Skorpionid ei suhtle palju ja hoiavad rohkem omaette. Tegelikult võib see harjumus olla teie jaoks isegi produktiivne. Kuid teisest küljest on vaja ainult väikest muudatust, et meelitada oma ellu õnnelikke aegu. Samuti, kui teil on uusaastalubaduste nimekiri, tuleks hakata seda juurutama. Aga hoidke protsess aeglane ja stabiilne, sest planeetide transiidid võimaldavad teil olla oma eluga kooskõlas ainult siis, kui võtate omaks kannatlikkuse ja visaduse.

Skorpion - 2023

Ettevaatusabinõude ja muutunud arusaamade aasta.
Inimesed tunnevad teid nende inimeste loendist, kellel on oma arvamused ja mõtted. Kuid uuel aastal 2023 sunnivad planeedid teid muutma arusaamu paljudest asjadest elus. Eriti isiklikus elus näeksite oma partneriga asju täiesti uuel viisil. Aga miks äkki on mõtteviis muutunud? Noh, selle põhjuseks on teie valitseva planeedi Marsi mõju, mis lõpetab oma retrograadse perioodi selle aasta esimese kvartali alguses. Koos sellega ennustab Skorpioni horoskoop 2023, et planeet Saturn tegutseb umbes sama kaua, toimides hoiatavalt ja pannes teid oma tööelus ettevaatusabinõusid rakendama. Kuid teisest küljest jagab planeet Jupiter teile oma õnnistusi ja aitab teid ja teie perekonda kuni aasta kolmanda kvartalini.

Kui algab aasta teine ​​pool, võivad Skorpionid oodata mõningaid võimalusi raha hankimiseks. Seetõttu on vägagi soovitatav seda aega võimalikult hästi ära kasutada. Merkuur võib teie tervisele mõningaid takistusi tekitada. Seega peate oma tervise suhtes ettevaatlik olema, eriti 2023. aasta viimases kvartalis.

Raha

Ilmselgelt on aasta teile rahaliselt õnnelik. Kuid sellega kaasneb ka kerge hoiatus. Kui planeet Saturn kolib oma valitsemismajja, ei pruugi teie rahaasjade ja rahaga seotud plaanid ja ideed kulgeda plaanipäraselt. Skorpioni 2023. aasta finantshoroskoobi järgi nõuab esimene kvartal teilt tegelikult pausi. Peate mitte ainult kõik uuesti läbi vaatama, vaid tegutsema ka täiesti uuel ja teistsugusel viisil, kuna Saturn on valmis teid proovile panema ja sel aastal teie rahalist skaalat pisut tasandama. Kui Jupiter teises kvartalis tegutsema hakkab, näevad inimesed võimalusi kasumit teenida ja tunnevad motivatsiooni investeerida parematesse kohtadesse.

Kui Rāhu liigub 2023. aasta viimases kvartalis Kalade sodiaagimärgis, võite tunda end ebakindlana oma rikkuse suhtes. Mida rohkem soovite oma raha paremaks ja kasulikuks varaks muuta, seda sügavamalt süvenete intensiivsetesse mõtetesse, mida rahaga teha. Kui aga aasta hakkab lõpu poole liikuma, on teil kindlasti raha kogumise ja selle kasutamise osas kindel plaan olemas. Tõenäoliselt tuleb uuel 2023. aastal teieni rohkem raha. Seega hoidke negatiivsest mõtteviisist või võimalustest eemale.

Skorpionid, kes soovivad teha suuri rahalisi investeeringuid, peavad seda tegema aasta teisel poolel. Kuna planeedid muudavad üksteise järel oma positsioone, paraneb teie rahaline olukord. Samuti on suured võimalused, et need, kes on püüdnud varem kaotatud varade asemele uut tekitada, neid saadab edu ning nad saavad sellest pikas perspektiivis kasu. Mõned Skorpionid teenivad ka isiklikest sidemetest. Seega, kui olete laenanud raha oma lähedastele inimestele, on aasta teine ​​pool suurepärane aeg oma raha tagasi saamiseks.

