Olete sodiaagis üks kõige mõistlikumaid inimesi, kuid isegi teie pole täiuslik. Neitsi 2023. aasta horoskoop sisaldab teie jaoks väikest hoiatusmärki – vältige järeldustega kiirustamist! See väike nõuanne säästab teid ning aitab teil parandada kõike, mis eelmisest aastast sellesse üle kandus. Mõned tõusud ja mõõnad tulevad ka, aga kindlasti pole te auku kukkumise äärel, nii et rõõmustage ja hinnake 2023. aastal kõike, mida saate.

Neitsi - 2023

Paljude võimaluste aasta

Kuidas teil läheb, Neitsi? Või peaks küsima, kuidas teil läks, Neitsi? Aga kui aasta on seljataga, kas see üldse on enam oluline? Teile kui targale inimesele on alati meeldinud mõte vaadata oma minevik uuesti läbi, et leida asju, mis on teie heaks töötanud ja mis mitte. Kuid sel aastal ärge kahetsege kaotatud võimaluste pärast, sest võib-olla see nii pidigi olema. Sellegipoolest soovitab Neitsi horoskoop 2023 teil uut aastat alustades leida praktilised vastused küsimustele, mis on teid vaevanud. See tagab, et te ei jäta 2023. aastal ühtegi võimalust kasutamata.

Jupiteri tugev kohalolek 2023. aasta Neitsi horoskoobis toob head võimalused tööalaseks eduks ja suhte loomiseks kohe aasta teise kvartali algusest. Suhted õitsevad Veenuse mõjude tõttu aastaringselt. Aasta lõpu poole suundudes soovitab Ketu transiit aga tähelepanu pöörata oma suhetele ja rahaasjadele. Veelgi enam, tänu kaardil olevatele tugevatele Marsile ja Merkuurile leiate palju võimalusi reisimiseks kohe aasta algusest peale. Mõned teist võivad sel aastal isegi reisimisega raha teenida.

Tööalaseid võimalusi on 2023. aastal küllaga, eriti kui olete teadus- või õigusvaldkonnas. Kuna Ketu ja Marss on aga paigutatud Neitsi horoskoopi kolmandas kvartalis, peavad õigusteenuseid praktiseerivad inimesed olema oma töös olema täiesti ausad, et Marsist mitte mõjutatud saada. Algaval aastal ja pärast septembrit on Neitsil ettevõtluses palju võimalusi, mida oodata. Kui töötate kollektiivis, vältige kolleegidega tülitsemist.

Parim nõuanne, mida järgida, on olla kannatlik. Neitsina olete võimas, julge ja alati valmis vallutama. Ja kui teil on mõtted millegagi hõivatud, meeldib teile sellesse süveneda, kuni selle saavutate. Teil oleks vaja meeles pidada, et millelegi oma mõtteid keskendades eirate mõnikord asju, mis on praktilisemad ja rahuldust pakkuvamad. Juhina on teil kalduvus alustatu lõpule viia, kuid 2023. aastal tuleb teil üks kord peatuda ja mõelda, kas on olemas ka alternatiivseid lahendusi, et saavutada seda, mida ihaldate?

Raha

2023. aasta esimeses kvartalis toimub Neitside jaoks palju rahaasjades. Juba aasta algusest võivad tarbekaupade äriga tegelevad inimesed näha oma tulude kasvu. See ei ole aga parim aeg ettevõtte laiendamiseks, kui seda kaalute. Samas on see hea aeg sõiduki ostmiseks. 2023. aasta horoskoop hoiatab teid aga pere rahalise toetuse puudumise eest, mistõttu olete sellises ettevõtmises tõenäoliselt üksi. Aasta alguses on rahaasjadega seotud planetaarsed sidemed sünged. Seetõttu kannate tõenäoliselt kahjumit, kui ei tee teadlikke otsuseid.

