27.11 – 4.12. 2022

Jäära astroloogiline sümbol 
(21.03–19.04)

Nädal algab, kui Merkuur Amburis, teie uskumuste majas teeb kvinkunksi Uraaniga Sõnnis. Jäär, teil võib täna tekkida väikseid probleeme inimeste jutu uskumisega. Isegi kui teile fakte esitada, te lihtsalt ei usu neid. Võimalik, et soovite kellegi töö uuesti üle kontrollida. Täna olete rohkem kui skeptiline. Te ei suuda lihtsalt kedagi uskuda.

Esmaspäeval, 28. novembril teeb Marss Kaksikutes, teie plaanide ja ideede majas, trigooni Saturniga Veevalajas. Nüüd saate oma kõrgete eesmärkide nimel midagi korda saata, sest teil on jõudu ja pühendumust seda saavutada. Jäär, teie sees on suuri asju teha ihkav vaim, nii et leidke täna aega, et töötada selle kallal, mis on teie jaoks oluline.

Sõnni astroloogiline sümbol 
(20.04–20.05)

Nädal algab, kui Merkuur Amburis, teie ressursside majas teeb kvinkunksi Uraaniga teie enda Sõnni märgis. Kiirus viib lohakuseni ja see on üks põhjusi, miks teie tegevused nii palju aega võtavad. Keegi, kes soovib, et nõustuksite näiteks allkirjastama tähtsaid pabereid või langetaksite olulise otsuse, võib teie kõrval seista ja on juba valmis plahvatama. Aga te teate, kes olete ja teiste virisemine ei pane teid kiiremini tegutsema.

Esmaspäeval, 28. novembril teeb Marss Kaksikutes, teie rahamajas trigooni Saturniga Veevalajas. Nüüd hoiate oma rahaasjadel tähelepanelikult silma peal. Te ei jäta mitte ühtegi pisiasja tähelepanuta. Töökus tuleb kasuks. Täna on teil energiat panna kõik Exceli tabelisse või finantsrakendusse, et jälgida oma kulutusi ja vaadata, kuhu iga sent läheb. Selle käigus võite avastada, kus olete oma raskelt teenitud rahaga liiga kergekäeliselt ümber käinud. Sõnn, teil on täna kontroll ja ülevaade oma rahaasjade üle.

Kaksikute astroloogiline sümbol

(21.05–21.06)

Nädal algab, kui Merkuur Amburis, teie suhete majas teeb kvinkunksi Uraaniga Sõnnis. Täna võib teil lähedastega suheldes tekkida möödarääkimisi ja see võib lõppeda väikese katastroofiga. Võimalik, et teie tähelepanu hajub, kui teised räägivad olulistest asjadest või ilmute kohale valel ajal, vales kohas. Kaksikud, on ka võimalik, et teised ei kuula teie antud tegutsemisjuhiseid õigesti. Esineda võib ka olukordi, kus see, mida arvate teadvat, ei pruugi olla õige, seega kontrollige üksikasjad üle, enne kui jätkate.

Esmaspäeval, 28. novembril teeb Marss teie enda Kaksikute märgis trigooni Saturniga Veevalajas. Täna on teil oma eesmärgid selged ning teil on nende teostamiseks vajalikud oskused ja energia olemas. Kaksikud, teil on piisavalt tugev enesetunnetus, et edasi liikuda. Universum annab teile märku, et käes on aeg sõlmida äritehing, kaaluda uut investeeringut või võtta mingis olukorras juhtohjad enda kätte.

Vähi astroloogiline sümbol 
(22.06–22.07)

Nädal algab, kui Merkuur Amburis, teie töö- ja töökaaslaste majas teeb kvinkunksi Uraaniga Sõnnis. Vähk, teie meeskond võib täna olla kohal vähendatud koosseisus ja see annab teie töö tulemuses tunda. Või on materjalid, millega kavatsesite töötada, näiteks teie teises arvutis ja teil pole seda kaasas. Täna võib toimuda kiire tööplaanide muudatus, mis nõuab paindlikkust.

Esmaspäeval, 28. novembril teeb Marss Kaksikutes, teie intuitsiooni majas trigooni Saturniga Veevalajas. Täna olete intuitiivne, kuid mõnikord on kasulik mõista ka selle mehhanismi või leida viise, kuidas oma võimeid märgata, kasutada ja iseennast rohkem usaldama hakata. Vähk, see võib hõlmata meditatsiooni, automaatkirjutamist, selgeltnägemist või muud. Teil on soovitav täna oma psüühilisi võimeid tõsiselt võtta.

