20.03 –26.03. 2023

Jäära astroloogiline sümbol 

(21.03–19.04)

Esmaspäeval, 20. märtsil teeb Päike Kalades sekstiili Pluutoga Kaljukitses, teie karjäärimajas. Jäär, võib-olla proovite midagi lõpetada ja selle oma tegemist vajavate asjade nimekirjast kiiresti maha tõmmata. Tegu võib olla tähtaja ületanud tööga või on tähtaeg kohe ukse ees ja aeg kaob kiirelt käest. On aeg vaadata, mida saate ära teha ja püüda seda siiski õigeaegselt ja ja korralikult lõpetada.

Noorkuu ühendub teisipäeval, 21. märtsil Päikesega teie enda Jäära tähemärgis, teie juhtimise majas. Nüüd olete valmis tüüri juurde asuma. Jäär, see on hea aeg millegi uue alustamiseks. See võib olla uus projekt, uus töö või uus suhe. Tegemist vajavate asjade loendit vaadates keskendute tõenäoliselt neile, mida saab kiiresti ära teha. Praegu on teil piisavalt energiat, et midagi korda saata.

Loe ka märtsikuu horoskoopi SIIT.

Sõnni astroloogiline sümbol 
(20.04–20.05)

Esmaspäeval, 20. märtsil teeb Päike Kalades sekstiili Pluutoga Kaljukitses, teie hariduse ja katsetamise majas. Sõnn, on võimalik, et valmistute eksamiteks või teete koolis olulist testi. Võite ka sooritada juhieksami. Võib-olla olete lõpetamas veebiõppe programmi või kursust ja esitate tunnistuse saamiseks lõputöö. See on tõenäoliselt millegi lõpuleviimine paljude muude tehtud asjade hulgas teie nimekirjas.

Teisipäeval, 21. märtsil ühendub noorkuu Päikesega Jääras, teie eelmiste elude sidemete majas. Midagi uut võib teile tunduda väga tuttavlikuna. Sõnn, võite tutvuda uue inimesega, kelle puhul teile näib, et olete teda nagu mingil moel varem tundnud. Või siis näete, et uus projekt teie laual on väga sarnane äsja lõpetatud projektiga. Täna võib teie minevik teie juurde tagasi pöörduda.

Loe ka märtsikuu horoskoopi SIIT.

Kaksikute astroloogiline sümbol

(21.05–21.06)

Esmaspäeval, 20. märtsil teeb teeb Päike Kalades sekstiili Pluutoga Kaljukitses, teie ressursside ja investeeringute majas. Võimalik, et vaatate üle oma ettevõtte rahaasju või ostate mõningaid aktsiaid. Või saate juhuslikult teada oma töökohal pakutavatest lisahüvedest, millest teil aimugi polnud. Kui teil on ettevõte, võite alustada oma pensioniplaani või anda töötajatele hüvitisi näiteks preemiate näol. Kaksikud, praegu on teil hea võimalus tulevikku planeerida.

Noorkuu ühendub teisipäeval, 21. märtsil Päikesega Jääras, teie sõpruse majas. Sõpradega kokku saamine võib algatada uue traditsiooni. Kaksikud, on võimalik, et tähistate oma elus midagi olulist ja veedate nii meeldivalt aega, et soovite sellest traditsiooni teha. See võib olla midagi, mis on vaja edaspidi teie ajakavasse lisada, kui soovite selle teoks teha.

Loe ka märtsikuu horoskoopi SIIT.

Vähi astroloogiline sümbol 
(22.06–22.07)

Esmaspäeval, 20. märtsil teeb Päike Kalades sekstiili Pluutoga Kaljukitses, teie partnerlusmajas. Keegi asjatundlik inimene tuleb teile appi. See võib olla mentor või õpetaja, kes on valmis teil käest kinni võtma ja teid samm-sammult juhendama, mida peate tegema. Vähk, see võib olla seotud teie tööga, kuid see võib olla seotud ka mõne hobi või keeruka finantstehinguga. Nüüd saate abi, mida olete otsinud ja vajanud.

Teisipäeval, 21. märtsil ühendub noorkuu Päikesega Jääras, teie karjääri majas. See võib olla teie jaoks uus algus teie töösuhtes. Kui alustasite uut tööd, õpite nüüd uusi asju, kohtute uute inimestega ja loote uue rutiini. Kui töötate endiselt oma praeguses töökohas, võib teil olla näiteks uus ülemus. Vähk, kui teil on ettevõte, kaaluge nüüd uue toote turule toomist.

