Duaalsus on teie loomuses. Niisiis, kuidas oleks end ümber kujundada, et võtta aastast parim? Kaksikute 2023. aasta horoskoop ennustab, et teie ette võivad tulla olukorrad, kus peate otsekoheselt käituma ja olukorra lahendamiseks kannatlikult tegutsema. Aasta tuleb teile jõukas. Kuid selleks, et see juhtuks, peate kõik paika panema ja planeerima. Mõned tervislikud harjutused ja mõned vajalikud muudatused, millel on veidi teie isikupära. See on kõik, mida vajate, et muuta 2023. aasta oma unistuste aastaks.

Kaksikud 2023 aastahoroskoop

Sisekaemuse aasta.
Aasta 2022 oli Kaksikute jaoks üsna pikk aasta, kas pole? Kuid teie horoskoop ütleb, et andsite endast parima. Nüüd on käes aasta, mil peate keskenduma mõningatele muutustele. Tulevik on helge ja planeetide transiit töötab teie kasuks. Mida te siis ootate? Nagu Kaksikute horoskoop 2023 selgelt näitab, saate täieliku võimaluse vabaneda mitmest ebavajalikust pagasist oma elus paremate arengute ja meeldivama elu suunas liikumiseks. Uuel, 2023. aastal kogete hetki, mis panevad teid kõigist oma elu hägustest valdkondadest mööda vaatama. Jupiteri paigutumisel soodsale positsioonile võite kuni aasta keskpaigani kogeda toetust oma tervisele ja õnnestumisi ning õnne paljudes muudes eluvaldkondades.
Nii et see on teie jaoks sisekaemuse aasta.

Aasta planeeditransiidid tuletavad teile aeg-ajalt meelde, et peaksite vältima erinevates olukordades üksikasjade kahe silma vahele jätmist ning andma oma parima võimaliku edu saavutamiseks. Siiski on teile ka mõned hoiatused. Eriti esimeses kvartalis, mil Saturn mõjutab teid oma eesmärkides olema entusiastlik, kuid tunnete siiski teatud piiranguid. Kuid ärge muretsege, sest Veenus ja Marss on teie selja taga ja toetavad teid tõenäoliselt kogu 2023. aasta jooksul, eriti teie isiklikes ettevõtmistes. Nii et oodake kindlasti häid uudiseid.

Raha

Nagu varem mainisime, on aasta Kaksikute jaoks sisekaemuse aasta. Seega vaadake hoolikalt oma varasemaid investeeringuid ja plaane oma rahaasjade osas. Kindlasti on 2023. aasta planeetide transiidid teie kasuks, kuid siiski võivad seal esineda tõusud ja mõõnad, mis võivad teie jaoks olukordi pisut kõigutada. Jupiter on aga olemas selleks, et muuta asjad paremaks ja süstemaatiliselt tugevaks. Nii et ärge muretsege. Kaksikute 2023. aasta rahahoroskoop ütleb, et aasta on pikas perspektiivis täis tulusaid pakkumisi ning palju suurepäraseid võimalusi rahakotti raha koguda.

Kindlasti võib Saturn oma viivitusi põhjustava olemusega teie tee blokeerida, eriti aasta esimeses kvartalis. Seetõttu on soovitav teha otsuseid kõike hoolega läbi mõeldes. Lisaks vältige kõiki kiireid otsuseid, mis rahaasjadega seotud. Ärge muretsege, sest see periood ei kesta kuigi kaua. Planeet Veenuse õnnistustega saavutate edu kõigis varaga seotud küsimustes ja muudes rahaasjadega seotud juriidilistes küsimustes. Lisaks sellele on Veenuse liikumine suurepärane aeg Kaksikutele, kes tegelevad rahvusvahelise rahandusega, nagu valuutavahetus, rahvusvaheline kauplemine jne.

Teil on võimalus ka oma tööl kogu selle aasta jooksul teenida rohkem raha, kui te seni olete saanud. Mõned hoiatused kaasnevad aga Marsi liikumisega 2023. aastal. Kaksikute finantshoroskoobi kohaselt peate vältima suuremahulisi investeeringuid 2023. aasta keskpaigas, kuna need võivad põhjustada kaotusi pikemas perspektiivis. Tegelikult on nende paari kuu jooksul kinnisvaraga seoses tehtud investeeringutest kasusaamisvõimalu üsna väike. Samuti on soovitav proovida rohkem raha koguda, sest see samm aitab teil rasketel aegadel hakkama saada.

