Kõigepealt olge tänulikud selle eest, mis teil on, Kalad! Isegi Kalade 2023. aasta horoskoop kutsub teid seda tegema. Kõigis teie elu aspektides võimaldavad planeeditransiidid teil õnne oma ellu meelitada. Töötage moto kallal – üks heategu päevas! Nagu teie horoskoop ennustab, on teil üsna suur tõenäosus aeg-ajalt pessimismiga kokku puutuda. Samuti, et muuta oma elu õnnelikuks ja lihtsaks, pidage millestki rangelt kinni, sest see lisab teie eelseisvale aastale boonust.

KALADE HOROSKOOP 2023

Raskuste ületamise aasta.

Kaladel on hea aasta. Näidates teile asjade tegelikku külge, on planeet Marss teie päästjaks 2023. aastal. Siiski oleks parem, kui istuksite mõneks ajaks maha ja mõtleksite välja asjade õige suuna, eriti tööl. Rahaliselt ennustab 2023. aasta Kalade horoskoop, et nad saavad nautida soodsaid tulemusi. Nad tunnevad end jõukana, lisaks on raha sissevool suurem kui eelmistel aastatel. Veelgi enam, kui Saturn tegutseb, võivad Kalad näha asjade liikumist, eriti karjääri osas. See on hea aeg vaadata, kuidas teie elus asjad tulevikus oleksid ja vastavalt sellele planeerida oma edasine tegevus.

2023. aasta teisel poolel võivad Kaladest mehed ja naised tähelepanu pöörata oma tervisele. Kui teie valitsev planeet Jupiter hakkab tegutsema, paraneb ka teie heaolu. Seega, kui teil on olnud näiteks mõni pikaajaline haigus, olge rahulik, sest aeg töötab peagi teie kasuks. Kuid olge ettevaatlik, kui Rāhu 2023. aasta lõpus liigub, võite suhete mõttes tunda end eraldatuna. Koos sellega peavad Kalad end maha rahustama, sest 2023. aasta Kalade horoskoop näitab teie suhetes raskusi ja väljakutseid. Kuid ärge muretsege, sest nii paljude asjadega, kus tekivad tõusud ja mõõnad, on Veenus ja Merkuur teie poolel, aidates teid täielikult. Raskusi võib aeg-ajalt esineda ka teistes teie eluvaldkondades, sest Ketu näitab oma võimu.

Raha

Surve teenida on midagi, mida te vaevu talute, kuid elatise saamiseks peate kindlasti raha hankima. Kalade rahahoroskoop ütleb, et rahaasjade korrashoidmiseks võite vajada juhiseid. Planeedi Marss liikumisega saate aru, kuidas raha võib teile pikemas perspektiivis abiks olla. Ümberringi on inimesi, kes tutvustavad teile säästmise ja investeerimise mõistet. Planeet Jupiteri tegevusega oleks teil tulemas aasta teises kvartalis hea kasum.

Lisaks võib planeet Saturn tekitada probleeme inimestega, kes tegelevad maaküsimustega. Kuid umbes neljandas kvartalis võite kuulda häid uudiseid. Aasta kolmas kvartal soosib inimesi, kes soovivad teha pikaajalisi investeeringuid. Seda tehes näete häid tulemusi. Samuti on mõned teie vanad säästud kasulikud ja aitavad teie rikkust suurendada. Viimase kvartali paiku kinnisvara ostmine on Kalade meeste ja naiste jaoks suurepärane samm ja aitab teid hädas. Teisest küljest pidage meeles, et ärge kulutage liiga palju raha, kuna see võib teile probleeme tekitada. Inimesed peavad mõnes valdkonnas ka oma kulutuste eest hoolt kandma, sest tervise halvenemise tõttu võite rahalist kahju kanda. Teie karjäärivõimalused on teie rahasektoris väga head. Siiski peate oma valikute üle tõsiselt järele mõtlema. Ettevõtlusega tegelevate Kalade ettevõtmisi ootab tõenäoliselt ees laienemine. Sama juhtub raha kogumisel.