Lõvi astroloogiline sümbol 
(23.07–22.08)

Nädal algab, kui Merkuur Amburis, teie riskide ja seikluste majas teeb kvinkunksi Uraaniga Sõnnis. Täna tunnete, et olete valmis vallutama uue mäe, kuid millisele mäele peaksite ronima? Teil võib tekkida soov tegeleda põhitöö kõrvalt mingi muu, teile lisasissetulekut toova ettevõtmisega. Või teil võib tekkida tugev impulss näiteks keset päeva oma töökohalt lahkuda, et mõne sõbraga kohtuda. Või võite ihaldada õhtusööki džässiklubis. Lõvi, teil on nüüd raske paigal istuda. Kaaluge ikkagi pigem oma pikaajaliste eesmärkide nimel töötamist ja alles seejärel mõelge enda kapriissetele soovidele ning nende täitmisele.

Esmaspäeval, 28. novembril teeb Marss Kaksikutes, teie kogukonna majas trigooni Saturniga Veevalajas. Lõvi, võite sotsiaalmeedia kaudu kokku koguda grupi, kellega koos midagi tegema soovite hakata. Või ehk võtate ühendust naabritega, et saaksite üksteisega rääkida tulevikuplaanidest, millega kõik seotud on.

Neitsi astroloogiline sümbol 
(23.08–22.09)

Nädal algab, kui Merkuur Amburis, teie elumajas, teeb kvinkunksi Uraaniga Sõnnis. Täna pühendute võib-olla oma kodu remondile. See võib hõlmata käiku tööriistapoodi või mõnda ehituspoodi. Neitsi, otsite võib-olla mutrivõtit või otsite veebist infot, kuidas garaažiukseavajat vahetada. Ükskõik, mis plaanid teil täna olid, need võivad viltu minna, sest midagi teie kodus vajab teie kohest tähelepanu.

Esmaspäeval, 28. novembril teeb Marss Kaksikutes, teie karjääri majas trigooni Saturniga Veevalajas. Täna võite saada tunnustuse hästi tehtud töö eest. See võib tulla kelleltki, kes on ettevõttes üsna kõrgel kohal ning kes on teie head tööd märganud. Olete täna positiivse tähelepanu keskpunktis.

Kaalude astroloogiline sümbol 
(23.09–23.10)

Nädal algab, kui Merkuur Amburis, teie suhtlusmajas teeb kvinkunksi Uraaniga Sõnnis. Suhtlemisega tuleb täna üsna ettevaatlik olla. Kaalud, täna on üsna lihtne tekkima võimalus, et teie käsi võib vääratada ja saata ära teksti, millesse automaatkorrektuur on lisanud värvikaid sõnu. Või pärast seda, kui arvasite, et olete telefoni hargile pannud, kuuleb teine veel liinil olev isik teie filtreerimata kommentaare. Täna võib tekkida kommunikatsioonihäire, mis nõuab enda öeldu selgitamist.

Esmaspäeval, 28. novembril teeb Marss Kaksikutes, teie haridusmajas trigooni Saturniga Veevalajas. Kui teil on tähtajaks vaja näiteks kursusetöö teha või teil on vaja mingi sõnavõtt ette valmistada, on see teie päev. Kaalud, teil on praegu hea eeldus raske tööga edukalt hakkama saada. See ei pruugi tähendada, et te tingimata tahate seda teha, kuid energiad on selleks soodsad, et teid aidata. Lülitage telefon välja ja avage raamatud. Täna on teil võimalus teha suuri edusamme.

Skorpioni astroloogiline sümbol 

(24.10–21.11)

Nädal algab, kui Merkuur Amburis, teie rahamajas teeb kvinkunksi Uraaniga Sõnnis. Midagi, mida soovite, pole õige hinnaga või võib-olla on see õige hinnaga, kuid poest on see kaup otsas. Skorpion, võib-olla peate lahkuma tühjade kätega. Kuid see võib olla ka märk sellest, et see pole koht, kuhu teie raha peaks minema. Enne ostu sooritamist astuge täna samm tagasi ja mõelge, kas teil seda asja või eset ikka tegelikult ka vaja on.

Esmaspäeval, 28. novembril teeb Marss Kaksikutes, teie võimu- ja kontrolli majas trigooni Saturniga Veevalajas. Täna võite olla väga teadlik sellest, kellel on mingis olukorras võim. Ja siin kasutate oma Skorpionile omast sisemist võimet nihutada jõudu teile soodsas suunas. Kui tunnete, et olete mingi olukorras nurka surutud või teil on piiratud võimalused, on aeg mõelda loovalt. Küsige endalt, mis juhtuks, kui teeksite vastupidist sellele, mida teilt oodatakse või kui te üldse lahkuksite sellest olukorrast. Skorpion, varsti nihkub jõud teie kasuks.

