Kruiisilaev sadamas seismas.
Kui näete unes kruiisilaeva, siis vihjab see meeldivatele meeleoludele.

Unes laeva nägemine tähendab seda, et uurite oma emotsioonide ja alateadvuse aspekte. Laeva olek ja seisukord näitavad teie emotsionaalset seisundit. Kui viibite laeval ja kogete tormist ilma, siis see tähendab, et olete oma ärkveloleku ajal läbi elamas dramaatilisi sündmusi.

Kui näete unes kruiisilaeva, siis vihjab see meeldivatele meeleoludele. Kui näete unes sõjalaeva, siis see tähendab, et kogete agressiivsust. Kui näete piraadilaeva, siis see tähistab teie allasurutud vabaduse- ja seiklussoove. Tankerist une nägemine tähendab, et hoiate oma tõelisi tundeid enda sees teiste eest peidus.

Kui unes näete, et sõidate laevaga avamerel, tähendab see, et seisate endiselt oma ülesannete kõrgusel, hoolimata teie elus aset leidvast emotsionaalsest segadusest.

Uni, kus laev on külili vajunud või uppunud, viitab sellele, et tunnete end emotsionaalselt kontrolli alt väljas olevana. Tunnete hirmu või ebakindlust. Kardate raskuste tõttu, mis teie elus hetkel on, kaotada kedagi lähedast või midagi kallist.

Kui unes näete, et hülgate laeva, näitab see, et peate edasi liikuma ja millestki oma elus praegu olevast lahti laskma. Teie hetkeline emotsionaalne seisund ärkvelolekus võib teid tagasi hoida ja takistada seda teil tegemast.

Unes laevas seksimine viitab emotsionaalse läheduse vajadusele. Võib-olla viitab unenägu sellele, et olete seda seni teinud vaid füüsiliste vajaduste rahuldamiseks, kuid teil on puudunud partneriga emotsionaalne side.

Laevahukk

Laevahuku nägemine unes viitab sellele, et teil on mõni emotsionaalne konflikt lahendada või teil on raskusi oma tõeliste tunnete väljendamisega. Lisaks tähendab uni seda, et olete oma alateadvuses valmis mõnele tekkinud või tekkivale probleemile vastu astuma.