1.–7.10. 2023

Jäära astroloogiline sümbol 

(21.03–19.04)

1. oktoobril teeb Merkuur Neitsis poolsekstiili Veenusega Lõvis, teie lõbustuste majas. Soovite täna tööasjadega mitte tegeleda ja keskendute pigem puhkusele. Seetõttu on tänane päev aja mahavõtmiseks ja diivanil logelemiseks. See võib tähendada oma eine nautimist ja filmi vaatamist või lemmikraamatuga ajaveetmist. Jäär, teie tänane tegutsemiskiirus on umbes nagu teol.

Teisipäeval, 3. oktoobril teeb Merkuur Neitsis trigooni Pluutoga Kaljukitses, teie karjäärimajas. Tunnete end energilise ja laetuna ning tegutsemisvalmina. See võib tähendada keskendumist kas oma tööle või hoopis hobile. Jäär, võite olla täna väga produktiivne, lahendades probleeme ja suunates oma energia millegi ärategemiseks. Kui teil on selge nimekiri asjadest, mida teha, saate neid probleemideta kontrollida.

Loe ka oktoobrikuu horoskoopi SIIT.

Sõnni astroloogiline sümbol 
(20.04–20.05)

1. oktoobril teeb Merkuur Neitsis poolsekstiili Lõvis oleva Veenusega, teie kodu- ja peremajas. Täna olete rahul sellega, kui jääte lihtsalt koju. Maailm võib teile küll pakkuda palju erinevaid tegevusi, kuid teie tahate dressides olla ja telekat vaadata. Sõnn, liigute nüüd poole aeglasemalt kui tavaliselt.

Teisipäeval, 3. oktoobril teeb Merkuur Neitsis trigooni Pluutoga Kaljukitses, teie haridusmajas. Olenemata sellest, kas käite koolis või mitte, on teil piisavalt energiat midagi õppida. Võib juhtuda, et omandate justkui lennult õpetusi ja imete endasse teadmisi nagu käsn. Sõnn, teid võib nüüd huvitada ka filosoofia, võrdlev religioon või mõni muu sügav teema. Ja nüüd tundub teile kõik huvitav, kui leiate uusi fakte ja loote nende vahel seoseid.

Loe ka oktoobrikuu horoskoopi SIIT.

Kaksikute astroloogiline sümbol

(21.05–21.06)

1. oktoobril teeb Merkuur Neitsis poolsekstiili Lõvis oleva Veenusega, teie huvitavate tegevuste majas. Täna otsite midagi, mis on sama lihtne kui mäest kelguga alla sõitmine, ilma et peaksite suurt vaeva nägema. Kaksikud, te otsite huvitavaid tegevusi, kuid soovite, et ei peaks seejuures eriti vaeva nägema.

Teisipäeval, 3. oktoobril teeb Merkuur Neitsis trigooni Pluutoga Kaljukitses, teie ressursside majas. Täna oskate olla väga veenev. Teised inimesed kuulavad nüüd teid ja teevad seda, mida neile ütlete. Nüüd on aeg küsida seda, mida soovite. Otsige välja inimene, kellel on teie poolt otsitavad ressursid. See võib olla projekti rahastamine, teadmised selle kohta, kuidas seda teha, või abi tehnilises aspektis. Kaksikud, see on teie aeg küsida, sest nüüd võite saada, mida soovite.

Loe ka oktoobrikuu horoskoopi SIIT.

Vähi astroloogiline sümbol 
(22.06–22.07)

1. oktoobril teeb Merkuur Neitsis poolsekstiili Lõvis oleva Veenusega teie rahamajas. Täna võite kasutada raha aja ja energia säästmiseks. Võite palgata abilise koristama, maksta oma lastele pesu pesemise eest või lasta kõik päeva toidud kohale tuua, et te ei peaks ise süüa tegema ega koristama. Vähk, võite leida parema viisi asjade tegemiseks.

Teisipäeval, 3. oktoobril teeb Merkuur Neitsis trigooni Pluutoga Kaljukitses, teie suhete majas. Täna võite olla oma suhet üsna sügavalt uurimas. Võite süvenenult mõelda oma suhte erinevate aspektide üle ja selle üle, kuidas käitunud olete. Vähk, võiksite üle vaadata ka oma motivatsiooni suhtes olla ja seda, mida see teile endaga kaasa toob. See protsess on vajalik selguse loomiseks enda sees.

Loe ka oktoobrikuu horoskoopi SIIT.