Lisaks on 2023. aastal Skorpioni finantshoroskoobis mõned hoiatused. Võite teha mõned impulsiivsed otsused, mis võivad mõjutada teie edukust ja kasvu. Samuti peate umbes esimeses kvartalis, mil planeet Marss läheb retrograadsest režiimist välja, hoolega oma eelarvet koostama, kuna aasta keskmised kuud võivad teile tuua raskeid aegu. Teisest küljest on periood suurepärane pikaajalisteks investeeringuteks ja kauplemiseks. Siiski oleks väärt mõte, kui kaasaksite enda ümber olevate inimesed end abistama, et saavutada parimaid võimalikke tulemusi ja vältida kaotust pikemas perspektiivis.

Karjäär

Umbes esimeses kvartalis on planeet Saturn tegevuses, et panna proovile teie kannatlikkus ja kontroll enda üle. Kui see planeet liigub oma valitsemismajja, võite tunda end ebamugavalt ja eksinuna. Hiiglasliku karjäärihüppe tegemine võib teie jaoks tunduda raske ülesanne. Meestel ja naistel, kes on oma ala meistrid, võib tööl oma eesmärkide saavutamisel raskusi tekkida. Seega peavad Skorpionid sellistel rasketel aegadel rakendama teatud ettevaatusabinõusid. Peate välja selgitama oma nõrkused ja oskused, et saada näiteks oma positsioon töökohas tagasi.

Skorpionid, kes püüavad tööd leida, neid saadab 2023. aasta teisel poolel selles edu planeetide Jupiteri ja Saturni õnnistusel. Üliõpilased, kes soovivad alustada oma karjääri praktikandina või vabakutselisena, saavad seda planeerida umbes selle aja jooksul. Siiski vajate rohkem keskendumist, sest kui Rāhu ja Ketu koos tegutsevad, võite tunda, et teil napib energiat, et kõigega pühendunult tegeleda. Mõne jaoks tuleb periood hea. Inimestel, kes teevad karjääri tehnikavaldkonnas, on võimalus saada ametikõrgendust või tunnustust.

Need, kes on seotud oma pereettevõttega, saavad suurepäraseid pakkumisi oma ettevõtmiste laiendamiseks. Teie tõeline läbimurre toimub tõenäoliselt kolmandas kvartalis. Planeetide Jupiter ja Merkuur abiga loote paremad sidemed. See loob teile kindlasti suurepärased partnerlussuhted. Siiski peate hoolitsema selle eest, et te ei avaldaks teistele oma ärisaladusi, kuna seal võib olla ka reetmise võimalusi. Seega olge ettevaatlik, kelle te oma ettevõttesse lubate ja mida neile räägite. Teatud edu ja kasu on tulemas umbes 2023. aasta viimast kvartalis.

Inimesed, kes tegelevad üksikettevõtjana või alustavad väikest ettevõtet, saavad toetust näiteks oma vanematelt või sõpradelt-sugulastelt. Veenuse aktiivsus annab teile võimaluse äris raha mõistlikult kasutada. Kuid teisest küljest on teil Kalade sodiaagimärgis oleva Rāhu abiga oma tegevusplaanides suurepärane taju. Sama planeedi transiit võib viia teid ka vigadeni. Seetõttu soovitab karjäärihoroskoop teil kõik enne hoolega läbi mõelda ja mitte teha rutakaid otsuseid, kuna see võib viia teie ettevõtte allamäge ja kahjumisse.

Tervis

Skorpioni 2023. aasta tervisehoroskoobi kohaselt tunnevad nad end õnnistatuna, sest nende eelmisest aastast püsivad haigused ja muud terviseprobleemid mööduvad. Aasta algusest peale on paljudes asjades paranemist oodata, kuna planeet Marsi retrograadne periood lõppeb 2023. aasta esimeses kvartalis. Tugeva immuunsusega saate haigustele vastu ja võite nautida ka lõõgastusaega, mis aitab tohutult teie tervist ja heaolu kasvatada. Kui olete võidelnud vaimsete probleemide või uneprobleemidega, on sellel aastal teie jaoks hoiatus. Planeet Saturn koputab teie mõistule pidevalt aasta algusest peale, et muudaksite oma elustiili tervislikumaks.

