Inglinumber 47

Number 47 on kombinatsioon numbri 4 ja numbri 7 energiatest ja omadustest. Numbri 4 vibratsioonid hõlmavad tootlikkuse ja rakenduse, sisemise tarkuse ja praktilise mõtlemise, aususe ja terviklikkuse, vastupidavuse ja sihikindluse, kohusetundlikkuse ja distsipliini omadusi. Number 4 on seotud ka meie kire ja elutungiga.

Number 7 toob kaasa vaimse ärkamise ja valgustatuse, intuitsiooni ja sisemise teadmise, psüühiliste võimete ja müstika, iseseisvuse ja individualismi, eesmärgi püsimise ja õnne avaldumise omadused.

Inglinumber 47 on teie inglite õnnitlus raske töö ja vaeva eest, mille olete oma eesmärkide ja püüdluste saavutamiseks teinud. Teie inglid paluvad teil jätkata oma suurt tööd olles turvaline teadmises, et olete õigel eluteel ja täidate edukalt oma hingemissiooni. Teie inglid on teiega, toetavad ja julgustavad teid intuitiivselt.

Inglinumber 47 on sõnum, et inglid, ülestõusnud meistrid ja peainglid julgustavad ja toetavad teie isikliku vaimse arengu ja valgustatuse nimel tehtavat tööd. Nad kiidavad teid teie edusammude eest ja kutsuvad üles seda jätkama.

Inglinumber 47 võib teile öelda ka seda, et kui kaalute vaimsusel põhineva karjääri, praktika või elukutse laiendamist või alustamist või südamesooviga seotud ettevõtmist, toetavad ja julgustavad inglid teid edu saavutamiseks. Peate pingutama ja vaeva nägema, kuid leiate pikaajalisi hüvesid ja eeliseid nii endale kui ka neile, keda teenite. Kui tunnete oma teel kahtlusi või hirme, küsige ingellikku juhendamist.