Inglinumber 1000

Number 1000 on seotud numbri 1 ja 0 energiatega, kus viimane esineb kolmekordselt, võimendades arvu 1 vibratsioone kolm korda. Number 1 käsitleb uusi algusi, unikaalsust, motivatsiooni, edasiliikumist ja edasiminekut, ambitsioonikust ja tahtejõudu, aktiivsust, enesejuhtimist ja enesekehtestamist, algatusvõimet, sisetunnet, visadust, jõulisust ja autoriteeti, õnne ja soovide täitumist. Number 1 ütleb meile ka, et loome oma mõtete, veendumuste ja kavatsustega oma reaalsuse.

0 on universaalsete energiate arv ning tähistab vabadust piirangutest selles materiaalses maailmas. See resoneerib igaviku, lõpmatuse, üksolemise, terviklikkuse, jätkuvate tsüklite ja voogude ning alguspunktide vibratsioonide ja energiatega. 0 tähistab potentsiaali ja/või valikut ning seda peetakse vaimse teekonna alguseks, millega võib kaasneda ebakindlus. See on sõnum, mis on seotud teie vaimsete aspektide arendamisega. See soovitab teil kuulata oma sisetunnet ja kõrgemat mina, sest siit leiate kõik oma vastused.

Inglinumber 1000 või 10:00 julgustab teid optimistlikult ja innukalt vaatama oma elu uusi algusi ja uue tsükli või faasi algust. Need uued võimalused toovad teile palju õnne ja rahuldust, kuna saate oma isiklikke oskusi ja andeid enda kasuks kasutada.

Inglinumber 1000 käsib teil teha kõik, et annaksite universumile vaid positiivset laadi mõtteid. Hoidke end positiivsel teel ja kasutage oma loomulikke valgustööoskusi, andeid ja võimeid maksimaalselt enda ja teiste huvides. Olete siin põhjusega, nii et laske oma valgusel särada.

Inglinumber 1000 on sõnum, et kasutaksite oma isiklikku sisemist jõudu, visadust ja tahtejõudu, et saavutada kõik, mida oma elus soovite. Teadke, et inglid ja universaalsed energiad juhivad ja abistavad teid alati.

Kui soovite kogeda rõõmu ja õnne, armastust ja lahkust, külvake rõõmu, õnne, armastuse ja lahkuse seemneid. Universumi seadus on see, et lõikate seda, mida külvate.