Mõnikord on Jäärad väga motiveeritud ja oma arvamuse õigsuses kõigutamatud, mis võib neile kergesti probleeme tekitada. Kuid mõnikord võib nende domineeriv olemus aidata neil võita mõnd tõeliselt rasket lahingut oma elus. Jäära 2023. aasta horoskoop ennustab, et kuigi elate oma impulsside ajel, tuleb aasta teie jaoks soodne. Mõnikord lisab see teile isegi teatavat võlu, samas kui mõnikord võib see esitada teile väljakutse saada paremaks. Teil on selleks nüüd olemas planeetide toetus, et saaksite paremini valmistuda teie elus eelseisvateks takistusteks ja olukordadeks.

JÄÄR - 2023 AASTAHOROSDKOOP

Ranguse aasta


Kui lähedale te jõudsite oma eelmise aasta lubaduste täitmisele, Jäär? Noh, see pole kindlasti ainus asi, mille üle peate 2023. aastasse jõudes mõtisklema. 2023. aasta Jäära horoskoop rõhutab, et emotsioonid mängivad sel aastal teie elus suurt rolli. Ja emotsioonidel on kombeks olla mõjutatud elu pisiasjadest. Kuid see, mis teie emotsioone 2023. aastal kõige enam mõjutab, on teie suhted ja karjäär. Kui suhteküsimused saavad lahenduse tõenäoliselt aasta esimesel poolel, siis teisel poolel on jällegi karjäärivõimalusi küllaga, mida toetavad tugev Saturn ja Jupiter.

Jäärade energiatase püsib kõrge kogu aasta vältel. Seega saate sellel aastal hõlpsalt erinevates valdkondades asju teha. Lisaks tunnete ka motivatsiooni võtta ette uusi projekte, mis teie finantsseisu oluliselt parandavad. 2023. aasta horoskoop manitseb Jäära ka sel aastal oma kulutusi piirama. Proovige hoida oma rahaasjad korras ja olge vähemalt aasta esimesel pool kokkuhoidlik. See ei kahjusta teie mainet kuidagi.

Kui aga avaneb võimalus reisida, tulge kokkuhoiust loobuda ja kulutada osa oma säästudest reisimisele, märgib Veenus Jäära 2023. aasta horoskoobis. Aastal 2023 mõjutab Saturn teie intelligentsust ja alateadvust, seetõttu soovitatakse teil oma mõtteid kontrolli all hoida ning üks viis seda teha on reisida ja lõõgastuda, soovitav on teha seda võimalusel mägede keskel.

Raha

Ärge kulutage üleliia luksuskaupadele, soovitab Jäära horoskoop 2023. Juba aasta algusest on soovitav Jääral olla Saturni mõju suhtes tähelepanelik ja võtta kasutusele abinõusid, et säästud ei kannataks. Jäära horoskoop ennustab mitmete ettenägematute kulutuste võimalust aasta teisel poolel. Kolmandas kvartalis tekivad tõenäoliselt kulutused seoses tervisega ning vabale ajale kulutate 2023. aasta esimeses ja viimases kvartalis. Lisaks võib teie finantshoroskoobi kohaselt tuua Jupiteri positiivne mõju aasta esimesel poolel kinnisvaraga seotud eeliseid. See on Jäära jaoks hea aeg investeerimiseks ka kinnisvaras.

Aasta alguses on ka võimalus saada tagasi raha, mille võisite kunagi näiteks oma sõpradele või perele laenata. Varaga seotud kahjust võib olla keeruline taastuda. Jääradel on raske teistele ’ei’ öelda ja seetõttu kulutate mõnikord, eriti vastassoo esindajatele, liiga palju. Kuigi Rāhulolu, mida saate raha kulutamisest kellelegi, kellest hoolite, on võrreldamatu, siis raha kulutamine ainuüksi kellegi poolehoiu võitmise nimel, toob kaasa pettumuse.

Jäära 2023. aasta horoskoop annab märku tugevast Veenuse mõjust aasta alguses. See sunnib teid kulutama pidudele, reisidele ja pidustustele. Mais, septembris ja oktoobris mõtisklete oma rahaasjade üle ja mõtlete pikaajalisest perspektiivist. Juuli ja august on kuud, mil teie kulutused on minimaalsed. Nendel kuudel toob pere peale raha kulutamine sulle õnne. Oktoobris proovige vältida uusi investeeringuid, kuna Marsi mõju võib ajendada teid tegema valesid finantsotsuseid, mis toob kaasa rikkuse äkilise kaotuse. Novembri-detsembri perioodil kasvavad kulud taas suureks soovist kulutada vaba aja veetmiseks, mida saate endale lubada.

Mis puudutab investeerimisvalikuid, siis börsiinvesteeringud meelitavad teid sel aastal, kuid Saturni energia olemasolu võib esialgu tuua kaasa mõningaid kaotusi. Seetõttu tehke teadlikke otsuseid. Äri- ja töötulud püsivad aastaringselt stabiilsed ja seetõttu võite mõelda oma investeeringute mitmekesistamisele. Aasta lõpus tuleb kinnisvarainvesteeringuid ignoreerida.