Halvad olukorrad võivad tekkida umbes 2023. aasta keskpaigas. Planeet Veenus aktiveerub nendel kuudel, mis võib muuta teid tervise osas veidi haavatavaks. Inimesed, kellel on nõrk immuunsus, võivad selle energiaga mitte toime tulla. See võib teie tööelu otseselt mõjutada. Diabeedi, maoprobleemide või seedesüsteemiga seotud probleemide käes kannatavad inimesed võivad sattuda raskustesse, kui nad ei lähe üle tervislikule toitumisele. Planeet Jupiter päästaks nad aga tõsistest hädadest. Kuid peate oma toitumisharjumuste ja treeningrutiinide osas olema väga täpne ja järjekindel.

Lapsed, kes on põdenud grippi ja viirushaigusi, peavad enda eest hoolt kandma, kuna 2023. aasta esimesel poolel seisavad nad tõenäoliselt silmitsi väikese haigestumisega. Saturni transiit nõuab korralikku hoolt ja mitmeid ettevaatusabinõusid, et toime tulla tervise tõusude ja mõõnadega. Need, kes otsustasid kaalust alla võtta või keha vormimisega tegelema hakata, võivad tunda, et kui Rāhu aasta viimases kvartalis tegutseb, võib see nende plaane ja olukorda pisut segada. Teised planeedid on aga kohal, et hoida teie vaimu üleval ega lase teil mingil moel alla anda.

Lõpuks on tervetele Skorpionitele mõned head uudised, sest teie tervis on endiselt rahuldav. Alates aasta teisest veerandist on soovitav parandada oma igapäevarutiine. Tegelikult ütleb 2023. aasta Skorpioni tervisehoroskoop, et peate looma tervisliku mustri oma elustiilis. Samuti on 2023. aasta teie jaoks vaimselt ja füüsiliselt hea ja tervislik. Mõned väljakutsed võivad tekkida, kui muretsete ümbritsevate asjade pärast liiga palju. Kuu võib tekitada ebamugavustunnet ja raskendada toimetulekut aeg-ajalt esinevate meditsiiniliste väljakutsetega. Teisest küljest tuletab Jupiter teile pidevalt meelde, et peaksite mõistlikku tempot hoidma ja püüdma leevendada mis tahes haigusest või olukorrast tingitud pingeid.

Pere

Kahjuks ei ühti teie mõtteviis teie pereliikmete suhtumisega. Seetõttu võivad Skorpionid tänavu oodata karmi algust. Saturni transiit Veevalaja sodiaagimärgis esimeses kvartalis võib teie olukorra muuta vahelduvateks tõusudeks ja mõõnadeks. Teist vanemad inimesed võivad sattuda teiega konflikti. Seetõttu arutage kindlasti kõiki probleeme rahulikult. Vältige vihastamist nii palju kui võimalik ja võtke seda kui proovikivi, sest Skorpioni perehoroskoobi 2023 järgi läheb teises kvartalis paremini.

Perekonna õnn võib alguses tunduda keeruline ülesanne. Kuid niipea, kui planeet Jupiter hakkab tegutsema, pole mitte ainult teil, vaid ka teie perel positiivset energiat ja õnne kogeda. 2023. aasta teisel poolel võib teie peres toimuda mõningaid muudatusi või muutusi. Teie õed-vennad võivad kogeda töö või elukoha muutust. See võib olla tingitud näiteks tööalastest vajadustest. Võib esineda võimalus tekitada teie pereelus seeläbi väike häire. Kuid planeetide Jupiteri ja Saturni aspekti õnnistustega saate sellest läbi ilma suuremate probleemideta.

Mõned terviseprobleemid võivad tekkida teie vanavanematega. Kui Rāhu on viimase veerandi paiku Kalade sodiaagimärgis ja ka Merkuur tegutseb, on pererahva tervisesektoris oodata tõuse ja mõõnu. Skorpioni 2023. aasta perehoroskoobi kohaselt olge terviseprobleemide tekkimise osas valmis ja olge ettevaatlikud. Lisaks peaksite ka enda eest hoolt kandma, sest kogu peres valitsev kiirustamine võib teid energiast tühjaks tõmmata. Teisest küljest on sama periood kasulik Skorpioni sodiaagimärgiga lastele. Nad saavad oma tegudes ja õpingutes hästi hakkama. Samuti jääb nende tervis rahuldavaks.

