Inglinumber 1155

Number 1155 on kombinatsioon numbri 1 atribuutidest (ilmub kaks korda, suurendades selle energiaid) ja kahekordistunud arvu 5 vibratsioonidest (mis suurendab arvu 5 mõjusid). Number 1 toob kaasa uue alguse, sisemise jõu ja visaduse, positiivsuse, saavutuse ja edu võnkeid. Number 1 ütleb meile, et loome oma reaalsuse oma mõtete, uskumuste ja tegudega ning julgustab meid julgelt astuma uude eluetappi.

Number 5 resoneerib suurte elumuutustega, spontaansusega, oluliste eluvalikute ja -otsuste langetamisega, isikliku vabaduse ja kogemuste kaudu õpitud eluõppetundidega. Number 1155 edendab vabadust elada oma kirgi ja elu eesmärke ning teenida täielikult oma hingemissiooni.

Inglinumber 1155 või 11:55 käsib teil oma veendumustest kinni pidada ja mitte lubage teistel teid kuidagi takistada, kui olete oma lõpliku valiku või otsuse teinud. Ainult teie ise teate oma tõelisi südamesoove ja hingekutseid. Kuulake iseenda sisetunnet ja vaadake avatud meele ja südamega uusi suundi ja võimalusi oma elus.

Inglinumber 1155 on sõnum, et võtke oma elu juhtimine enda kätesse, tehke asju omal moel ja viige ellu  positiivsed elumuutused, et see oleks kasulik nii teile endale kui ka ümbritsevatele. Ehkki võite karta tundmatut, paluvad teie inglid usaldada, et need muudatused tulevad teile pikaajalises perspektiivis kasuks. Jääge nende eelseisvate muudatuste suhtes positiivseks ja optimistlikuks ning märkate, et kõik läheb libedalt.

Inglinumber 1155 viitab sellele, et uue ettevõtmise, projekti ja/või suuna võtmiseks on aeg sobiv. Õnnelik ja soovitud tulemus täidab teie positiivseid ootusi.

Inglinumber 1155 soovitab ka, et vääriksite oma elus toimuvaid positiivseid muutusi. Jääge endale truuks ja elage oma kirgede ja eesmärkide järgi.