Viimase kvartali paiku veab neil, kes teevad tehinguid välismaal. Võite teenida korraliku summa raha. Ärilistel eesmärkidel reisimine mõjub suurepäraselt ka teie rahasektorile, kuna 2023. aastal toimuvad planeeditransiidid sunnivad teid tegema kindlaid samme. Mõned teist peaksid aga tegema pausi ja oma rahaga tehtavad liigutused üle vaatama. Tegelikult on vajalik otsida abi inimestelt, kes seda asja juba tunnevad ja teavad. Need, kes soovivad raha paigutada mõnesse uude ärisse või tundmatusse kohta, pole see hea mõte. Seetõttu vältige sellist paigutust kuni 2023. aasta viimase kvartalini.

Karjäär

Kas olete mures töökohavahetuse pärast? Hingake sügavalt sisse ja valmistuge mõneks väljakutseks, mis selle otsusega kaasnevad. 2023. aasta Kalade horoskoobi järgi peaksid inimesed vähemalt aasta esimeseks pooleks astuma sammu tagasi ja mõtlema oma valikutele, kas tuleks senisest tööst loobuda või ametikohta vahetada. Planeedid soosivad teid, kuid alles siis, kui mõistate, et kiirustamine pole praegu õige valik. Teil oleks vaja hoolega järele mõelda ja analüüsida oma vajadusi.

Umbes 2023. aasta keskpaigas võib karjäär selle sodiaagimärgiga äriinimeste jaoks muutuda teisejärguliseks. Tõenäoliselt sellepärast, et nauditakse edu ja viljakaid tulemusi. Samas ei tohiks aga asju järelvalveta jätta ega loorberitele puhkama jääda. On mõned võimalused saada petta või seista silmitsi soovimatute tulemustega. Seetõttu olge oma tegudes kindel. Samuti, kui teil on äripartnerlus või side oma ettevõttega välismaal, valmistuge mõneks väljakutseks, nagu investeeringute või tehingute viivitus.

Kaladest õpilastel on soodne aeg. Suurema osa eksamitest sooritate headele tulemustele. Seda muidugi ikka ise enne õppimisega vaeva ka nähes. Kõrgkooli õpinguteks valmistumine ja selle unistuse täitumine läheb siis plaanipäraselt. Ainus asi, mida peate meeles pidama, on segavate tegurite vältimine. Pidage meeles, mis on teie eesmärk ja kaaluge soovitusi, mida teile antakse. Kui valmistute sisseastumiseksamiteks, on 2023. aasta teie päralt. Kasutage seda aega parimal viisil ja valmistuge selleks. Kui teil on eksam aasta esimesel poolel, on tulemused teile soodsad.

Inimesi, kes on kõik need aastad kõvasti tööd teinud, ootavad ees reisimine ja edu. Õige strateegiaga saab 2023. aasta teine ​​pool olema selline, nagu soovite. Reisimine on teie tööalaseks arenguks suurepärane tegevus. Suhtlemine õigete inimestega on see, mis paneb teisi soovima teiega koostööd teha. Lisaks võite saada tööl vanemate ja kogenud kolleegide kiidusõnade osaliseks mõne projekti eest, millega olete tegelenud. 2023. aasta teisel poolel leiavad töökoha oma erialast karjääri alustavad inimesed. Siiski seisate ilmselt silmitsi ka mõne takistuse ja viivitusega, kuid oma oskuste õige kasutamine aitab teil saavutada soovitu.

Tervis

Kui seisate silmitsi terviseprobleemidega, siis ärge muretsege, sest 2023. aasta esimene pool tuleb suurepärase uudisega. Ravi, mida olete teinud, näitab lõpuks oma tulemusi. Tunnete rahulolu asjadest, mis jooksevad ladusas tempos, ning see aitab teil lõõgastuda ja mõnda aega elu rahulikult nautida. Treeningkavasid koostanud Kalade jaoks võivad asjad aga muutuda. Võite tunda end energiast tühjadena kõige selle juures, mida olete teinud. Seetõttu oleks vajalik kontrollida oma treeningkava ja hoida need kooskõlas oma keha tugevustega.

