Nimenumber 7
Number 7 inimestele on omane eriline mälu ja keskendumisoskus.

Number 7  peetake maagiliseks numbriks. Nimenumber 7 omanikud võivad avastada, et see number võib neile just nooremas eas varjatud kujul ootamatult õnne tuua.

Neil on teiste vaimsete võimete kõrval omane eriline mälu ja keskendumisoskus. Kui nad lasevad oma võimekusel välja paista, võib see paljudes inimestes tekitada tunde, et tegu on selgeltnägijatega.

Nad on vähese jutuga, sest neid inimesi, kes suudaksid nendega tõsistel teemadel religioonist või filosoofiast rääkida, on üsna vähe. Nad lihtsalt ei vaevu inimestega suhtlema ega rääkima, kuigi neis peitub võimas ja mõjuv intellekt. Neil võib olla salajane soov tegeleda metafüüsiliste otsingutega või kirg salateaduste vastu. Vanemas eas võivad nad olla haaratud religioonist ja selle tõlgendamisest ning uurimisest.

Nimenumber 8
Nimenumber 8 omanikel on finantselus rohkelt õnne.

Nimenumber 8 omanikel paistab olevat finantselus rohkem õnne kui teistel. Neid kirjeldab kõige paremini oskus luua materiaalse edukuse energiat ning rahategemise oskus. Teie sünnipärane rahategemise instinkt annab teile oskuse väljendada end kõige paremini just küllust luues.

Seega on nimenumber 8 kandjad edukad äris pankuri, äritehingute vahendaja või börsimaaklerina. On ka tõenäoline, et nad jõuavad rahandusmaailmaga seotud erialal tippu. Kuniks tegelete rikkuse loomise ja varade suurendamisega, saadab teid edu ja õnn.

Vanemas eas on võimalik, et võite muutuda kas väga heldeks või vastupidi, väga halastamatuks. Kõik sõltub teist endast, mida otsustate enda elutööga saavutatud varandusega peale hakata. Number 8 inimestel on rahategemine veres ja väga harva lõpetavad nad majandusliku heaolu saavutades töötamise, kuna see tekitab neis joovastust.

Nimenumber 9
Nimenumber 9 inimesed tegelevad kõige sagedamini heategevusega.

Nimenumber 9 inimesed tegelevad kõige sagedamini heategevusega humanitaarabi alal. Neil on väga head eeldused organiseerida abi inimestele ja tegeleda vastavate fondidega. Nad on pühendunud suurema heaolu saavutamisele, olles sellest sedavõrd haaratud, et unustavad kõik muu.

Need, kes on heategevusega seotud alal juba tööl, võivad oma eluga vägagi rahul olla. Need, kes veel oma kohta elus otsivad, leiavad oma elu väga muutliku olevat. Nimenumbriga 9 inimesed peavad leidma oma elus kindla suuna, mis neile isiklikku õnne ja rahulolu toob. Kui neil otseselt ei õnnestu heategevuses rakendust leida, siis võiksid nad näiteks tegeleda mõne ajutise või lühiajalise projektiga, kus avaldub nende anne sedalaadi ettevõtmisteks.