Sõnnid on oma elule keskendumise poolest profid. Kuid Sõnni 2023. aasta horoskoop soovib, et teeksite mõned muudatused, sest need on teile head. Oma unistuste täitmiseks ja kõiges endast parima andmiseks peate võib-olla muutma oma senist tavaelu. Ennustused ei ütle, et aasta paneks teid eriliselt vaeva nägema või väga raskesse olukorda. Kuid keerulistesse olukordadesse sattumine ning oluliste otsuste langetamine muudab teid kindlasti paremaks. Teie jaoks on käes õppimise aasta planeetide toel.

SÕNN - 2023

Aasta on hea keskendumiseks.

Möödunud on järjekordne aasta, mil proovisite kõike ise teha, Sõnn. Veel üks aasta, mil olete tüüpiline Sõnn – natuke naljakas ja samas äärmiselt kangekaelne. Ausalt öeldes tegite möödunud aastal täpselt seda, mida sel hetkel parimaks pidasite ja sellest piisas. Nüüd, kui võtate vastu 2023. aasta, peate olema valmis silmitsi seisma uute võimalustega ja inimestega, kes teie teele satuvad. Niisiis, kasutage vaba tahte jõudu ja suunake oma eluvanker uuele teele. Ja milline on õige suund, kuhu peate liikuma? Olgu siis Sõnni horoskoop 2023 teie teejuhiks.

2023. aasta Sõnni horoskoop ennustab, et kolmik Saturn, Rāhu ja Jupiter mängib sel aastal teie elus olulist rolli. Kuigi aasta esimeses kvartalis on nende planeetide mõju teile karm, õnnistavad nad teid ka suure eduga kõigis peamistes eluvaldkondades, nagu suhted, karjäär ja rikkus. Päike võib aasta esimestel kuudel tuua teile mõned karjääriprobleemid. Kuid äris tegutsevad Sõnnid on tunnistajaks ettevõtte laienemisele. Aasta esimeses kvartalis soovitatakse Sõnnil harjutada rahumeelsust ja vältida agressiivset suhtumist. Pereliikmetega lähedasemaks saamine on üks teie selle aasta prioriteete. Lisaks on oodata, et teie valitseva planeedi Veenuse tugevnemine toob teile sel aastal eeliseid suhetes ja karjääris.

Suhetest rääkides ei ole Sõnnid teadaolevalt suhete tagaajajad ja see jääb püsima ka sel aastal. See lükkab küll suhte leidmise väljavaateid edasi, mis võib teid ennast mõnikord üksildasena ja kurvana tundma panna. Kurbusest ülesaamiseks võiksite kaaluda inimestega kohtumas käimist. Kaitske end aga liiga varase kiindumise eest. Sel aastal kohtute paljude uute inimestega. Rāhu võib aasta teisel poolel tuua ootamatuid võimalusi tööga seotud reisideks.

Karjäär

Sõnnid on luksuse otsijad ja raha on üks viis, kuidas nad saavad elus kõike, mida nad ihaldavad. Seetõttu on nende karjäär neile väga oluline. Aasta 2022 oli karjääri edenemise seisukohalt õnnelik ja Sõnni jaoks jätkub sama areng.

Kolmik Saturn, Rāhu ja Jupiter mängib sel aastal teie karjääri edendamisel domineerivat rolli. Planeet Saturn esindab vastutust, rasket tööd ja sihikindlust ning selle tugev kohalolek teie kaardis aitab need omadused teie seest esile tuua. Saturni mõjuga hakkama saamiseks vältige negatiivsete mõtete tekkimist oma töö või edusammude kohta. Planeet Päike seevastu aitab teil kõik vaimukusega ühendada.

Tööl on inimesi, kes aitavad teil karjääris edeneda, tutvustades teile uusi ideid, teemasid ja palju muud. 2023. aasta kaks esimest kvartalit on soodsad ka edutamise ja töökoha vahetamise seisukohalt.

Äris pole aasta alguses midagi suurt oodata. Aasta esimestel kuudel on Päikese ebasoodsa positsiooni tõttu võimalikud viivitused tööl, kuid märtsi lõpuks olukord paraneb. Hea periood ettevõtte laiendamiseks on Sõnnil märtsist septembrini. Oktoober ei ole hea aeg äriplaanis muudatuste tegemiseks, eriti kui juhite perefirmat. Oodatud ärieesmärkide saavutamiseks peate proovima uusi strateegiaid ja taktikaid.

