Kaljukitse mõju lõpeb olenevalt aastast kas 20. või 21. jaanuar. Kui olete sündinud kas 18. või 19. jaanuar, siis on teil juba Veevalaja mõjutused. 22. jaanuaril või hiljem sündinud inimesed on kohusetundlikumad kui tavalised Veevalajad. 20. ja 21. jaanuaril sündinud tunnevad end sageli  kõhklevana kontrollist loobumise ja juhtimisvajaduse vahel.

Veevalaja ja Kaljukitse kohtudes saavad kokku süngus ja mängulisus. Samaaegselt näha nii ette kui taha tundub paljudele võimatu, kuid neil kuupäevadel sündinud inimestel oleks justkui silmad ka seljataga.

19. ja 20. jaanuar – Kaljukitse ja Veevalaja piiripäevad

Teil on soov liikuda ühe inimese juurest teise juurde või ühe projekti juurest teise juurde ning see võib teist jätta heitliku mulje. Teie alalhoiuinstinkt põhineb tundel, et kui miski ei tööta, püüate olukorda siiski parandada ja liigute edasi. See võib olla teie tugevus, eriti kui juhtute olema juhtival positsioonil, kus peate kiireid otsuseid langetama ning neid ka enne läbi mõtlema.

Kui tunnete tõmmet ekstreemseteks seiklusteks ja teile meeldib end proovile panna, olete oma sünniajaga suurepäraselt häälestunud. Kui teil on soov maailma muuta ja seda samal ajal seda ka täiel rinnal nautida, olete Kaljukitse ja Veevalaja olemusest täiesti õigesti aru saanud. Ja kui teie arusaamad erinevad enamike arusaamadest ning kipute teistest sammu võrra eespool olema, siis nautige seda. Teised saavad vaid vaadata, kuidas Kaljukits Veevalajaga tantsib ning teistele teed näitab.

21., 22., 23. ja 24. jaanuar – Kaljukitse mõjutustega Veevalaja

Sel ajal sündinud inimesed on võitlushimulised idealistid, kuid oma praktilisi muresid nad eirata ei suuda.

Teie emotsionaalne tugevus võib tekitada teis tunde nagu elu oleks teie jaoks ilma võitlusmomendita liiga igav. Veevalajalik pool nõuab pidevat suhtlemist inimestega, aga Kaljukits aega info töötlemiseks ja omas rütmis töötamiseks. Mõlemad märgid kalduvad iseseisvusele. Teil on ka tavaks kõike dramatiseerida, aga samas omate suurepärast suhtlemisoskust, kui on vaja keerulisi probleeme lahendada. Piiratud peresuhtes kipute võtma tõrkuvat positsiooni.

Ihalete vabadust ja teie ellu kuuluvad mitmed karjäärivalikud. Saate hästi läbi nii vanade kui noortega ning teid ei hämmasta see, et nad omavahel ei klapi.

Isegi kui olete mässaja, hindate te  inimest, kes teie kitsakohtadele tähelepanu juhib ja küsib, miks mingit asja just nii tehakse. Kaljukits pooldab reegleid, aga Veevalaja tahaks need kõik kuu peale saata. Teiega rohkem suhelnud inimesed või lähedased teavad, et vajate  lõdvestumiseks ja puhkuseks sageli eemaldumist kärarikkast elust. Lähedased imetlevad teie enese eest hoolitsemise oskust.

Vaadake asju suures plaanis, võtke omaks oma teiste jaoks ebapraktilisena näivad unistused. Ärge unustage seejuures praktilisust, kuid ärge laske sel ka oma hoogu peatada. Teie elutee ei pruugi olla majanduslikult kerge, kuid teie elu muudavad muljetavaldavaks teie oskus teisi juhtida. Olete eriline ja riskialdis indiviid ainuüksi Kaljukitse ja Veevalaja kombinatsiooni tõttu. Vaatamata sellele, et teil on vajadus nooremana olla osa n-ö karjast, peate õppima kuulama oma südant ning käima teistest erinevat kitsast ja käänulist teed, sest peavool pole teie jaoks.

Kõrge energiatasemega aeg aastas, kus teie ettevõtmised õnnestuvad ja arenevad: 18.–25. jaanuar, 17.–23. märts, 17.–24. mai, 20.–27. september, 18. –24. november.

Aeg aastas, mil teie enesekindlus ja otsustusvõime on ohustatud ja varjutatud: 20.–27. juuli, 18.–24. oktoober, 18.–23. detsember.