Jäär aastahoroskoop 2024

See aasta on teie jaoks oluline, Jäär. Olge valmis tegema suuri edusamme oma tegeliku saatuse suunas, sest teie 2024. aasta Jäära horoskoop ütleb, et teie kasv võib vaid ühe aasta jooksul olla sama ulatuslik, kui see seni aastakümneid on olnud.

See aasta algab sellega, et liigute turbokiirusel oma karjäärieesmärkide poole. Teie valitsev planeet Marss siseneb 4. jaanuaril teie 10. avalikustamise ja autoriteedi majja, süüdates tule eduks ja inspireerides teid tegema rohkem kui kunagi varem.

Teie sotsiaalsed sidemed tulevad kasuks 20. jaanuarist 1. septembrini, aga ka pärast 19. novembrit, mil Pluuto Veevalajas taasaktiveerib teie globaalsete võrgustike ja kogukonna ettevõtmiste 11. maja. Teil on võimalus olla rahva häälekandjaks, seega ärge kartke olla oma valdkonnas justkui revolutsionääri rollis.

Olete kogu oma elu otsinud õiget mentorit, kuid aastal 2024 mõistate, et mentor, keda olete alati vajanud, olete te ise. 19. veebruaril ühendab Jääras asuv põhjasõlm jõud Chironiga, mis sunnib teid avama oma südame ja olema empaatilisem. Olles oma tunnete suhtes aus ja seistes enda eest, on teist saamas tervendav jõud, mis inspireerib kõiki, kellel on rõõm teiega kohtuda. Sel aastal mõistate, et olete nii pidurdamatult tegutsev juht kui ka empaatiavõimeline tervendaja. Saate ka selgelt aru, keda tahate enda poolel näha ja kellele soovite vastu astuda.

Kui kuuvarjutus valgustab 25. märtsil teie liitlaste ja vaenlaste seitsmendat maja, õpite oma vastastelt sama palju kui oma usaldusväärsest partnerlusest. Ja kui täielik päikesevarjutus heidab 8. aprillil varju teie esimesele minamajale, lasete veelgi lahti piiravatest uskumustest selle kohta, kes te olete, mille eest seisate ja milleks võimeline olete.

20. aprilli paiku, kui Jupiter ühendab jõud Uraaniga teie teises raha ja väärtuste majas, on võimalus saada uus sissetulekuallikas. Ärge üllatuge, kui saate ootamatult kopsaka palgatõusu või avastate uue võimaluse raha juurde teenida. Teie käsutuses on veelgi rohkem vastupidavust, kui Marss 25. aprillil Jäära siseneb ja teie tulele hagu lisab, ning kui Jupiter 25. mail Kaksikutesse siseneb, võivad teie sõnavõtud või sotsiaalmeedia postitused levida kaugemale kui tavaliselt. Kuna Jupiter veedab ülejäänud aasta teie suhtlussektoris, võite leida end alustamas elumuutvaid vestlusi ja looma rohkelt uusi sidemeid.

Aasta lõpuks valmistute suureks muutuseks. 17. septembril, kui kuuvarjutus Kalades paneb aluse metamorfoosile teie kaheksandas, intiimsuse ja investeeringute majas, on võimalik, et peate lahti laskma millestki, millest te pole varem vabaneda soovinud, et luua ruumi millelegi veelgi olulisemale. Ja kui päikesevarjutus Kaaludes põletab 2. oktoobril teie partnerite seitsmendas majas mineviku ära, võivad teie teed kellegagi lahku minna.

2024. aasta kõige keerulisem osa võib toimuda viimastel nädalatel, kui teie valitsev planeet Marss taandub 6. detsembril teie viiendasse lõbustuste majja, rikkudes vähemalt kuu alguses teie senise inspiratsioonist tingitud tegevuse. Lõppkokkuvõttes võimaldab see teil aga taas ühenduse luua sellega, mis teid põneval ja veelgi sisukamal viisil käima paneb.

Jäära karjäärihoroskoop 2024

2024. aasta on teil tööks tõeliselt hea periood. Turismivaldkonnas toimub palju muutusi ja need muudatused on teie tuleviku jaoks kasulikud. Saturn, kümnenda maja isand, jääb aasta algusest teie kümnendasse majja. Tänu sellele on teie karjäär stabiilsem. Sel perioodil on teil võimalus olla oma eriala tipus. Selle eeliseks on see, et teie ülemused ja kolleegid austavad teid rohkem ja teevad teiega tõhusalt koostööd.

Aasta esimesel poolel ootab teid edu. Teil on oma valdkonnas palju fantastilisi võimalusi ja nende võimaluste kasutamine tuleb teile tulevikus kasuks. Oma tehtud töö vilju edutamise, preemia või palgatõusu näol võite oodata märtsist aprillini.

Kui soovite töökohta vahetada, siis augustikuu on selleks sobiv aeg. Augustikuu jooksul võib aga oma olemasolevas karjääris ette tulla mõningaid takistusi, nii et olge tööl tähelepanelik ja ettevaatlik, aga liikuge sihikindlalt edasi.

Teine võimalus oma ametis edasi liikuda avaneb novembris ja detsembris. Kui olete töötanud samal kohal pikka aega või pole oma praeguse tööga rahul, võiksite kaaluda ettevõtlusega alustamist. Uute ettevõtmistega on sobiv aega alustada ka aprillist septembrini, kuid vältige töölt järsku lahkumist, sest ainult oma ettevõttele lootma jäämine võib teid probleemidesse viia.

Sel aastal tuleb leppida sellega, et teie töö võib nõuda teilt senisest rohkem aega ja olete seetõttu rohkem hõivatud.