Inglinumber 388

Number 388 on segu numbri 3 vibratsioonidest ja energiatest ning numbri 8 atribuutidest, mis esinevad kaks korda, võimendades selle mõju. Number 3 puudutab kasvu, laienemist ja kasvu põhimõtteid, eneseväljendust ja enesekindlust, loovust, rõõmu ja optimismi. Number 3 resoneerib ka ülestõusnud meistrite vibratsioonidega.

Number 8 lisab oma energiat isiklikule jõule ja autoriteedile, sisemisele tarkusele ja enesekindlusele, äritegevusele, tõele, heale otsustusvõimele, materiaalsele vabadusele ja küllusele, usaldusväärsusele ja enesekindlusele. Number 8 on ka karma number ning põhjuse ja tagajärje universaalse seaduse märk.

Inglinumber 388 on märk sellest, et teie tugev side inglite ja vaimsete valdkondadega, samuti teie palved, positiivsed kinnitused ja ootused on avanud teid lõpmatu külluse voolu. Uskuge, et teil on kõik, mida soovite, vajate ja väärite, ning see tuleb teie ellu mis tahes viisil teie parimaks hüvanguks. Nagu andmise ja saamise seaduse puhul, kui teil on palju, on teil ka palju anda. Olge tänulik oma õnnistuste eest ja jagage neid lahkelt teistega.

Inglinumber 388 ütleb teile, et ülestõusnud meistrid ja teie inglid ühenduvad teie kõrgema mina ja sisemise tarkusega, et anda teile juhiseid, tuge ja armastust teie teel. Kasutage oma isiklikku loovust konstruktiivsel ja produktiivsel viisil ning pange oma oskused ja anded tööle, et saavutada oma südamesoovid. Uskuge, et leiate edu valitud ettevõtmistes.