Nimenumber 11
Nimenumber 11 omajad on oma olemuselt justkui spirituaalsete ja esoteeriliste teadmiste edastajad.

Nimenumber 11 omanikud soovivad inimkonda teenida ja neile midagi anda. Nad on oma olemuselt justkui spirituaalsete ja esoteeriliste teadmiste edastajad.

Paljud neist võivad avastada, et leiavad end mingil eluetapil tegelemas millegi religioosse või spirituaalsega. Number 11 inimesed tunnevad end õige paremini ja on õnnelikud siis, kui saavad  esoteerilise teabe, mis muidu jääks paljude eest varjule, jagamisega tegeleda. Nad võivad vaimustuda kas astroloogiast, saatuse ennustamisest kaartidega või feng shui õpetusest ning sellest, et saavad selle teiste inimesteni tuua.

Nimenumbriga 11 inimestel on sünnipärane oskus ja jõud tuua inimeste elus esile muutusi. Nad on teadlikud maailmas toimivatest kosmilisest jõududest ning nende kõrgeim ülesanne on ka teisi juhtida valgustumise poole.

nimenumber 22
Number 22 inimestel on tugev sisemine teadmine, kuidas oma võimast mõttejõudu kasutada nii, et sellest saaksid võimalikult paljud kasu.

Nimenumber 22 omanikud võivad olla suutelised mõjutama teisi maailma muutma. Tavaliselt püüavad nad maailma kõigi jaoks paremaks paigaks teha. Kui see neil õnnestub, on nad õnnelikud ja rahulolevad.

Number 22 on Hiina numeroloogias peetud kas väga positiivseks või väga negatiivseks arvuks. Number 22 inimesed on võimelised mõjutama näiteks mõne maailma juhtfiguuri teadvust nii, et elu muutub paljude jaoks paremaks. Nimenumber 22 omanikke võib kohata seega nii majanduse-, sotsiaal- või keskkonnaalaste projektidega tegelejate ja otsustajate hulgas.

Number 22 inimestel on tugev sisemine teadmine, kuidas oma võimast mõttejõudu kasutada nii, et sellest saaksid võimalikult paljud kasu. Nimenumber 22 kandjaid võib isegi maagideks nimetada, kes toovad argiellu kõrgeid ideaale.

Kui kuulute ka ise number 22 inimeste hulka, püüdke kasutada oma mõttejõudu, et viia ellu paljude elusaatuse paranemine.