Vapratele Lõvidele pole elus midagi rasket. Kuigi aasta võib teie teele tuua mõningaid väljakutseid, saate suurepäraselt hakkama. Lõvi 2023. aasta horoskoobi ennustused ütlevad, et rahulolu on teie jaoks sel aastal oluline. Teie soov olla parim ja omada parimat, paneb teid tegema kõiki vajalikke jõupingutusi, et see saavutada.

LÕVI - 2023

Alguse ja õnne aasta

Tere tulemast aastasse 2023, Lõvi! Võimaluste aasta paistab teile loomulikult sama eredalt kui Päike, mis on juhtumisi ka teie valitsev planeet. Lõvi horoskoop 2023 ennustab Lõvi jaoks kaootilist algust, kuid tõotab teile aasta lõppu, kus olete palju õnnelikum, edukam ja rahulolevam, kui olite aasta alguses. Aasta keskel võivad karjääriga seotud mured tekkida, kuid positiivse suhtumise säilitamine ja karjääri parandamine aitab teil sellistest hädadest läbi purjetada. Ometi näib tervis aastaringselt hea, kui mitte arvestada äriliste segadustega, mis ootavad teie tähelepanu.

Teie elu on viimase paari aasta jooksul lugematul viisil muutunud ja see aasta pole teistsugune. Ometi jääb 2023. aasta alguses muutuste tempo paigale, kuna tugev Saturni energia muudab teid pisut laisaks ja laialivalguvaks. Rohkem pingutamine ei aita, kuid leppimine tõsiasjaga, et te väärite kogu saginast puhkust, aitab teil olukorraga leppida. Sel aastal on soovitav püüda pöörata rohkem tähelepanu asjadele, mille kohta arvasite, et te seda kunagi isegi ei proovi. Olge aasta alguses pisut rohkem avatud uutele seiklustele, sest see annab teile rohkem energiat. Aasta alguses võib teid meelitada töö-/karjäärivahetus, kuid te ei pruugi soovitud edu saavutada.

Sel aastal võib keegi töölt või tutvusringkonnas teie huvi äratada. Aasta kolmandas kvartalis segunevad tööga seotud probleemid tervisehädadega, millega tuleb tegeleda. Kuna Jupiteri mõju aasta kolmandas kvartalis tugevneb, on teie elus kõik korras, mis annab teile rõõmustamiseks palju põhjust.

Karjäär

Tugev Jupiter on valmis 2023. aastal toetama Lõvisid nende ametialastes püüdlustes. Ometi on see raske aeg õpilastele, kes otsivad karjäärivõimalusi. Lõvi horoskoop 2023 ütleb selgelt, et juba aasta algusest on vaja lisapingutusi, kui soovite jõuda sel aastal eksami sooritamisele isegi lähedale. Rāhu töötab esimeses kvartalis segajana. Koos Saturniga võib see isegi tuua viivitusi, mis võivad teid frustreerida. Seetõttu soovitatakse vältida igasuguseid valesid ettevõtteid. Välismaal töö otsijail on võimalused 2023. aasta teises kvartalis.

Aasta alguses võib esineda üna ohtralt tervisehädasid ja need avaldavad kindlasti mõju teie karjääri- või õpieesmärkidele. Seetõttu on soovitatav olla oma tervise suhtes tähelepanelik, vajumata süütundesse mõne tegemata faili või õppekava täitmise pärast. Kannatlikkus ja sihikindlus aitavad teil sel aastal saavutada oma ametialased eesmärgid. Ettevõttes töötavate inimeste jaoks ei muutu esimese kahe kvartaliga eriti midagi, kuid töösurve kindlasti leeveneb. Kui otsite võimalust töökohavahetuseks, on juuni ja juuli kuud, kus teil võib õnne olla. Äriga tegelejad näevad esimeses kvartalis hüppelist müügi kasvu. Parim aeg äri laiendamiseks on aasta kolmas kvartal, mil Jupiter aitab teid uuenduslike ideedega.

2023. aasta kolmas kvartal toob kaasa ka eneseteostuse selles, millesse te päriselt usute või mida oma elult tegelikult tahate. See on parim aeg õpilastele, sest tugev Jupiter Lõvis õnnistab teid vajaliku motivatsiooniga. Töötavad oma ala spetsialistid võivad tunda end demotiveerituna, mistõttu võivad otsida pausi, et mõelda järele oma tulevase strateegia üle. Sel aastal tuleks teil ellu viia äriidee, millesse tõeliselt usute.

2023. aasta viimases kvartalis saavad äriga tegelevad inimesed maitsta äri laienemise vilju. Neile, kes on plaaninud läbida oma töö või ettevõtlusega seotud täienduskursused, toob aasta kaasa teile vajalikud võimalused. On suur tõenäosus, et registreerute oma valitud kursusel, kuid soovitav on seda alustada alles pärast esimest kvartalit.

