14. – 21.07.2024

Nädalahoroskoop 14. kuni 21. juulini algab emotsioonide tumeda keerisega, kuid lõpuks inspireerib see teid võitlema selle eest, mis on teile oluline ja tervendama seda, mis vajab tervendamist. Olete nüüd tavapärasest tundlikum ja kuigi te ei saa kontrollida oma enesetunnet, saate kontrollida, kuidas te olukordadele reageerite.

Nädal algab Kuuga Skorpionis, mis võib muuta ümbritsevad energiad intensiivseks ja mõne jaoks isegi ärevust tekitavaks. Kirglikud ja sügavad emotsioonid hoitakse väga kaua endas, enne kui plahvatatakse. Kuu Skorpionis toimib nii, et inimene kas suudab oma tundeid absoluutselt varjata või siis näitab neid äärmuslikult välja. Uutesse inimestesse ja olukordadesse suhtutakse algul umbusuga. Samas annab see tohutu hingejõu rasketest olukordadest välja tulla ning julgustab ka oma elus kardinaalseid muutusi tegema. 14. juulil teeb Kuu Skorpionis kvadraadi retrograadse Pluutoga ja Veenusega Lõvis, mis võib tekitada soovide rahuldamata jätmise ja murede kuulmata jätmise. Kõigi soovide, vajaduste ja varjatud motivatsioonide vahel võib esineda lahknevusi.

Kui Marss 15. juulil ühendab jõud ettearvamatu Uraaniga Sõnnis, võivad ootamatud läbimurded sundida teid asju sinnapaika jätma või alustama millegagi nullist. Neid esialgseid muudatusi võib olla alguses raske töödelda, sest Kuu Skorpionis on 16. juulil opositsioonis Marsi-Uraani ühendusega. Kui olete Sõnn, Lõvi, Skorpion või Veevalaja, võib esineda olukordi, kus tunded võivad puudutatud saada, nii et arvestage sellega, kuidas teie iga tegu või sõna võib teisi mõjutada.

Rahuhetk saabub 17. juuliks, mil Kuu seiklushimulises Amburis moodustab Veenuse ja Merkuuriga Lõvis harmoonilise trigooni. Ja kuna Päike Vähis moodustab 18. juulil sekstiili Uraaniga Sõnnis, võite lõpuks hakata mõistma, mis on tulnud ja läinud, inspireerides teid edasi liikuma. Siiski võite tunda, et olete nüüd haavatavam ja ärritute kergemini kui tavapäraselt, kuna Amburi Kuul on ebamugav liit desorienteeriva Neptuuniga, mistõttu on raske asju isiklikult mitte võtta.

Jäära astroloogiline sümbol 

(21.03–19.04)

Nädal algab, kui Kuu Skorpionis teeb kvadraadi Pluutoga Veevalajas, teie sõprade ja tuttavate majas. Jäär, võite sõbraga suheldes tunda äkilist, ehkki ajutist kadeduse torget. Teis võib kadedust tekitada näiteks see, et tal on tööl hästi läinud ja ta on üsna kiiresti edu saavutanud. Püüdke säilitada enesekontroll ja mõelge, kas peaksite tegema oma elus mingeid muudatusi, et saavutada samuti see, mida soovite.

Esmaspäeval, 15. juulil ühineb Marss Uraaniga Sõnnis, teie rahaasjade majas. Võite haarata kinni ootamatult ilmunud võimalusest ja saada uue töökoha või uue sissetulekuallika. Kuid ei maksa unustada, et see on keeruline energia, mis võib põhjustada hoolimatut käitumist või rahakaotust. Näiteks rahakoti unustamist poodi või söögikohta või te ei märka, kuidas raha taskust välja kukub.

​Lugege oma 2024. aasta juulikuu horoskoopi SIIT.

Sõnni astroloogiline sümbol 
(20.04–20.05)

Nädal algab, kui Skorpionis olev Kuu teeb Pluutoga Veevalajas, teie autoriteetide majas, kvadraadi. Keegi võib teid valesti kohelda. Sõnn, võite tunda äkilist viha või isegi vastikust, kui näete kedagi kõrgel positsioonil ebaadekvaatselt käitumas. Kuid enne tegutsemist mõelge, kas selle parandamine on teie kohustus.

