rong unes
Kui näete unes reisirongi, siis on see seotud vaimse tööga.

Unes rongi nägema tähendab, et lähed kaasa kõige sellega, mis teised teevad. See võib tähendada ka seda, et olete metoodiline. Peate asjad järjestama tähtsuse järjekorras ning neid siis vastavalt järjekorras ka lahendama asuda.

Kui näete kaubarongi, viitab see ärkvelolekus teid vaevatele probleemidele või koormale, mida veate. See sümboliseerib ka käsitööd.

Kui näete unes reisirongi, siis on see seotud vaimse tööga. Kui näete unes rongimudelit või mängite sellega, siis tähendab see seda, et soovite oma ellu rohkem kontrolli ja võimu oma elu üles ning selle üle, kuhu poole see suundub.

Unenäos rongide nägemine võib olla ka metafooor, et olete justkui harjutamas mingiks sündmuseks elus töö või eesmärgi nimel.

Freudi tõlgenduses on rong analoog mehe peenisega.

Unes ise rongis olema ja sõitma sümboliseerib teie eluteed. See viitab sellele, et olete oma elus õigel teel ja liigute õiges suunas.

See võib tähendada ka seda, et teil on kalduvus muretseda asjade pärast, mille pärast poleks tegelikult vaja muret tunda, sest need lahenevad justkui iseenest.

Kui näete, et olete rongivrakis, tähendab kaost teie elus. Tee teie seatud eesmärkideni ei lähe nii nagu olete soovinud. Teil puudub enesekindlus ja kahtlete oma eesmärkide saavutamise võimalikkuses.

Kui näete unes, et rong põrkab kokku autoga, siis näitab see seda, et teie elu eesmärgid on vastuolus teie veendumuste ja tõekspidamistega. Võibolla soovib keegi, et püüdleksite eesmärgi poole, mille poole te praegu just eriti ei näi kiirustavat.

Unes rongilt lööki saama tähendab, et olete oma elus valel teel ja peate kurssi muutma ning õigele teele suunduma. See võib tähendada ka seda, et peate hoopis kedagi teist valelt teelt õigele suunama.

Unenäos rongi ootama tähendab teie unustatud või kasutamata võimalusi. See viitab ka sellele, et olete oma elus etapis, kus olete uueks elumuutuseks puudulikult ette valmistunud. Võibolla viivitate või lükkate asju edasi, mis oleks pidanud juba lõpule olema viidud.

Unes rongijuht olema tähendab, et omate ärkvelolekus täielikku kontrolli oma elu üle.

Unes kleidi mustril rongi nägema tähendab teie pärandit ja seda, mida soovite mäletada. Rongi pikkus sümboliseerib olulisust teid ümbritsevate inimeste jaoks.

Unes rongi mürinat kuulma tähendab, et midagi head läheb teist mööda. Kaotate mõne hea võimaluse.

RONGIJAAM

Kui näete unes, et olete rongijaamas, tähistab see teie elus üleminekuperioodi. Oma olukorra ümberhindamiseks ja oma tee ning eesmärkide kindlaks määramiseks peate tegema väikese pausi.

Edgar Cayce`i unenägude tõlgenduse kohaselt tähendab Rong 1. rongisõit – eluteekonda. 2. reisile minemine (sõna otseses mõttes). 3. rongijuht – mingis elusituatsioonis suunav, kontrolliv jõud. 4. vajadus end liigutada, kasvada ja muutuda.
Muud võimalused: 1. rongiteed/liiprid – ortodoksia, aktsepteeritud viis asju ajada. 2. võimalus (nt “rongist maha jäämine”). 3. mõtete jada. 4. elujõud. 5. õige kursi järgimine. 6. ohvriks langema, ebaõiglaselt karistatud saama.