Neitsi märk lõpeb 23. septembril või selle paiku, vahel ka 24. septembril. Kaaludesse siseneb Päike 24. septembril või selle paiku. Kaaludesse jõuab Päike  24. septembril või selle paiku. 22. septembril sündinud inimesed on kindlalt Kaalude mõjudega Neitsid ja 25. septembril sündinud on Neitsi kalduvustega Kaalud.

Kaalud, kes hindavad tegutsemisvabadust ning Neitsi, kes on perfektsionist, saavad kokku. Nende liit võib olla harmooniline, kuid see  toimub tavaliselt  teatud otsustuvõimetuse hinnaga. Teil on raske vahel end tegutsema sundida, sest Merkuuri uudishimulikkus kipub alla jääma Veenusele, kes väldib pingutusi.

18., 19., 20. ja 21. september – Kaalude mõjutustega Neitsi

Kaalud kipuvad tuntavalt pärssima Neitsi analüüsimis- ja lahkamisvõimet. Teile küll meeldivad täpsus ja selgus, kuid olete varem sündinud Neitsitega võrreldes rahulikum. See muudab teid enamalt jaolt tulemusele orienteerituks, mille saavutamiseks olete  nõus ületama igasuguseid takistusi. Võib juhtuda, et algselt planeeritu asemel saavutate hoopis teistsuguse tulemuse. Olete paindlik ja vajadusel ei pelga te paluda järelemõtlemisaega, kui vajate seda põhjalikuma taustainfo kogumiseks, et õige otsus langetada. Erinete teistest päikesemärkidest selle poolest, et ei vaja osades oma tegemistes alati naelapea pihta tabamist.

Olete teiste Neitsitega võrreldes seltsivam ning mõistate suhtlemise olulisust. Teile on omane teaduslik mõtteviis, paindlikkus ja hea kujutlusvõime, mis aitavad teil olla läbinägelikumad kui teised Neitsid seda on. Nemad näevad elu must-valgetes toonides, aga teie näete lisaks ka halle toone.

Teil on hea mälu näiliselt tühiste asjade meelespidamisel, mis puududtavad teiste inimestega juhtunud lõbusaid seiku või asjade kohta, mis võivad teile kunagi kasulikuks osutuda. Teie kommentaarid näivad teistele mõistlikud ja taiplikud, isegi kui te ise seda ei usu. Teie jaoks on oluline omada nooruspõlves häid ja eeskujusid ja iidoleid.

22. ja 23. september – Neitsi ja Kaalude piiripäevad

Neil päevadel on sündinud nii mõnedki kuulsad muusikud ja artistid, kes on tuntust kogunud oma aususe, südikuse ja autentsuse poolest. Teile on omane Kaaludelt pärit harmoonia ja Neitsilt saadud armastus üksikasjade suhtes. Teil on tohutu järjekindlus ja te võite saavutada suure populaarsuse, sest teil on inimestega side, mida teised märgid ei suuda saavutada.

Kaalude mõju tõttu tahate teistega suhelda, Neitsi aga soovib ennast harida.

Sel perioodil sündinud võivad vabatahtlikult võtta endale rolli ühiskonda paremaks muuta. Teil on maailmas oluline roll, aga te ei taha sageli seda osa vabatahtlikult enda peale võtta. Oma Kaaludelt saadud vajaduse sotsialiseeruda, saate ära kasutada näiteks mõnes maailma päästmise operatsioonis.

Olete uudishimulik ja võimeline suhtlema ükskõik kellega tahes. Teie kameeleonlik joon on vaevu aimatav. Paljud ei saagi sellest aru, et teie võime teistelt õppida, aitab teil seda enda kasuks hästi ära kasutada, isegi ku teil peaks olema pidev ajapuudus ja raske aega maha võtta.

24., 25., 26. ja 27. september – Neitsi mõjutustega Kaalud

Neil päevil sündinutele on omane  osade ühendamine tervikuks, iluotsingud ning harmoonia. Olete küll Neitsi mõjul analüütiline, kuid ei kritiseeri olukordi ja inimesi nii  kompulsiivselt ja kirglikult kui tüüpilised Neitsid. Teil võib avalduda samasugune armastus harmoonia ja ilu  vastu kui hiljem sündinud Kaaludel. Olete ilmselt tasakaalukam kui Kaalud, kuid kirg analüüsimise vastu, mis pärineb Neitsilt, on teil ka olemas.

Võite olla väga perfektsionistlik ja keskenduda detailidele, mis on Neitsi mõju. Aga see nõudlikkus saab õnneks tasakaalustatud Kaalude mõjuga, mis aitab teil näha mündi mõlemat poolt ehk suuremat pilti.

Lähisuhtes saab Kaalude domineeriv omadus tasakaalukuse järele otsustavaks. Teile ei meeldi konfliktid ja seetõttu on teil palju häid sõpru. Oskate oma lähedasi ja sõpru hoida ja valida.

Neitsi ja Kaalude liit Merkuuri ja Veenuse näol on võimalusterohke ja meeldivalt harmooniline. See annab teile põneva elu ja palju meeldejäävaid ja omanäolisi sõpru. Inimestele meeldib teie ümber koonduda teile omase sotsiaalse sundimatuse tõttu.

Kõrge energiatasemega aeg aastas, kus teie ettevõtmised õnnestuvad ja arenevad: 17.–24. mai, 20.–27. september, 19.–26. november, 18.–25. jaanuar.

Aeg aastas, mil teie enesekindlus ja otsustusvõime on ohustatud ja varjutatud: 18.–24. märts, 19.–25. juuni, 21.–26. detsember.