3.07 – 10.07. 2022

Jäära astroloogiline sümbol 
(21.03–19.04)

See nädal saab Jääradel olema tegus. Õnneks on teil kõigi väljakutsega toimetulemiseks palju energiat.

Nädal algab pühapäeval, 10. juulil, kui Päike Vähis ning teie kodu- ja peremajas teeb sekstiili Uraaniga Sõnnis, teie rahamajas. Täna kulutate tõenäoliselt raha oma kodule. Isegi kui see eelarvet venitab, on see pere jaoks ja seega vajalik. Jäär, on võimalik, et otsite uut poodi või müügikohta, et hankida kaupu soodsama hinnaga.

Kolmapäeval, 13. juulil on Veenus Kaksikutes, teie suhtluse majas tehes trigooni Saturniga teie kogukonna majas. Samuti on Kaljukitses täiskuu. Kasulik ja vajalik suhtlus kogukonnaga on täna täiesti võimalik. Jäär, võib-olla teete naabritega grilliõhtu, hangite linnast soodsalt naabritele komposti või lähete sõpradega pargis toimuvale vabaõhu kontserdile. Täna suhtlete tõenäoliselt mõnel üritusel naabrite ja sõpradega.

Sõnni astroloogiline sümbol 
(20.04–20.05)

Sel nädalal rääkige ja teid kuulatakse.

Nädal algab pühapäeval, 10. juulil, kui Päike Vähis, teie suhtlusmajas teeb sekstiili Uraaniga teie enda Sõnni märgis. Kui te täna räägite, siis inimesed kuulavad. Võite avalikkuse ees öelda toosti või lugeda oma luulet. Võite pidada väga hea ja põhjaliku vestluse pereliikmega, kes lõpuks teist aru saab ja mõistma hakkab. See on teie võimalus väljendada oma tõelisi tundeid.

Kolmapäeval, 13. juulil on Veenus Kaksikutes, teie kulutuste majas tehes trigooni Saturniga teie karjäärimajas. Samuti on täiskuu Kaljukitses. Sõnn, tundub, et on okei kulutada täna raha oma äri- või tööelule. Võite hankida endale töö paremaks sujumiseks uue arvuti või telefoni. Sageli on teil rahaga kitsas olnud, aga olete saanud hakkama sellega, mis teil on. Tänane ost on väärt kulutus. Tõenäoliselt saate selle endale soetada ka soodsamalt kui muidu.

Kaksikute astroloogiline sümbol

(21.05–21.06)

Sel nädalal on teil ekstra õnne.

Nädal algab pühapäeval, 10. juulil, kui Päike on Vähis, teie rahamaja tehes sekstiili Uraaniga Sõnnis. Täna võite saada ootamatult raha. Keegi võib teile teha väärtusliku kingituse või võite leida vana kinkekaardi, mille olete unustanud. Kaksikud, võite võita väikese summa lotoga või märgata, et teie palk on tavapärasest suurem. Teil on täna võimaus saada osa üllatavast õnnest.

Kolmapäeval, 13. juulil on Veenus teie enda Kaksikute märgis, tehes trigooni Saturniga Veevalajas, teie teadmiste majas. Samuti on Kaljukitses täiskuu. Pimestate teisi oma teadmistega faktide ja asjade toimimise kohta. See võib tähendada, et võidate mälumängu või loete optsioonidega kauplemise mehhanisme. Kaksikud, üllatate isegi ennast sellega, kui palju mäletate.

Vähi astroloogiline sümbol 
(22.06–22.07)

Sel nädalal vajavad teised teid teadmiste ja kogemuste pärast.

Nädal algab pühapäeval, 10. juulil, kui Päike Vähis teeb sekstiili Uraaniga Sõnnis, teie sõpruskonna majas. Täna on võimalus kohtuda kellegi uuega ja laiendada oma abivalmis inimeste võrgustikku. Võite olla seotud ka oma kogukonna tegevusega.

Kolmapäeval, 13. juulil teeb Veenus Kaksikutes trigooni Saturniga Veevalajas, teie ressursside ja investeeringute majas. Samuti on täiskuu Kaljukitses. Teil võib tekkida intuitiivne arusaam, kuhu oma raha paigutada. Võite juhuslikult komistada teabele uut tüüpi investeeringute kohta või kohtuda kellegagi, kes on teadlik ja valmis teid investeerimismaailma keerdkäikudes juhendama. Vähk, lubage endal täna olla avatud uutele võimalustele, eriti nendele, mis on seotud teie rahaasjadega.