Raha

Aasta esimeses kvartalis Lõvi jaoks suuri muutusi rahaasjades ei ennustata. Negatiivne Marss võib edu edasi lükata, mis võib saada teie pettumuse põhjuseks. Kui lasete frustratsioonil enda üle võimust võtta, siis see ainult suurendab Marsi ja Saturni kahjulikku mõju. Seetõttu jätkake sellega, mida teete, ilma et ootaksite juba esimeses kvartalis suurt kasumit.

2023. aasta teises kvartalis saate inspiratsiooni investeerimisvõimalustega tutvumiseks. Sel perioodil tehtud teadlik investeerimisotsus toob teile aasta teisel poolel kasumi. Saturni mõju avaldub ka teises kvartalis, mis võib oodatava rahalise kasu saamist edasi lükata. Siiski eeldatakse, et ettevõtetes töötavad inimesed saavad palgatõusu ja edutamist koos võimalusega reisida tööalasel eesmärgil. Lõvi naised peavad sel perioodil oma kulutusi piirama. Proovige koostada eelarve ja proovige seda mitte ületada. Teisest kvartalist parima saamiseks on soovitav täita oma lubadusi nii isiklikul kui ka tööalasel rindel, kuna see teeb Marsile heameelt.

Kolmandas kvartalis tugevneb Jupiter Lõvi horoskoobis 2023. Sellel perioodil on kõige suurem võimalus laenatud raha tagasi saada. Jupiter moodustab toe, mis aitab pereettevõtet, eriti kui tegelete majapidamistarvetega. Samuti toetab Jupiter sel perioodil kinnisvara ja põllumajanduse kasumit, seega võite mõelda ka nendesse kahte valdkonda investeerimisele. Oktoober 2023 on parim aeg sõiduki ostmiseks. Jupiterit kutsutakse ka guruks, sest ta väärtustab teadmisi. Seetõttu tehke teadlikke otsuseid.

Viimane kvartal on seotud peamiselt vaba aja veetmisega seotud väljaminekutega, mida te ei kahetse. Rahast kinnihoidmine ei aita, sest põhjuseid (peamiselt lastega seotud) on palju, mis nõuavad sularaha kulutamist. Soovitav on oma soove täites raha säästmisel end mitte väga tagasi hoida. Tegelikult tugevneb luksuse planeet Veenuse mõjul 2023. aasta detsembris raha kulutamine vaba aja veetmiseks või lihtsalt ostlemiseks. Veenuse mõju toob teie ellu ka rohkem romantikat ja õnne.

Tervis

Tervis ei ole 2023. aastal Lõvide jaoks kindlasti murekoht peale esimest kvartalit. Lõvid saavad nautida head tervist, ilma suuremate ebameeldivate üllatusteta, mis nõuavad haiglasse kiirustamist. Tervise paranemist ootavatel inimestel on muutusi märgata pärast aasta esimest kvartalit. Lihtsalt veenduge, et te ei muutuks hooletuks lihtsalt sellepärast, et teie tervis on praegu korras. Aasta alguses võib Saturni ja Rāhu kohalolek tõugata teid alla andma erinevatel kiusatustele, mis tekitavad sõltuvust ning mille suhtes tuleb olla ettevaatlik. Sellest ülesaamiseks otsige tervislikumaid alternatiive, sest tänapäeval on turg neid täis.

Lõvi tervisehoroskoop 2023 hoiatab ka võimaluse eest, et sel aastal võivad probleemiks saada silmadega seotud pinged. Seetõttu on soovitatav oma silmade eest hästi hoolitseda. Kui töötate palju arvutiga, ärge olge spetsiaalsete prillide kandmisel laisk, sest need aitavad teid pikas perspektiivis päris palju. Samuti käige regulaarselt jooksmas või jalutamas, mis aitab teil ka oma uusaastalubadust täita.

Füüsilised terviseprobleemid ei pruugi teie edusamme 2023. aastal takistada, küll aga võivad vaimse tervise probleemid tekkida. Nagu eespool mainitud, on probleemid abielus, abiellumisega viivitused või karjääri edenemine takistatud ja sellega võivad Lõvid 2023. aastal kokku puutuda ning see võib nende vaimset heaolu mõjutada. Võite tunda end demotiveerituna, kuna Rāhu lükkab teie edusamme edasi ja Saturn paneb teie jõukuse proovile. Sellise stsenaariumi korral aitab positiivne ellusuhtumine teil läbi elu purjetada. Jooga ja meditatsioon aitavad teil jääda rahulikuks. Samuti värskendavad teid päeva jooksul väikesed uinakud.

Vanemaealiste Lõvide jaoks ei ole olulisi terviseprobleeme silmapiiril, kuid tuleb järgida ennetusmeetmeid. Tasakaalustatud toitumine on tõesti oluline. Mõned teist võivad kannatada kaaluprobleemide käes ja neil soovitatakse võtta kasutusele olulisi meetmeid, et sellest jagu saada. Lõvi horoskoop 2023 ennustab, et kui teil on hiljuti olnud vigastus, siis lõpuks leiate end sellest taastumas. Ärge võtke ravimeid enne, kui arst on soovitanud. Nooremad Lõvid peaksid õues mängides olema ettevaatlikud, kuna ettevaatamatusest on oht saada vigastusi.