Esmaspäeval, 15. juulil ühineb Marss Uraaniga Sõnnis, teie füüsilise pingutuse majas. Täna võite olla hõivatud raskete asjade tõstmisega või mingil moel oma keha pingutamisega. Hea mõte oleks enne teha venitus- või soojendusharjutusi. Olge redelitel ja katustel ettevaatlik ning kui õpite lendama, kaaluge juba täna igaks juhuks selle vahelejätmist.

​Lugege oma 2024. aasta juulikuu horoskoopi SIIT.

Kaksikute astroloogiline sümbol

(21.05–21.06)

Nädal algab, kui Kuu Skorpionis teeb kvadraadi Pluutoga Veevalajas, teie teadmiste, kogemuste ja seikluste majas. Nüüd on teil linnast lahkumine lausa kinnisideeks kujunenud. Kaksikud, võite täna teha reisiplaane või istudagi laevale-lennukile ja kuskile sõita. Samuti võite olla kannatamatu inimestega, kes järjekorras teie ees ootavad. Õnneks on see kiirelt mööduv aspekt ja varsti olete tagasi oma tavapärases rutiinis.

Esmaspäeval, 15. juulil ühineb Marss Uraaniga Sõnnis, teie valgustumise ja enesevaatluse majas. Tõdemus võib teie maailma tagurpidi pöörata. Järsku kahaneb teie ees kõrguv sein kokku ja muutub kivi suuruseks, millest saab kergesti üle astuda. Võib-olla mõistate, et te ei karda enam asju, mida varem kartsite ja see annab teile avatud tee, millel edasi liikuda.

​Lugege oma 2024. aasta juulikuu horoskoopi SIIT.

Vähi astroloogiline sümbol 

(22.06–22.07)

Nädal algab, kui Skorpionis olev Kuu teeb kvadraadi Pluutoga Veevalajas, teie krediidi- ja võlamajas. Vähk, see on hea päev oma rahaasjade ülevaatamiseks ja veebikontode kontrollimiseks. Veenduge, et kõik oleks nii, nagu peab. Kui olete väljas, hoidke oma rahakotil või rahal silm peal. Hoolitsege täna oma rahaasjade eest.

Esmaspäeval, 15. juulil ühineb Marss Uraaniga Sõnnis, teie sõprade ja tuttavate majas. Teil võib olla kange soov rutiinist vabaneda, nii et kui sõber palub teil endaga liituda eksprompt-reisiks eksootilisse sihtkohta, võite täie kergusega mõtlematult „jah” öelda. Kuid see energia on kiiresti mööduv ja sama tõenäoline on, et teil tekkivad oma parima sõbraga konfliktid või lahkarvamused. Olge täna emotsioonide suhtes tähelepanelik ja püüdke konfliktidest hoiduda.

​Lugege oma 2024. aasta juulikuu horoskoopi SIIT.

Lõvi astroloogiline sümbol 

(23.07–22.08)

Nädal algab, kui Kuu Skorpionis teeb kvadraadi Pluutoga Veevalajas, teie partnerlussuhete majas. Täna võib teil äkki pähe tulla mõte kellestki, keda tunnete ning kelle puhul tekib arusaamatu soov temaga kohtuda. Lõvi, võiksite teha sisekaemustööd, et välja selgitada, miks te ei saa seda inimest enda peast välja. Selle inimesega suhtlemine ei pruugi minna plaanipäraselt, seega on soovitus püüda oma mõtted mujale suunata.

Esmaspäeval, 15. juulil ühineb Marss Uraaniga Sõnnis, teie karjääri ja maine majas. Lõvi, teie töökohast võib tulla üllatavaid uudiseid. See võib olla seotud ühinemise, laienemise või koondamisega, mis avaldaks teie positsioonile lähinädalatel mõju. Ja kui tegelete iseenda äriga, olge täna oma maine suhtes ettevaatlik. Üks vale postitus või apsakas kirjas ja võite saada negatiivse tagasiside ja tähelepanu, mida te ei soovi.

​Lugege oma 2024. aasta juulikuu horoskoopi SIIT.

Neitsi astroloogiline sümbol 

(23.08–22.09)

Nädal algab, kui Skorpionis olev Kuu teeb kvadraadi Pluutoga Veevalajas, teie igapäevaste rutiinide ja töö majas. Täna on lenduvat energiat, mida saate hästi ära kasutada, et puhastada põhjalikult kogu oma kodu. Kuid kui tunnete end väsinuna ja tüdinuna majapidamistööde tegemisest või kellegi teise aitamisest kodutöödes, võite päeva lõpuks olla üsnagi vihane.

