Me kõik teame, et tasakaal on teie rahulikkuse võti. Ja Kaalude aastahoroskoop 2023 viitab kindlalt samale. Ent sisekaemus, arengute mõistmine ja muudatuste tegemine vastavalt plaanile oleks midagi, mida vajate. Planeetide transiit on teile soodne ja toob teie ellu rahulolu. Pidage siiski meeles, et kõik, mida soovite saavutada, ei tule alati niisama kergelt kätte. Seetõttu küsige alati abi, kui seda vajate. See on teie võti rahulolu saavutamiseks aastal 2023.

Kaalud - 2023 aastahoroskoop

Optimismi ja võimaluste aasta

Teil läheb juba praegu hästi ja uus 2023. aasta on tulemas teie jaoks samuti suurepärane. Optimism, õnn ja võimalused on teiega. Kaalude horoskoop 2023 näitab Kaaludele head aega alates aasta teisest kvartalist. Jupiter liigub Jäära sodiaagimärgis, näidates teile tööalaselt viljakat aastat. Aga ärge liialt eufooriasse sattuge, sest tasakaalu säilitamiseks töö ja pere vahel peate läbima mitmeid katsumusi. Saturn paneb teid proovile 2023. aasta alguses. Kuna planeet on oma valitsevas majas Veevalajas, võite oodata viivitusi oma töös ja ülesannetes ning pisikesi probleeme rahaasjades. Kuid nagu öeldud, aasta on teie jaoks täis võimalusi.

Teie aasta on õigetes kätes 2023. aasta teisel poolel. Kuna Marss on esimeses kvartalis retrograadsest režiimist väljas ja teie valitsev planeet Veenus püsib tegevuses kuni kolmanda kvartalini, läheb teil isiklikus elus edukalt. Kaalude horoskoop ennustab, et planeedi Rāhu liikumine Kalade sodiaagimärki aasta viimases kvartalis oleks teie jaoks võimas tõuge teatud eluvaldkondades. Tunnete end entusiastliku ja rahulolevana, kuid teisest küljest võivad olukorrad teie isiklikus elus võtta teistsuguse pöörde ja panna teid asjatult muretsema asjade pärast, mis on praegusel hetkel ajutised ja ebaolulised. Niisiis, Kaalud, teid ootab ees konarlik tee, kuid aasta lõpuks on ees ootamas palju toredaid asju.

Raha

Aeg väikeseks tantsuks, Kaalud! Rahaliselt on teil hea aasta ning selle algusest peale näete majanduskasvu ja arengut. Olgu tegemist kinnisvaraga seotud investeeringutega või mõne varaga, nagu kuld, kaunistuste ostmine jne, Kaalud näevad kasumit ja rikkust oma teele jõudmas. Kui teie horoskoobis on Jupiteri ja Saturni suurepärane aspekt, näete ka oma rahalise seisundi paranemist. Mõned teist on selles suhtes paremas olukorras. Inimesed, kes on olnud laenu- või laenusurve all, tunnevad nüüd pigem kergendust.

Kui planeet Rāhu koos Ketuga tegutsema hakkab, võib teie peas tekkida konflikt. Kuid teisest küljest päästavad teid lähikuudel teised planeedid. Kolmas kvartal võib teile rahaliselt karm olla, kuid ilmselgelt olete targad inimesed ja mõned õiged otsused aitavad teid kõigist probleemidest välja tulla. Investeeringud peavad olema selle perioodi viimane valik, kuna need ei ole nii viljakad, kui välja näevad. Mõne oma lühiajalise investeerimisplaani saate ellu viia esimese kvartali alguses. Kuid selle aasta Kaalude horoskoop näitab, et sellega võib kaasneda ka risk.

