Võime näha Vähki oma mugavustsooni roomamas niipea, kui neil selleks võimalus avaneb. Kuid Vähi 2023. aasta horoskoop ütleb, et sel aastal pole neil võimalik seda teha. Planeedid keeravad teile selja! Seega andke oma vajadustele ja plaanidele võimalus teoks saada ning tegutsege. Õige elurütmi ning sobiva entusiasmi ja energiaga õnnestub teil ka aasta mitte eriti soodsatel päevadel edu saavutada. Kõik, mida vajate, on näpuotsaga nõu mõnes eluvaldkonnas ja täielik usk endasse ning häid tulemusi on teie elus kohe näha.

Vähk - 2023  horoskoop

Aasta edu saavutamiseks.

Võib tunduda, et teie asjad ei tööta ega suju 2023. aastavahetusel. Vähi horoskoop palub teil mitte meelt heita isegi siis, kui stsenaarium tundub teie jaoks üsna vilets. Suure entusiasmi ja järeleandmatu vaimuga saate suurepäraselt hakkama ja vabanete esinevatest probleemidest ja muredest. See oleks umbes aasta teises kvartalis, kui Jupiter siseneb Jäära sodiaagimärki, siis kogete olukordi, mis tulevad teie kasuks. 2023. aasta Vähi horoskoop näitab mõningaid konarusi teel, kusjuures Saturn asus 2023. aasta esimeses kvartalis valitsevasse Veevalaja sodiaagimärki. Aga kas te saite sellest õigesti aru? Sest kuigi planeet Saturn põhjustab takistusi ja viivitusi, annaks see teile ka aega mõelda läbi kõik oma teod ja tegemised, mis ilmselgelt aitavad teil saavutada edu.

Ja isegi kui kipute sel aastal oma teekonnal õigelt rajalt kõrvale kalduma, pidage meeles, et 2023. aasta planeeditransiidid on teile soodsad. Veenus jääb umbes kolmandaks kvartaliks kohale ja see on teile mitmel viisil kasulik. Kui planeet Rāhu liigub läbi Kalade sodiaagimärgi, võib teil olla raskusi paremate ühiskondlike sidemete loomisega. Kuid teisest küljest aitab see teil oma elus paremini keskenduda ja saavutada uusi kõrgusi hoopis uuel moel. Planeet Ketu mõjutab teie isiklikku elu ning teie tervise ja heaolu sektorit. Isegi kui teie teele tuleb erinevaid takistusi, liigute aasta läbi suure kannatlikkuse ja keskendumisega edasi.

Raha

Kui ütlesime, et aasta on teie edu saavutamises hea, pidasime kindlasti silmas seda, et teie kontole hakkab kogunema rahahunnik. Esivanemate varaga seotud küsimused toovad teile kasu. Kuid sama juhtub tõenäoliselt 2023. aasta teises kvartalis. Planeet Saturn võib tekitada probleeme ja teie finantsküsimustes võib esimeses kvartali olla takistusi. Kuid Marss seevastu annab teile suurepärased võimalused raha teenida. Tegelikult, kui teil on reisimisega seotud töö, siis oodake, et 2023. aastal tuleb teie teele palju raha.

Vähid, kellel on ettevõtted, on 2023. aasta suurepärane aeg. Märkate, et aasta keskpaigas äri- ja partnerlussuhete laienemine on teile kasulik. Kuid kogu aasta jooksul hoiatavad planeedid Marss ja Saturn teid pidevalt, et te ei teeks rutakaid otsuseid, eriti investeeringute tegemisel. Vähi 2023. aasta finantshoroskoobi järgi peate olema oma rahasektoriga seotud inimestega suheldes väga tähelepanelik. Kui tegelete kauplemisega, pidage meeles, et kasutate sõnu targalt ja olge teistele antud nõuannetes täiesti kindel.

Mõned väljaminekud võivad olla ka 2023. aasta kolmandas kvartalis. Saturn ja Rāhu koos võivad kallutada teid mõne tarbetu väljamineku poole. Kuid teisest küljest päästab teie päeva Ketu, mis tõmbab teid säästmisplaanide ja investeeringute poole. Lisaks sellele on Merkuur ja Marss teie rahaasjade jaoks viimase kvartali paiku soodsad ning aitavad teil reisimise ja ärireiside kaudu raha teenida. Seega kasutage seda aega maksimaalselt ja haarake võimalustest kinni.