Kuna teie valitsev planeet on Veenus, on teil loominguline pool, mida peate sel aastal uurima ja kasutusele võtma. Proovige sel aastal teha midagi teisiti, näiteks asutada väikeettevõte, sest see mitte ainult ei aita teil loomingulise poolega töötada, vaid on ka lisasissetuleku allikas. Domineeriv Päike koos Veenusega aitab teil leida veebimaailmas uusi sõpru ja kontakte, kellelt saate õppida.

Tööotsijad või töökohavahetuse otsijad leiavad ohtralt võimalusi alates aasta esimestest kuudest. Võimalik, et töö leidmisel on raskusi, kuid siit edasi läheb olukord paremaks tänu Rāhu positiivsele mõjule. Rāhu mõju soovib ka, et otsiksite paremate võimaluste leidmiseks tööd väljaspool oma senist otsimisala. Kui otsite töövõimalusi kaugemal, on tõenäoline, et aasta teisel poolel on võimalusi selleks küllaga.

Raha

Sõnni horoskoop 2023 ennustab, et soovide täitumine on sel aastal haripunktis, sealhulgas rahaga seotud soovid. Prognoosi järgi võite sel aastal uurida mitmeid investeerimisvõimalusi, sealhulgas aktsiaturgu, mis parandab teie rahalisi vahendeid järgmistel aastatel. Kiire kasumi nimel investeeringutega kiirustamine toob aga ainult kahju. Aastahoroskoop ennustab, et aasta lõpuks võib teil tekkida finantskriis. Seetõttu säästke iga sellise erandjuhtumi jaoks.

Neile, kes arvavad, et nad ei suuda häid tehinguid äris või aktsiaturul teha, loob Jupiter sel aastal õnnelikke võimalusi, et aidata teil teha õigeid ja kasulikke investeerimisotsuseid. Seevastu Saturn tekitab märtsis ja aprillis mõningaid kulutusi. Kuid need piirduksid enamasti enda vajaduste või vaba aja veetmisega, mida te ei kahetse. Sõnnidele meeldib väga hoida oma raha südame lähedal, mis ei muutu ka 2023. aastal. Siiski on finantsperspektiivist lähtudes alati hea mõte leida turvalised võimalused raha kasvatamiseks.

Aprillijärgne Sõnni finantshoroskoop ennustab mõningaid väiksemaid kulutusi. Tervisega seotud kulutused ei ole Jupiteri positiivse paigutuse tõttu sel aastal üleliigsed ning need, kes juba praegu tervisele kulutavad, siis neil hakkavad kulutused kahanema. Kokkuvõttes püüdke vältida igasugust agressiivsust või kiireid otsuseid, mis on seotud investeeringutega. See on teie huvides, kui kaasate näiteks oma abikaasa rahaliste otsuste tegemisse. Kuna Sõnni köidavad sageli luksusesemed, on neil soov saada elus kõike. Selline tendents valitseb teie meelt juunis ja juulis. Kuigi reis või pere vaba aja veetmine pole probleem, vältige sel perioodil suuri kulutusi.

Kui teil on vaja tagasi maksta laen, peate võib-olla sel aastal jälgima mitut töövõimalust. Kui soovid sellel aastal laenu võtta, on september-oktoober selleks hea periood. Hea aeg ettevõtluse jaoks laenu võtmiseks on oktoobri- ja novembrikuu. Laenu näiteks auto või mõne muu sõiduki ostmiseks saab võtta 2023. aasta jooksul igal ajal.

Välismaal õppijate kulutused sel aastal kasvavad. Väike tähistamine võib samuti teie kulutusi aasta viimases kvartalis suurendada. Üldiselt ennustab Sõnni finantshoroskoop kulutuste osas tavalist aastat, kuid sel aastal on soovitav olla oma kulutuste suhtes ettevaatlikum kui kunagi varem.

Tervis

2023. aasta tervisehoroskoobi kohaselt on tervis üks asi, mida tuleb jälgida ka aastal 2023. Igasugused minevikust tekkinud ebamugavused kas vähenevad või kaovad täielikult. Tegelikult ennustavad astroloogid, et ravimeid kasutavad inimesed näevad paremaid tulemusi juba aasta alguses. Sõnni vaimne tervis on aga endiselt kahtlane. Kuna proovite teha mitut asja korraga, siis toob see teile stressi ja väsimust. See olukord kestab ka aastal 2023, kuni olete lõpuks saavutanud selle, mida soovisite. Vaatamata vaimsele ülepingele saate aga integreerida loomingulisi ideid nii oma isiklikuks kui ka tööalaseks ettevõtmiseks.

