14.–28.04.2024

See nädal algab kärina ja mürinaga, kuid nädala lõppedes see kõik vaibub. Olete eemaldumas Jupiteri-Uraani ühenduse heitlikust energiast, kuid ootamatud üleminekud jätkuvad siiski veel järgmise paari nädala jooksul, ning siis võib kõike juhtuda. Draama on viimasel ajal olnud päevakorras, kuid see kõik eemaldab takistused, mis on olnud ees teie vabadusel.

Nädal algab sellega, et Päike Sõnnis moodustab 21. aprillil Pluutoga Veevalajas pingelise kvadraadi. Kuna Pluuto on ümberkujunemise ja taassünni planeet, võib see ärritada teie neid omadusi, mis soovivad jääda muutuste suhtes paindumatuks. See võib mõjutada teie turvatunnet, lükates teid mugavustsoonist välja ja sundides teid nägema maailma läbi uue objektiivi. Elu muutev teave tuuakse teie ette ja teile tavapärased instinktid pannakse proovile. See võib panna teid end juba praegu ebamugavalt tundma ja muuta ehk ka pisut kartlikuks.

Sellele järgneb kohe roosa täiskuu Skorpionis. See fikseeritud veemärk on seotud saladuste paljastamise, varjatud tõdede avastamisega ja kontrolli säilitamisega. See tähendab, et see täiskuu peaks valgustama varjatud tegevuskavasid, andes teada kõigi tegelikest kavatsustest. Valmistuge selleks, et päevavalgele tulevad šokeerivad paljastused.

Soovite oma koormuse maha võtta 25. aprilliks, sest asjad hakkavad muutuma kergemaks, kuna Merkuuri retrograadsus saab lõpuks otsa. Jääras oli see tagurpidi liikumine eriti väsitav, kuna Jäär on uhke sodiaagimärk, mis on üks põhjusi, miks see põhjustas egost tingitud erimeelsuste kasvu. Ja kuna Marss, Jäära tuline valitseja, oli selle retrograadi ajal Saturni kõrval, on tõenäoline, et olete end tundnud nagu kahe kõva kivi vahel.

Jäära astroloogiline sümbol 

(21.03–19.04)

Teil võib olla raske loobuda millestki, mis on teie jaoks oluline, et sel nädalal usaldada midagi endast suuremat. Päike Sõnnis teeb 21. aprillil kvadraadi transformatiivse Pluutoga teie tulevikuplaanide majas, julgustades teid tegema ohverdust oma unistuste saavutamiseks või ühinema kogukonna jõupingutustega. Võite tunda, et praegu töötavad mingid välised jõud ja teie teele tulevad võimalused, mis asuvad väljaspool teie mugavustsooni. Hea oleks, kui leiate endale nüüd kellegi, kes aitab teil uutes vetes navigeerida.

Roosa täiskuu on Skorpionis 21. aprillil, tuues pinnale varjatud tõdesid. Kuna see toimub teie kaheksandas ümberkujundamise ja tehingute majas, julgustab see teid tugevdama oma piire, samal ajal kui arendate paremaid suhteid inimestega. Samuti võib teil õnnestuda saada rahaliselt investeeringult tulu.

Esmaspäeval, 22. aprillil teeb Veenus Jääras poolsekstiili Jupiteri ja Uraaniga Sõnnis. Teil võib tekkida vajadus vaadata üle oma eelarve. Kuna raha liigub erinevates suundades, on seda kõike mõnikord raske jälgida, eriti siis, kui raha võetakse teie kaardilt automaatselt maha. See on hea aeg vaadata läbi kulud, mille saate kõrvaldada.

Merkuuri retrograadsus lõpeb 25. aprillil, tuues endaga kaasa selguse. Viimase kolme nädala jooksul võis see retrogaad panna teid end ebakindlana tundma, kahtlema oma identiteedis ja selles, milliseid asju peaksite järgmisena ette võtma. Nüüd muutute enesekindlamaks ja suudate kõik segadust tekitanu õigesti korraldada.

