Number 1 on seotud alateadliku sisemise sügava sooviga võita. Nad on oma loomult sageli konkureerivad ning kipuvad seetõttu end pidevalt teiste samal alal tegutsejatega võrdlema. Neil võib olla pidevalt silme ees pingerida, mida nad jälgivad.

Elutee number üks
Number 1 inimest iseloomustava edu ja saavutused elus.

Number 1 on seotud vee elemendiga ja sellel on eeldusi tuua rahaõnne ja edu. Number 1 inimesed võivad olla auahned ja omada visioone, mille poole pidevalt pürgida. Neil on ka loomulikke juhiomadusi, mis on nende elus olulise tähtsusega. Lapsena on number ühe eluteega isikud tahtejõulised ja iseteadlikud ning koguni upsakad. Lapsevanematel pole nendega lihtne toime tulla. Kuna nad on järjekindlad ja eesmärgikindlad, siis annavad lapsevanemad sageli nende tahtmistele järele. Selline nn esimene võit lapsevanema üle on näide nende edaspidises eluteel liikumise kohta.

Oma olemuselt on number ühed vabad hinged, kes kulgevad oma teel ilma suuremate takistusteta. Tihti suudavad nad edu saavutada juba nooruses ning tõusta oma valitud erialal näiliselt justkui kergelt juhtpositisoonile. Tegelikkuses on number ühed suured töörabajad, nende edu ainult näib teistele kergelt tulnuna. Neid piitsutab tagant soov edu saavutada ning saada olukord enda kontrolli alla. Nad loodavad peamiselt vaid iseendale ja nende seltsielu pole just eriti kiita.

Number 1 inimestel on kerge edu ja võimu saavutada tänu nende töökusele ja juhiomadustele. Sellise elutee numbriga inimesed võikisid saada vabalt iseenda ülemusteks, kui nad oma firma asutaksid. Neid saadaks kindel edu, kui nad just ise endas kahtlema ei hakka ega kuula liiga palju oma tahtejõuetuid sõpru või kallimaid, kes neid tegutsemast tagasi võivad hoida.

Kolmekümnendate eluaastate hakul olete kindlasti juba oma elus juhtivale positsioonile jõudnud ning sealt edasi liigute aina edasi oma püstitatud eesmärkide poole.

Number 1 ei vaja enda motiveerimiseks kedagi teist, nad teevad seda ise, sest neid peitub piisavalt kindlameelsust, loovust ja entusiasmi. Teie teel võivad takistuseks saada vaid teie kohatine kalduvus ärevusele või nõrk tervis. Seda muidugi juhul, kui number 1 ei hooli ega pööra piisavalt tähelepanu oma tervisele. See võib juhtuda siis, kui nad unustavad oma elus aja maha võtta, edust rõõmu tunda ja enda eest hoolitseda.