Aasta esimeses kvartalis võivad väljaminekud jätkuda ja sissetulekuallikad kahanevad. Ärge oodake aktsiaturult 2023. aastal suurt kasumit. Töökoha vahetamisel saate aga tõenäoliselt korraliku palgatõusu. Rāhu ja Jupiteri transiit võib kolmandas kvartalis anda võimaluse välisreisideks. Samuti on 2023. aasta hea aeg välisreiside jaoks, kui olete selle jaoks juba varem raha kogunud. Päike ja Merkuur võivad lastega seotud kulutusi tekitada.

2023. aasta teisel poolel võivad Neitsid oodata sissetulekute kasvu. Kuna 2023. aastal domineerib teie rahaasjus Jupiter, siis mida rohkem te töötate, seda rohkem võidate. Augustile järgnev kuu võib avada teile lisasissetulekuallika. Siiski on soovitatav mitte teha läbimõtlemata kulutusi. Samas ei tohi ka liiga kitsi olla, eriti kui tegemist on asjadega, mis on teie heaoluks vajalikud, näiteks lühike reis või õhtusöök koos partneriga. Sel ajal pole teil õnnks palju tervisekulusid ette näha, mille pärast peaksite muretsema ja seega saate siin palju säästa.

Kõik suuremad investeeringud, näiteks kinnisvarasse, tuleks teha pärast aasta teist kvartalit. Kui perekonnas peaks tekkima omandiga seotud konflikt, oleks praegu mõistlik suuremaid otsuseid vältida. Teil on hea võimalus saada oma eelmiselt investeeringult tulu 2023. aasta kolmandas kvartalis.

Karjäär

Kui teete oma pereettevõttes karjääri, siis 2023. aasta paneb proovile teie võime taluda survet kuni aasta kolmanda kvartalini. Samuti võib äripartneriga tekkida vaidlusi, mis võivad isegi teie ettevõtet mõjutada. Kui töötate kollektiivis, soovitavad Venus ja Ketu vältida tööl kolleegidega vaidlusi. Sel aastal tunnustuse saamiseks pidage kinni tähtaegadest, kuid seda tehes ärge muutuge töönarkomaaniks, sest see tooks teile ainult stressi.

Kui olete idufirmat või ettevõtet juhtinud juba üle kolme aasta, hakkab teie visa raske töö sel aastal tulemusi andma. Võib juhtuda, et leiate väljateenitud tunnustuse ja paljud inimesed pöörduvad teie poole, et teiega koostööd teha. Tööl võib Jupiteri tugev mõju anda teile silmapaistvaid ideid, mis toob teile tunnustust. Samas võib olla Merkuuri liikumiste tõttu tööl tugevaid erimeelsusi oma ülemusega, kuid kõik laheneb teie kasuks.

Sel aastal võite ametialaselt tunda, et edenete sissetulekute osas aeglaselt, mis võib teid frustreerida. Võite isegi kohata inimesi, kes on väga lühikese ajaga palju saavutanud. See võib teid kurvaks teha või pettumust valmistada. Ent tunne peab inspireerima teid ka mõtlema sellele, mida olete ehk ise valesti teinud. Kui plaanite 2023. aastal ettevõtlusega alustada, soovitab Veenus koos abikaasaga analüüsida kõiki plusse ja miinuseid, mis sellega kaasnevad. Ettevõtlust alustades arvesta alati ka kaotustega.

Tarbekaupadega seotud ettevõtted õitsevad 2023. aastal, samas kui teadustööga seotud töökohad toovad teile edu. Kui valmistute riigitööle siirduma, viitab Neitsi horoskoop 2023, et peate tegema rohkem kui see, mida praegu teinud olete. Peate oma hirmudest üle saama, et vähemalt kuhugi jõuda. Aastal 2023 on õnn teiega. Seega peate lihtsalt ebaõnnestumise korral kannatlik olema ja proovimist jätkama.

Kui kaalute töökohavahetust, siis esimesed kaks kvartalit on selleks sobiv aeg. Ärge kartke uutesse valdkondadesse liikuda, sest nii saate sel aastal suurepäraseid tulemusi. Olge tänulik selle eest, mida olete saavutanud ja loobuge harjumusest end teistega võrrelda.