Lõvi astroloogiline sümbol 
(23.07–22.08)

Sel nädalal lööte särama.

Nädal algab pühapäeval, 10. juulil, kui Päike Vähis teeb sekstiili Uraaniga Sõnnis, teie maine ja kuulsuse majas. Täna võib see, mida te sotsiaalmeedia kaudu avaldate, minna kaugemale, kui ootate. Silmad on teile suunatud ja algoritm võib olla teie kasuks. See on hea aeg katsetamiseks, postitades oma kunstiteoseid, laule või luulet. Lõvi, on aeg näidata inimestele, mida suudate.

Kolmapäeval, 13. juulil teeb Veenus Kaksikutes trigooni Saturniga Veevalajas, teie suhete majas. Samuti on täiskuu Kaljukitses. Võite võtta ühendust mõne teie jaoks erilise inimesega. Lõvi, võiksite sellel märkimisväärse energiaga päeval vestlust alustada ja oma kaardid lauale panna.

Neitsi astroloogiline sümbol 
(23.08–22.09)

Sel nädalal võite avastada uusi valdkondi.

Nädal algab pühapäeval, 10. juulil, kui Päike Vähis, teie sõprusmajas teeb sekstiili Uraaniga Sõnnis, teie võõraste paikade majas. Võite saada kutse külastada sõpra või pereliiget, kes elab kaugel. Neitsi, see on hea aeg reisida koos oma parima sõbraga mõnda eksootilisse kohta nagu Costa Rica või Machu Picchu. Täna võib sõber aidata teie väikesele seiklusele kaasa.

Kolmapäeval, 13. juulil teeb Veenus Kaksikutes trigooni Saturniga Veevalajas, teie töömajas. Samuti on nüüd täiskuu Kaljukitses. Võite saada positiivset tagasisidet oma töö kohta. See võib tulla kliendilt või juhendajalt. Isegi raske iseloomuga töökaaslane võib täna teile toeks olla. Neitsi, võiksite oma ülemusega maha istuda ja ettevõttega oma tulevikust rääkida. Kui otsite uut tööd, on see suurepärane aeg intervjuuks.

Kaalude astroloogiline sümbol 
(23.09–23.10)

Sel nädalal liigute edu poole.

Nädal algab pühapäeval, 10. juulil, kui Päike Vähis, teie saavutuste majas teeb sekstiili Uraaniga Sõnnis, teie ressursside majas. Inimesed teie ümber tahavad, et teil kõik õnnestuks. Hästi, võib-olla mitte kõik, kuid piisavalt paljud, et anda teile seda, mida vajate. Kaalud, see on hea päev oma ühisrahastuskampaania või projekti loomiseks. Kaaluge täna oma äriplaani kallal töötamist.

Kolmapäeval, 13. juulil teeb Veenus Kaksikutes trigooni Saturniga Veevalajas, teie naudingute majas. Samuti on täiskuu Kaljukitses. Romantiline vahepala võib muutuda üsna seikluslikuks. Kaalud, kohtumine uues paigas võib muuta kõik värskeks ja uueks ning teil võib olla üsna meeldejääv õhtu.

Skorpioni astroloogiline sümbol 

(24.10–21.11)

Sel nädalal leiate vajalikku teavet.

Nädal algab pühapäeval, 10. juulil, kui Päike Vähis, teie usu ja tarkuse majas teeb sekstiili Uraaniga Sõnnis, teie partnerlussuhete majas. Skorpion, võite leida suurepärase õpetaja. Kui soovite õppida viiulit, budismi või prantsuse keele grammatika saladusi, on see hea päev oma teejuhi leidmiseks.

Kolmapäeval, 13. juulil on Veenus Kaksikutes, teie investeeringute majas tehes trigooni Saturniga Veevalajas, teie vundamentide majas. Ka on täiskuu Kaljukitses. Võib-olla vaatate täna üle oma erinevate varade seisu. Skorpion, võiksite kokku lugeda oma investeeringud krüptovaluutasse või investeerida kuskile firmasse, mis ehitab maju, puhastab vett või tegeleb mõne muu keskkonnasõbraliku äriga. See on hea päev õppimiseks.