Lõvi astroloogiline sümbol 

(23.07–22.08)

1. oktoobril teeb Merkuur Neitsis poolsekstiili Veenusega teie enda Lõvi märgis ja teie isikliku karisma majas. Lõvi, täna te lihtsalt särate. Tarvitseb teil näiteks vaid vihjata, et soovite midagi ja juba keegi jookseb seda teie eest tooma. See on hea päev särada ja olla tähelepanu kekspunktis.

Teisipäeval, 3. oktoobril teeb Merkuur Neitsis trigooni Pluutoga Kaljukitses, teie töömajas. Ükskõik, mida täna teie töölauale kuhjatakse, saate sellega hakkama. Probleemid, mis varem tundusid ületamatud, lahenevad nüüd justkui iseenesest. See on hea päev keeruliste asjadega tegelemiseks, raskete arvutuste tegemiseks ja suhtlemiseks. Lõvi, saate kõik keerulised probleemid lahendada, kui annate endale selleks piisavalt segamatut aega.

Loe ka oktoobrikuu horoskoopi SIIT.

Neitsi astroloogiline sümbol 

(23.08–22.09)

1. oktoobril teeb Merkuur teie enda Neitsi märgis teie üksinduse ja vaikuse majas poolsekstiili Veenusega. Täna tahate maailmast eemalduda. Tahaksite kõrvaklapid pähe panna ja põgeneda. Neitsi, võiksite minna metsa ja suhelda loodusega, kus on vaikus ja rahu.

Teisipäeval, 3. oktoobril teeb Merkuur Neitsis trigooni Pluutoga Kaljukitses, teie seiklusmajas. Trigoon on planeedid, mis asetsevad üksteisest nelja tähemärgi kaugusel ja on samas elemendis. Trigoon on aspekt, mis toob endaga kaasa õnnistusi, kingitusi ja kaitset kõikidele planeetidele, mida nad omavahel seovad. Nad tegutsevad nagu haldjast võõrasema, kes teeb teile erinevaid kingitusi. Nüüd on ka teile avanenud suurepärane võimalus kasutada seda soodsat seisu ning saavutada oma soovitut. Teil on vaja vaid õiges suunas tegutseda.

Loe ka oktoobrikuu horoskoopi SIIT.

Kaalude astroloogiline sümbol 

(23.09–23.10)

1. oktoobril teeb Merkuur Neitsis poolsekstiili Lõvis oleva Veenusega, teie sõpruskonna majas. Võite täna oma edasilükkamist kannatavad majapidamistööd tegemata jätta, et saaksite sõpradega aega veeta. Võib juhtuda, et esialgselt planeeritud tunniajane kohtumine võib muutuda nauditavaks vestluseks ja võtab teilt terve pärastlõuna. Olge täna avatud plaanide muudatustele.

Teisipäeval, 3. oktoobril teeb Merkuur Neitsis trigooni Pluutoga Kaljukitses, teie elumajas. Kaalud, võite otsida mõnda kaotatud eset, kuid selle käigus otsustate oma kapi, köögi või võib-olla kogu maja ümber korraldada. Teid võib haarata soov iga eset puudutades tekkinud segadusest lahti saada. Võite näiteks oma vürtsid tähestiku järgi riiulile asetada või oma kapid üle värvida. Ja tõenäoliselt leiate selle protsessi käigus ka otsitava eseme.

Loe ka oktoobrikuu horoskoopi SIIT.

Skorpioni astroloogiline sümbol 

(24.10–22.11)

1. oktoobril teeb Merkuur Neitsis poolsekstiili Lõvis oleva Veenusega teie maine majas. Täna võite ootamatut sattuda avalikkuse silme alla. Skorpion, võite olla taustal, kui keegi filmib videot või uudislugu. Võimalik, et sattute tänavaküsitlusse ja teid näidatakse uudistes või saate kutse osaleda kellegi taskuhäälingusaates.

Teisipäeval, 3. oktoobril teeb Merkuur Neitsis trigooni Pluutoga Kaljukitses, teie vaimsete tegevuste ja arvutuste majas. Täna olete valmis kaevama infos, kuni leiate vastuse. Teil on võimalik saada teemast sügavam ülevaade. Kui käite koolis, võite valmistuda testi tegemiseks või uurimistööks. Skorpion, see aspekt sobib üsna hästi ka müstiliste õpingute jaoks. See on soodne aeg süveneda oma astroloogilisse sünnikaarti, tarokaartidesse, hiromantiasse või numeroloogiasse.

Loe ka oktoobrikuu horoskoopi SIIT.