Olete alati olnud tasakaalukas, kuid planeedi transiidid esimeses kvartalis – eriti planeedi Saturni asumine selle valitsevas märgis paneb teie tegevuse ja plaanid proovile. Kui tugev olete säästmises või kulutate arutult? No sellised küsimused on teie ees aeg-ajalt selgi aastal. Säästmine aasta algusest peale on rahalisest aspektist hea idee. Hiljem, umbes kolmandas kvartalis, aitavad teie säästud teil stabiilsena püsida. Lisaks hoiaks see teid eemal raskustest ja probleemidest. Kui kavatsete investeerida, peate ka teadma, kuhu seda teha. Seetõttu otsige nõu kõikjalt, kust vaja, sest Veenus võib muuta mõneks ajaks finantsolukorraga toimetuleku raskeks.

Teil on suured plaanid raha teenida. Aasta annab teile selleks terve kvartali. Lõpukuude paiku leiavad Kaalud mitmeid uusi viise raha teenimiseks. Faas toetab teid, kui soovite oma raha investeerida. Tehke seda umbes aasta lõpus.

Karjäär

Teie jaoks on kõige võti kannatlikkus ja oportunistlik olemine, see on teie tee eduni. Kaalude 2023. aasta karjäärihoroskoop ütleb, et kuigi Saturn paneb teid algusest peale igal sammul proovile, tuleb elukutse, hariduse ja ettevõtluse mõttes soodne aasta. Need, kes soovivad pooleliolevast tööst ja tegemistest puhata, näevad pärast väikest võitlust tulemusi enda kasuks pöördumas. Ilmselgelt on see tee haake- ja kraave täis. Kuid kõik plaanid, mis teil enda jaoks on, suurendavad tõenäosust saavutada pikas perspektiivis suurt edu. Oma oskuste täiendamiseks võiksit rohkem aega võtta.

Kaalude karjäärihoroskoobis mängib olulist rolli planeet Merkuur. Mõjutades mitte ainult teie suhtlemisoskusi, vaid ka teie otsustusvõimet, võib see teid segadusse ja probleemidesse viia. Kõik need asjad mõjutavad teie tulemuslikkust tööl, eriti nende inimeste puhul, kes otsivad tööd või alustavad oma karjääri. Sama mõju on ka selle sodiaagimärgiga õpilastel. Võib-olla tunnete end veidi valesti juhituna ja õige energia ja sihita. Sellega toimetulekuks peaksite lisapingutusi tegema. Niipea, kui planeedi Merkuur mõju väheneb, näevad inimesed asju teistmoodi ja pööravad kõik enda kasuks.

Äriinimesed võivad vajada veidi enamat kui lihtsalt raha planeerimist ja investeerimist. Kui tegelete pereettevõttega, on aeg näidata oma parimaid oskusi ja tehnikaid. Lõpuks on käes aasta, mil saate kasutada oma tavapärasest erinevaid lähenemisviise ja anda endast parim. Planeet Jupiter õnnistab teid suure vaimu- ja tahtejõuga. Kasutage seda aega kindlasti parimal viisil. Seetõttu on soovitav Kaaludel umbes teises kvartalis oma äri ja ettevõtmiste osas endast parima anda. Sama kehtib ka inimeste kohta, kes plaanivad üksi ettevõtjaks hakata. See on neile selleks soodne aeg.

Kui Rāhu ja Ketu tegutsevad, võivad kõik Kaalude märgiga tööl käivad mehed ja naised tööl kogeda probleeme, õnneks ei tule neid liiga palju. Siiski peate olema kõigi ja kõige suhtes valvas, sest teie horoskoop näitab, et inimesed, kellega koos töötate, võivad teid alla vedada, mis omakorda võib mõjutada teie üldist tulemuslikkust ja mainet tööl. Siis on soovitav teil enda eest hoolitseda, selle asemel, et keskenduda sellele, mida teised teist arvavad, sest see aeg möödub kiiresti.

Tervis

Rāhu ja Ketu mõju toob Kaaludele kaasa hoiatuse. Juba haiged inimesed peavad enda eest rohkem hoolt kandma. Neil on vaja jääda positiivseks ja uskuda saadavasse ravisse ja meditsiinipraktikatesse. Samuti peate eemaldama vaimse blokaadi, mis teil on – “Minu tervis ei parane”, kuna planeet Jupiter hoolitseb teie eest ja kaitseb teid vigastuste või kaotuste eest. Seega vabanevad Kaalud 2023. aasta teises kvartalis kõigist püsivatest terviseprobleemidest nagu valud kehas, vaimne kurnatus, ärevus jne.