Lõpuks on finantshoroskoobis mõned näpunäited investeeringute kohta. Kuigi planeedid töötavad teie kasuks, tahavad nad, et mõtleksite need enne suuremate või pikaajaliste investeeringute tegemist läbi. Kui tunnete end ebakindlalt, võtke kindlasti asjatundjae nõu kuulda. Kuna Saturn jälgib teid pidevalt juba aasta algusest peale, peate mõistma, et kui te oma asjadele tähelepanu ei pööra, võivad asjad võtta ootamatu pöörde. Kinnisvaraga seotud asjadesse saab investeerida 2023. aasta teises pooles. Lühiajaliste plaanide või börsiinvesteeringute osas on aasta viimane pool väga soodne aeg.

Karjäär

Saturn hindab teie pingutusi. Seega, kui teete korralikult tööd ja astute kõik vajalikud sammud edukaks saamiseks, saate oma tööelus suurepäraselt hakkama. Planeet Saturn on teie valitsevas majas võimsaim. Seetõttu veenduge, et hoiate oma karmalisi tegusid kooskõlas ja selle asemel, et teisi alla suruda, tegelege enda ülestöötamisega. Vähi karjäärihoroskoobi järgi saavad oma ala professionaalid oma töökohal mõnusalt aega veeta. Kuid ka mõned takistused ja tõkked võivad tekkida. Mõned inimesed võivad üritada teie loomulikku olemust maha suruda. 2023. aasta horoskoop soovitab aga tegeleda lihtsalt oma asjadega ning mitte segajaist välja teha.

Suhtlemisplaneet Merkuur võib Vähkide suhtes oma soosingut näidata alles 2023. aasta kolmandas kvartalis. Seetõttu peavad noored, kes proovinud pikka aega tööd saada, meeles pidama, et nende parim võimalus selleks avaneb 2023. aasta teisel poolel. Samuti võivad mõned teist aasta teisel poolel saada ametikõrgendust. Jupiteri õnnistused on teiega 2023. aasta viimases kvartalis, parandades teie sidemeid oma vanematega ning pakkudes teile tähelepanu keskpunktis olemist ja õigustatud edu.

Kuid kõigi nende suurepäraste uudiste taustal on teie teel ka mõningaid konarusi. Ärivaldkonnas tegutsevad inimed võivad kogeda oma ettevõtmistes mõningaid Rāhu ja Ketu koosmõjusid. Seal, kus Rāhu sunnib teid tegema impulsiivseid otsuseid, tõmbab Ketu teid kõigist nendest rumalustest ja impulsiivsusest kõrvale. Soovitatav on 2023. aasta teisel poolel kindlasti usaldada oma sisetunnet ja küsida nõu inimestelt, kes on oma ala asjatundjad. Vajadusel võtke vastu abi oma pereliikmetelt. Mis puutub Vähkidesse, kes plaanivad oma uut ettevõtet alustada, siis kontrollige kindlasti oma tegevusplaani enne edasiliikumist.

Vähkidele on soodustatud reisimisega seotud elukutsed ja äri. Vähi 2023. aasta karjäärihoroskoobi järgi ei teeni ta mõnelt oma domeenilt mitte ainult palju raha, vaid näete ka oma professionaalses arengus silmapaistvat kasvu. Kuna Marss tagab reisimisega seotud edu, aitab see ka neid tudengeid, kellel on välismaal õppimise plaanid või on seal oma uut tööelu alustamas. Lisaks aitab selles neid ka Jupiter. Õpilased näevad end paremas meeleolus umbes 2023. aasta kolmandas kvartalis, mis parandab nende keskendumisvõimet ja oskusi. Tegelikult saavad eksamiteks valmistuvad Vähid kasu ka Marsi ja Jupiteri transiidist terve aasta.

Tervis

Kogu aasta jooksul näevad Vähid planeet Saturni mõju oma tervisele ja heaolule. Järsku võivad asjad tunduda kontrolli all olevana. Kuid teisest küljest võite tunda end kurnatuna ja olla murelik igapäevaelu probleemide tõttu. Sellisel juhul tuleb rahulikuks jääda. Saturnil on hoiatus olukordade eest, mis võivad valesti minna, kui käitute oma tervise suhtes hooletult. Seega otsige üles kõik märgid, mis võivad teie heaolule takistuseks saada.

Planeet Jupiter toob teie ellu hämmastavaid muutusi. Niipea, kui see aasta teisel poolel taas tegevusse astub, näete, et Vähid on mõnda aega oma tervisega hädas. Ravimeetodid, ravimid ja alterntiivravi, mis teie arvates seni ei toiminud, hakkab nüüd teie kasuks tööle ja mõjuma. Seetõttu ärge kaotage millegi suhtes lootust ja jääge oma tervise suhtes optimistlikuks. Ärge unustage ka kasutamast võimalust ühelt raviviisilt teisele üle minna, kuna see võib teie seisundit muuta.

