lihtsalt. Erilise inimese teeb neist see, mida nad oma teadmistega peale hakkavad. Kui olla väga hea matemaatikas, peaksid nad proovima leida tööd näiteks teaduses.