KALAD - 2024. AASTA HOROSKOOP

Olete kogu 2023. aasta jooksul sukeldunud sügavale oma psüühikasse, kuid olete vaevu isegi puudutanud seda, mida teie intuitsioon on võimeline teadma. Nüüd, mil Pluuto siseneb uuesti Veevalajasse 20. jaanuarist 1. septembrini ja uuesti 19. novembril, olete täielikult keskendunud järelemõtlemise, enesevaatluse, meditatsiooni, andestamise ja psüühilise aktiveerimise protsessi. Järgmise 20 aasta jooksul aktiveerib ja muudab Pluuto Veevalaja transiidis teie vaimsuse ja alateadlike energiate 12. maja, sillutades teile teed, et saada võimsamaks kui kunagi varem. Arvate, et sisemine teadmine muutub aja jooksul aina tugevamaks, kuid 2024. aastal võivad teil tekkida silmiavavad nägemused, mis annavad teile teada, et olete õigel teel.

Kui teil on olnud raskusi oma rahaasjade korda saamisega, pöörduvad lood sel aastal teie kasuks. 19. veebruaril ühendab põhjasõlm jõud tervendava Chironiga teie teises raha ja enesehinnangu majas, mis võib saata elupäästva sissemakse otse teie pangakontole või tuua teile vajalikud rahalised vahendid. Siiski võib see aidata teil hinnata seda, mis teil alati on olnud, eriti kui olete pidevalt tundnud, et sellest on piisanud. Kui 25. märtsil saabub kuuvarjutus teie kaheksandasse investeeringute ja energiliste vahetuste majja, võib toimuda muutus, eriti mis puudutab teie emotsionaalseid ja rahalisi liitusid. Kas on aeg, et teie ohvrid end lõpuks ära tasuks? Peagi järgneb täielik päikesevarjutus Jääras 8. aprillil, mis paneb aluse uuele algusele teie rahasektoris.

Teil on võimalus olla sel aastal maailma muutva idee teerajajaks, nii et ärge alahinnake oma intelligentsust. Kui Jupiter loob 20. aprillil ühenduse Uraaniga teie kolmandas suhtlusmajas, kasutate oma teadmisi ja teavet, mis võimaldavad teil saavutada midagi tõeliselt mängu muutvat. Valmistuge saama oma valdkonna spetsialistiks või lihtsalt mõistma, et olete palju targem, kui seda varem arvasite teadvat. Hiljem, kui Jupiter liigub 25. mail Kaksikutesse, kuhu see jääb terveks aastaks, avastate sõna “kodu” täiesti uue tähenduse. Kui Jupiter saadab õnne ja hoolitseb teie neljanda kodu ja perekonna maja eest, muutuvad teie juured tugevamaks ja teie suhted lähisugulastega paremaks, kui loote nendega uuesti ühenduse ja kujundate enda jaoks püha ruumi, mida olete alati vajanud.

Vapustav muutus võib saabuda sügisel, kui kuuvarjutus Kalades 17. septembril teie esimeses majas asjad paika loksutab. Võite ootamatult tunda vajadust seada oma sõltumatus ja enesetunne kõige tähtsamale kohale. See võib tuua kaasa nihkeid teie suhetes, eriti kui olete rahu säilitamise nimel oma vajadusi ohverdanud. Selleks ajaks, kui Kaalude päikesevarjutus 25. novembril käiku läheb, võite avastada, et see varjutus, mis toimub teie kaheksandas intiimsuse ja jagatud ressursside majas, inspireerib teid veelgi investeerima oma raha või oma energiat millessegi, millel on potentsiaali pikaajaliseks kasvuks.

Aasta lõpus võib teie tootlikkus aga kogeda mõningaid tõkkeid. Kui Marss taandub teie kuuendas töö- ja tervisemajas alates 6. detsembrist, võib teil olla raskusi oma rutiiniga sammu pidada ja enda eest hoolitseda nii, nagu seda väärite. Pidage meeles, et te ei ole masin ega ole loodud töötama ühe nupuvajutusega. Las 2024. aasta lõpp tuleb koos korraliku puhkusega, sest teil on vaja end laadida.

Kalade karjäärihoroskoop 2024

Karjäärihoroskoop 2024 ennustab, et 2024. aasta algus tuleb teile parem kui eelmine. Marss ja Päike on aasta alguses teie kümnendas majas, mis toob teile oma töös tohutult edu. Täidate oma ülesandeid innukalt ja suudate oma eesmärgid saavutada.

Jaanuarist märtsini võite saada parema ametikoha ja saavutada tööl suurema edu. Te loote oma jõupingutuste tulemusel enda valdkonnas selge identiteedi ja inimesed hindavad teie pingutusi. Ka ülemused on teiega rahul.

2024. aasta karjäärihoroskoobi kohaselt on Jupiteril, kes on aasta algusest teie teises majas olnud, loob teie kümnendas majas tervikliku aspekti ja ka kuuendas majas, parandades teie staatust tööl. Märts ja aprill on teie jaoks otsustava tähtsusega, sest sel ajal on teil võimalus töötada välismaal, mida oletegi oodanud. Augustist septembrini on üks selline võimalus veel.

Oktoobrist detsembrini peaksite vältima tööl esinevaid intriige, kontrollides samal ajal seda, mida räägite ja kellele räägite, sest inimesed võivad teie sõnu valesti tõlgendada ja teile probleeme tekitada. Üldiselt peaksite selle perioodi jooksul olema ettevaatlik.