Elutee number 8 omanikel on suured eeldused elus küllust leida. See eeldab muidugi seda, et nad eluteel ise keerukates situatsioonides valesid valikuid ei tee ning nõnda omadega rappa ei sattu. See võib neid külluslikkuse leidmisel takistada.

Elutee number kaheksa
Elutee number 8 inimesed peavad oma elus keskenduma kindlatele eesmärkidele, et edu saavutada.

Nad peaksid endale kohe alguses selgeks tegema, mida nad elult tahavad. Kui neil on plaan paigas, siis nende eesmärgid ei haju ja nad saavutavad soovitu.

Mida keskendunumad nad on, seda suurem on neil võimalus oma tegevusest rahulolu leida ja edu saavutada. Nende suureks komistuskiviks on see, et nad lasevad sageli end oma seatud eesmärgist kõrvale kallutada ja nii võivad nende pingutused laiali hajuda.

Number kaheksa elemendiks on maa, mis tähendab et maa sees on tohutu küllus peidus, tuleb vaid õige võti leida ja see küllus enda jaoks avada.

See tähendab sihikindlust eesmärkide suhtes, mida elus saavutada tahetakse ja ränka tööd selle nimel.

Number kaheksale meeldib olla ise ülemus ning ettevõtja. Neile ei meeldi eriti olla ametniku rollis, pigem eelistaksid nad hoopis ärimaailmas mitmesuguseid tehinguid sõlmida. Number kaheksa töö peaks valdavalt olema seotud rahaga, tehingutega, varade soetamisega või kauplemise ja tootmisega. Nad on tehinguid tehes harukordselt julged ja riskialtid, mistõttu on neil eeldusi ärimaailmas edu saavutada.

Edu ja rikkus, mis number kaheksaga seostub ei pruugi aga alati neid õnnelikuks teha. Kõik sõltub sellest, kui tasakaalus on nende elu. Kuna nad on huvitatud peamiselt vaid materiaalsetest väärtustest, võivad nende suhted väljaspool tööd olla tasakaalust väljas ja see ei pruugi jällegi neile eriti hästi mõjuda.