​Lugege oma 2024. aasta aprilli horoskoopi SIIT.

Sõnni astroloogiline sümbol 
(20.04–20.05)

Nädal algab, kui Päike Sõnnis teeb kvadraadi Pluutoga Veevalajas, teie tunnustuse majas. Sel nädalal võib esineda hõõrdumist selle vahel, kuidas soovite, et teid nähakse ja selle vahel, kes te tegelikult olete. Päike Sõnnis teeb 21. aprillil kvadraadi uuendusmeelse Pluutoga, suurendades survet oma kuvandit muuta, jättes täielikult tähelepanuta oma tegelik mina. Igaühel on oma osa, mida nad peavad mängima, kuid see ei pea tulema teie autentsuse arvelt.

Esmaspäeval, 22. aprillil teeb Veenus Jääras poolsekstiili Jupiteri ja Uraaniga Sõnnis. Nüüd on suur tõenäosus luua uusi sõprussuhteid isegi juhul, kui te pole selleks valmis või kui teil pole selleks aega. Kui olete juba suhtes, kaaluge oma partneriga kvaliteetaja veetmist.

Roosa täiskuu Skorpionis tõuseb 23. aprillil, paljastades šokeerivad suhtearengud. Valmistuge tõepommide plahvatusteks partnerluse seitsmendas majas, mis näitab teile, kellele saate loota ja kellele mitte. Täiesti ootamatult võib keegi oma tegevusega teie usalduse ära teenida.

Kui Merkuuri retrograadsus 25. aprillil lõpeb, võite tunda end juba vähem kurnatuna ja väsinuna. Kui Merkuur hakkab teie alateadvuse energiate 12. majas taas edasi liikuma, võite lõpuks tunda, et olete valmis lahti laskma senisest pahameelest, millest olete kinni hoidnud.

Lugege oma 2024. aasta aprilli horoskoopi SIIT.

Kaksikute astroloogiline sümbol

(21.05–21.06)

Nädal algab, kui Päike Sõnnis ja Pluuto Veevalajas teeb kvadraadi teie reeglite ja tõekspidamiste majas. Täna võite teha radikaalse muudatuse oma põhiuskumustes. Ühest vaatenurgast teise kasuks lahti laskmine võib tunduda hirmutav, kuid just seda soovib universum, et te sel nädalal teeksite. Kui Päike Sõnnis 21. aprillil teeb Pluutoga Veevalajas kvadraadi, võib mingi olukord lõpuks teieni tuua täiesti uue viisi asjade nägemiseks. Mõnda neist paljastustest võib aga olla päris raske seedida.

Esmaspäeval, 22. aprillil teeb Veenus Jääras poolsekstiili Jupiteri ja Uraaniga Sõnnis. Maailm näib täna helgem ja täis erinevaid võimalusi. Teid võivad nüüd köita paljud erinevad asjad, ning sisemine laps soovib näiteks minna kaubanduskeskusesse hängima, et ennast ostudega lõbustada. Samas võib nüüd olla suurepärane võimalus vabaneda millestki koormavast. See võib olla piirav usk, mida olete lapsepõlvest saati endaga kaasas kandnud ning nüüd äkki võite sellest vabaneda ja end tagasihoidnud ahelatest lahti lasta.

Kuna 23. aprillil on taevas roosa täiskuu, võite vajada oma vaimule ja kehale turgutust, et tunda end hoolitsetuna ja toetatuna. Paljastused, mis puudutavad teie igapäevast rutiini, samuti teie töö- ja eraelu tasakaalu, võivad osutuda uskumatult valgustavaks, eriti kui olete viimasel ajal oma tööga eriti palju vaeva näinud.