Amburi astroloogiline sümbol 
(22.11–21.12)

Sellel nädalal on romantika võimalik.

Nädal algab pühapäeval, 10. juulil, kui Päike Vähis, teie intiimsuse majas teeb sekstiili Uraaniga Sõnnis, teie töökaaslaste majas. Ambur, võite kohtuda kolleegiga väljaspool tööd. Lõbus koosviibimine võib muutuda ka romantiliseks. See uus liit võib teid meeldivalt üllatada.

Kolmapäeval, 13. juulil on Veenus Kaksikutes, teie lähedaste sõprussuhete majas tehes seal  trigooni Saturniga Veevalajas, teie suhtlusmajas. Ka on täiskuu Kaljukitses. Võimalik, et saate kokku ühe oma parima sõbraga, et lõpuks suhelda. Ambur, saate üksteisele nõu anda ja üksteist lohutada raskuste osas, mis on juhtunud pärast viimast kohtumist. Selle kohtumise lõpuks tunnete end mõlemad kergemana, õnnelikumana ja rohkem seotuna.

Kaljukitse astroloogiline sümbol 
(22.12–19.01)

Sel nädalal võite luua huvitavaid sidemeid.

Nädal algab pühapäeval, 10. juulil, kui Päike Vähis, teie suhete majas teeb sekstiili Uraaniga Sõnnis teie romantika- ja seiklusmajas. Kaljukits, võite kohata kedagi, kelle läheduses on nii põnev kui ka mugav olla. Enne kui arugi saate, vestlete juba põhjalikult, jagate temaga oma lootusi ja unistusi ning räägite asjadest, mida te tavaliselt kellegagi, kellega olete just kohanud, tavaliselt ei jaga.

Kolmapäeval, 13. juulil on Veenus Kaksikutes, teie töömajas, tehes trigooni Saturniga Veevalajas, teie rahamajas. Samuti on nüüd täiskuu Kaljukitses. Täna võite teenida raha, tehes midagi, mis teile meeldib. Kaljukits, asjad võivad teil tööl kenasti sujuda. Energia voolab sujuvalt, aga sea siiski peamiselt siis, kui keskendute käsilolevale ülesandele.

Veevalaja astroloogiline sümbol 
(20.01–18.02)

Sel nädalal toovad muutused kaasa head.

Nädal algab pühapäeval, 10. juulil, kui Päike Vähis, teie töömajas teeb sekstiili Uraaniga Sõnnis, teie elumajas. Veevalaja, võiksite teha oma majas või korteris mõningaid muudatusi, värskendada kodukontorit või rajada kodustuudio. Võib-olla otsite täna hoopis uut majapidamist ja vaatate eluruume, mis on üsna erinevad sellest, milles olete kunagi varem elanud.

Kolmapäeval, 13. juulil on Veenus Kaksikutes, teie romantika- ja seikluste majas tehes trigooni Saturniga teie enda Veevalaja märgis. Samuti on nüüd täiskuu Kaljukitses. Võite märgata, et keegi tunneb teie vastu suurt huvi isiklikus plaanis. Võib-olla ei pidanud te teda kunagi romantiliseks võimaluseks, kuid kui soovite end avada, näete seda võimalust.

Kalade astroloogiline sümbol
(19.02–20.03)

Sel nädalal murrate oma kestast välja.

Nädal algab pühapäeval, 10. juulil, kui Päike Vähis, teie romantikamajas teeb sekstiili Uraaniga Sõnnis teie suhtlusmajas. Võiksite täna oma partneriga pidada väga mõnusa vestluse. Kalad, võite rikkuda mõnda selle suhte normi ja liikuda uuele territooriumile. Varsti võite tunda end üksteisega veelgi mugavamalt.

Kolmapäeval, 13. juulil on Veenus Kaksikutes, teie kodu ja peremajas tehes trigooni Saturniga Veevalajas, teie intuitsiooni majas. Samuti on nüüd täiskuu Kaljukitses. Olete täna oma pereliikmetega samal lainepikkusel. Kalad, võite liituda õe-venna või nõbuga, et perekonda mingis asjas aidata. Või võib perekond tulla teie juurde tähistama ja märkate, kui sarnased te kõik olete.