16.01 – 23.01. 2022

Jäära astroloogiline sümbol 
(21.03–19.04)

Sel nädalal toote oma ellu veidi põnevust. Jäär, olete väikeseks seikluseks valmis.

Nädal algab pühapäeval, 16. jaanuaril, kui Päike  Kaljukitses loob ühenduse Pluutoga teie aja ja ajamõõtmise majas. Nüüd, uuel aastal, mõtlete sellele, kuidas teie elu möödub. Jäär, võite olla ummikus ja alluda samadele korduvatele rutiinidele. Kuid tõenäoliselt armastate elus vaheldust. Võtke oma kalender juba täna välja ja planeerige uusi ja põnevaid tegevusi. Võtke 2022. aastast maksimum.

Esmaspäeval, 17. jaanuaril teeb teie karjäärimajas Kaljukitses retrograadne Veenus poolsekstiili Saturniga Veevalajas, teie tehnikamajas. Täna võite maadelda tarkvaraga, mis väidetavalt on kasutajasõbralik, kuid pigem on see tegelikult kasutajale ebamugav. See võib olla uus tarkvaraplatvorm, mida teie ettevõte kasutab, või programm, mida proovite oma ettevõttesse integreerida. Peate leidma piisavalt kannatlikkust, et sellest üle saada. Sellise energia tõttu võib teil tekkida kiusatus kasutada sülearvutit lendava taldrikuna. Ja keegi ei süüdistaks teid selles üldse.

Sõnni astroloogiline sümbol 
(20.04–20.05)

Sel nädalal lihvite oma oskusi. Sõnn, teil on suurepärased võimed.

Nädal algab pühapäeval, 16. jaanuaril, kui Päike  Kaljukitses loob ühenduse Pluutoga teie hariduse ja ideede majas. Võib-olla lähete tagasi kooli, lubades oma õpingutega sammu pidada. Olete entusiastlik õppima midagi praktilist, mis võiks teile tulevikus raha teenida. Võimalik, et täiendate oma Photoshopi oskusi, redigeerite videoid või teete muusikat. Sõnn, see kõik taandub sellele, et olete nii hea, et nad ei saa teid ignoreerida. Kõik nõuab kannatlikkust ja harjutamist, ning nee on need kaks asja, milles te, Sõnn, silma paistate.

Esmaspäeval, 17. jaanuaril teeb retrograadne Veenus teie reisimajas Kaljukitses poolsekstiili Saturniga Veevalajas, teie karjäärimajas. Sõnn, peate võib-olla töö tõttu reisima. Järsku on teil ees võimalus oodata turvatsoonis, süüa lennufirma toitu või rentida auto. Mõte mugavast kodukontorist lahkumisest võib teid ärritada. Hea mõte võib nüüd olla ka pöörduda oma ülemuse poole ja uurida, kas saate oma tööalase tuleviku üle arutleda.

Kaksikute astroloogiline sümbol

(21.05–21.06)

Sel nädalal vaatate üle ääre. Kaksikud, võite millessegi hüpata.

Nädal algab pühapäeval, 16. jaanuaril, kui Päike Kaljukitses teeb ühenduse Pluutoga teie investeeringute majas. Võib-olla vaatate oma investeerimisportfelli ja mõtlete, kuidas saaksite seda suurendada. Kaksikud, võite kaaluda riskantsemaid pakkumisi ja investeeringuid, mida te tavaliselt ei teeks. Mõtlete kastist väljapoole. Veenduge, et kaalute oma isiklikku riskitaluvust ja oma pere riskitaluvust, enne kui panete kõik oma raha mängu.

Esmaspäeval, 17. jaanuaril teeb retrograadne Veenus Kaljukitses, teie intiimsuse majas poolsekstiili Saturniga Veevalajas, teie geograafiamajas. Täna võivad need, kes kaugsuhtes, luua oma kallimaga kuuma liini. Romantilised sõnad läbivad telefoniliine või avalduvad tekstides ja sõnumites. Täna, Kaksikud, võite olla küll oma kallimast sadade või tuhandete  kilomeetrite kaugusel, kuid ometi olete temaga intiimses ühenduses.

Vähi astroloogiline sümbol 
(22.06–22.07)

Sel nädalal võite oma suhtes muutusi teha. Vähk, need muutused võivad tuua häid tulemusi.