25. aprilliks võite kergendatult hingata, sest Merkuuri retrograadsus saab lõpuks lõpu. Kuna Merkuur on teie valitsev planeet, on viimased nädalad olnud eriti segased ja üle jõu käivad, eriti mis puudutab teie ühiskondlikus elus navigeerimist. Need seosed ja mõistatused viivad aga väärt arenguteni.

Lugege oma 2024. aasta aprilli horoskoopi SIIT.

Vähi astroloogiline sümbol 

(22.06–22.07)

Nädal algab, kui Päike Sõnnis ja Pluuto Veevalajas teeb kvadraadi teie võimu- ja kontrollimajas. Teil võivad olla suured unistused ja kõrged eesmärgid, kuid see nädal on üks suur meeldetuletus, et enne, kui jõuate sinna, kus soovite olla, on vaja veel palju tööd teha. Kui Päike Sõnnis liitub 21. aprillil Pluutoga, ei leia te kiiret otseteed eduni, küll aga leiate jõudu teha pikaajaline investeering. Praegu teeb vanadest mustritest kinni hoidmine teie elu lihtsalt keerulisemaks. Saate nüüd vabastada end erinevatele negatiivsetele olukordadele reageerimisest, kui mõistate, kui palju olete oma elus juba tegelikult saavutanud.

Esmaspäeval, 22. aprillil teeb Veenus Jääras poolsekstiili Jupiteri ja Uraaniga Sõnnis. Inimene, keda olete pidanud lihtsalt tuttavaks, võib soovida teiega lähedasemaks saada ja see võib teid ootamatult tabada. Teil on nüüd küll võimalus luua lähedasem suhe, aga see toob kaasa ka selle, et teie senine suhtlus muutub oluliselt. Enne mõelge järele, kas te tegelikult ka seda soovite.

Roosa täiskuu Skorpionis vürtsitab 23. aprillil teie elu, ärgitades teid oma loomingulisi instinkte omaks võtma ja leidma sisukam viis enda väljendamiseks. Maandudes teie viiendasse kirgede majja, võib see täiskuu tutvustada teile näiteks teie järgmist loomingulist ideed või suuremat projekti.

Kui Merkuuri retrograadsus lõpuks 25. aprillil lõpeb, jõuate oma karjääris ja edasiliikumise suuna suhtes selguse. Olete oma töövoos ja ametialastes tegevustes välja töötanud mitmeid viise, kuidas tõrkeid likvideerida ning nüüd on aeg muutusi teha.

Lugege oma 2024. aasta aprilli horoskoopi SIIT.

Lõvi astroloogiline sümbol 

(23.07–22.08)

Nädal algab, kui Päike Sõnnis teeb kvadraadi Pluutoga Veevalajas, teie suhete majas. Teie ametialaste kohustuste ja lubaduste vahel, mida olete sel nädalal inimestele andnud, võib esineda mõningaid lahkhelisid. Kui Päike Sõnnis 21. aprillil liitub transformatiivse Pluutoga, teete kõik samal ajal õnnelikuks, kuid avastate, et pikaajalised suhted põhinevad usaldusel ja kompromissidel.

21. aprillil võib Roosa täiskuu Skorpionis tuua pinnale murettekitavat teavet, eriti mis puudutab teie isiklikku elu. Oma neljandasse eraasjade majja liikudes võib see lõpuks viia teid olulise otsusemi, mis mõjutab teie kodu ja pere dünaamikat.

Esmaspäeval, 22. aprillil teeb Veenus Jääras poolsekstiili Jupiteri ja Uraaniga Sõnnis. Saabub võimalus, mis on tõenäoliselt seotud teie karjääriga, kuid see võib tunduda pisut riskantne. Täna tahate teha ainult asju, mis on teie jaoks edukad. Kui tunnete, et suudate kõik enda huvides tööle panna, tehke seda. Vastasel juhul oodake, kuni energiad teie jaoks joonduvad, nagu see toimub järgmise paari nädala jooksul.

