Päike lahkub Veevalajast 17. või 18. veebruar ja siseneb Kaladesse 19. või 20. Veebruaril. Kui olete sündinud 17. veebruar, siis olete veel Veevalaja, 20. veebruaril aga juba Kalad. Innovatsioon ja edasiliikumise hoog kohtub loovuse ja kõhklustega.

Veevalaja ja Kalade vahetusperiood tekitab palju segadust. Uraan annab sellesse kooslusse omalt poolt pingelisuse ja ekstsentrilisuse ning Neptuun tõukab teid eksima pettekujutlustesse. Sel ajal sündinud inimestel võib olla väga fantaasiarikas elu või nad igatsevad sellise elu järele.

15., 16., 17. ja 18 veebruar Kalade mõjutustega Veevalaja

Iseseisvus on Veevalajale iseloomulik ja Kalad, kes on müstilised, tujukad ning armastavad privaatsust, ujuvad Veevalaja mõjus. See võib kaasa tuua kahjuks enesehävituslikke kalduvusi, mis ei pruugi alati hästi lõppeda.

Te tunnete end siis hästi, kui kõikjal teie ümber valitseb õiglus. Teiste abistamine on selle õigluse tagajärg.

Teie keevaline pool seisneb selles, et suudate segadust külvata siis, kui see teile tundub kohase või õigustatuna. Mõned isiksused, kes sel ajal on sündinud, leiavad justkui ise lõkkele puhutud segadusest ning sellest tekkinud kaosest õndsust. Vahel oleks vaja õhutada hoopis inimesi järele mõtlema, mida nad mõtlematusest teiste õhutusel korda saadavad.

Ükskõik kelle, kasvõi saatana kummardamine on ka paljudele sel ajal sündinutele omane. Kalade mõjutustel tunnete sageli puudustkannatavatele inimestele kaasa ning veevalajalik uudisihimu paneb teid mõtisklema inimeste väärtushinnangute ja ajendite üle. Tänu sellisele uudishimule on teil palju sõpru erinevatelt elualadelt.

19. ja 20. veebruar – Veevalaja ja Kalade piiripäevad

Üks osa teist on luuletaja, teine mässaja. Olete isepäine, aga tundlik ning oma tegude tagajärgede suhtes käitute sageli hoolimatult. Õhuelement annab teile hea suhtlemisoskuse, kuid Kalade mõjutusel pole see suhtlus sõnaline. Pigem on see näiteks luuleline või muusikaline.

Sel aja sündinutele on omane töötamine loovate inimestega. Võite olla iseõppija ning jõuda alal, mida harrastate, tippu. Selleks huvialaks võib olla näiteks fotograafia või kunst. Kuigi te ise ei pruugi seda endale teadvustada, olete teiste silmis äärmiselt andekad.

Olete veevalajalikult vabadusjanulised, kuid võite nautida töötamist näiteks kõrge stressitasemega töökohal. Olete inimsõbralikud ja käitute kõigi teistega väga lahkelt. Võite kaasa lüüa vabatahtlikutöös lihtsalt selle pärast, et teile meeldivad üllad eesmärgid.

Kui tahate oma täit potentsiaali kasutada, peate võtma aega, et oma loomingulise poolega tegeleda saaksite. Isegi siis, kui olete arst, kohtunik või pankur, vajab teie loomingulisus väljapääsu. Veevalajale omane verbaalne suhtlemine ei suuda summutada Kalade suhtlemisvõimet ilma sõnadeta, lausete ja lõikudeta.

21., 22., 23. ja 24. veebruar – Veevalaja mõjutustega Kalad

Veevalaja idealism ja Kalade tundlikkus sulanduvad sel ajal sündinud inimestes harmooniliselt. Taotlete harmooniat, kuid te ei raatsi loobuda ka teisest, mässajalikust poolest. Teie selgelt väljakujunenud maailmapilt erineb teist varem sündinud Kalade omast ning te armastate tekitada segadust, pannes asjad omatahtsi liikuma. Selle juures on teil abiks Veevalajalt saadud mõjutused, mis teisi Kalasid ehmuma panevad.

Kalad kipuvad nautima olukordi, kus nad saavad mingi reaalse või kujuteldava lugupidamisavalduse tagajärjel õnnetuks ning püüdes seeläbi saavutada inimeste kaastunnet. Nad on ka teiste suhtes ülitundlikud ning Veevalaja mõju toimib nende jaoks sageli nagu narkoos.

Te ise ei taju seda, aga näite inimestele isiksusena, kellel on olemas ettekujutus oma soovidest ja olemusest. Maailma toimimismehhanismid saavad teile vahel alles siis selgeks, kui tutvute ja uurite lähemalt mõnda teist kultuuri.

Kalad muretsevad elus mitte eriti hästi hakkama saavate inimeste pärast, Veevalaja aga mõjutab teid olukorra parandamiseks midagi tegema. Olete seetõttu rohkem tegutsema suunatud kui teised Kalad. Endamisi eelistate konfliktsetele inimestele ja situatsioonidele rahu ja vaikust.

Kui teie elus esineb perioode, kus tunnete tõmmet enesehävituslike ja süngete inimeste poole või selliste käitumismallide poole, siis pidage meeles, et varem või hiljem kasvate sellest välja. Teie duaalne loomus võib tekitada teie psüühikas tõelise lõhe, kuid kui olete oma parimas vormis, saate hakkama peaaegu kõigega. Suurimaks väljakutseks on teile see, kuidas hakkama saada asjade edasilükkamisega, millel on teile halvav mõju.

Kõrge energiatasemega aeg aastas, kus teie ettevõtmised õnnestuvad ja arenevad: 15.–23. jaanuar, 17.–23. aprill, 18.–23. juuni, 18.–24. september, 17. –23. detsember.

Aeg aastas, mil teie enesekindlus ja otsustusvõime on ohustatud ja varjutatud: 18.–25. mai, 18.–25. august, 18.–24. oktoober.