Number kaks on eelkirjeldatud number 1 vastand. Number kahele on sõltumatuse asemel omane hoopis partnerluse vajadus ning töö tegemine kellegagi kahekesi paaris. Nad vajavad kedagi, kellega pidevalt lobiseda ja nõu küsida. Siis on nad tööl produktiivsemad ja õnnelikumad.

Elutee number 2
Number 2 rajab oma elu südamesõbra leidmisele ja paaris toimimisele.

See kehtib nii töö kui partnerlussuhte kohta. Number 2 inimesed on lojaalsed alluvad ning ei sobi eriti juhiks, pigem on nad head toetajad.

Number 2 inimesed pole erilised materiaalsuse tagaajajad. Samas ei tähenda see seda, et nad ei sooviks heaolu või ei oskaks seda enda elus hinnata. Neile küll meeldib näha, kuidas nende tööalased pingutused kannavad vilja, kuid nad ei soovi seda teda iga hinna eest, n-ö ninast veri väljas. Nende jaoks võivad olla tähtsamal kohal hoopis teised inimesed kui tööalane edu või karjäär.

Number 2 inimesed on oma loomult leebed, hea kujutlusvõimega ning teisi toetavad. Nad väljendavad end sageli kunstis, muusikas või mingis muus loomingulises valdkonnas. Nende jaoks on armastatu alati kõige olulisem ja tähtsam.

Meeskonnatöö on samuti nende jaoks olulisem kui isiklik töö, mistõttu on  nad ääretult lojaalsed töötajad. Abielludes asetavad number kahed oma pere pea alati esikohale. Kui neile nende valitud eriala meeldib, jäävad nad meelsasti sellesse ametisse kuni pensionini.

Number kahed kipuvad kuulama enam oma südame kui mõistuse häält. Kogu nende elus ja tegevuses on ülekaalus sentimentaalsus ning emotsioonid, mis valitsevad loogika üle.

Nad vajavad üle kõige oma elus südamesõpra ja kui nad ta leiavad, pühendavad kogu oma elu talle. Nii et number kahed toimivad kõige edukamalt paaris.