Nädal algab pühapäeval, 16. jaanuaril, kui Päike Kaljukitses, teie suhete majas teeb ühenduse Pluutoga. Teil on nüüd soov suhet muuta. Võimalik, et käite kohtamas ja soovite olla eksklusiivne või soovite suhteid püsivamaks muuta. Kui olete väljakujunenud partnerluses, soovite võib-olla sellele teise suuna anda. Vähk, kaaluge olukorrast lahkumist või nõustamise otsimist, kui suhte dünaamika pole teile kahe jaoks parim.

Esmaspäeval, 17. jaanuaril teeb retrograadne Veenus Kaljukitses, teie töö- ja eraelu tasakaalu majas poolsekstiili Saturniga Veevalajas teie võlgade majas. Täna võite pidevast raha tagaajamisest väsinud olla. Võib-olla unistate elust, kus te ei pea kunagi muretsema arvete maksmise pärast. Vähk, vaadates sissepoole, võite leida õnne ja tänulikkust sellest, mis teil on. See avaldub siis väliselt selles, kuidas te elate ja mida soovite omandada. Kasvate sel nädalal vaimselt.

Lõvi astroloogiline sümbol 
(23.07–22.08)

Sel nädalal võite oma elu täielikult muuta. Lõvi, muudate end täielikult.

Nädal algab pühapäeval, 16. jaanuaril, kui Päike Kaljukitses loob ühenduse Pluutoga teie rutiinide ja igapäevaelu majas. Nüüd on teil käsil missioon oma harjumusi muuta või kogu oma igapäevast rutiini uuendada. Võib-olla koristate kööki ja eemaldate rämpstoidu. Võib-olla ärkate kell 4 hommikul, et saaksite enne tööd mediteerida ja jõusaali minna. Lõvi, teil on nüüd võimalus keskenduda oma elu paremaks muutmisele. Selle võimsa aspekti abil saate lihtsalt mõnest halvast harjumusest üle ja selle oma elust kõrvaldada.

Esmaspäeval, 17. jaanuaril teeb retrograadne Veenus Kaljukitses, teie töömajas poolsekstiili Saturniga Veevalajas, teie suhete majas. Nüüd olete justkui pöördes. Mõelge, kui palju parem oleks teie suhe, kui te sellesse teisiti suhtuksite ning pöörake sellele kogu oma tähelepanu. Lõvi, võiksite vaadata, kuidas saaksite olla tõelised partnerid, üksteist tõeliselt toetades – see võib teile kahele energiat anda. Oleks tore, kui mõlemad läheksite nende muudatustega kaasa. Kuid isegi kui teine seda ei tee, võite selle ise algatada. Alustage oma suhte nihutamist positiivsemas suunas.

Neitsi astroloogiline sümbol 
(23.08–22.09)

Sel nädalal võivad suhtes toimuda meeldivad muutused. Neitsi, uurite enda teist poolt.

Nädal algab pühapäeval, 16. jaanuaril, kui Päike Kaljukitses, teie romantika ja riskimise majas loob ühenduse Pluutoga. Täna võite loobuda oma tavapärasest ettevaatlikkusest, et asuda romantilistesse suhetesse. Neitsi, olete maamärk ja seetõttu sensuaalne ning reageerite füüsilisele puudutusele. Veetke enda ja oma kallimaga romantiliselt aega, isegi kui viibite ebatavalises kohas. Neitsi, võiksite olla üsna seikluslikud maja teises toas või täiesti uues kohas. Armatsemisega katsetamine võib teie intiimsuhteid täielikult muuta.

Esmaspäeval, 17. jaanuaril teeb retrograadne Veenus Kaljukitses, teie naudingute majas poolsekstiili Saturniga Veevalajas, teie töömajas. Plaanid muutuvad täna ootamatult. Planeeritud tegevused lähevad sassi ja see võib teid ärritada rohkem kui miski muu. Tänase päeva üheks suurimaks probleemiks võib olla ebamäärasus, mis ja millal juhtuma hakkab. Teised hakkavad soovitama asjade tegemiseks teistsuguseid aegu, kui kokku lepitud või neid edasi lükkama, sest ei suuda vajalikult pühenduda. Võimalik, et peate ennast maksma panema ja otsustama, mis juhtuma hakkab.