Merkuuri retrograadsus lõpeb 25. aprillil, tuues teieni selguse, et olete üsna kaua asju liiga kergelt võtnud. Võite nüüd mõista, et on aeg naasta kooli, sukelduda uutesse õpingutesse või tegeleda millegagi, mis teie silmad kirglikult särama löövad. Oma edu avalik näitamine ei tähenda seni midagi, kui saavutatu pole teie jaoks tõeliselt oluline olnud.

Lugege oma 2024. aasta aprilli horoskoopi SIIT.

Neitsi astroloogiline sümbol 

(23.08–22.09)

Nädal algab, kui Päike Sõnnis ja Pluuto Veevalajas teeb kvadraadi teie töö- ja igapäevatoimetuste majas. Praegu ihkate ülendavaid kogemusi, mis panevad teid end tundma elusana. Aga kellel on teie töömahu juures aega isegi pisikeseks vahelduseks? Kui Päike Sõnnis liitub 21. aprillil Pluutoga, peate võib-olla seadma rohkem piire, et tunneksite end masinas oleva hammasratta asemel inimesena. Võtke enda jaoks aega!

Esmaspäeval, 22. aprillil teeb Veenus Jääras poolsekstiili Jupiteri ja Uraaniga Sõnnis. Võite tunda end pisut ebakindlana omatava info osas. Teilt võidakse paluda anda teavet või millegi kohta arvamust avaldada, kuid te ei taha seda teha. Niipea aga, kui seda teete, mõistate, et teate tegelikult vastust. Täna on siiski vaja vajadusel rääkida.

Dramaatiline vestlus võib aset leida 23. aprillil, kui teie kolmandas, lähedaste majas tõuseb Skorpionis olev roosa täiskuu. Dünaamikas, mida jagate kellegagi, kellega regulaarselt suhtlete, võib muutuda, eriti kui kuuldud infot on teil raske töödelda ja vastu võtta.

Õnneks lõpeb Merkuuri retrograadsus 25. aprillil, pakkudes teile helge koha keset kaost. Kui Merkuur hakkab teie kaheksandas rahaliste sidemete ja usalduse majas õigetpidi edasi liikuma, võite olla kindel, et olete üle saanud raskustest, mis on teie kasvu pärssinud. Raske osa on nüüd läbi ja võite kergendatult hingata.

​Lugege oma 2024. aasta aprilli horoskoopi SIIT.

Kaalude astroloogiline sümbol 

(23.09–23.10)

Nädal algab, kui Päike Sõnnis ja Pluuto Veevalajas teeb kvadraadi teie riski- ja seiklusmajas. Kaalud, saate oma elu muuta, tehes midagi teistmoodi. Isegi väike risk praegu võib avada suuri võimalusi. Kaaluge hommikul näiteks külma duši võtmist, et oma keha täielikult äratada või siis kaaluge jah-sõna ütlemist võimalusele, mis teile täna ette tuleb. Siiski on vaja olla ettevaatlik, kuna teie sügavaimad emotsioonid on sel nädalal eksponeeritud, sundides teid omaks võtma sügavama haavatavuse. Kui 23. aprillil liitub Päike Sõnnis taassünni planeedi Pluutoga, võite sattuda suhetes pingetesse või lausa konflikti.

Esmaspäeval, 22. aprillil teeb Veenus Jääras poolsekstiili Jupiteri ja Uraaniga Sõnnis. Soodne hetk oma partneriga rahaasjade üle arutada ning kõik kuni viimse sendini paika panna. Kui see on ärisuhe, võib teil olla palju kasu, kui saate kõik tabelisse ja lepingusse kirja panna. Kui see on isiklik suhe, võiksite kohe oma rahalised eesmärgid ühtlustada.

23. aprillil tõuseb teie teises raha ja enesehinnangu majas roosa täiskuu, mis toob teie rahalisse seisu võimaliku nihke. Olenemata sellest, kas teete suure ostu või lepite sellega, et on aeg säästa, on küllus juba teie poole teel.