Amburi astroloogiline sümbol 
(22.11–21.12)

Nädal algab, kui Merkuur Amburis, teie kindlusmajas teeb kvinkunksi Uraaniga Sõnnis. Täna võite olla veidi närvis, sest kõigi pilgud on teile suunatud. Võite avalikult esineda kõnega, laulda või esineda näidendis. Olete nüüd seiklushimuline. Tunnistage endale oma hirme, võtke need omaks ja ületage need ning nautige pingevabalt aega.

Esmaspäeval, 28. novembril teeb Marss Kaksikutes, teie partnerluste majas trigooni Saturniga Veevalajas. Täna võite kellegagi kohtuda ja olla üksteisele suureks abiks. Võimalik, et see isik on valmis teid õpetama ja teie olete valmis teda aitama selles, mida ta oma ettevõttes teha üritab. Või kohtute sõbraga, et välja mõelda ja arutleda, kuidas endale veebisaiti luua või puitpõrandat paigaldada. Täna saavutate rohkem edu, kui töötate meeskonnana.

Kaljukitse astroloogiline sümbol 
(22.12–19.01)

Nädal algab, kui Merkuur Amburis, teie puhke- ja taastumismajas teeb kvinkunksi Uraaniga Sõnnis. Parim viis rohkem puhata on muuta oma magamiskorraldust. Kaljukits, on aeg mõelda sellistele asjadele, nagu näiteks pimendavate kardinate hankimine, kui tänavavalgutus tuppa paistab, palju varem magamaminek, või magamistoast elektrooniliste seadmete eemaldamine. Kui olete seni end väsinuna tundnud, siis võib juhtuda, et kui teete midagi teisiti, saate paremini end väljapuhata.

Esmaspäeval, 28. novembril teeb Marss Kaksikutes, teie töörutiinide majas trigooni Saturniga Veevalajas. Te võite täna olla tohutult produktiivne. Näib, et täidate paljusid oma nimekirjas olevaid projekte või ülesandeid palju kiiremini, kui arvasite võimalikuks. Viivitused on kadunud. Kaljukits, te tunnete nüüd, et teate täpselt, mida teha ja kuidas seda teha. Ja teil on täna energiat seda kõike ka teha.


Veevalaja astroloogiline sümbol 

(20.01–18.02)

Nädal algab, kui Merkuur Amburis, teie tehnikamajas teeb kvinkunksi Uraaniga Sõnnis. Tundub, et asjad täna ei tööta. On võimalik, et hiljutine voolukõikumine lõi teie arvuti rivist välja või te ei leia näiteks WiFi-signaali. Ja telefoni kukkumisest tekkinud mõra telefoni ekraanil on nii häiriv, et tähti on raske eristada. Veevalaja, peate võib-olla hankima uue seadme või laskma seda parandada.

Esmaspäeval, 28. novembril teeb Marss Kaksikutes, teie seiklus- ja riskimiste majas trigooni Saturniga teie enda Veevalaja märgis. Täna võiksite kaaluda oma elus olulist muudatust. Otsite rohkem vabadust ja seiklusi. Võib-olla mõtlete selle üle, milliseid sildu oma elus põletada. Veevalaja, see võib tähendada töölt puhkuse võtmist, paarisuhtes lahutuse alustamist või väljamõtlemist, kuidas saaksite veeta üksi kuu aega nii, et tõesti puhkate. Täna vaatate läbi võimalusi.

Kalade astroloogiline sümbol
(19.02–20.03)

Nädal algab, kui Merkuur Amburis, teie mainemajas teeb kvinkunksi Uraaniga Sõnnis. Olge täna sotsiaalmeedias suheldes eriti ettevaatlik. Väga lihtne on jagada midagi, mille päritolu või info õigsus on küsitav. Või võite kommenteerida negatiivselt mõne sõbra postitust, mõistmata, et ta on just hiljuti kannatanud. Kalad, praegu on hea aeg enne millegi postitamist kasvõi kolm korda kõik üle kontrollida.

Esmaspäeval, 28. novembril Marss Kaksikutes, teie perekonna majas trigooni Saturniga Veevalajas. Täna võite pidada tõsist ja kasulikku vestlust mõne pereliikmega. Kalad, võite kohtuda silmast silma ja pidada maha usaldusliku vestluse. Tunnete justkui intuitiivselt, mis tunne on olla tema nahas ja näha maailma tema vaatenurgast. Olenemata sellest, kui kaua olete olnud üksteisest võõrdunud, võite täna saavutada taas kaotatud läheduse ja teineteisemõistmise.