Aasta viimane kvartal on Kaksikutest meeste ja naiste jaoks soodne, kuna neil võib olla võimalusi teenida raha mitmest allikast. Veenuse ja Merkuuri planeeditransiit on samuti kasulik, aidates teil leida paremaid viise, kuidas oma töödest ja investeeringutest raha teenida. Ka planeet Saturn on teie poolel, tuues teie olemasolevatelt ettevõtmistelt ja ärilt ootamatut tulu. Inimesed, kes soovivad oma pikaajalisi investeerimisplaane ellu viia, saavad seda teha umbes aasta lõpus. Mis puudutab kaubandussektoris tegutsevaid Kaksikuid, siis peate vältima 2023. aastaks suuremahulisi investeeringuid.

Karjäär

Sarnaselt eelmisele aastale olete eduredelil. Te mitte ainult ei saavuta oma karjääris suuri asju, vaid ka tõestate mõnele inimesele oma võimeid ja oskusi. Kaksikute karjäärihoroskoobi järgi on teie tööelu umbes aasta esimeses kvartalis teie jaoks kesksel kohal. Planeet Saturn nõuab pingutust, mis omakorda annab teile võimaluse hinnata oma oskusi, tehnikaid ja muid võimeid, et saavutada tööl uusi kõrgusi. See toob teile ka palju tunnustust selle aasta aasta lõpul. Seega kasutage seda kui suurepärast võimalust parandada kõike seda, mis teie arvates enam ei sobi või end ei õigusta.

Tööinimestele on 2023. aasta karjäärihoroskoobis planeet Marss hoiatuseks, et hoiduksite jäikusest. Jah, peate olema tööl oma tööülesannete ja inimestega paindlik. Nii palju kui teile ka meeldib juhtrolli võtta, on soovitav, et te sellest lahti laseksite ja liiguksite teistega samas suunas. Ärge siiski kaotage oma identiteeti. Kaksikute jaoks, kelle sünnikaardis on Marss soodne, ilmnevad kindlasti erilised oraatorivõimed, mis neile kasuks tulevad, kui nad seda rakendavad. Seega kasutage seda oskust targalt. Noortele, kes otsivad võimalusi, on Marsi, Saturni ja Veenuse liikumise kombinatsioon sel ajal kasulik igal tasandil.

Teine veerand on mõeldud Kaksikute jaoks, kes proovivad saada tunnustust või edutamist. Planeet Merkuuri transiit on selles osas abiks. Lisaks on Merkuur ja Veenus koos abiks inimestele sellistes valdkondades nagu ajakirjandus, kirjutamine või suhtlus. Mitte ainult see, ka planeet Ketu on teie horoskoobi maiuspala. Kaksikute 2023. aasta karjäärihoroskoobi kohaselt saavad inimesed sellest pikemas perspektiivis suurt kasu. Siiski on hea vältida partnerlussuhteid, kuna need võivad teile probleeme tekitada. Samuti siis, kui teete oma ettevõttega seotud otsuseid, mõelge enne otsuse langetamist kaks korda järele.

Juristid, vabakutselised ja spordiga seotud inimesed näevad horoskoobis planeet Saturni toel tugevamaks muutumas nende aluseid ja vundamente. Teie raske töö selle aasta jooksul annab teile viljakaid tulemusi 2023. aasta viimases kvartalis. Lisaks on planeet Jupiter suurepärane inimestele, kes püüavad leida tööd välismaal. Sama planeet aitab Kaksikuid, kes soovivad alustada uusi ettevõtmisi ja annab neile optimistliku suhtumise, et saada elus iseseisvaks ja kogeda suuremat edu. Kuid teisest küljest paneb see teid ka oma praegust olukorda vaagides endasse vaatama ja tegelema nõrkade külgedega, mis teil võivad olla.

Tervis

Kuigi teie elu muudes valdkondades läheb hästi, võite ka oma tervisesektoris sama hästi hakkama saada. Umbes 2023. aasta esimeses kvartalis võite kokku puutuda mõne terviseprobleemiga. Kaksikutest oma ala professionaalid võivad silmitsi seista füüsiliste probleemidega nagu stress ja ärevus. Tegelikult võib töökoormuse tõttu tekkida ka mõningaid füüsisega seotud probleeme. Väikese jooga ja maandusharjutustega saate aga sellest lahti. Kuid pidage meeles, et ärge pingutage üle ja tehke aeg-ajalt pause ning see hoiab teid eemal tekkida võivatest terviseprobleemidest.