Loe ka märtsikuu horoskoopi SIIT.

Lõvi astroloogiline sümbol 
(23.07–22.08)

Esmaspäeval, 20. märtsil teeb Päike Kalades sekstiili Pluutoga Kaljukitses, teie rutiinide majas. Täna võiksite mõelda tootlikkuse lihtsustamisele ja tööprotsessi kiirendamisele, mis säästab iga nädal teie aega. Lõvi, see võib viia teid senisest veelgi rohkem aega säästvamate rutiinideni. Varsti olete produktiivsem ja leiate endale rohkem vaba aega. Hoidke silmad lahti, et leida paremaid viise, kuidas täna erinevaid asju teha.

Teisipäeval, 21. märtsil ühendub noorkuu Päikesega Jääras, teie reisimajas. Kui te täna reisima ei lähe, võite seda planeerima hakata. Tegelikult võite planeerida oma reise kogu ülejäänud aastaks. Võite nüüd leida häid pakkumisi ja allahindlusi nii lennukipiletitele, kui ka laevakruiisidele.

Loe ka märtsikuu horoskoopi SIIT.

Neitsi astroloogiline sümbol 

(23.08–22.09)

Esmaspäeval, 20. märtsil teeb Päike Kalades sekstiili Pluutoga Kaljukitses. Neitsi, teis võib suurt huvi äratada keegi, kellega just kohtusite. Tunnete vajadust selle isikuga veel kohtuda ja temaga vestelda, et selgusele jõuda, kas tegu on intelligentse ja teile vaimset huvi pakkuva inimesega.

Noorkuu ühendub teisipäeval, 21. märtsil Päikesega Jääras, teie ressursside majas. Neitsi, võiksite nüüd oma ressurssidele teistmoodi vaadata. Varem võisite olla äärmiselt kokkuhoidlik, sest tulite väga kesistest oludest. Kuid nüüd mõtlete, kui palju ressursse teil tegelikult on, sealhulgas sugulased, sõbrad ja internet. Täna olete loominguline, uuendusmeelne ja lausa julge.

Loe ka märtsikuu horoskoopi SIIT.

Kaalude astroloogiline sümbol 

(23.09–23.10)

Esmaspäeval, 20. märtsil teeb Päike Kalades sekstiili Pluutoga Kaljukitses. Uus teave võib muuta teie elu, kui rakendate seda oma igapäevatöös. Kaalud, see võib olla midagi, mille te oma senisest toitumiskavast või elustiilist välja jätate ning mis toob teile rohkem energiat, kuid vabastab teid ka emotsionaalselt millestki. Täna tehtud väikesel muutusel või uuel harjumusel võib olla suur mõju.

Teisipäeval, 21. märtsil ühendub noorkuu Päikesega Jääras, teie suhete majas. Järgmise paari nädala jooksul võib teil avaneda suurepärane võimalus suhelda inimestega, kes teile huvi pakuvad. Kaalud, see võib olla keegi, kellest saab teie parim sõber. Võite tunda ka vajadust kontakteeruda kellegagi, kellega olete ühenduse ammu kaotanud või kohtuda uute inimestega. Ja kui leiate kellegi, kellest olete intellektuaalselt huvitatud, tehke ise esimene samm.

Loe ka märtsikuu horoskoopi SIIT.

Skorpioni astroloogiline sümbol 

(24.10–21.11)

Esmaspäeval, 20. märtsil teeb Päike Kalades sekstiili Pluutoga Kaljukitses. Skorpion, võite oma uue hobi muuta enda jaoks kinnisideeks. Ükskõik, millega tegelete, olete sellele sedavõrd keskendunud, et teil on raske millelegi muule mõelda.

Teisipäeval, 21. märtsil ühendub noorkuu Päikesega Jääras, teie töömajas. Võite oma töös midagi uut teha. Skorpion, võib-olla töötate inimestega uues töökohas. Kui alustasite üsna hiljuti, võidakse teile anda rohkem kohustusi või lisakohustusi. See on hea aeg alustada oma ettevõtte jaoks uut projekti või alustada tulutoova tegevusega oma põhitöö kõrvalt.