Esmaspäeval, 15. juulil ühineb Marss Uraaniga Sõnnis, teie uskumuste ja reeglite majas. Neitsi, otsite põnevust ja tunnete end täna ehk pisut mässumeelsena. Võite šokeerida kõiki, kui teatate ootamatult, et kolite, lahkute töölt või kavatsete ronida Kilimanjaro tippu. Nüüd soovite vabaneda igapäevasest rutiinist, reeglitest ja piiravatest uskumustest. See energia on õnneks lühiajaline ja kiiresti mööduv, seega kannatust enne seiklustesse tormamist.

​Lugege oma 2024. aasta juulikuu horoskoopi SIIT.

Kaalude astroloogiline sümbol 

(23.09–23.10)

Nädal algab, kui Skorpionis olev Kuu teeb kvadraadi Pluutoga Veevalajas, teie suhete majas. Teid võib täna ootamatult tabada soov osta endale suurepärased jalanõud, sest olete neisse justkui armunud või soov tegeleda lemmikloomaprojektiga näiteks loomade varjupaiga aitamises. Kuigi see energia on ajutine, võiksite eelistada positiivseid tegevusi. Täna liigute edasi nagu kaubarong, mida on keeruline peatada.

Esmaspäeval, 15. juulil ühineb Marss Uraaniga Sõnnis, teie teiste investeeringute ja ressursside majas. Kaalud, teil võib tekkida ootamatu soov pöörata suuremat ja üksikasjalikumat tähelepanu sellele, kuidas investeerite või kuidas oma ressursse kogute ning kasutate. Ressursid võivad olla mitmel kujul, sealhulgas nõuanded või muu mittemateriaalne tugi. Mõelge kastist välja või kaaluge vastupidist sellele, mida olete varem teinud. Täna tehtud muudatus võib teie edaspidises elus nii mõndagi muuta.

​Lugege oma 2024. aasta juulikuu horoskoopi SIIT.

Skorpioni astroloogiline sümbol 

(24.10–22.11)

Nädal algab, kui Skorpionis olev Kuu teeb kvadraadi Pluutoga Veevalajas, esitades väljakutse just sellele vundamendile, millele oma elu ehitada. Täna võite mõelda keskendunult millestki, mis juhtus teie lapsepõlves. Teil on valik kasutada seda mälestust ja sellest saadud kogemust selleks, et aidata saavutada endale seatud kõrgemat eesmärki või loobuda sellest kui kasutust, segavast vahendist. Täna on teil vaja selgusele jõuda ja otsus teha, kuidas edasi liikuda.

Esmaspäeval, 15. juulil ühineb Marss Uraaniga Sõnnis, teie partnerluste, sidemete ja võimsate inimeste majas. Võite sattuda suhtlema inimestega, kes ei kuulu teie tavapärasesse suhtlusringkonda ja elavad oma elu teisel moel. Nad võivad olla tuntud sportlased, muusikud või mingi teatud valdkonna tippjuhid. See on hea aeg konverentsil või heategevusüritusel osalemiseks. Täna on soodne pinnas ja aeg luua olulisi sidemeid ja suhteid, mis teid edaspidi võivad aidata.

​Lugege oma 2024. aasta juulikuu horoskoopi SIIT.

Amburi astroloogiline sümbol 

(23.11–21.12)

Nädal algab, kui Skorpionis olev Kuu teeb kvadraadi Pluutoga Veevalajas, teie sugulaste majas. Emotsioonid on täna laes. Võite kergesti lähedase pereliikmega tülli minna. Võib-olla olete näiteks õe-vennaga seotud probleemis vastandlikel seisukohtadel. See aspekt on ajutine, kuid praegu räägitud asjad võivad kauaks meelde jääda, kui te ei suuda ennast piisavalt kontrollida ja paiskate emotsioonide ajel suust välja kibedaid etteheiteid või sõnu.

Esmaspäeval, 15. juulil ühineb Marss Uraaniga Sõnnis, teie heaolu majas. Kui küsiksite oma tulevastelt minalt, kas ta on teie täna tehtud toiduvalikuga rahul, mida vastaks teie tulevane mina? Kas teie tulevane mina ütleks teile, et sööge vähem suhkrut ja treenige rohkem? Täna võiksite ajas tulevikku rännata, et saada juhiseid enda hilisema versiooni käest. Ambur, see võib teid piisavalt motiveerida, et muuta seda, mida praegu valesti teete.