Uusaastalubadusena treeningu eesmärkide seadmine on hea, kuid 2023. aasta Kalade horoskoop ütleb, et tõkked ei jää teil ka selles osas tulemata. Teie keskendumist segavad mitmed tegurid, mis justkui sunnivad teid oma tervislikust eesmärgist loobuma. Seega tuleb teil silmitsi seista kõigi negatiivsete ahvatlustega, mis teie teele ette jäävad, näiteks sõprade kutsena pidudele, kus ahvatletakse teid tagasi vanale ebatervislikule teele jne. Kui olete viimasel ajal näiteks joomise või ebatervisliku toitumisega tegelenud, oleks hea vähemalt aasta keskpaigas neid vältida.

Kalade sodiaagimärgiga lapsed võivad silmitsi seista probleemidega, kus nad on liiga palju tehnoloogiaga seotud. Mõnda aega selle vältimine või ekraaniaja vähendamine on nende jaoks suurepärane. Samuti tuleks neil tegeleda rohkem füüsilise tegevusega kui siseruumides istuda. Näete, et nende keskendumisvõime paraneb, asjad on paremini kooskõlas ja pühendutakse õpingutele.

Õnnetused võivad sel aastal teie jaoks probleemiks olla. 2023. aasta tervisehoroskoop Kalade tähemärgile ütleb, et mõnel teist võib juhtuda õnnetusi. Seetõttu oleks Kaladel vajalik olla liikluses ettevaatlikum. 2023. aasta lõpus peaksid Kalad mõneks ajaks tempo maha võtma ja enda laadimiseks pausi tegema. Mõned gripilaadsed haigused võivad Kalasid ümbritseda kolmanda kvartali paiku mõne planeedi asukoha muutumisega. Seetõttu, inimesed, hoolitsege enda eest, vältige rämpstoitu ja valmistuge hooajalisteks muutusteks.

Pere

Hästi läheb neil, kes on valmis pingutama ja püüdma perega aega rohkem koos veeta. Nooremate pereliikmetega võib olla raske toime tulla. Kui teil on õdesid-vendi, olge valmis vaidlusteks ja probleemideks. Kui teil on pereettevõte ja kavandate midagi uut seal teha, tekivad lahkarvamused ja teised annavad sellele hoopis teistsuguse suuna. Probleemi lahendamiseks on soovitav olukorda arutada, sest asja sinnapaika jätmine muudab olukorra ainult hullemaks.

Mõned teie pereliikmed võivad oodata rõõmustavaid uudiseid seoses tööga. Tõenäosus, et see juhtub, on 2023. aasta teisel poolel. See võib olla uus töökoht, olemasoleva ametikõrgendus või vahetus parema vastu. Need kõik aitavad teie pere üldist rahalist olukorda parandada. Kui teil ja teie perel on probleeme finantsprobleemidega, nagu laenud või vähesed rahalised vahendid, olge valmis hea uudise jaoks, sest probleem laheneb peagi. Vanemad inimesed vabanevad pikaajalistest terviseprobleemidest. Ja kui mitte päris teveks ei saa, siis teete vähemalt ravis edusamme.

Kaladest paarid võivad oodata oma peres uut elu. Lapsi ootavad naised peavad oma tervise eest hoolt kandma, sest kolmanda veerandi paiku võivad nende elus esineda tõusud ja mõõnad. Lapsed võivad teile raskusi valmistada ja tuju võib kõikuda. See hoiab teid mõnda aega hõivatuna. Samuti võivad teie teele tulla mõned edasikükkamist mitte kannatavad suuremad majapidamistööd. Aasta kolmas kvartal läheb teie majas remondile või kodu korrastamisele.