Pere

2023. aasta eesmärk on olla ettevaatlik oma elus oluliste inimestega suheldes. Kuna suhtega seotud probleemid võivad teid sel aastal üsna sageli tabada, tuleb teil need lahkhelide põhjused lahendada arukalt ja küpselt. Hea on see, et teie suhted ämmaga paranevad. Päikese transiidi tõttu puhkevad romantilised suhted õitsele nii abielus kui ka vallaliste paaride vahel. Jaanuar kuni aprill on hea aeg vaimsete huvidega tegelemiseks. Vastsündinud lapsega õnnistatud vanemad peaksid vältima temaga reisimist kuni 2023. aasta aprillini.

Kui olete 15–20-aastase lapse vanem, peate jälgima tema ekraaniaega ja püüdma seda võimalikult palju piirata. Nende privaatsust rikkumata veenduge, et neid ei segataks olulistest asjadest, mis täiendavad nende üldist arengut. Samuti peavad töötavad vanemad vältima liigset hõivatust ja kaaluma sagedamini oma lastega kvaliteetaja veetmist. Kui olete oma laste ees, hoidke oma kõne kontrolli all ja vältige igasuguseid konflikte või vaidlusi. Veebruar ja august on teie jaoks parimad kuud, kui proovite last saada.

Abielu

Lõvi abieluhoroskoop 2023 ennustab abielupaaridele rasket aega. Sel aastal võib Marsi, Saturni ja Rāhu transiit tuua abielusse segadust ja takistusi nagu ei kunagi varem. Kui teie suhe on juba läbi elanud karmi aja, on Marsi mõjul võimalus, et see halveneb veelgi. Kindlasti võib teie partneri suhtumine ja käitumine teile raskeid hetki tuua, hoolimata Veenuse tugevast mõjust. Asjade õigeks muutmiseks oleks vaja oma suhte kallal küpsel viisil töötada.

Aasta keskpaik on suhtes paaridele toetav, sest nad saavad nautida Veenuse üleminekuenergiat. See on aeg, mida paarid saavad kasutada parema sideme loomiseks oma praeguste või tulevaste ämmadega. Asjade edasiviimist suhtes plaanivad Lõvid peavad tugeva Jupiteri õnnistuste saamiseks plaanid edasi lükkama aasta teise poolde. Vallalised paarid peaksid võtma aasta esimese poole selleks, et suhelda ja üksteist tundma õppida ning mitte kiirustama kohe koosellu.

Kellel lahutusasi on juba pikalt veninud, võite soovimatust sidemest vabaneda 2023. aasta teiseks kvartaliks. Lahutuseni viivad olukorrad võivad tekkida seoses kolmanda isiku mõjuga teie suhtele. Kolmanda veerandi Rāhu energia võib meelitada teid otsima kiindumust väljaspool abielu – tunnet, mida peate ohjeldama. Kuna Saturni ja Kuu üleminekud võiksid toimuda aasta lõpus, võib see kaasa tuua suhetes stressi tekitava valekommunikatsiooni. See häda oleks aga ajutine ja selle saab lahendada lihtsalt üksteisega suhtlemisega.

Suhted

Kahtlemata on suhted üks valdkond, mis 2023. aastal teie jaoks kõige eredamalt särab tänu tugevale Veenuse mõjule läbi aasta. 2023. aasta on hea Lõvidele, kes tahavad asju edasi viia ja oma suhted paika loksutada. Selliseid võimalusi jätkub aasta lõpus küllaga.

Suhted võivad 2023. aasta esimeses kvartalis Saturni mõju tõttu läbida teatud takistusi. Võib tekkida vaidlusi, mille allikaks on tülid vanematega, kes võivad takistada teie elu. Jupiter seevastu on 2023. aastal positiivselt meelestatud ja toetab suhteid aasta kolmandas kvartalis. Abielupaarid peavad aga 2023. aasta märtsis olema ettevaatlikud, kuna Merkuur võib õhutada mittevajalikke vaidlusi mitte ainult teie ja partneri, vaid ka näiteks teie ja ämma vahel.

Aasta keskpaigaks saavad Rāhu ja Päike kokku, et aidata Lõvidel nende halba suhet stabiliseerida. Saturni ja Kuu liikumine võib aga vallaliste paaride arvamustes erimeelsusi esile kutsuda. Teises kvartalis on paaridel soovitav puhkust võtta ja veeta aega üksi, kuna see aitab neil asjad selgeks mõelda. See toob leevendust vaidlustest ja väljakutsetest abielus.

Kui olete vallaline, ei too 2023. aasta suhte leidmisel õnnele lootmine palju kasu. Rāhu ja Päike soovitavad teil pingutada, kui soovite tõesti leida kedagi, kes on teie aega ja energiat väärt. Aasta kolmas kvartal on soodne aeg uue suhte loomiseks. Vältige aga kiirete või läbimõtlemata otsuste vastuvõtmist.