Hai unenäos tähendus.
Hai nägemine unes võib viidata sellele, et teie elus on kaua kestnud raske emotsionaalne periood.

Hai nägemine unes näitab viha, vaenulikkuse ja raevu tunnet. Teil on elus kaua kestnud ja raske emotsionaalne periood ning sellest võib välja kasvada võib olla emotsionaalne oht nii teile endale kui teistele teie lähedastele. Võib-olla võitlete oma individuaalsuse ja iseseisvuse eest, eriti oma suhte mõnes aspektis.

Teise võimalusena esindab hai teie elus inimest, kes on ahne ja hoolimatu. See inimene teeb, mida ta tahab, arvestamata teiste heaolu ja tundlikkusega. Hai omadused võivad olla ka viide teie enda mingile negatiivsele iseloomujoonele.

Kui näete haid madalas vees, siis see tähendab, et olete emotsionaalselt haavatav. Püüate oma viha maha suruda, kuid see nõuab teilt liiga suurt pingutust.

G.H. Milleri põhjal tähendab unes haikalade nägemine mõjukate vaenlaste tekkimist. Kui näete et teid jälitab ja ründab hai, viitab see paratamatule ebaõnnele. Kui näete haisid läbipaistvas vees jahti pidamas, annab see teada sellest, et sel ajal, kui naudite suhteid naistega oma jõukuse paistel, juhib armukadedus vääramatult teie saatust õnnetuse ja allakäigu poole. KuI näete unes surnud haikala, ennustab see leppimist ja jõukuse taastumist.