Inglinumber 700

Number 700 on kombinatsioon numbri 7 ja 0 vibratsioonidest ja energiatest, kusjuures number 0 ilmub kaks korda, suurendades selle mõjusid ja selle numbri mõju. Number 7 sümboliseerib filosoofiat, teiste inimeste mõistmist, erksust, sügavat mõtisklust, sisekaemuse avaldumist teadmiste otsimist, õppimist, haridust, empaatiat ja psüühilisi võimeid.

0 tähistab potentsiaali ja/või valikut, vaimset teekonda, oma vaimsete aspektide arendamist, intuitsiooni ja kõrgemat mina, igavikku ja lõpmatust, ühtsuse ja terviklikkuse saavutamist, jätkuvaid tsükleid ja voogu ning alguspunkti. 0 on seotud ka universaalsete energiate ja allikaga.

Inglinumber 700 või 7:00 toob teie inglitelt sõnumi, et teie õiglaselt väljateenitud hüved on teie positiivsete kavatsuste ja tegude tõttu teie ellu sisenemas. Teie praeguseid eluvalikuid tuleb kiita, toetada ja julgustada ning inglid paluvad teil jätkata oma suurt tööd ja käia julgelt oma vaimset rada.

Inglinumber 700 on sõnum, et väärite tunnustust nii vaimse, kui ka füüsilise töö eest, mida olete oma igapäevases elus teinud. Oma eluvalikutega aitate ja abistate ennast ja ka paljusid teisi ning teil palutakse jätkata oma suurepärast tööd.

Inglinumber 700 näitab, et olete otseses kooskõlas oma tõelise jumaliku tee ja eesmärgiga. Andke oma sära ja valgust eredalt edasi!