Aasta on teie jaoks suurepärane siis, kui pidevalt panustate ja suunate oma jõupingutused õigesse kohta. Kuid ärge jätke tähelepanuta hoiatusi, mis tulevad takistuste näol teid millegi sooritamisel segama. Samuti ärge kunagi tehke midagi ajendatuna ainult enda isekatest huvidest ja motiividest, sest see võib muuta teie hea aasta enam mitte nii heaks.

Veevalaja - 2023

Lahenduste otsimise aasta.
Kindlasti olete kuulnud, et probleemid muudavad teid tugevamaks. Seega muutuvad Veevalajad uuel aastal iga takistusega, mis ette tuleb, sitkemaks ja vastupidavamaks. Võib juhtuda, et edu ei pruugi teieni jõuda kiiresti või teil võib tekkida rahalisi raskusi. Ükskõik, mis juhtub, planeet Jupiteri õnnistused aasta teises kvartalis ja Veenuse õnnistused aasta esimesel poolel aitavad Veevalaja meestel ja naistel oma eluga rahul olla. Siiski tuleb Veevalajatel olla valmis selleks, et 2023. aasta viimases kvartalis tuleb Rāhu mõju tõttu teil veel palju võitlusi maha pidada. Mõjutades teie tervist, on planeet tülikas ja mõjutab teie elus seetõttu paljusid asju. Kuid ärge muretsege, sest Jupiter on samuti seal, et päästa teid võimalikust segadusest.

Tundub, et teil on vaja palju ära teha, sest uus aasta valmistab teid ette asjadeks, mis võivad lähiajal keeruliseks muutuda. Kui Ketu nõuab teie isiklikule elule jagamatut tähelepanu, aitab planeet Marss asju paremaks muuta. Kuid meeles tuleb pidada seda, et pea igal sammul jagub teile sel aastal proovilepanekuid ja katsumusi. Veevalajatel, kes sel aastal sobivat kaaslast otsivad, võivad siiski tekkida raskused, kuna Saturn lükkab tõenäoliselt asjad teie elus edasi. Kindlasti soovivad 2023. aasta planeeditransiidid, et näitaksite teistele endast oma parimat versiooni – nii tööalaselt, rahaliselt kui ka isiklikus elus. Niisiis, kas sa saate sellega hakkama? Kas kõik õnnestub? Kas saate aru, mida aeg ja inimesed teie ümber tahavad?

Raha

Oma rahaasjades peaksite kõigepealt selgeks tegema, mida ja kuhu investeerida. Kuigi rahaasjades võib tulla probleeme, peate jääma positiivselt meelestatuks.

2023. aasta viimane kvartal on õige aeg raha investeerimiseks. Kui teil on plaanis kauplemisega alustada, ärge kiirustage, sest see võib teid kahjumisse viia. Samuti on mõistlik kuulata nende inimeste nõu, kelle puhul teate, et nad on äriasjades kogenumad kui teie.

Kõrged panused kõigutavad teie rahaasju uuel aastal. Konkreetsed ja täpsed korraldused rahaasjades sobivad teile ideaalselt terveks aastaks. Umbes aasta keskel võivad Veevalaja mehed ja naised oodata äkilist raha sissevoolu. Selle põhjuseks võib olla pooleliolev kinnistu või muud perekonnaga seotud juriidilised maaküsimused, mis sel perioodil lahenevad.

Veevalajad võivad teha oma äris ühe lähedase inimese abiga progressiivseid tegusid, mis aitavad teie jõukust suurendada. Siiski peate olema ettevaatlik inimeste sekkumise puhul, mis võivad teid eesmärkidest ja plaanidest kõrvale juhtida.

Need, kes soovivad teha suuri rahainvesteeringuid, peavad seda tegema aasta teisel poolel. Kuna planeedid muudavad üksteise järel oma positsioone, paraneb ka teie rahaline olukord. Samuti on võimalused, et Veevalajad, kes on püüdnud pikka aega kaotatud raha tagasi teenida, otsivad nüüd eduvõimalusi ja saavadki sellest pikas perspektiivis kasu. Planeetide transiidid viitavad, et mõned teenivad ka isiklikest sidemetest. Seega, kui olete laenanud raha oma lähedastele inimestele, on aasta teine ​​pool suurepärane aeg oma raha tagasi saamiseks.


Kui teil on pangas tähtajalisi hoiuseid või muid rahalisi vahendeid, oleks investeerimine suurepärane idee. Jah, sellega kaasnevad teatud riskid, kuid planeetite transiit 2023. aastal on teie poolel ja aitab teid selles. Parim, kus saate raha kasutada, on kinnisvara või näiteks kulla ja juveelide ostmine. Samuti näevad soodsaid tulemusi inimesed, kellel on laenudega probleemid olnud. 2023. aasta teises kvartalis saate planeetide õnnistusega laenuprobleemidest lahti.