Amburi astroloogiline sümbol 

(23.11–21.12)

1. oktoobril teeb Merkuur Neitsis poolsekstiili Lõvis oleva Veenusega teie seiklusmajas. Täna võib teil olla kohtumine oma sõbraga, kellega koos kinno või teatrisse lähete või külastate mõnd uut söögikohta, kus vestelda. Kui otsite uusi tutvusi, on soovitav käia kohtades, kus käivad teie huvidega sarnased inimesed.

Teisipäeval, 3. oktoobril teeb Merkuur Neitsis trigooni Pluutoga Kaljukitses, teie rahamajas. Täna olete matemaatikas tugev. Võimalik, et saate välja mõelda oma eelarve ja koostada plaani oma finantspildi muutmiseks. Ambur, võite välja mõelda mooduse, kuidas kiiremini oma laenud tagasi maksta või säästa uue elukoha ostmiseks. Täna saate alustada finantsplaani koostamist.

Loe ka oktoobrikuu horoskoopi SIIT.

Kaljukitse astroloogiline sümbol 
(22.12–19.01)

1. oktoobril teeb Merkuur Neitsis poolsekstiili Lõvis oleva Veenusega, teie suhete majas. Kaljukits, teil võib meeles mõlkuda vaid kodutööde nimekiri, kuid teie partneril võivad olla muud plaanid. Võib juhtuda, et jääte näiteks hommikul voodisse palju kauemaks, kui tavaliselt. Kui otsite suhet, tehke midagi, mis teie tavapärasest rutiinist erineb ja võite ootamatult leida näiteks uue sõprussuhte.

Teisipäeval, 3. oktoobril teeb Merkuur Neitsis trigooni Pluutoga Kaljukitses teie enda Kaljukitse tähemärgis ja teie usalduse majas. Kaljukits, täna peaksite teie vägesid juhtima. Teate vastuseid erinevatele küismustele, näete asju selgelt ja teie aju töötab tipptasemel. See on soodne aeg öelda oma ülemusele, et soovite lisavastutust ja palgataõusu või edutamist. Kui otsite uut tööd, on see suurepärane päev oma CV postitamiseks, intervjuule minemiseks või juba tehtud pakkumise üle läbirääkimisteks.

Loe ka oktoobrikuu horoskoopi SIIT.


Veevalaja astroloogiline sümbol 

(20.01–18.02)

1. oktoobril teeb Merkuur Neitsis poolsekstiili Lõvis oleva Veenusega, teie suhete majas. Täna peate oma partneriga kannatlik olema. Ta ei pruugi pruugi õigel ajal kokkulepitud kohta jõuda või läheb tal liiga palju aega kodust välja saamiseks. Samal ajal võite ise olla hajevil ja mitte eriti keskendunud. Veevalaja, kui kohtute täna kellegagi, kontrollige oma kokkulepitud asukoht veel kord üle, vastasel juhul võite hajameelsusest sattuda valesse kohta.

Teisipäeval, 3. oktoobril teeb Merkuur Neitsis trigooni Pluutoga Kaljukitses, teie alateadvuse majas. Täna on hea päev vabaneda mõnest alateadlikust eelarvamusest või programmeerida oma alateadvus ümber mõne teraapiavormi kaudu. See on hea päev näiteks selleks, et lõpetada mõni halb harjumus.

Loe ka oktoobrikuu horoskoopi SIIT.

Kalade astroloogiline sümbol

(19.02–20.03)

1. oktoobril teeb Merkuur Neitsis poolsekstiili Lõvis oleva Veenusega, teie tervise ja heaolu majas. Täna oleks teil vaja teha enda jaoks vaba päev. Kui teil pole muid kohustusi, võite terve päeva veeta nii nagu soovite. Teha endale segamatult koduseid spaaprotseduure või veeta päev ilma askeldustete hea raamatu või filmi seltsis. Kalad, vajate vaikset aega ainult iseenda jaoks, et ennast energiaga laadida.

Teisipäeval, 3. oktoobril teeb Merkuur Neitsis trigooni Pluutoga Kaljukitses, teie kogukonna ja organisatsioonide majas. Kui olete mõne organisatsiooniga seotud, saate aidata sellel organisatsioonil korraldada näiteks rahakogumiskampaaniat või tegeleda mõne pikemat aega nõudva projekti läbiviimisega. Teil on täna suurepäraseid ideid, kuid teil on ka vaimne paindlikkus, et kuulata teiste inimeste mõtteid ja lisada nende ideed üldplaani. Kalad, see on hea päev millegi suurepärase tegemiseks.

Loe ka oktoobrikuu horoskoopi SIIT.