Planeet Saturni mõju aitab teil säilitada tasakaalustatud ja tervislikku eluviisi. Kuid teisest küljest peate veenduma, et miski ei segaks teie tervislikku rutiini ja harjumusi, kuna planeet paneb teid sel aastal igal sammul proovile. Seetõttu vältige ebatervislikku toitumist ja harjutage regulaarselt joogat ja/või meditatsiooni. See hoiab teid eemal pessimismist ja lükkab teid pikemas perspektiivis tervislikkuse poole. Vanematel Kaaludel, kellel on pikaajalised haigused, võib tekkida hirm isolatsiooni ees. Seetõttu peate olema kindel, et tegelete optimistlike asjadega ja keskendute vähem haigusele.

Kui Saturn ja Jupiter tegutsevad, võtavad teie mõtted ja energia positiivse pöörde. Saate paremini hakkama nii isiklikus kui ka tööelus. Suhtumine “ma ei saa hakkama” on ammu möödas. Kolmanda kvartali paiku on teile abiks ka planeet Veenus. See ei lase millelgi häirida ega mõjutada teie otsuseid ja entusiasmi. Planeedi aktiivsus võib siiski põhjustada terviseriske. Kuid see ei mõjuta teid palju. Nii et ärge muretsege ja andke endast parim.

Füüsiliselt võite tunda end aasta lõpus kurnatuna. Võivad tekkida ka seede- ja närvisüsteemiga seotud probleemid. Selle tõenäosus on suur inimestel, kes on palju stressis või ei jälgi, mida nad igapäevaselt toiduks tarbivad. Stress võib ka häirida teie immuunsust. Tervise seisukohast võivad viimased kuud selle sodiaagimärgiga inimeste jaoks karmid tunduda. Kuid teie tujule ja teie heaolule aitavad pikemas perspektiivis kaasa aeg-ajalt tehtud pausid.

Pere

Konarlik tee, mis on täis auke ja kukkumisi, ei jäta teid ka teie pereasjades. 2023. aasta Kaalude perehoroskoobi järgi on aasta esimene pool teile ja perele veidi raske. Planeet Marss lõpetab aasta alguses oma retrograadse faasi ning aitab teil kartmatult ja kindlalt vastu astuda kõikidele teie elu muredele ja probleemidele. Kodused mured puudutavad rohkem teie vanemaid. Mõnedel teist võib nendega tekkida erimeelsusi, samas kui paljud võivad silmitsi seista oma tervise tõusude ja mõõnadega. Kui aga vaadata laiemat pilti, siis tõsiseid probleeme siiski perekonnas ei ole.

Rahu ja harmoonia saabuvad teie ellu selle aasta teisel poolel. Põhjuseks on planeetide Saturn ja Jupiter omavaheline läbisaamine. Lahendades kõik teie perega seonduvad probleemid ja mured, aitavad nad teil elada oma perega kooskõlas. Kui on olnud mõni püsiv probleem või pinge, siis võite loota, et see selle perioodi jooksul lõpeb. Kaalud peavad aga meeles pidama, et nad ei peaks kõiki probleeme enda teada hoidma, kuna on võimalus, et need võivad välja tulla ning teie lähedasi häirida.

Mõnede Kaalude jaoks on head uudised tulemas linna või riigi vahetuse näol. Saate näiteks kodu, mida pikisilmi ootasite, või saate töö tõttu võimaluse asuda elama mõnda teise kohta. Sündmus toob teie majja õnne, kuid võib ka tekitada pingeid teie ja teie lähisugulaste vahel. Samuti võib teie koduses elus esineda probleeme, kui olete abielus, sest võite partneriga tülli minna. Põhjuseks võivad olla rahalised probleemid. Kuna aga planeedid kulgevad 2023. aastal teie jaoks soodsalt, siis aitavad nad teil sellest välja tulla.