Kuna kõik asjad liiguvad kaootiliselt, on teil raske asju korraldada nii, nagu aasta alguses plaanisite. Kuid lahenduste leidmine on vajalik ning abiks on teie pereliikmete sissetulek. Stress võib aeg-ajalt eelarve haldamisel suureneda. Õigusprobleemid võivad tekkida neil, kes soovivad 2023. aasta esimesel poolel maad või kinnisvara osta. Teisest küljest oleks sõiduki ostmine suurepärane idee ja abiks rasketel aegadel.

Karjäär

Mis puutub karjääri, siis teile ei meeldi selles kompromisse teha. Tööelus võib tekkida probleeme. Kui töötate erasektoris, olge valmis suureks tööks, mille tulemusi pole niipea näha. Teie raske töö parandab teie mainet millalgi 2023. aasta kolmandas kvartalis. Kui valmistute töökoha vahetuseks või ametikõrgenduse saamiseks, läheb kõik teie plaanide kohaselt. Kuid olge valmis ka selleks, et aeg-ajalt näete oma teel takistusi.

Osadel Veevalajatel on võimalus alustada uut ettevõtmist, mis oleks edukas koos äripartneriga seda tehes. Reisimisega seotud ettevõtted toimivad suurepäraselt. Kuid sama ei ole võimalik öelda tekstiiliga seotud äri puhul, kuna võite seista silmitsi väiksemate tõusude ja mõõnadega.

Veevalajast õpilaste jaoks on mõned head uudised ja mõned mitte nii head. Aasta esimene pool ei pruugi teie jaoks eriti kasulik olla. Teil võib tekkida probleeme õpingutele keskendumisega. Kuid järk-järgult, aja jooksul leiate sellest väljapääsu. Veevalaja karjäärihoroskoop ennustab, et teie edasiste õpingute plaanid saavad peagi teoks. Kui teil on rahaküsimusi, ärge muretsege, sest aasta lõpus lähevad asjad paremaks.

Need, kes otsivad uut töökohta, olge ettevaatlikud. Teie testimine käib igal sammul. Peate mitte ainult oma oskusi silmas pidama, vaid töötama ka kõigi nende nõrkade külgedega, mida teised on teile öelnud. Kindlasti vajate isiksuse uuendamist. See aitab teil edu saavutada ja lähitulevikus soovitud töökoha leida. Samuti, kui soovite oma tööl mõnda ideed välja pakkuda, veenduge, et olete enne nende valjusti välja ütlemist endas väga kindel, kuna teie horoskoop näitab, et see võib teile probleeme tekitada.

Tervis

Tervise hoidmine on prioriteet, mida peate sel aastal tegema. Peate mõistma, et ainult siis, kui teie heaolu on tagatud ja mõtted selged, tekitate endale vähem probleeme. 2023. aasta esimene pool võib olla paljudele Veevalajatele üsna tülikas. Lapsed võivad haigestuda grippi või hooajalistesse haigustesse. Võite isegi silmitsi seista vanade vigastustega. Lahendusena on vaja ainult õiget ravi õigel ajal. Seetõttu ärge sellega viivitage. Lisaks kuulake, mida teile soovitatakse, sest isegi väikseim eksimus võib hiljem teile probleeme põhjustada.

Veevalajad, kes juba saavad mingit ravi, näevad ravis häid tulemusi. Alguses võib tunduda, et asjad ei lähe nii, nagu soovite. Kuid see on lihtsalt test selle kohta, kui palju te positiivsetesse tulemustesse usute, jääge ikka optimistlikuks. Lisaks aitavad teid meditatsioon ja jooga. Sellega regulaarne tegelemine aitab teil paremini kui kunagi varem pobleemidega hakkama saada. Kui tegelete psühholoogiliste probleemidega, tuleb eeliseks hingamisharjutuste tegemine. Lähedaste inimestega ausalt ja avameeleslt rääkimine teeks samuti head.

Veevalajatest vanem põlvkond peab ka enda eest hoolitsema, kuna planeedi asendi muutumisel võib neil tekkida kaebusi liigeste ja seedesüsteemi üle. Samuti need, kes on allergilised, neil võib esineda aasta teisel poolel probleeme ja tervislik olukord võib halveneda. Need, kes on oma tööelus liiga hõivatud, peavad vabanema ületöötamisest, kuna see põhjustab neile kõige tõenäolisemalt peavalu, stressi ja ärevust.

