Nimenumber üks
Nimenumbriga 1 isikutel on oskus asju liikuma panna.

Nimenumber 1 annab teile omaduse ükskõik, mis ametis tippu jõuda ja juhiks saada. Just juhina leiate endale kõige paremini rakendust. Teil on eriline võime näha oma praegusest keskkonnast ja oludest kaugemale, olla erinevatele probleemidele lahenduste leidmistel loov ja originaalne. Oskate end ümbritsevates inimestes välja tuua nende parimad küljed ja omadused. Just juhina leiavad teile loomuomased eeldused rakenduse.

Nimenumbriga 1 isikutel on oskus asju liikuma panna. Neist võivad saada olulised liidrid poliitikas või edukad äriettevõtjad. Neil on väga raske töötada näiteks rumala või neist mitte lugupidava ülemuse alluvuses. Sellisest olukorrast peavad kindlasti välja tulema ja oma elu muutma.

Nimenumber kaks
Nimenumber 2 omanikud oskavad end kõige paremini väljendada teiste inimestega suheldes.

Nimenumber 2 omanikud oskavad end kõige paremini väljendada teiste inimestega suheldes. Nad on sageli suurepärased diplomaadid, mänedžerid või müügimehed. Nad suudavad ükskõik keda oma jutuga veenda ning see tagabki neile nendes ametites edu.

Nende mõjusfäär on muljetavaldav just tänu omadusele olla inimeste seas populaarne ning omada kõikjal palju sõpru ning tuttavaid. Tänu oma laialdastele tutvustele on neil võimalik tihtipeale täita peaaegu võimatuna näivaid ülesandeid.

Nad tunnevad end paremini just siis, kui saavad olla inimeste seas ning töötada koos mõne mõjuvõimsa või tähtsa isikuga. Keegi teine saab küll tavaliselt au tehtud töö eest endale, aga tegelikult olete teie tegelik töömesilane.