2023. aasta Kalade perehoroskoobi järgi võib teie peres planeet Rāhu aasta lõpus probleeme tekitada. Teil võib olla lahkarvamusi näiteks isaga mõne teie finantsotsuse osas. Teie emal võivad tekkida terviseprobleemid, kuid see ei kesta õnneks kaua ja aasta viimase veerandi paiku tunneb ta end juba paremini. Arvestades, et planeedid võivad teie horoskoobis probleeme ja takistusi tekitada, olge valmis selleks, et mõned asjad teie isiklikus elus võtavad pöörase pöörde. Inimesed teie peres võivad teie plaanidega mitte nõustuda. Kuid see kestaks ainult aasta esimese poole. Seetõttu ärge liialt muretsege.


Abielu

2023. aasta Kalade abieluhoroskoobi kohaselt näevad mõned teist, kel on suhtes probleeme olnud, aasta esimesel poolel oma abielus positiivseid tulemusi. Siiski on seal mitu takistust, mis võib teie jaoks elu keeruliseks muuta. Kuid lootuse kaotamine ei ole õige, sest horoskoobi järgi on planeetide seis teie kasuks. Teil on vaja ainult suhtumist, et ei tohi kunagi alla anda. Pidage siiski meeles, et peate asju võtma rahulikult, kuna kiirustamine võib muuta kõik probleemsemaks.

Abielus meeste ja naiste jaoks ütleb 2023. aasta Kalade abieluhoroskoop, et kuulete häid uudiseid – nii tööalaselt kui ka isiklikus elus. Võimalik, et alustate oma partneriga uut ettevõtmist. Kuid tõenäosus, et see sel aastal õnnestub, on siiski üsna väike. Isiklikus elus võite oodata uut elu. 2023. aasta teisel poolel võivad teil partneriga tekkida lahkarvamused mõnes perekondlikus küsimuses. Sellel ajal oleks suurepärane, kui säilitaksite rahu ja lahendaksite asju mõistlikult.

Nende jaoks, kes tegelevad selliste probleemidega nagu lahutus või mürgine suhe, võib tunduda aasta esimene pool raske. Teine poolaasta tuleb aga neile soodne. Juriidilistes küsimustes tunnevad Kalad kergendust, sest asjad lahenevad nende kasuks. Mis puutub traumast väljatulekusse, siis see võib aega võtta. Kuid umbes 2023. aasta lõpus saate sellest jagu ja leiate rahu.

Suhted

Selle aasta Kalade suhtehoroskoop ütleb, et paarid veedavad üksteisega koos rohkem aega. Isegi kui teil on tihe ajakava, on 2023. aasta planeeditransiidid teie kasuks ja aitavad teid selles. 2023. aasta esimeses kvartalis saate planeerida mõnda reisi, et luua paremaid sidemeid ja vajadusel suhet parandada. Kui teil on viimasel ajal olnud suhteprobleeme, näete juba aasta alguses, et asjad lähevad paremaks.

Kui vallalised soovivad leida kedagi, kellega suhet luua, siis peagi võib see õnnestuda. Aasta keskmised kuud on teie jaoks soodne. Siiski peate asju võtma aeglaselt, kuna on võimalus tülideks, mis teie kahe vahel võivad tekkida.

Kui teil on plaan oma partneriga midagi uut alustada, on aasta esimene pool suurepärane. Kuid vältige asjadesse liiga palju raha kaasamist – üksi või koos, sest kaotuse oht võib olla suur. Inimesed, kes ootavad oma partneriga leppimist, on õnnelikud. Kas teie või nemad olete piisavalt julged, et astuda samme selles suunas, et proovida asjad lõplikult joonde ajada. Teisest küljest võivad mõned Kalad tunda end eraldatuna ja neil võivad olla emotsionaalselt rasked ajad.

Kalad peavad meeles pidama, et kuigi olukordi on raske lahendada, saate sellega hakkama. Mitte ainult planeetide transiit 2023. aastal ei toeta teid, vaid ka teie lähedased inimesed ja sõbrad on abiks.