Karjäär

2023. aasta soosib Jääradel ärikasvu, eriti aasta esimeses kvartalis. Jupiteri liikumine ärimajas toetab Jäära tööalaseid soove, lastes neil oma projekte ellu viia. Jupiterist parima saamiseks on soovitav vältida laiskust ja negatiivseid mõtteid oma seatud eesmärkide kohta. Kui plaanite 2023. aastal asutada uut ettevõtet, on aasta esimene kvartal selleks ettevõtmiseks ideaalne periood, kuna teil on selleks Jupiteri ja Saturni õnnistus. Parimad ettevõtmised, mida saadab sel aastal edu, on kinnisvara, toiduainete töötlemine, metall ja puit. Soodsad kuud ettevõtlusega alustamiseks 2023. aastal on jaanuar, märts, aprill ja november.

Kui rääkida karjäärist, siis Jupiteri positiivne liikumine teie tähemärgis alates maist parandab teie väljavaateid töökohal. Karjääri edenemine on tõenäoline pärast maikuud. Tööeesmärkide saavutamine on lihtne ja see tõstab teie enesehinnangut. Neile, kes otsivad uut tööd või juurdekasvu, toob Päikese liikumine aprillis häid uudiseid. Edendamisega seotud väljavaated on Jäärade jaoks aasta teisel poolel suuremad. Aasta lõpus mõjutab Saturn teie rutiinset tööd ja õnne. Uued karjäärivõimalused tekivad pärast 2023. aasta aprilli.

Õpilaste jaoks, kes plaanivad eksameid teha, ütleb Jäära karjäärihoroskoop 2023, et nad peavad järgima täpset ajakava. Nad peavad rohkem pingutama, et pääseda tippu. Väljavaated saada heale tööle on aasta esimesel poolel hämarad, kuid lisapingutused võivad aidata teil jõuda sinna, kuhu soovite.

See on hea aasta kinnisvaraäris tegutsejatele. Marsi toetus viimase kolme kvartali jooksul võib tuua selles sektoris äkilisi kasumeid ja suure tootlusega investeerimisvõimalusi. Kuid ärge sukelduge pimesi investeeringutesse, eriti kui olete algaja. Kokkuvõttes on soovitav olla töökohal tähelepanelik ja omada positiivset suhtumist ning asjad lähevad teie jaoks soovitud suunas.

Pere

2023. aastal on Jääral soodne aeg, et lahendada pereelus esinev üldine jäikus, aasta algus tuleb selles suhtes väga soodne. Jupiteri ja Saturni kombineeritud aspektid Jääradele lahendavad perekondlikud mured, aidates kaasa nende peres rahulikule ja meeldivale õhkkonnale. Kui mehe ja naise vahel on ebaviisakat ütlemist, peab paar selle lahendamiseks pingutama jaanuaris, mil Veenuse positiivsus on haripunktis. Aasta lõpuks võivad kodus toimuda ettevõtmised, mis võivad teid rõõmustada.

Kui teie laps on Jäär, peate olema temaga range juba aasta algusest peale. Ärge laske lapse kangekaelsusel end võita. Soodne Veenuse mõju Jäärast tütrele saavutab haripunkti 2023. aastal. Ta võib muutuda pisut salapäraseks ja kuigi peate austama tema privaatsust, kaaluge ka vajadusel samme tema arvutis või nutiseadmes veedetud aja lühendamiseks. Jääradest poiste ettevõtmistel tuleb silma peal hoida aasta esimesel poolel. Töölt vaba aja võtmine ja lastega parema sideme loomisele keskendumine peaks olema üks teie prioriteete. Juuli ja august on 2023. aasta parimad kuud perereiside planeerimiseks.

Päikesetransiit loob aasta lõpuks head võimalused seoses lastega ja nende saavutustega. Kui teie abielus on probleeme, tulevad lahendused pärast 2023. aasta maid. Kuna 2023. aastal mõjutab Jäärasid tugev Veenus, on see hea aasta pereprobleemide lahendamiseks, kui neid on.

Tervis

Jäära 2023. aasta horoskoobi järgi peaks tervis olema üks teie peamisi keskendumisvaldkondi, eriti aasta teises kvartalis. Astroloogid tõstavad esile Saturni tugevat mõju Jääradele aastal 2023, mis võib tuua kaasa nii väiksemaid kui ka suuremaid terviseprobleeme. Nagu eespool mainitud, on tervis üks võtmevaldkondi, kuhu teie kulutused 2023. aastal koonduvad. Seega, mida rohkem oma tervisele keskendute, seda rohkem on teil võimalik oma raskelt teenitud raha säästa. Saturni tervisele avaldatava mõju vastu võitlemiseks soovitavad astroloogid regulaarselt kergeid harjutusi teha ja näiteks mediteerida.