Merkuuri retrograadsus lõpeb lõpuks 25. aprillil, siludes teie suhetes konfliktid ja ebakõlad. Kui olete inimestega oma minevikust uuesti ühenduse loonud, võib teil tekkida tunne, nagu oleksite leidnud tupiktee. On aeg läbida õppetunnid, mida nii teie liitlased kui ka vaenlased on teile andnud.

Lugege oma 2024. aasta aprilli horoskoopi SIIT.

Skorpioni astroloogiline sümbol 

(24.10–22.11)

Nädal algab, kui Päike Sõnnis ja Pluuto Veevalajas teeb kvadraadi teie elumajas. Võib-olla ei suuda te oma pisikest kööki enam päevagi välja kannatada. Või käib teie 1970ndate stiilis vannituba teile tõeliselt närvidele. Skorpion, võiksite mõelda suuremate remonditööde tegemisele või lihtsalt kolimisele. Samuti võivad esile kerkida probleemid seoses perekonnaga. Teie loodud perekonnal ja perekonnal, kuhu olete sündinud, on suur erinevus. Sel nädalal võib nende kahe vahel tekkida hõõrdumine, kuna Päike Sõnnis liitub alkeemilise Pluutoga, tuues päevavalgele kõigi varjatud kavatsused. Selleks, et luua harmooniline keskkond, mida olete alati soovinud, peate võib-olla omaks võtma uue arusaama suhetest.

Esmaspäeval, 22. aprillil teeb Veenus Jääras poolsekstiili Jupiteri ja Uraaniga Sõnnis. Võite nüüd olla küsimuse ees, kas saate koos oma partneriga probleemideta koos töötada. Võiksite mõelda ettevõtte loomisele ning oma oskuste ja organisatoorsete võimete ühendamisele, et saada sellest liidust parim tulemus. Kui tunnete end nüüd ettevõtlikuna, võite mõelda edaspidisele äri alustamisele oma partneri või lähedase sugulasega. Kuid alati tuleb hoolega läbi mõelda kõik võimalikud ettetulevad sellega seonduvad probleemid ning kaaluda, kas see on siiski kõige parem mõte.

23. aprillil särab Roosa täiskuu Skorpionis, tuues pinnale teemad sügavalt juurdunud tõdedest. Võimalik, et avastate endas osi, mis olid uinunud olekus või isegi teile endale varem tundmatud. See, et olete pühendunud seni millelegi, ei tähenda seda, et see on teie jaoks just kõige õigem ning omasem olnud. Ärgem unustagem, et Skorpion on ümberkujunemise ja taassünni sodiaagimärk.

Viimased nädalad on olnud kirglikud tänu retrograadsele Merkuurile, mis viibis teie igapäevaste kohustuste ja režiimide kuuendas majas. Nüüd, kui Merkuuri retrograadsus 25. aprillil lõpeb, võite avastada sujuvama viisi oma igapäevaste ülesannete täitmiseks, ohverdamata rituaale, mis hoiavad teid maandatuna ja hoolitsetuna.

​Lugege oma 2024. aasta aprilli horoskoopi SIIT.

Amburi astroloogiline sümbol 

(23.11–21.12)

Nädal algab, kui Päike Sõnnis ja Pluutoga Veevalajas teeb kvadraadi teie inspiratsiooni majas. Kui olete andnud liiga palju lubadusi, mida te ei suuda täita, võib see teid sel nädalal kummitama hakata. Kui Päike Sõnnis 21. aprillil liitub ilmutusliku Pluutoga, võite avastada, et teil on ainult nii palju aega ja energiat, et täita vaid need ülesanded, mida olete kavatsenud sel nädalal teha. Võib-olla on aeg olla aus selle suhtes, kui palju te tegelikult suudate ning oma lubadused üle vaadata ning planeerida need muule ajale.