Peate vaatama seda, et muretseksite vähem, isegi siis, kui teie elu teistes valdkondades pole kõik nii hästi. Vähi 2023. aasta tervisehoroskoobi järgi võivad asjad muutuda tülikaks, kuid Merkuuri ja Päikese koos tegutsemise mõju on teile õnneks väike. Teil oleks vaja jääda rahulikuks erinevates probleemsetes olukordades ja aeg-ajalt lõõgastuda. Tegelikult on suurepärane, kui teete pausi puhkuse- või perereisiga, sest see värskendaks teie meelt ja aitaks taastada teie energiat, võimaldades teil sel moel kõigis oma eluvaldkondades parimal viisil edeneda.

Fitnessiga tegelejate jaoks on hoiatus, et Rāhu ja Ketu koos võivad mõjutada teie tervist ja heaolu. Planeet Jupiter aga aitab teie päeva päästa. Vähi tähemärgi tervisehoroskoop 2023 ütleb, et isegi kui tunnete end suurepäraselt ja distsiplineerituna ja hoiate joont “ma saan kõigega hakkama”, võib juhtuda, et tegelikult ei saa. Seega jätke oma treeningualased otsused mõneks ajaks kõrvale ja tehke selliseid rahulikke asju nagu meditatsioon, jooga ja hingamisharjutused, sest need aitavad teil lõõgastuda. Samuti võib Rāhu tekitada soovi ebatervisliku toitumise järele. Seega pidage meeles, et te ei vaataks rämpstoidu poole ja keskenduge koostatud toitumiskavale.

Pere

Mõõdukad kuni head tulemused on Vähi meeste ja naiste jaoks pere- ja ühiskonnaelus. Teie pereliikmed on teile toeks. Mitte ainult teie, vaid ka nemad saavad rahaliselt hästi hakkama nii tööalaselt kui ka mujal. Vähi perehoroskoop 2023 ütleb, et mõned teist võivad kuulda häid uudiseid oma õdedelt-vendadelt ja lähedastelt inimestelt. Mõne inimese jaoks ei pruugi aeg siiski soodsalt mõjuda. Põhjuseks on Rāhu ja Ketu mõju teie elule, mis võib teid emotsionaalselt häirida ja tuua kaasa mõningaid tujukõikumisi ning omakorda tuliseid vestlusi perega.

Planeet Jupiter on teie jaoks olemas, pakkudes teile enesekindlust ja mõistmist koduste raskete olukordade lahendamiseks. Mõnda teist võivad oodata asjad, mis on seotud mõne minevikust pärit küsimusega. Paljude jaoks on planeet suureks toeks ja Vähid alustavad millegi tegemist ühe pereliikmega. Probleemid vanemate võib tekkida kolmandas kvartalis mingitel olulistel teemadel, mis puudutavad teie eraelu.

Tervise seisukohast on pereliikmed heas vormis ja terved. 2023. aasta teises kvartalis võivad siiski tekkida terviseprobleemid teie vanematel. Seetõttu on soovitatav, et nad hoolitseks enda eest ning väldiks pingutust ja tööga ülekoormamist. Ka pereliikmed peavad end liikluses valvel hoidma, kuna on mõned võimalused, mis võivad põhjustada õnnetusi ja vigastusi. Püüdke lahendada kõiki probleeme arvestades kõigi oma pereliikmete tervisega. Lisaks peavad Vähid meeles pidama, et 2023. aasta II kvartali paiku ei tohi end üle vaimselt pingutada, sest planeet Rāhu mõjude tõttu võivad nad end häirituna tunda ja tekkida võib depressioon või unehäired.

Vähiga abielus mehed ja naised võivad nendega suheldes probleeme kogeda. Mõne jaoks võib probleem muutuda nii tõsiseks, et nad võivad tunda end perekonnast ja abikaasast eraldatuna. Tegelikult võib see kõik kaasa tuua ka ebatervisliku perekeskkonna. Seega tuleb Vähi 2023. aasta perehoroskoobi järgi säilitada rahu ja hoolitseda selle eest, et pere rahu miski ei häiriks. Samuti rääkige asjad kindlasti selgeks, selle asemel, et karmi või tormaka kõnepruuki kasutades probleemide üle tülitseda, isegi kui tundub, et asjad on täiesti käest ära.