Kui planeet Marss liigub umbes kolmandas kvartalis, võivad teid tabada väikesed vaevused. Kaksikutel võib 2023. aasta keskpaigas energiast veidi puudu jääda. On mõned võimalused, et terved võivad sattuda probleemidesse tasakaalustamata tšakrate, meeleolumuutuste, emotsionaalsete tõusude ja mõõnadega jne. Kaksikutel on vaja hoolitseda selle eest, et nad tegeleksid igapäevaselt meditatsiooniga. Vaja on tegeleda sellega, mis rahustab teie meelt ja hoiab teid eemal igasugusest survest. Peagi, kui teie valitsev planeet Merkuur liigub soodsas majas, väheneb ka probleemide võimalus.

Lapsed, eakad ja juba teatud terviseprobleemide all kannatavad Kaksikud võivad 2023. aasta Saturni transiidiga näha mõningaid konarusi oma tervises. Kaksikute tervisehoroskoobi järgi võib 2023. aasta esimene kvartal näida täis allakäike ja negatiivsust. Kuid ärge muretsege, aja möödudes muutuvad asjad teie jaoks paremaks. Kõik ravimid, teraapiad ja muud ravimeetodid töötavad teie kasuks. Mis puutub inimestesse, kes tunnevad, et nende vanad ravimeetodid ei tööta nende kasuks, siis peate seda kõike uuesti proovima, kuna teine ​​veerand tähistab teie horoskoobis mõningaid õnnistusi tänu planeedile Veenuse ja Päike.

Kaksikud, kellel on seedesüsteemiga seotud probleeme, peavad hoolikalt jälgima sel ajal oma toitumiskava. Neil, kellel on treeningeesmärgid, võib nende saavutamine kulgeda raskelt. Kuid hiljem aasta jooksul, eriti kolmanda kvartali paiku, tundub füüsiline tegevus lihtne ja vaevatu. Rāhu ja Ketu võivad teid veidi häirida ja ebasoodsatesse olukordadesse panna. Kuid umbes aasta lõpus loksuvad asjad siiski paika, andes teile soovitud tulemusi tervise ja heaolu osas.

Abielu

Lapsed on Kaksikute abielupaaride jaoks 2023. aastal elutähtis osa. Ja kui me räägime planeetidest, mis mängivad selles olulist rolli, siis on selleks Rāhu ja Ketu. Kaksikute horoskoop 2023 soovitab teil järgida märke, mida planeedid teile annavad. Lisaks sellele võib planeet Ketu üksikvanemate elule teatud mõju avaldada. Nad peavad tõesti olema järjekindlad ja meelekindlad oma laste kasvatusmeetodite suhtes.

Abielus olevatest Kaksikutest toetab planeet Jupiter neid, kes püüavad oma abielu paremaks muuta. See puudutab Kaksikuid, kes on üritanud lapsevanemaks saada. Heade uudistega kaasneb ka halbu uudiseid. Planeet Marsi liikumine võib tähistada rasket aega üksteisest eemal elavate abielupaaride jaoks. Teil võivad tekkida suhtlemispausid ning võite liiga sageli tülitseda, eriti 2023. aasta keskpaigas. Kuid kuude möödudes muutub teie väljendusviis paremaks. Nii et, ärge kaotage lootust.

Äsja abiellunud Kaksikute paarid peavad 2023. aasta uusaasta esimeses kvartalis oma sõnade, tooni ja suhtumise eest hoolt kandma. Selle põhjuseks on asjaolu, et planeedid Päike ja Merkuur võivad teie sugulastega suhtlemisel tülikaks osutuda. See võib avaldada pikaajalist negatiivset mõju teie sidemele nendega. Paaride vahele võib tulla mõni teine inimene või pereliige, kuid ärge laske nende arvamusel oma meelt ega abielu mõjutada, sest Rāhu aitab selle faasi läbida ja teha asjad peagi korda.

Kaksikute abieluhoroskoop 2023 ennustab, et Jupiter on teie abielu soodustajaks aastal 2023. Nii et saate sellele ilma millelegi mõtlemata ilma vaevata toetuda. Inimesed, kes soovivad oma suhtele lõppu teha, võivad vaadata asjadele teisiti ja proovida oma abielu uuesti päästa. Samuti on Jupiteri transiit 2023 abiks neile, kes seisavad silmitsi viivitusega abiellumisel planeet Saturni mõju tõttu. See mõju leeveneb aasta teisel poolel. Põhjus on selles, et suure tõenäosusega tulevad teie ellu hoopis uued ettepanekud. Kokkuvõttes päästab Jupiter teie aasta kõigest halvast.

