Beebi magamas punutud korvis.
Kui leiate unes beebi, siis võib see viidata sellele, et olete oma varjatud potentsiaali endale teadvustanud.

Beebi nägemine unes tähendab süütust, soojust ja uusi algusi. Imikud sümboliseerivad teie enda sisemuses midagi puhast, haavatavat, abitut või rikkumatut. Kui näete unes, et laps naeratab teile, siis see viitab sellele, et kogete puhast rõõmu. Teil pole palju vaja, et õnnelik olla.

Kui leiate unes lapse, siis võib see viidata sellele, et olete oma varjatud potentsiaali endale teadvustanud. Kui näete unes, et unustasite, et olete lapse saanud, viitab see sellele, et proovite varjata enda haavatavust; te ei taha teistele oma nõrkust näidata. Teise võimalusena kujutab beebi unustamine endast osa, mille olete elu muutuvate olude tõttu hüljanud või kõrvale jätnud. Uni võib olla meeldetuletus, et teil on aeg taas üles leida mõni oma vana huvi, hobi või projekt. Unenägu beebi hoidmisest on analoogne teie elu varasema ajaga, kus tundsite end rohkem sõltuva ja hoituna.

Kui näete unes, et lähete haiglasse last sünnitama, siis see tähistab teie sõltuvusküsimusi ja soove olla täielikult hooldatud. Võib-olla üritate mõnest vastutusest vabaneda. Kui olete reaalses elus rase, võib otsesem tõlgendamine tähendada lihtsalt seda, et teil on aeg-ajalt haiglasse jõudmise ärevust. Uni nutvast beebist sümboliseerib seda osa teist endast, mis on tähelepanust ilma jäetud ja vajab hoolt. Teise võimalusena esindab see teie täitmata eesmärke ja teie elus millegi puudumise tunnet.

Kui näete unes, et beebi jäetakse unarusse, viitab see sellele, et te ei pööra endale piisavalt tähelepanu. Te ei kasuta kogu oma potentsiaali. Teise võimalusena võib see uni tähendada teie hirme oma laste pärast ning võimet neid kaitsta ja hooldada. Unenägu nälgivast lapsest tähendab teie sõltuvust teistest. Teie elus on mõni puudus, mis vajab viivitamatut tähelepanu ja täitmist.

Enda või kellegi teise nägemine unes beebina tähendab teie soovi olla hooldatud ja kasvatatud. Teise võimalusena võib uni tähendada, et teie või keegi käitub ebaküpselt. Unenägu, et laps kõnnib või tantsib, viitab potentsiaalile ja võimalustele, mida elu on teile varunud. Tulevik paistab helge. Uni võib olla ka metafoor, et peate astuma beebisamme oma suhtes, oma eesmärgi suunas, tööprojektis või mis tahes ettevõtmises. Kui teil on reaalses elus laps, siis uni peegeldab teie lootusi sellele lapsele.

Unenägu äärmiselt väikesest beebist sümboliseerib teie abitust ja hirme lasta teistel oma haavatavusest ja saamatusest teadlikuks saada. Võib-olla kardate abi küsida ja seetõttu kipute kõiki asju enda kanda võtma. Unes surnud beebi nägemine sümboliseerib millegi lõppu, mis kunagi oli osa teist. Kui näete unes, et üritate surnud last nuusutada, tähendab see, et keeldute uude eluetappi liikumast. Te hoiate kinni ebavajalikust minevikust.

Kui näete unes, et kastate beebi vette, tähendab see taandarengut. Taandute aega, kus teil polnud muresid ja kohustusi. Teise võimalusena võib see tähendada seda, et võib-olla esindab uni teie enda mugavustsooni otsimist.

Unes uppuva lapse päästmine võib tähendada seda, et tunnistate oma haavatavust ja võtate vastu teiste pakutud abi. Kui unes näete, et saate või lapsendate erinevast rassist lapse, tähendab see seda, et te tunnistate või võtate omaks teiste inimeste füüsilised erinevused. Kõik saab alguse lapsest, kes on puhas ja süütu.

Unes kurja beebi või deemonbeebi nägemine tähendab, et olete kartlik või kardate uut projekti, mida ette võtate. Võimalik, et võtate endale suurema kohustuse, kui seda täita suudate.

Lutipudel

Unes lutipudeli nägemine tähistab teie sõltuvusprobleeme. Loodate liiga palju teistele. Kui te joote lutipudelist, siis uni tähendab, et olete emotsionaalselt ebaküps. Peate suureks kasvama.

Lapsevanker

Unes lapsevankri nägemine sümboliseerib teie soovi pere järele või lapsesoovi. Kui lapsevanker on tühi, siis see näitab kurbust või täitmata eesmärki. Teise võimalusena soovitab see, et peate rahuldama omaenda sisemise lapse vajadusi.

Beebiriided

Unes beebiriiete nägemine viitab sellele, et väljendate ennast peenemal viisil. Teise võimalusena esindavad beebiriided teie endist mõtteviisi või vanu harjumusi, millest olete välja kasvanud.

Beebitoit

Unes imikutoidu nägemine või imiku söötmine näitab, et ärkvelolekus on vaja hoolitsust ja hoolt. Teise võimalusena võib unenägu olla metafoor, mis näitab, et peate sööma väiksemaid toiduportsjoneid. Söömine või unes selle nägemine, et teid toidetakse imikutoiduga, näitab, et teid sunnitakse uuesti õppima midagi, mida juba teate.

Beebi vannitamine

Uni beebi vannitamisest näitab, et olete tervitamas uut algust. Teile antakse võimalus uuesti otsast alustada ja seekord asju teisiti teha. Olete leidnud uue usu elusse endasse.

T. Maunoneni põhjal tähendab vastsündinu unes nägemine seda, et raskustega võideldes saavutate võidu ja et teid ootab ees edukas ajajärk.

G. H. Milleri järgi tähendab nutva beebi unes nägemine haigust ja pettumust. rõõmus ja hoolitsetud beebi tähendab vastastikust armastust ja palju sooje sõpru. Kui võtate unes oma palavikus oleva beebi sülle, kogete rohkelt kurbust ja meelehärmi.

Edgar Cayce`i unenägude tõlgenduse kohaselt tähendab Beebi uusi ettevõtmisi, uusi inimestevahelisi suhteid.
See, mis näib olevat väike või vähese tähtsusega, kuid võib olla kõige väärtuslikum.
Vaimset tõde, mis nõuab õpetamist, juhendamist ja suunamist Kuid ka kahe inimese harmoonilist liitu. Avatuks ja kartmatuks muutumist.
Muud võimalused: 1. arenematust, ebaküpsust. 2. midagi alles alustamas olemist. 3. kohustustest vaba olemist. 4. midagi, mis vajab turgutamist ja julgustamist.