Abielu

Rõõmustage ja tundke end suurepäraselt, sest abielus Vähkidel on 2023. aasta suurepärane. Saturn võib tekitada viivitusi, kui teil on pooleliolevaid arutelusid ja teemasid, millest vestelda. Seetõttu ei ole aasta esimene kvartal soodne periood millegi väljaelamiseks, mis võib teie ja teie abikaasa vahel probleeme tekitada. Tegelikult on mõned võimalused, et teil võib perega probleeme tekkida – äiad-ämmad võivad tunda end pisut eemalolevana, lapsed võivad käituda mässumeelsena; see võib olla mis iganes. Seetõttu proovige hoida end kursis oma tujudega, enne kui hakkate ennast kellegi peal välja elama.

Noorpaaride jaoks on planeet Jupiter õnnetoov. Paarid veedavad mõnusalt ja rahulikult aega ja on hea aeg planeerida reisi, et kõigi igapäevaste argitoimetuste eest põgeneda. Planeet Marss võib küll teie abikaasa poolel peres asjadega tegelemise pisut keeruliseks muuta, kuid pidage meeles, et kuude möödudes probleemid lahenevad.

Vähid, kes üritavad oma mürgisest abielust välja tulla või tegelevad juriidiliste küsimustega, nagu lahutus, näevad 2023. aasta lõpus positiivseid tulemusi. Siiski peate varuma kannatust, sest 2023. aasta planeeditransiit soovitab tungivalt seda teha. Inimesed, kes üritavad oma abielu korda teha, neid soosib planeet Veenus, kui tõesti seda soovite ja selles kindel olete. Jõupingutused kannavad vilja, kuid selleks, et see juhtuks, peate mõtlema ja tegutsema positiivselt.

Suhted

Kui rääkida aasta esimesest kvartalist, siis Vähkidel, kellel on plaanis kellelegi abieluettepanek teha, see kindlasti õnnestub. Jupiteri transiidiga saate häid võimalusi oma tunnetest rääkida ning oma suhet veelgi tugevamaks ja paremaks muuta. Siiski võivad Vähkidel, kes püüavad mõnda aega oma suhteprobleeme lahendada, ette tulla mõningaid probleeme, kuna umbes samal perioodil astub oma sammu ka Saturn, mis võib teie armastus- ja suhtesektoris takistusi tekitada. Vähi horoskoop ennustab aga, et eesseisvate kuude jooksul lähevad asjad kindlasti paremaks. Nii et ärge muretsege!

Retrograadne Marss pöördub aasta alguses otse. Seega peavad inimesed arvestama oma emotsionaalsete tõusude ja mõõnadega, kuna sellel on kalduvus mõjutada Vähi sodiaagimärgi vallalisi ja panna nad tundma masendust, madalat enesehinnangut ja eraldatust. Sellisel juhul on soovitav vältida lähedastest inimestest eemale hoidmist. Proovige veeta aega oma pere ja sõpradega, sest see aitab kindlasti teie tuju tõsta. Hiljem 2023. aasta teisel poolel ütleb Vähi suhtehoroskoop, et Ketu nõuab sinult tõsiseid kohustusi. Kuid kas olete selleks valmis või mitte? Otsustage seda mitte üksi, vaid koos oma partneriga.

Nii raske kui teie jaoks poleks 2023. aasta esimene pool, on teine ​​pool teie kasuks. Olgu need inimesed, kes on suhetes, vallalised või inimesed, kes vabanevad oma mineviku mürgistest sidemetest, te kõik otsite edu ja tunnete end paremini ja hoopis teistmoodi. Kõik tänu Jupiterile ja Saturnile.

Tundsite rõõmu, et aasta teine ​​pool on kõik teie päralt, eks? Noh, hoidke end veidi tagasi, sest neljanda kvartaliga kaasnevad ka mõned hoiatused. Kui planeedid Päike ja Ketu tegutsevad koos, võib teie isiklikus elus tekkida pingeid. Paaride vahel esineb nii tõuse kui mõõnu, kus on võib olla ka võimalusi tülideks ja lahkarvamusteks, mis tekitavad vaidlusi. Kuid kuna nende mõju teile kahaneb, teate, et 2023. aasta aasta lõpus on teil terve, edukas ja tõsine suhe. Mitte ainult see, vaid Vähid võivad sel perioodil oodata ka väikest puhkust. Niisiis, rõõmustage, sest 2023. aasta on lihtsalt järjekordne sõit teie elus.