Tervis

Terviseprobleemid Neitsite elus on 2023. aastal tingitud nende vihast. Kui suudate oma viha ohjeldada, tagab Jupiteri olemasolu hea tervise ning külluse aastaringselt. Parim viis oma viha ohjeldamiseks on süüa tervislikku toitu ja leida aega iseendale.

Kuni juunini 2023 olge ettevaatlik mitte ainult enda, vaid ka oma laste tervise suhtes. Püüdke mitte jätta vahele rutiinset tevisekontrolli ega ravimeid, kui arst on need teile kirjutanud. Vanematel pereliikmetel võib Rāhu transiidi tõttu tekkida probleeme silmadega. 2023. aastal võiks oma sõltuvust ravimitest nii palju kui võimalik vähendada. Näiteks kui võtate unerohtu või valuvaigistit, püüdke neid võimalusel siiski vältida.

Tervise pärast pole 2023. aastal üldiselt vaja eriti muretseda, ennustab Neitsi horoskoop. Lihtsalt ärge proovige asjadega üle pingutada ja võtke vajadusel aeg maha, et puhata. Regulaarsed harjutused aitavad teid uneprobleemide korral.

Suhted

Armastus leiab sel aastal tee teie juurde viisil, mida te pole kunagi ette kujutanud. Veenuse tugev kohalolek inspireerib häbelikke suhet otsima ja julgeid lõpuks ometi leidma tasakaal oma eralu ja tööelu vahel. Tegelikult innustab Kuu üleminek horoskoobis aasta esimesel poolel otsima pikaajalisi suhteid. Soovitav on teil siiski oma tunnete kallal töötada ning enne nende väljendama hakkamist järele mõelda, sest on suur tõenäosus, et tõlgendate teistelt tulevaid signaale valesti ja satute piinlikku olukorda.

Kui olete suhtes või abielus, võivad teil tekkida vaidlused aasta esimeses kvartalis. Saturni kohalolek sel perioodil näitab, et te ei tohi teineteise varasemaid vigu hakata vaidlustes välja tooma, kuna see ainult süvendab teie kui paari hädasid. 2023. aastal on teil vaja ennetada mõttetuid vaidlusi, eriti neid, mis kahjustavad teie egosid.

Edaspidi palub Jupiteri ja Rāhu üleminek aasta teises kvartalis olla ettevaatlik moraalselt vale suhte loomises. See suurendab teie halba karmat, mida te hiljem kibedalt kahetsete. Jupiteri nimetatakse guruks või õpetajaks. Seega on Jupiteri tugev kohalolek kahjulik, kuna planeet teeb kõik, et anda teile õppetund teie vigade eest. Kui plaanite kellelegi abieluettepaneku teha või välja kutsuda, on juunikuu selleks parim aeg. Neitsi horoskoop 2023 viitab ka sellele, et juuni on hea aeg reisimiseks.

Abielu

Neitsid on alati valvel, et kaitsta end keeruliste ja segaste olukordade ja suhete eest. Neitsid võtavad aega, et veenduda, et nad on päeva lõpuks alati koos õige inimesega. Aga kas see on nii ka tänavu?

Kellel abielus on probleeme olnud, võib Jupiteri õnnistusel aja parandada. Saturni ja Rāhu kohalolek Neitsi horoskoobis 2023. aasta veebruaris võib paaride vahele tuua negatiivset energiat. Selle ümberlükkamiseks peaksite veetma rohkem aega oma perega koos või minema koos abikaasaga reisile.

Kui soovite lahutust või abieluga seotud juriidiliste probleemide lahenemist, on 2023. aasta teine ​​pool aeg, mil võite oodata asjade lahenemist.

Vältige vaidlusi ämmaga, et mitte enda jaoks asju keerulisemaks ajada. Kuna Jupiter on aasta teisel poolel tugev, võivad paljud suhtlusprobleemid siis laheneda. Kokkuvõttes ärge tundke kellegi vastu negatiivseid tundeid ega viha. Püüdke lahendada suhtes tekkivaid olukordi küpselt.