Pere

Kodu on koht, kuhu kuulub teie süda, eks? Noh, aasta esimene kvartal oleks täiesti teie jaoks. Planeet Saturn õnnistab teid, tuues teie teele uued võimalused luua uusi sidemeid ja laiendada oma pere elukohta. Kuid teile on varuks ka mõned mitte nii head uudised. Planeet Merkuur võib mõjutada teie suhtlemisoskusi ja teie isiklikke oskusi, mis võib tekitada pingelisi olukordi kodus.

Kolmanda kvartali paiku muudab planeet Jupiter asjad taas paremaks. Rahu ja harmoonia valitsevad taas teie elu. Siiski on ka võimalik, et teie vanemad võivad probleeme tekitada ja see võib teie ja nende vahel tekitada määramatuid pikaajalisi probleeme. Seetõttu on parem mõnda aega selliseid teemasid vältida, sest viimase veerandi paiku muudab planeet Veenus asja paremaks, mõjutades teie emotsioone ja pingeid kodus.

Samuti paraneb teie sotsiaalne suhtlus. Kui Päike ja Merkuur koos oma õnnistusi jagavad, toetavad teie pere ja vanemad teie eesmärke. Tegelikult on suur tõenäosus, et te alustate koos midagi uut – näiteks äriplaani või projekti. Kaksikute horoskoop 2023 ütleb ka, et planeet Marss ja Rāhu võivad teid aasta lõpus oma lähedastega seoses mõne isikliku probleemi pärast pisut mässama panna. See võib olla seotud mõne veniva majapidamistööga, mille peate lahendama. 2023. aasta esimene pool võib teid siiski hõivatuna hoida. 2023. aasta teisel poolel lahendate probleemid aga vaevata, kuna Marss ja Jupiter muudavad ülesannete lahendamise pisut lihtsamaks.

Suhted

Kui teie suhetes valitseb harmoonia, on 2023. aasta esimene kvartal teile suhte sektoris suurepärane. Tunnete end vabana kõigist muredest ja kannatustest, millesse sattusite umbes 2023. aasta esimeses kvartalis. Mõju on kohe tunda, kui hoolitsete oma suhte ja partneri eest, annate endast parima, et hästi läbi saada ja asju enda jaoks paremaks muuta. Ent teisest küljest võib teil esimeses kvartalis tekkida arusaamatusi seoses teie horoskoobis olevate planeetide Marsi ja Rāhu mõjuga.

Soovitav on oma suhetes partneriga käituda parimal võimalikul viisil, et näidata talle, kui palju ta teie jaoks tähendab. Üksikud inimesed peavad olema kellegi uuega sidemete loomisel väga ettevaatlikud, kuna Päike ja Merkuur võivad tekitada takistusi. Eriti 2023. aasta kolmanda kvartali paiku peate oma sõnu jälgima, kui te ei soovi oma võimalusest ilma jääda.

Mõned planeedid seisavad horoskoobis teie poolt, mõned on vastu, planeet Ketu on suhteliselt neutraalne, kuid siiski mitte läbini hea. See ei kahjusta teie suhteid mingil viisil, kuid võib teie plaanides ja tegevustes mõningaid viivitusi põhjustada. Kuid ärge muretsege, sest Jupiter on teie päästja. Selle planeedi mõju hoiab teid parimal võimalikul viisil positiivse ja optimistlikuna. Veelgi enam, aasta esimestel kuudel aitab see teil luua sügavamaid ja paremaid suhteid.

Kindlasti on häid uudiseid inimestele, kes üritavad luhtunud suhtest tekkinud rasketest aegadest üle saada. Leppimise tõenäosus on suur umbes 2023. aasta viimases kvartalis. Kuid selle uudisega kaasneb ka hoiatus. Kaksikute suhtehoroskoop 2023 näeb ette planeedi Rāhu mõjusid. See hoiatab teid häirete eest, mis võivad kaasneda mõne teie minevikust pärit inimese taastulemisega teie ellu. Seega, mõelge ja heitke pilk mineviku sündmustele, enne kui need enda ellu otsustate uuesti sisse lasta. Kaksikud, kes plaanivad oma elus suurt sammu astuda, on aasta teine pool selleks õnnelik.