inglinumber 309

Number 309 koosneb numbri 3 energiatest ja atribuutidest, 0 mõjudest ja numbri 9 vibratsioonidest. Number 3 resoneerub sünteesi, paisumise ja kasvu, eneseväljenduse ja suhtlemise, meeldivuse ja kaastunde, avaldumise, rõõmu ja optimismiga. Number 3 on ühendatud ülestõusnud meistrite ja püha kolmainsusega.

0 suurendab nende numbrite energiaid, millega koos ta ilmub, ning resoneerib universaalsete energiate ja jumaliku energiaga. 0 on igaviku ja lõpmatuse, ühtsuse ja terviklikkuse, jätkuvate tsüklite ja voogude ning alguspunkti arv. 0 tähistab potentsiaali ja valikut ning on seotud oma vaimsete aspektide arendamisega.

Number 9 kannab endas positiivse eeskuju, humanitaarsuse ja filantroopia, iseloomujõu, altruismi ja heatahtlikkuse, mittevastavuse, mõjutuse, sallivuse, alandlikkuse, helduse ja heategevuse ning universaalsete vaimsete seaduste võnkeid. Number 9 on seotud ka lõppude ja järeldustega ning mõjutab meid inimkonna heaks valgustöölistena töötama.

Inglinumber 309 toob sõnumi, et inglid ja ülestõusnud meistrid aitavad ja abistavad teid teie eluteel ja jumaliku eesmärgi elluviimisel. Küsige inglitelt ja ülestõusnud meistritelt juhiseid alati, kui tunnete, et seda vajate. Valgustage  teiste inimeste elu särades oma valguses eredalt, kui elate oma elu nii, et olete positiivne eeskuju teistele.

Inglinumber 309 on ka teie inglite sõnum, et peate lahti laskma kõikidest küsimustest või olukordadest, mis teid enam teie elus positiivselt ei teeni. Kustutage oma kahetsus ja alustage uuesti puhtalt lehelt. Õppige elu õppetundidest, et teil poleks vaja enam samu vigu teha ega samu kogemust uuesti läbi elada ega igavesti kahetsedes elada. Kunagi pole hilja oma unistuste poole pöörduda, kuid kõigepealt peate enda kahetsusekoorma vabastama.

Inglid suhtlevad teiega teie mõtete ja tunnete kaudu ning aitavad teid kõigis teie elu aspektides. Elage vaimse olendina oma isiklikke tõdesid silmas pidades ja pidage meeles, et teie mõtted loovad teie kogemusi, seega säilitage positiivne suhtumine ja väljavaade.