Inglinumber 808

Number 808 on segu numbri 8 ja 0 omadustest ja vibratsioonidest, kus number 8 ilmub kaks korda, võimendades ja suurendades selle energiaid. Number 8 on enesekindluse ja isikliku autoriteedi arv, mis väljendavad positiivset küllust, rahalist ja ärivaistu, otsustavust, andmist ja vastuvõtmist, sisemist tarkust ja intelligentsust, mõistlikkust ja head otsustusvõimet. Number 8 on ka karma arv, põhjuse ja tagajärje universaalne vaimne seadus.

0 tähistab potentsiaali ja/või valikut, vaimset teekonda, oma vaimsete aspektide arendamist, intuitsiooni ja kõrgema mina, igaviku ja lõpmatuse, ühtsuse ja terviklikkuse kuulamist, jätkuvaid tsükleid ja voogu ning alguspunkti. 0 on seotud ka jumala jõuga ja universaalsete energiate ning allikaga suurendades numbrite mõjusid, millega koos ta ilmub.

Inglinumber 808 toob teie inglitelt sõnumi, mis ütleb, et teie ellu saabuvad lõpud on osa teie hingeesmärgist ja eluülesandest. Paluge inglitel aidata leevendada kõiki hirme või muresid, mis teil nende eelseisvate muudatuste pärast võivad tekkida. Tagantjärele märkate, et muudatused olid vajalikud ja lõppkokkuvõttes teie jaoks väga positiivsed ja kasulikud.

Inglinumber 808 palub teil olla kindel selles, et valitud tee läheb igal tasandil kokku teie tõelise minaga. Teie elu koosneb teie valikutest ja tegudest, seega veenduge, et need sobivad teile. Küsige endalt, mis on teie jaoks kõige olulisem, siis julgege oma elu selle ümber luua. Ärge kartke oma elutee muutmist ega uuele rajale asumist, kui tunnete, et olete selleks valmis. Kui elate oma elu nii, et see peegeldab seda, kes te tegelikult olete, tulevad universumi energiad kokku teid abistama.

Inglinumber 808 julgustab teid ka oma rahaasju vaos hoidma, et veenduda, et olete endale ja oma lähedastele kindla majandusliku aluse loonud. Te peate vastutama oma sissetuleku, külluse ja heaolu eest. Universum ja teie inglid toetavad teid alati, kuid teie kohustus on tagada, et teete korralikku tööd ja näete selle nimel vaeva. See tagab teie tulevase õitsengu ja aitab teil igal tasemel oma potentsiaali ära kasutada.