inglinumber 60

Number 60 koosneb numbri 6 ja 0 omadustest ja energiatest. Number 6 vibreerib kodu ja perekonna, armastuse, tasakaalu ja harmoonia, stabiilsuse, kompromisside, tõe ja vastutuse, ennastsalgavuse ja teiste teenimise, armu ja tänulikkuse energiana, vastutuse, kasvatamise, hoolimise, empaatia ja kaastundega. Number 6 on seotud ka elu materiaalse ja rahalise aspektiga.

0 resoneerib igaviku ja lõpmatuse võnkeid, jätkuvaid tsükleid ja voogu ning alguspunkti, potentsiaali ja valikuid ning oma vaimse aspekti arendamist. See soovitab teil kuulata oma sisetunnet ja kõrgemat mina, sest just sealt leiate oma vastused. 0 võimendab ja suurendab selle numbri vibratsioone ja atribuute, millega ta ilmub – antud juhul arvuga 6.

Inglinumber 60 toob teie inglitelt sõnumi, et teie materiaalsed vajadused rahuldatakse, kui keskendute isiklikele tõdedele, sisemisele minale, kodule ja perekonnale. Hoidke usku ja usaldust ning teadke, et inglinumber 60 ilmumisel rahuldatakse alati teie vajadused. Olge avatud märkidele ja signaalidele ning olge positiivne ja avatud võimalustele, mis aitavad teil täita oma materiaalseid ja rahalisi vajadusi.

Inglinumber 60 on meeldetuletus, et kõik tuleb universumist. Andke inglitele igasugused hirmud või mured oma rahaliste ja materiaalsete vajaduste pärast tervenemiseks ja transmutatsiooniks ning olge oma ellu sisenevatele võimalustele avatud ja vastuvõtlikud, et  saaksite osa püsivast küllusevoost. Aktsepteerige universumi energiate heatahtlikkust ja oodake, et teie ellu saabuks õnnistus. Usaldage ingleid, et kõik teie igapäevased vajadused rahuldatakse jumalikus järjekorras ja jumalikus ajas.