​Lugege oma 2024. aasta juulikuu horoskoopi SIIT.

Kaljukitse astroloogiline sümbol 
(22.12–19.01)

Nädal algab, kui Skorpionis olev Kuu teeb kvadraadi Pluutoga Veevalajas, teie rahaasjade majas. Täna on väga lihtne rahaasjades endast välja minna. Võite otsida raha, mis on teie arvates kadunud, kuid kui olete kannatlik ja rahulik, võite avastada, et see, mis teie arvates oli kadunud, on lihtsalt ajutiselt vales kohas.

Esmaspäeval, 15. juulil ühineb Marss Uraaniga Sõnnis, teie suhete majas. Marss Sõnnis võib end hakata kaitsma tegevusetuse abil. Mõni võib seda laiskuseks pidada, aga Sõnni ei saa lihtsalt tagant tõugata. Pole tõsi, et Marss selles päikesmärgis olles ei vihasta ega tegutse, ta vajab lihtsalt palju aega enese valmis seadmiseks. Tema võime pea ees võitlusse söösta on lihtsalt pärsitud. Marsi teekond võib olla pikk, aga see ei kalluta teda valitud rajalt kõrvale.

Uraan Sõnnis valitseb peamiselt raha ja omandi üle, kuid ka tehnoloogia ja uuenduste üle. Uraanile kohased ootamatud ja häirivad muudatused kutsuvad esile ka palju pahameelt ja kaeblemist, seda just inimeste poolt, kellel on raske muutustega kohaneda. Isiklikus plaanis toob see kaasa soovi suurema vabaduse järele ning seda ka tööalaselt. See tähendab seda, et teil on nüüd soov mitte olla pidevalt ja kohapõhiselt hõivatud sissetulekutega seotud tegevustega.

​Lugege oma 2024. aasta juulikuu horoskoopi SIIT.


Veevalaja astroloogiline sümbol 

(20.01–18.02)

Nädal algab, kui Skorpionis olev Kuu teeb kvadraadi Pluutoga Veevalajas, teie füüsilise mina majas. Kui Pluuto on teie tähemärgis, võivad asjad, mida sööte ja joote, avaldada teie füsioloogiale tugevamat mõju. Täna võite olla väga keskendunud oma dieedile ja positiivsete muudatuste tegemisele, mis muudavad teie energiat ja meeleolu.

Esmaspäeval, 15. juulil ühineb Marss Uraaniga Sõnnis, teie pere majas. Kodus võib tekkida möödarääkimisi, mis põhjustab segadust ja lahkarvamusi. Kaks sõdivat sugulaste poolt võivad kokku põrkuda ning teie jääte kogu selle lahinguvälja keskele. Veevalaja, võib-olla olete nüüd sunnitud rahusobitajaks olema. Ja kuigi te ei pruugi seda probleemi täielikult lahendada, on antud juhul parim lahendus inimesed omavahel rahulikult tekkinud probleemist rääkima panna.

​Lugege oma 2024. aasta juulikuu horoskoopi SIIT.


Kalade astroloogiline sümbol

(19.02–20.03)

Nädal algab, kui Kuu Skorpionis teeb kvadraadi Pluutoga Veevalajas, teie sundkäitumise majas. See on lühike aspekt, kuid see võib olla üsna intensiivne. Kalad, võite nüüd olla millestki oma elus teinud kinnisidee. See võib olla näiteks hiljuti toimunud negatiivse alatooniga vestlus, muusikapala, mis teie peas ikka ja jälle keerleb või püsiv negatiivne mõte. Lihtsalt tunnistage seda endale ja seejärel avage uks, et lasta sel minna.

Esmaspäeval, 15. juulil ühineb Marss Uraaniga Sõnnis, teie huvitavate tegevuste majas. Täna võite tegeleda millegagi, mida te pole kunagi varem teinud. Võimalusi peaks olema seinast seina. Ma ei taha siin nüüd kedagi tõugata tegelema millegi ohtliku või ennasthävitavaga. Pean silmas siiski ohutuid ja põnevaid elamusi nagu käik põgenemistuppa, et oma sõpradega mõistatusi lahendada, või tegelemine orienteerumisega, kuumaõhupalliga sõitma minek jne. Täna on soodne aeg tegeleda millegi teie jaoks uudse ning ka elamusi pakkuvaga.

​Lugege oma 2024. aasta juulikuu horoskoopi SIIT.