Sõnni tervisehoroskoobi järgi ei muutu eakate Sõnnide tervises suurt midagi. Hea on aga see, et nende tervis ei halvene. 2023. aasta keskpaigale lähenedes peavad Sõnnid oma tervise suhtes veidi tähelepanelikumad olema. Tõenäoliselt tunnete sel perioodil end liigsete kohustuste tõttu abituna ega suuda seega oma tervisele väärilist tähelepanu pöörata. Teadmatus ajab teie suhted perekonnaga veelgi sassi. Siiski saate olukorrale vastu seista näiteks joogat või hommikusi jalutuskäike tehes. Sel perioodil võid võtta ette ka detox-kuure.

Aasta lõpus peate oma naha ja silmade eest eriti hoolt kandma. Soovitav on võimalusel ekraaniaega lühendada. See on üks periood, mil diabeetikud peaksid olema kõige ettevaatlikumad. Aga ärge üle ka pingutage oma tervise eest muretsemisega, vastasel juhul võib näiteks ületreenimine teid hoopis kahjustada. Tehke rutiinseid jalutuskäike ja keskenduge tervislikule toitumisele. Kui teil on kodus lapsi, hoidke nad vajadusel nutiseadmete ja arvuti lähedusest eemal. Aastal 2023 soovitatakse teil oma psüühika kallal tõesti tööd teha, sest alati, kui seda teete, saate aeg-ajalt enesekindlust, mida vajate elus edasi liikumiseks.

Perekond

Sõnnid mõistavad paremini perekondlikke sidemeid alles siis, kui nad ise selle loovad. Seega, kui teil on lapsevanemana kaebusi, et teie Sõnnist laps ei pööra teile piisavalt tähelepanu, on see lihtsalt osa Sõnni olemusest, mida on väga raske muuta. Nii et nagu igal teisel aastal, ei pruugi te ka sel aastal tunda suurt sidet oma perega. Siiski on teil üldine kalduvus seista oma pere vajaduste eest, mis sel aastal veelgi tugevneb Päikese tugeva mõju tõttu. Sellegipoolest, teie suhted lähedastega võivad muutuda pisut keeruliseks, kuid neis pole mitte midagi sellist, millega te hakkama ei saaks.

Aasta algus oleks pere seisukohalt soodne. Uued saavutused hoiavad teid hõivatu ja tunnustatuna. Isegi kui saavutus on ainult teie enda teene, näete kõigi pereliikmete täielikku koostööd ja panust oma teekonna jätkamiseks. Kui plaanite uut eluaset osta, on veebruari keskpaigast märtsini väga soodne aeg kaaluda sellist ostu.

Nende kuude jooksul tuleb pereliikmete tervise eest erilist hoolt kanda. Ärge laske pereliikmetel, eriti oma vanematel, liigset stressi kogeda. Püüdke mitte olla nende läheduses agressiivne ja looge positiivne õhkkond. Samuti aidake oma vanematel võimalusel suhelda nende vanade sõpradega, sest see võimaldab neile vajalikku seltskonda, kui teid pole läheduses.

Olete alati olnud ettevaatlik oma lapse tehnoloogiaigatsuse suhtes ja teil on kalduvus seda kontrollida. See on aga vale lähenemine. Lapsevanemana ei saa te tema digitaalset naudingut ära keelata, kuigi liigne ekraani ees veedetud aeg võib suurendada nende vaimseid pobleeme, mis on tingitud aasta keskel neljandas majas asuvast Marsist. Seetõttu proovige nendega paremaid sidemeid luua ja kaasata neid näiteks koos endaga sportima, sest oma domineeriva olemuse esiletoomine ja nende millekski sundimine lihtsalt ei toimi.

