Elutee number kuus

Number 6 eluteega inimesed on äärmiselt võimsa auraga, tundub kohati isegi nagu oleks neil kõrgemalt poolt määratud õnnistus. Nad on karismaatilised ja mõjuvad magnetiliselt. Neid on kerge ja õnneliku eluga õnnistatud kogu eluea jooksul. Tõenäoliselt on paljud neist juba sündinud mugavatesse oludesse. Kui see nii pole, leiavad nad ise tee paremaks eluks ja keskkonnaks. Nad on justkui õnnetähe all sündinud, sest saavad alati justkui imekombel abi, kui hätta satuvad.

Nad on tasase ja rahuliku käitumisega, sõpradest neil puudus pole ja inimesed armastavad ning austavad neid nende oskuse eest teisi ära kuulata.

Elutee number kuue omanikud ei peaks üllatuma, et paljud inimesed soovivad just neid endale parimaks sõbraks. Nad mõjuvad lihtsalt kõigile nii köitvalt ja usaldusväärselt.

Number 6 eluteega inimesed on sageli arukamad ja targemad kui nende vanus seda eeldada võiks. Seetõttu võidakse neid pidada vanadeks hingedeks. Nad on lisaks sellele veel heasüdamlikud, kaastundlikud, abivalmid, hoolivad ning hoolitsevad.

Nendest võivad saada head ravitsejad, arstid, õed, sotsiaaltöötajad või nõustajad. Teiste eest hoolitsemine muudab neid õnnelikuks. Ükskõik, millal seda neil palutakse teha, nad teevad seda hea meelega.