Siiski võib viimane kvartal tuua kaasa mõningaid tõuse ja mõõnasid pereliikmete tervises. Ärevushäired võivad esineda lastel või noortel inimestel. Samuti võib juhtuda tülisid õdede-vendadega, kuna Rāhu ja Ketu koos mõjutavad teie tuju ja emotsioone ootamatul viisil. Lisaks võib planeet Saturn põhjustada mõningaid viivitusi majapidamistöödes, mis võib pikemas perspektiivis probleeme tekitada.

Abielu

Kaalude sodiaagimärgiga meeste ja naiste jaoks mõjub 2023. aasta nagu peegel. Saate teada, kui palju teie või teie partner abielusse panustab. Teie abikaasa toetab teid vajadusel umbes aasta teises kvartalis. Need, kes soovivad oma partneriga midagi uut alustada, peavad selle planeerima sellesse perioodi. Planeet Jupiter toetab teid selles ja paneb teid mõlemaid oma plaane tegudeks tegema. Pikaajalised abielupaarid ei pruugi olla võimelised üksteisega aega veetma.

2023. aasta teisel poolel on teie jaoks head ajad. Horoskoobis hingavad seni pereasjadega jänni jäänud Kaalud kergendatult. Paranevad suhted partneriga ning lähedus tugevdab nende sidet. Kui olete oodanud, et pereliikmega mõningaid probleeme arutada, annavad 2023. aasta planeeditransiidid teile selleks nüüd võimaluse.

Abieluga seotud juriidilistes küsimustes jänni jäänud inimestele saabub aeg, kus teie raskete asjadega tegelemine on lõpuks läbi. See aasta on teie jaoks. Kui olete lahutuse sisse andnud, on tulemused viljakad ja teie kasuks. Kuid selleks, et see juhtuks, peate ootama kuni 2023. aasta viimase kvartalini. Planeet Rāhu ja Ketu võivad teise kvartali lõpus tekitada meelepetteid ning mõjutada teie emotsioone ja tegevusi. Seetõttu püüdke end hoida umbes sel ajal rahulikuna ja olge tähelepanelikud.

Suhted

Kaalude meeste ja naiste jaoks on uus 2023. aasta positiivne ja õnnelik. Veedate oma partneriga meeldivalt aega. Need, kes on soovinud planeerida oma partneriga reisi või tahtnud minna puhkusele, peaksid seda tegema, kuna see on suurepärane aeg teie omavahelise parema sideme loomiseks just nendel, kellel on oma partneriga probleeme olnud. Kõikvõimalikud küsimused tuleb lahendada 2023. aasta esimesel poolel.

Vallaliste jaoks on aasta täis võimalusi. Ka isiklikus elus on Kaaludest vallalistel võimalus tutvuda 2023. aasta kolmandal kvartalis kellegi erilisega. Umbes aasta lõpus võivad küll suhted veidi kõikuma lüüa, sest teil võib esineda probleeme meeleolumuutustega.

Planeet Jupiter jagab teile oma õnnistusi. Kui aga Saturn ja Jupiter koos tegutsevad, on võimalus, et emotsionaalsuses võib esineda tõuse ja mõõnu. Need kõikumised võivad teie suhtele pikemas perspektiivis tugevat mõju avaldada. Teil on vaja kannatlikult arutada kõiki oma suhteküsimusi ning vältida agressiivseks muutumist. Ketu võib mõjutada nii teie meelt kui ka teie olulisi otsuseid. Seega olge tõeline Kaalud esindaja ja näidake oma otsusekindlust ja rahulikku suhtumist parimal võimalikul viisil.

Merkuur on 2023. aasta algusest alates koos planeediga Marss. Kuna teie horoskoobis toimub nii palju, peate mõistma tõsiasja, et kuigi olete kalkuleeriv, võib juhtuda, et see, mida soovite teistele edasi anda, ei leia alati mõistmist. Teil on vaja olla oma sõnade ja tegudega eriti ettevaatlik, et mitte suhteid rikkuda.