Esmaspäeval, 22. aprillil teeb Veenus Jääras poolsekstiili Jupiteri ja Uraaniga Sõnnis. Soodne aeg kasutada tööl võimalust teha ettepanek teha tööd nii, mis aitab säästa kõigi aega ja seni tööprotsessis tekkinud probleemidest vabaneda. Aga seejuures andke inimestele ka aega oma ideed seedida, enne kui asute kogu kontseptsiooni juurde.

Kui 23. aprillil koidab roosa täiskuu, võib see varjatud emotsioonid pinnale tuua, ärgitades kõike endasse kogunenut välja laskma. Igapäevaelus ellujäämiseks on teil olnud vajalik sageli oma tõde maha suruda ja teha oma töid ning tegemisi nii nagu kogu aeg on tehtud. See täiskuu võib kõik kogunenud pinged taas üles tuua ja teil on nüüd võimalus end neist vabastada.

25. aprilliks saab Merkuuri retrograadsus lõpuks lõpu, liikudes otse teie viiendasse lõbustuste majja. See võib värskendada teie inspiratsiooni ja entusiasmi elu vastu. See võib isegi tuua kaasa positiivseid arenguid teie suhetes, eriti kui need on olnud viimasel ajal justkui varjusurmas.

Lugege oma 2024. aasta aprilli horoskoopi SIIT.

Kaljukitse astroloogiline sümbol 
(22.12–19.01)

Nädal algab, kui Päike Sõnnis ja Pluuto Veevalajas teeb kvadraadi teie rahaasjade majas. Olete nüüd valmis oma raha üle kontrolli haarama ja seda tehes hakkate peaaegu kohe nägema võimalusi raha säästmiseks ja lisaraha teenimiseks. Kaljukits, see on hea aeg küsida tagasi raha, mis keegi teile võlgneb ja valmistuda näiteks tööl palgatõusu küsima või tasuvamat tööd otsima. Kui Päike Sõnnis liitub Pluutoga, võite oma suhetes avastada, et kulutate rohkem, kui teil on vaja seda teha, et saavutada rahulolu, mida olete ihaldanud. Ärge alandage ennast lihtsalt selleks, et kellelegi muljet avaldada ja olge ettevaatlik oma pangakonto tühjendamisel lihtsalt meeldiva ajaveetmise huvides.

Esmaspäeval, 22. aprillil teeb Veenus Jääras poolsekstiili Jupiteri ja Uraaniga Sõnnis. Kui otsite sõbrasuhet, on see hea päev seltskondlikul üritusel uute inimestega kohtumiseks. Teie uus tutvus võib tekkida sõpruskonna seast. Kui olete juba suhtes, kaaluge koos kvaliteetaja veetmist.

23. aprilliks võib selguda, et teil tuleb leppida raskete tõdedega, mis on seotud teie seltskonnaeluga. Kui teie kogukonna ja kõrgemate ideaalide 11. majas tõuseb roosa täiskuu, võib see esile tuua ilmutusi selle kohta, kellega koos aega veedate ja kas neil on teie elule positiivne mõju. Võib-olla olete nüüd hoopis valmis looma sidemeid inimestega, kes jagavad teie huve ja hoolivad teie unistustest.

Kui Merkuuri retrograadsus 25. aprillil lõpeb, võib see tuua teieni võimaluse teha oma eraelus suur otsus. Kui olete oma perega võõraks jäänud ning pole omavahel läbi saanud arusaamatuste tõttu, aitab see nihe teil asju selgemalt näha ja senised lahkhelid klaarida.

Lugege oma 2024. aasta aprilli horoskoopi SIIT.


Veevalaja astroloogiline sümbol 

(20.01–18.02)

Nädal algab, kui Päike Sõnnis ja Pluuto teie enda Veevalaja märgis teeb kvadraadi teie enesekindluse majas. Ihkate suuremat turvatunnet ja pereliikmete mõistvat suhtumist. Kui te oma lähedastega pole ammu kohtunud, võite tunda, et tahaksite nendega 21. aprillil koos olla. Kui Päike Sõnnis liitub Pluutoga Veevalajas, paljastab see teie varjatud jõud ja tuletab teile meelde, mis teeb teid selleks, kes te tegelikult olete. Eemaldage endalt kogu surve olla keegi, kes te pole ja olge siis lõpuks see, kes te tegelikult olete.