Kuna Jäärad on kõvad töörügajad, siis tavaliselt ka kõige stressirohkemad inimesed ruumis. Edaspidi ei vaja aastal 2023 tähelepanu mitte ainult Jäära füüsiline tervis, vaid ka nende vaimne tervis. Jäära horoskoop soovitab, et Jäärad ei peaks tervislikes toitumisharjumustes järeleandmisi tegema ka mõne poolelioleva töö pärast. Samuti peate oma emotsioone õigel viisil tasakaalustama, et vältida tarbetut stressi ja ärevust. Jupiter võib aasta lõpupoole kaasa tuua energia raiskamise. Seega, enne kui investeerite oma aega millessegi uude, on soovitatav saada sellest selge pilt.

2023. aastal võivad Jäärad kogeda muutusi oma toitumisharjumustes, mis võivad saada peres tülide põhjuseks. Teie ja pereliikmete vahel võib ette tulla söömisharjumuste osas lahkarvamusi, mis võivad olla vimma põhjuseks. Proovige olukorraga küpselt toime tulla.

Kui proovite kaalust alla võtta, hoidke end eemal pärmiga tehtud jahutoodetest ja liigsest rafineeritud suhkruga toitudest. Kasutage oma dieedis rohkesti aed- ja puuvilju. Ehkki Jäärale meeldib kõike üksi teha, aitab toitumisnõustaja nõuande otsimine endale toitumiskava koostamiseks palju rohkem saavutada. Joogat ja meditatsiooni saab teha ise. Kõik see võib muuta teid nii vaimselt kui ka emotsionaalselt paremaks.

Suhted

Veenus annab märku paljudest võimalustest suhteid luua, eriti aasta esimesel poolel. Jupiteri kohalolek aasta esimesel poolel on hea märk kõigile, kes plaanivad abielluda või koos elama hakata. Kuu üleminek Jäära märki teises kvartalis toob teie suhtesse küpsuse. Ainus, millega Jäär peab sel ajal arvestama, on see, et tuleb kolmanda osapoole mõjutamist vältida. Äkilise lahkumineku või tüli võimalus on olemas, kui lubate kellelgi teisel enda ja partneri vahele tulla.

Jäära tavapärane domineerimise tendents tugevneb sel aastal. Edaspidi võivad pikaajalises suhtes olevatel paaridel aasta alguses tekkida ägedad konfliktid. Selle vastu võitlemiseks peavad Jäärad oma domineerivat olemust pehmendama ja mõtlema korraks ka teiste mugavustele, mitte ainult enda omadele. Vastastikune heatahtlikkus ja mõistmine lahendavad sel aastal kõik väiksemad või suuremad kriisid teie suhetes.

Kui olete endiselt vallaline ja soovite suhet, on teile häid uudiseid. Teie ootus leida ideaalne partner lõpeb tõenäoliselt aasta teises kvartalis. Saturni mõju tõttu võite luua näiteks ootamatult suhte vana sõbraga. Siiski peate pingutama ka oma hingesugulase leidmiseks. Samuti veenduge oma otsuse õigsuses, oodake ja saage selgust, kui soovite tõesti pärast aprilli suhet luua.


Aasta teisel poolel tekitab Mars teie suhte proovilepanekuks negatiivseid olukordi. Selle aja jooksul peab Jäär rahumeelse suhte jaoks egoistliku vastasseisu kõrvale jätma. Abikaasa või partneriga reisi planeerimine sel perioodil on teie suhte jaoks kasulik.

Jäär, kui teil on kellegi vastu juba tundeid, ärge kartke edasi liikuda. Olge väljendusrikas selle suhtes, kellega koos näete oma tulevikku. Aasta teisel poolel on suhte leidmine raskem, kuid mitte võimatu.

Abielu

Aasta 2023 on lähisuhete jaoks väga õnnelik. Kuid kas see on hea ka abielu jaoks? Veenuse tugev mõju Jäärale aastal 2023 aitab paljudel teist sel aastal suhte leida. Ometi soovitab Jäära horoskoop kohustustega mitte kiirustada, eriti kui olete alles hiljuti kohtamas hakanud käima. Jupiter on planeet, mis jätab abiellumisväljavaated tähelepanuta. 2023. aastal toetab Jupiter Jäära abielu aasta lõpus. Universaalne õnne ja heatahtlikkuse isand õnnistab eriti Jäärasid, kes on suhtes olnud üle 2 aasta ja soovivad asju edasi viia.

Jupiter on ka stabiilsuse planeet. Seega hoiatab planeet teid, et ärge valige ega seadke esikohale 2023. aastal oma töö asemel abielu. Kui ootate endiselt stabiilset sissetulekut või töötate millegi kallal, mis teie tööelu muudab, siis peate seda eelistama kõigele muule. Olukorras, kus teie partner ei ole valmis ootama, peate siiski oma elukutset temale eelistama. Kõik, mida peate tegema, on võtta aega ja mõelda hoolega asjade üle järele.