Põlevad küünlad.
Unes põleva küünla nägemine viitab sellele, et õnn ja küllus tuleb peagi teie ellu.

Kui näete unes põlevat küünalt, tähendab see, et õnn ja lootus tuleb teie ellu väikestes ja ühtlastes kogustes. Olete oma elu heas ja mõnusas etapis ja võite taotleda vaimset valgustust. Süüdatud küünlad sümboliseerivad ka intellekti, valgustumist, teadlikkust või tõe otsimist.

Küünla nägemine, mis ei põle, tähistab tagasilükkamist või pettumust tunnetes. Te ei kasuta oma täielikku potentsiaali ära. Kui proovite küünalt süüdata, kuid see ei sütti, tähistab see leina. Te võite ka midagi eitada.

Küünla nägemine unenäos võib viidata võimalusele, et loovutate endast mingi olulise külje. Lasete lahti millestki, mis oli teile varem oluline.

Põlev küünal unes võib tähendada ka teie kartust vananemise ja surma ees. Teise võimalusena esindab see hirmu seksuaalse impotentsuse ees.

Punase küünla nägemine unenäos sümboliseerib mõnda intiimset või romantilist suhet. Võib-olla ei anna te suhtele õiglast võimalust ja loobute sellest enne, kui olete investeerinud piisavalt aega, et teise inimese kohta rohkem teada saada ja teda tundma õppida. Teisest küljest ei pruugi te lihtsalt tunda mingit keemiat ega kirge.

Küünlavaha

Küünlavaha nägemine unenäos näitab, et teie elus toimub korraga liiga palju tegevusi. Võimalik, et peate elutempot aeglustama ja hinge tõmbama.

Teise võimalusena võib see sümboliseerida aja kiiret möödumist.