Loe ka märtsikuu horoskoopi SIIT.

Amburi astroloogiline sümbol 
(22.11–21.12)

Esmaspäeval, 20. märtsil teeb Päike Kalades sekstiili Pluutoga Kaljukitses. Täna võite leida end oma kodus rahuliku ja rahulolevana. Näiteks võib teie renoveerimisprojekt lõpuks valmis saada. Kuigi teile meeldib reisida, meeldib teile samavõrd ka kodus olla. Võib-olla mõistate nüüd, kui oluline on teile kodu ja kui palju see teile tegelikult annab.

Teisipäeval, 21. märtsil ühendub noorkuu Päikesega Jääras, teie tutvumismajas. Teil võib avaneda võimalus seikluseks. See ei pruugi olla midagi, mida te plaanisite, kuid äkki leiate, et olete väga huvitatud millestki, mis teile silma jääb. Ambur, see võib teid motiveerida edasi tegutsema.

Loe ka märtsikuu horoskoopi SIIT.

Kaljukitse astroloogiline sümbol 
(22.12–19.01)

Esmaspäeval, 20. märtsil teeb Päike Kalades, teie paberimajanduse majas sekstiili Pluutoga Kaljukitses. Võite tunda end üsna vastutustundlikult, kui kogute kokku kõik oma kviitungid ja paberid, et oma maksud üle vaadata ja vajalikud arved tasuda. Võite palgata ka raamatupidaja, kes vaatab üle teie ettevõtte raamatupidamine. Kaljukits, võiksite üle vaadata ka oma isikut tõendavate dokumentide kehtivusaja ning neid vajadusel uuendada ja seejärel kaaluda kõigi oma oluliste dokumentide turvalisuse tagamiseks tulekindlasse kohta panemist.

Teisipäeval, 21. märtsil ühendub noorkuu Päikesega Jääras, teie kodu- ja peremajas. Kaljukits, on võimalik, et teie koju saabub uus kutsikas või kassipoeg, kes toob majja rõõmu ja väikese kaose. Majas võib ka midagi muud muutuda, mis loob selle justkui uueks ja senisest teistsuguseks. Näiteks ostate uue suure vaiba või vahetate uue vastu välja oma vana, päevinäinud diivani. Soodne aeg oma kodus muutusi teha.

Loe ka märtsikuu horoskoopi SIIT.


Veevalaja astroloogiline sümbol 

(20.01–18.02)

Esmaspäeval, 20. märtsil teeb Päike Kalades, teie rahamajas sekstiili Pluutoga Kaljukitses. Veevalaja, teile võib tekkida võimalus raha teenida. See on väike samm väljapoole teie senist mugavustsooni. Selline energia võimaldab teil soovi korral selle ka vahele jätta, kuid kui teie eesmärk on rohkem raha teenida, on see tõeline võimalus, mida peaksite kaaluma.

Teisipäeval, 21. märtsil ühendub noorkuu Päikesega Jääras, teie naabruskonna ja sugulaste majas. Veevalaja, võite saada näiteks küllakutse oma sugulastelt, kes elavad naaberlinnas või saabub teile ise külla mõni kaugem sugulane. See on ka soodne aeg, mil võite sõbruneda oma naabritega mõnel kogukonna üritusel.

Loe ka märtsikuu horoskoopi SIIT.

Kalade astroloogiline sümbol
(19.02–20.03)

Esmaspäeval, 20. märtsil teeb Päike Kalades, teie füüsiliste võimete majas sekstiili Pluutoga Kaljukitses. Kalad, võite ärgata suurema energiaga ning minna näiteks jõusaali, et tõsta seal tavapärasest suuremaid raskusi. Võite minna hommikul jooksma või olete täna väga produktiivne ning töölt koju jõudes koristate kogu maja ära. Te ei tunne end iga päev nii, kuid täna olete energiast tulvil.

Teisipäeval, 21. märtsil ühendub noorkuu Päikesega Jääras, teie rahamajas. Silmapiiril on uus rahaline võimalus. See on midagi, mida olete otsinud. Kalad, see võib olla seotud ettevõtte, uue töökoha või millegi müügiga, mida olete juba mõnda aega üritanud müüa. Hoidke selle võimaluse suhtes silmad lahti ja kasutage saabuvat soodsat võimalust enda huvides.

Loe ka märtsikuu horoskoopi SIIT.