Õnnetusjuhtumite tõenäosus võib suurenda 2023. aasta keskpaigas. Seetõttu on soovitav teil ohtlikest kohtadest eemale hoida, olla teedel tähelepanelik ja mitte kiirustada jalutuskäikudel. Liigne treenimine võib ka probleeme kaasa tuua. Dieedile keskendunud Veevalajatel veab, sest nad saavutavad soovitud tulemused.

Pere

Teil on vaja sel aastal keskenduda ka oma elule, mitte seada kogu aeg perekonda esikohale. Nad mõistavad ise ka tegelikult selle vajadust. 2023. aasta Veevalaja perehoroskoobi kohaselt saavad teie nooremad õed-vennad tööalaselt suurepäraselt hakkama.

Seltskondlikud koosviibimised mõjuvad eriti kasulikult äri laiendamisel ja uute liitlaste leidmisel. Need koosviibimised oleksid teile ja teie perele kasulikud ning aitavad teid pikas perspektiivis rahaliselt. Mõne otsuse osas võib aga oma isaga tekkida lahkarvamusi. Tema ja teie ei pruugi traditsiooniliste vs kaasaegsete ideoloogiate tõttu teatud tingimuste osas kokkulepet saavutada. Teile tuleks kasuks puhata ja rahulikult asju arutada, selle asemel, et iga pisiasja kallal pead murda.

Aeg-ajalt tekivad teil kodus raskused rahaasjade haldamisel. Kuid oma vanemate nõuannete abil lahendate mitmed probleemid. Pinge võib esile kerkida mõne kinnisvaraga seotud küsimuses. Kuid tõenäosus, et see laheneb, tekib umbes 2023. aasta viimases kvartalis. Kui soovite alustada millegi uuega, on teie pere ja sõbrad teile selles toeks. Mõned sugulased võivad 2023. aasta kolmanda kvartali paiku mõnda aega tüliks olla. Kuid selleks, et neid oma pereasjadest eemal hoida, peaksite tegutsema targalt.

Kokkuvõttes ütleb Veevalaja perehoroskoop 2023, et teie pere näeb aasta teises pooles häid aegu. Ka teie emotsionaalne side paraneb selle ajaga, mille veedate nendega sel aastal koos.

Abielu

Abielus Veevalajatel võib tekkida lahkarvamusi, mis päädivad tülitsemise ja tuliste vaidlustega. Sellistes olukordades on soovitav säilitada rahu ja nagu alati, leida kõigele sellele lahendus kuldse kesktee näol. Teine põhjus, miks abielupaaridel võib olla raske asjadega toime tulla, on uued plaanid. Võtke aega asjade arutamiseks ja tehke kõiki osapooli rahuldav valik. Mürgises abielus olevad või tülikatesse olukordadesse sattunud inimesed tunnevad kergendust. Kohtumenetluses langetatakse otsus teie kasuks 2023 aasta teisel ​​poolel.

Abielluda soovivad inimesed peavad lõpetama muretsemise, sest aasta on ka nendel soodne. Horoskoop ütleb, et mured taanduvad ja peagi leiate suhteks sobiva inimese. Tegelikult on selleks soodne aeg umbes 2023. aasta lõpus. Abielupaaridele on aasta viimane veerand soodne. On romantikat, mõistmist, empaatiat. Seega olge valmis ja kasutage seda aega maksimaalselt. Lahendage probleemid ja laske suhtel õitseda.

Suhted

Jätkates võimalusega leida sobiv partner, ootab üksikuid Veevalajaid ees palju viivitusi. Eelkõige aasta teises kvartalis võib teie isikliku elu tõusude ja mõõnade tõttu esineda palju meeleolumuutusi. Kuid ärge muretsege, sest tõenäoliselt lahenevad olukorrad peagi teie kasuks. Seni peate säilitama oma parimal võimalikul viisil rahu.

Paaride jaoks on probleeme suurema osa aastast. Mõnikord vaidlete asjade üle, mõnikord aga võib juhtuda, et teie partnerit häirib mõni teie harjumustest. Kõige olulisem, mida teha saate sellistes olukordades, on rahu ja mõistuse säilitamine. Leppimist ootavatel inimestel veab 2023. aasta teisel poolel, kui näitate enda paremat poolt ja jääte positiivseks. Paarid võivad aasta keskpaigas näha oma suhtesse ka kolmanda isiku tulemist. Veevalajast meeste ja naiste jaoks oleks tark halbadel aegadel oma partneri eest rohkem hoolitseda, et päästa oma suhe halvimast.

Nagu mainitud, keskendub aasta teie probleemidele lahenduse leidmisele ja just seda peategi tegema. Teil tuleb leida tasakaal oma töö ja pereelu vahel. Aasta viimasel veerandil võtavad asjad ootamatuid pöördeid. Kui suudate keerulised olukorrad lahendada ja suhted parandada, jääb raske etapp seljataha ja leiate eest parema elu.