Kaalude astroloogiline sümbol 
(23.09–23.10)

Sel nädalal saava paljud asjad teile selgemaks. Kaalud, teil on olemas tegutsemiseks vajalik teave.

Nädal algab pühapäeval, 16. jaanuaril, kui Päike Kaljukitses, teie elumajas loob ühenduse Pluutoga. Täna võite otsustada, et kavatsete kolida. Kaalud, te ei tea mitu nädalat või kuud see aega võtab, kuid nüüd, kui olete oma otsuse teinud, on teil kriteeriumid muude valikute tegemiseks. Teate, kas osta uus diivan või võtta endale lemmikloom. Kuigi ükski neist kohustustest pole kivisse raiutud, pole see päev mõeldud edasi-tagasi sahmimiseks. Kui teil on täna kindel plaan muutusteks olemas, saab teie elutee tuleviku suhtes palju selgemaks.

Esmaspäeval, 17. jaanuaril teeb retrograadne Veenus Kaljukitses, teie vundamentide majas poolsekstiili Saturniga Veevalajas, teie riskantsete investeeringute ja hasartmängude majas. Täna on teil kiusatus teha rahaline tehing suurt finantstulu tõotavasse investeeringusse. Kahjuks on see pettumust valmistav aspekt. Võib-olla on teil parem täna siiski parem “ei” öelda, kui kangekaelselt edasi liikuda.

Skorpioni astroloogiline sümbol 

(24.10–21.11)

Sel nädalal muudab suhtluses mõne sõna muutmine kõike. Skorpion, leiate oma jõu.

Nädal algab pühapäeval, 16. jaanuaril, kui Päike Kaljukitses loob ühenduse Pluutoga teie suhtlusmajas. See, kuidas suhtlete teistega – ja eriti iseendaga – on võtmeks, et saada kõike, mida soovite. Kui tundub, et teie ja teie eesmärkide vahel on liiga palju ruumi, muutke oma sõnavara. Pluuto muudab elu, tuues midagi käegakatsutavat, nii et nüüd on aeg eemaldada lüüasaamist soosiv mõtlemine. Skorpion, hindate tõde. Olge enda suhtes otsekohene ja seejärel kaaluge radikaalset ausust oma partneri, pere ja sõpradega. Läbimurre võib olla silmapiiril.

Esmaspäeval, 17. jaanuaril teeb retrograadne Veenus Kaljukitses, teie transpordimajas poolsekstiili Saturniga Veevalajas, teie peremajas. Teil võib täna olla probleeme autoga, kuid keegi perekonnast tuleb teile appi. Või ehk on teil vaja mõni oma pereliige või tuttav kuskile toimetada. Olete keskendunud jõudmisele punktist A punkti B. Skorpion, see võib olla päev, mil annate oma sõiduki lapsele kasutada, kes on hiljuti saanud juhiloa. Nüüd võib olla selge, et teil on vaja uus auto osta.

Amburi astroloogiline sümbol 
(22.11–21.12)

Sel nädalal, Ambur, võite leida tee külluse poole.

Nädal algab pühapäeval, 16. jaanuaril, kui Päike Kaljukitses, teie rahaasjade majas loob ühenduse Pluutoga. Teate edu valemit: teenige rohkem, kulutage vähem – ja saabub küllus. Täna seadke end rikkuse teele. Jälgige igapäevaselt ostetud triviaalseid esemeid. Ambur, see võib tähendada endale lõunasöögi kodust kaasa võtmist või eelmise päeva toidujääkidest toidu valmistamist. Täna näitate oma otsusekindlust.

Esmaspäeval, 17. jaanuaril teeb retrograadne Veenus Kaljukitses, teie enesehinnangu majas poolsekstiili Saturniga Veevalajas,  teie enesesse süüvimise ja vestluse majas. Võimalik, et miski häirib teie enesekindlust ja edasimineku energiat. Ambur, korrastage sisemine segadus. See võib tähendada endale ammu tehtud vea andeksandmist või vihast lahti laskmist. Need asjad võtavad märkimisväärse osa teie ajast ja energiast, kuid seda saab muuta. Otsustage täna olla enda vastu lahke ja tunnistada, et väärite teiste armastust ja lahkust. See aitab teil meelitada ligi inimesi, kes neid omadusi demonstreerivad.