Esmaspäeval, 22. aprillil teeb Veenus Jääras poolsekstiili Jupiteri ja Uraaniga Sõnnis. Teil võib täna olla väga kiire. Tundub, et kõik vajavad teid ja teie telefon võib terve päeva heliseda või märguannete saabudes piiksuda. Võib ette tulla olukordi, kus tunnete, et teil on vaja joosta korraga kümnes suunas, kuna olete täna väga populaarne ja nõutud. See on hea päev ka meediakampaania käivitamiseks neile, kes seda vajavad.

Roosa täiskuu Skorpionis raputab teid 23. aprillil, tuues teile ilmutuse selle kohta, mida soovite oma karjääris saavutada ja kuidas peaksite end reklaamima. Nüüd on käes aeg näidata maailmale kaarte, mida olete enda teada hoidnud, sest olete lõpuks valmis paljastama selle, mille kallal olete töötanud.

Viimastel nädalatel on Merkuuri retrograadsus muutnud teie suhtlemise kohmakamaks ja tekitanud nii mõnegi arusaamatusest tingitud segase olukorra. Kui see 23. aprillil lõpeb, on teil suurepärane võimalus arusaamatused kõrvaldada ja lõpuks leida õiged sõnad selle jaoks, mida tegelikult soovite öelda.

Lugege oma 2024. aasta aprilli horoskoopi SIIT.

Kalade astroloogiline sümbol

(19.02–20.03)

Nädal algab, kui Päike Sõnnis ja Pluuto Veevalajas teeb kvadraadi teie varjatud talentide majas. Kalad, võite avastada, et olete üsna hea kunsti loomises, pillimängus või videomängus, mis nõuab kiiret reaktsiooni ja probleemide lahendamise oskusi. See võib avada ukse uuele oskusele, mida saate aja jooksul edasi arendada.

Samas tuleks olla ettevaatlik nende suhtes, keda usaldate, sest sel nädalal luuravad teid heatahtliku maski taha varjunud vaenlased. Kui Päike Sõnnis 21. aprillil liitub manipuleeriva Pluutoga, võite avastada end kui nööril kõndimas, kui on vaja oma arvamus välja öelda, ilma et oma salavihkajale kogemata hunnikut laskemoona annaks. Te ei pea kõigile kõike rääkima, eriti juhul, kui keegi saab seda infot teie vastu kasutada.

Esmaspäeval, 22. aprillil teeb Veenus Jääras poolsekstiili Jupiteri ja Uraaniga Sõnnis. Võib-olla otsite midagi, mis aitab teil linnas ringi liikuda. Võite otsida uut autot või elektrilist tõukeratast, mootorratast või elektrijalgratast. Täna on hea päev sõiduki proovisõiduks, kuid ostu sooritamisega võiksite siiski veel paar päeva oodata.

23. aprilliks tuletab roosa täiskuu Skorpionis teile meelde, et selle asemel, et iga pisemgi detail lahti võtta ja igale veale keskenduda, astuge samm tagasi ja vaadake üldpilti. Sel moel on teil sellest palju helgem pilt, nii et andke endale luba uskuda, et kõik saab korda.

Kui olete liigselt kulutanud või leppinud muudatustega, mis tuleb oma finantsharjumustes teha, muutub kõik 25. aprillil, pärast Merkuuri retrograadi lõppu, palju paremini juhitavaks. Võtke need õppetunnid oma südameasjaks, et saaksite vältida tarbetuid oste ja keskenduge oma raha kulutamisel asjadele, mis teile tegelikult vajalikud on.

​Lugege oma 2024. aasta aprilli horoskoopi SIIT.