Sõnni päikesemärk kestab sõltuvalt aastast 20. või 21. maini ja Kaksikute märk algab 22. mai paiku. 20. mail sündinud inimesed on Sõnnid ja 21. või 22. mail sündinud inimesed võivad olla kas Sõnnid või Kaksikud. 23. mail sündinud on kindlasti juba Kaksikud, kuid neil on Sõnni mõjutused. Need kaks päikesemärki moodustavad vastasseisu ja sel ajal sündinud inimesed on samaaegselt provotseeritavad kui ka ise provotseerijad.

Sõnni valitseb ilu ja sõprust armastav Veenus, Kaksikuid muutlik ning uudishimulik Merkuur.

Kaksikud on mitmekülgsed ja suudavad mängida mitmel positsioonil, Sõnn on aga meeskonnamängija. Kaksikute omadus pidevalt liikuda ja Sõnni  järjekindlus teevad teist isiksuse, kes tekitab teistes kadedust oma sooritusvõime ja jätkusuutlikkusega.

16., 17., 18. ja 19. mail sündinud on Kaksikute mõjutustega Sõnnid

19. ja 20. mail sündinud kipuvad oma tahtejõulist isiksust varjama. Neist võib ekslikult jääda mulje kui kaotajaist. Kui olete sündinud kas 19. või 20. mail, võite olnud nooruses kannatanud erinevate enesehinnaguprobleemide käes. Kuid täisealiseks saades on see ilmselt möödanikuks saanud. Sel ajal sündinutele võib omane olla hea keeleanne koos püsivusega. Te suudate inimesi võluda oma sõnaosavuse, mitte  toore jõuga, mida nad teist eeldavad.

Teile meeldib luksus igas eluvaldkonnas ja aeg-ajalt võite seetõttu võlgadesse sattuda. Luksuseihalus võibki teie elus muutuda läbivaks teemaks. Te pole siiski üksi elav ihnuskoi, vaid naudite ja jagate kõike koos oma sõprade või kaaslastega. Mõned sel üleminukperioodil sündinud inimesed tunnevad justkui tõmmet selliste inimestega, kes kuuluvad neist veidi madalamasse ja vähemkindlustatud ühiskonnakihti. See tuleb ilmselt sellest, et Sõnnidele meeldib publiku olemasolu ja eriti see, kui nad erinevad temast radikaalselt.

Sel ajal sündinud on järjekindlad, kuid siiski kohanemisvõimelised ka uusi asju proovima. Uudsus võib teile mõjuda intrigeerivalt.

Paljudele neil kuupäevadel sündinud Sõnnidele meeldivad harmoneeruvad värvitoonid ja huvi sisekujunduse vastu. Teie eesteetiline meel on hästi arenenud ning võiksite täiesti vabalt töötada sisekujunduse alal.

Kaldute mõtisklema ja teile meeldivad aeglaselt arenevad projektid. Suhtes hindate lähedust, see on teile väga tähtis. Olete lojaalsed nagu maamärkidele omane ja see teeb teid teiste jaoks  usaldusväärseks. Te suudate hinnata ambitsioonikaid inimesi, kes on edu saavutanud, kuid ise te seda pigem ei katsetaks. Olete hea kuulaja ning armastate jääda publiku rolli, kui tegu pole kellegagi, kellega olete emotsionaalselt seotud. Sellise isiku jutule segate te vahele rohkem kui korra.

20. ja 21. mai – Sõnni ja Kaksikute piiripäevad

Nendel kahel päeval sündinutel on tõenäoliselt võrdselt nii Kaksikute kui Sõnni omadusi.

Sõnni musikaalsus kombineerituna Kaksikute sõnaosavusega annab isiksuse, kes armastab muusikat teha ja selle ilu jagada kogu maailmaga.

21. mail sündinutel on võime ühendada traditsiooniline modernsega. Nad on piiritult lojaalsed ja jäävad oma seisukohtadele ning arvamustele kindlaks. Vaatamata oma järeleandmatusele suudavad nad lõpuni kenasti käituda. Nende Kaksikutest mõjutatud pool alustab küll projekte, kuid neid lõpule viia sageli ei suuda, sest neil puudub nägemus lõpptulemusest. Neid iseloomustab mängulisus, lõbutsemine, uudishimu ja ringivaatamine. Neile meeldib teha mitmeid asju korraga, mitte keskenduda ühele konkreetsele projektile.

Tugevuseks on lojaalsus, enesekindlus, sõbralikkus, mitmekülgsuse nautimine ja suurtes kogustes pealiskaudsete teadmiste kogumine.

Nõrkuseks on oskamatus õigel ajal taganeda, sest ego vajab enne kaotuse tunnistamist kannatamist.

22. mail sündinuil on ka sentimentaalne joon olemas. Neile võib pakkuda  naudingut pereelu idealiseerimine.

23. mail sündinuid saab iseloomustada kokkuvõtvalt sõnadega tugev, graatsiline ja sihikindel.

22., 23., 24. ja 25. mail sündinud on Sõnni mõjudega Kaksikud

Sel ajavahemikul sündinud on Kaksikud, kel on mõningased Sõnni mõjud. Nad on ebastabiilsed nagu kõik Kaksikute märgi esindajad, kuid neil on siiski nõrk Sõnni mõju.Teile meeldib omada infot, esitada küsimusi, aga ise küsimustele vastatas ei tunne end eriti hästi. Te võite õppida aeglaselt, aga kui midagi selgeks saate, siis seda ka läbi ja lõhki. Tegevusi armastate sooritada paarikaupa, näiteks omades kahte töökohta või töötades kahes erinevas vahetuses. Mitme keele valdamine, suhtlemine muusika või näiteks kunsti kaudu, teeb teid õnnelikuks.

Sõnni seos Veenusega paneb teid huvituma ilusatest inimestest, sõnadest ja esemetest. Soovite endale lojaalseid sõpru, kuna hindate usaldusväärsust, kvaliteeti ja järjekindlust.

Kõrge energiatasemega aeg aastas, kus kõik teie ettevõtmised õnnestuvad ja arenevad soodsas suunas: 18.–25. jaanuar, 18. –24. märts, 17.–24. mai, 20.–27. juuli, 20.–27. september, 19.–25. november.

Aeg aastas, mil teie enesekindlus ja otsustusvõime on ohustatud ja varjutatud: 17.–24. veebruar, 20.–27. august, 19.–25. november.