Kui kuulate iseennast, saate probleemideta hakkama, mis võivad teie teele tulla. Kuulake kannatlikult oma pereliikmeid. See tooks rahu ja harmoonia teie peremaailma. Planeet Veenus aitab teid selles üsna suurel määral. Kui annate oma pereelus endast parima, on asjad suurepärased. Lastega võib aasta lõpus tekkida probleeme. Kuid üldiselt oleks aasta teine pool nii Skorpioni meestele kui ka naistele hea.

Abielu

Inimesed, kes on oodanud sobiva partneri leidmist, näevad selles osas tulemusi ning planeet Jupiter on neile soodne.

Need, kes on raskustes oma abieluga või tegelenud oma abielus juriidiliste probleemidega, näevad enda kasuks tehtavaid otsuseid. Skorpioni 2023. aasta abieluhoroskoobi kohaselt lahenevad teie juriidilised küsimused ja probleemid aasta lõpus. Ja Jupiteri-Saturni transiidiga muutute oma tulevases elus vaimselt paremaks.

Mõned abielupaarid lahendavad oma eelmisel aastal poolelijäänud probleemid. Ja kui teil on olnud raskusi pere ja ämmaga suhtlemisel, siis 2023. aasta viimases kvartalis on olukord teie jaoks kindlasti parem.

Need, kellel on soov olnud abielluda, võivad oodata uudiseid 2023. aasta lõpuks. Siiski on teie teel takistusi, mis võivad teie abielus hiljem probleeme tekitada. Seetõttu olge kindel, kelle valite, ja võtke asju nii aeglaselt kui võimalik. Vaadake tähelepanelikult inimese perekonda, kellega suhteid loote, sest nendega võib hiljem raskusi tekkida.

Suhted

Olenemata sellest, kui praktiline te olete, on suhted midagi, mis peavad toimima. Äsja suhte loonud Skorpionid otsivad umbes aasta teisel veerandil planeedi Jupiteri õnnistusi, mis võimaldaks neil üksteist paremini mõista ning lahendada kõik püsivad probleemid ja lahkhelid. On võimalus, et Saturni mõju tõttu võivad mõned teist oma praeguse suhte lõpetada. Kuid see ei lõpe negatiivse või halva tundega.


Inimesed, kes tegelevad juriidiliste küsimustega, saavad oma õigusküsimustes lahenduse aasta esimese poole lõpus. Planeedi Jupiteri ja Saturni aspektide abil näete tulemusi enda kasuks lahenevat. Igasugusest olukorrast emotsionaalselt ülesaamiseks vajate aga tavapärasest rohkem aega, kuna planeet Rāhu ja Ketu mõjutavad teie elu. See võib teie sees tekitada konflikti, mis võib viia teid segaste otsuste ja olukordadeni. Seega peavad Skorpionid olema kindlad, et nad ei koorma end edasiliikumise survega.

Skorpionist vallaliste jaoks on hoiatus. Merkuur võib mõjutada teie suhtlussektorit ja tuua teie ellu tarbetuid probleeme. 2023. aasta suhtehoroskoop Skorpioni tähemärgile ütleb, et inimesed tunnevad end teiega vesteldes ebamugavalt. Samuti võib tunduda, et võimalus endale sobivat partnerit leida on keeruline ja tülikas. Sellistes olukordades on soovitav säilitada rahu ja olla optimistlik. Tõenäoliselt läheb asi paremaks 2023. aasta neljandas kvartalis. Te muutute ka sotsiaalsemaks ja suhtlemises paremaks.

Seoses suhetega võivad mõned paarid, kes on juba mõnda aega suhtes olnud, viia oma sideme järgmisele tasemele. Tööalaste pobleemide tekkides otsite tuge oma partnerilt. Ta toetab teid ja aitab teid elus raskete ja keeruliste otsuste tegemisel, mis aitavad teie edule ja kasvule kaasa ning tugevdab teie suhet.