Abielu

Tugev Päike ehk Veenus Kundlis toetab abiellumist ja see on Sõnni jaoks 2023. aastal reaalsus. Seega tuleb see aasta abiellumise mõttes õnnelik. Kõik sõjakad või mõõnaperioodis olevad suhted lähevad kohe paremaks aasta alguses, et täielikult laheneda märtsi keskpaigaks 2023. Asjade kiirendamiseks võite näiteks valida, kas lähete oma partneriga reisima või lihtsalt õhtusöögile. Proovige jagada isegi kõige väiksemaid teiega juhtuvaid asju, nagu vanasti, et teie suhtesse säde tagasi tuua. Kui te ei püüa sel perioodil oma abieluprobleeme lahendada, toob see teile vaimse stressi.

Kui teie abielu venib või ootate lihtsalt abiellumist, on Jupiteri õnnistused teiega aasta esimestel kuudel. Edaspidi on selle aja jooksul abielu sõlmimise tõenäosus suur. Küll aga tuleb välja tulla Sõnni klišeelisest “ma ei lähene kellelegi esimesena” mugavustsoonist, et leida endale väärt partnerit. Sõnni aastahoroskoop ennustab, et aasta kaks esimest kvartalit kujunevad kaaslase leidmiseks soodsaks. Kui teil on kellegi vastu tundeid, on see aeg, mil te neid väljendate. Tugev Veenuse mõju märtsist maini on see, mi aitab teil seda teha.

Sõnne võib abielu variplaneet Ketu kohalolek aasta teisel poolel mõjutada. Ka Marss võib teie ja teie abikaasa vahel pingeid suurendada. Seetõttu peate harjutama ennast enne ütlemist mõtlema ja kontrollima oma kangekaelset käitumist oma abikaasa suhtes. Konflikte ämmadega ennustatakse ka augustikuule. Lahutatud Sõnnil on sel perioodil võimalused taas suhe leida.

Kui teil on Sõnnist laps, proovige teda inspireerida spordis karjääri tegema, sest see turgutab tema tervist 2023. aastal, mis on tema jaoks vajalik.

Suhted

Sõnni valitsev planeet Veenus on suhete ja kõigi romantiliste tunnete lipukandja. Seega on suhted Sõnni elus alati olemas ja 2023 pole selles suhtes erand. Kuigi teil on tavaliselt kalduvus lasta inimestel enda juurde tulla, mitte ise neile läheneda, on teil sel aastal tugev tung olla koos kellegagi, keda olete juba mõnda aega tundnud ja see sunnib teid juhtrolli võtma. Noh, proovimine teile kahju ei tee, kuigi see on teie jaoks raske ettevõtmine. Sõnni suhtehoroskoop 2023 lisab, et inimesed, kes soovivad sel aastal abielluda, võiksid selleks valida 2023. aasta viimase kvartali.

Sõnni suhted on mõjutatud Merkuuri ja Jupiteri üleminekust sel aastal. Nende kahe planeedi positiivsus toob aasta alguses kaasa soodsa mõju Sõnni suhetele. Äsja abiellunute jaoks on see võimalus suurepäraselt oma elu alustada. Lisaks saavad need, kes soovivad abielluda aasta esimese kahe kvartali jooksul, selleks soodsaid võimalusi. Lisaks võib Päikese mõju soodustada sädet teie ja sõbra vahel, kes teile meeldib. See võib isegi viia selleni, et te mõlemad soovite suhet.

Tavalises tüdruksõbra-poiss-suhtes võid tunda, et partner domineerib, sest nemad teevad teie eest valikud aasta esimeses kvartalis. See oleks Sõnni jaoks midagi uut ja põnevat. Kui soovite luua head sidet, on oluline, et te mõlemad ei laseks oma tööelul mõjutada oma isiklikku vaba aja koosveetmist. Peate üksteisele piisavalt tähelepanu pöörama või seisma silmitsi teie suhet vaevavate kahtluste tagajärgedega. Tugev Marsi mõju võib aprilli ja mai jooksul suhetesse konflikte tuua. Seetõttu püüdke sel ajal säilitada üksteisega head suhted.

Kui olete endiselt vallaline, siis Sõnni suhtehoroskoop annab teile nõu, et alandage pisut oma ootusi ja viige need tasemele, kus need kõlavad normaalselt. Soovitav on vältida kangekaelsust. Sõnni 2023. aasta suhtehoroskoobi järgi on parim aeg suhte leidmiseks juulis ja augustis ning lisaks toob novembrikuu samuti võimalusi. Kohtingule on soovitav minna kellegagi, keda tunnete juba mõnda aega või kedagi enda vahetust lähedusest.