Kaljukitse astroloogiline sümbol 
(22.12–19.01)

Sel nädalal tunnete ära, kes olete. Kaljukits, olete austust väärt.

Nädal algab pühapäeval, 16. jaanuaril, kui Päike  Kaljukitses, teie enesekindluse majas loob ühenduse Pluutoga. Alanud aastal vaadake oma ülesehitatud elu. Olete läbinud palju tippe ja orge, häid ja halbu aegu ning kogu selle aja olete olnud püsiv. Nüüd saate kõhklustest lahti lasta ja end kahtlustest vabastada. On aeg mõista, et olete probleemide lahendaja, viljakas ja tark. Olete tähelepanelik ja tegutsete läbimõeldult, olles ka vajadusel skeptiline. On aeg ennast usaldada.

Esmaspäeval, 17. jaanuaril teeb teie enda Kaljukitse tähemärgis retrograadne Veenus poolsekstiili Saturniga Veevalajas, teie rahamajas. Võib-olla mõtlete oma välimuse muutmisele. Kaljukits, võite soovida näiteks oma hambaid valgendada, uue soengu teha või uuendada oma garderoobi. Õnneks on see mõneti ärritav aspekt, sest asjad võivad maksta rohkem kui ootate ja pakkuda vähem rahulolu, kui lootsite. Kaaluge siiski täna isiklike muudatuste vahelejätmist.

Veevalaja astroloogiline sümbol 
(20.01–18.02)

Sel nädalal avastate peidetud talendi. Veevalaja, head asjad juhtuvad siis, kui pühendud asjadele tipptasemel.

Nädal algab pühapäeval, 16. jaanuaril, kui Päike Kaljukitses teie varjatud talentide majas loob ühenduse Pluutoga. Tihti öeldakse, et kui teil on millegi vastu huvi, on teil selleks annet. Kuid võib-olla pole te kindel, kas soovite end lõplikult millegagi siduda. Võib-olla võtate ette lühiajalisi projekte, selle asemel, et viia ellu oma edasiliikumise plaani. Võib-olla otsite kindlustunnet ja leiate ainult skeptitsismi. Veevalaja, mõtlete sageli nii kaugele ja kastist välja, et inimesed ei saa aru, kust te tulete. Kuid teil on võime näha edasisi suundumusi. On aeg seda jõudu rakendada.

Esmaspäeval, 17. jaanuaril teeb retrograadne Veenus Kaljukitses, teie puhke- ja taastumismajas poolsekstiili Saturniga teie enda Veevalaja  märgis. Täna võiksite uurida und soodustavaid vahendeid, nagu pimendavad kardinad või parem padi. Veevalaja, võib-olla kaalute kahes etapis magamist. Kui ärkate keset ööd, tõuske üles ja töötage oma ettevõtte või romaani kallal või harjutage programmeerimist. Ja õhtul võiksite jälle varem puhkama minna.

Kalade astroloogiline sümbol
(19.02–20.03)

Sel nädalal toovad edu kannatlikkus ja visadus. Kalad, teil on salajane valem.

Nädal algab pühapäeval, 16. jaanuaril, kui Päike Kaljukitses, teie tulevikumajas loob ühenduse Pluutoga. Kas olete kuulnud Stanfordi vahukommi katsest? See on test, kus katsealustest lastele jäetakse üks vahukomm ja neile öeldakse, et kui nad ootavad selle söömisega, teenivad nad teise vahukommi. Lastest, kes ootasid, said väga osavad täiskasvanud. Kalad, küsige oma tulevase mina käest, mida peaksite täna tegema. Kui mõtlete nii kaugelenägelikult, muutub teie tee eduni selgeks ja lihtsaks. Tegelikult muutub see lausa kiirteeks.

Esmaspäeval, 17. jaanuaril teeb teie sõpruskonna majas Kaljukitses retrograadne Veenus poolsekstiili Saturniga Veevalajas, teie varjatud probleemide majas. Võite mõne sõbra kohta midagi konfidentsiaalset teada saada. See võib juhtuda kogemata ja nüüd paluvad nad teid seda saladust hoida. Veelgi tõenäolisem on, et nad ei tea, et teie teate. Kalad, olete hea sõber, kuid võite mõelda, kas on mõistlik see info enda teada jätta.